OKBET OPINIE

opinie bukmachera okbet

Okbet opinie

Za powstanie marki Okbet odpowiedzialna jest spółka Polski Bukmacher. Podmiot ten na początku 2019 roku otrzymał licencję na legalne działanie na rynku polskim w ramach urządzania internetowych zakładów bukmacherskich. Prezesem tego młodego bukmachera jest Norbert Ciepierski, który odpowiada za wprowadzenie marki Okbet na rynek polski. W tym wypadku mamy do czynienia z pilotażowym wejściem marki, czyli klasyczną wstępną wersją produktu końcowego.  Ze względu na zmiany, które wprowadzane są na stronie internetowej okbet.pl oraz w związku z przygotowaniami bukmachera do dużego startu na polskim rynku, wspomniana strona, póki co jeszcze jest wyłączona. Póki co opinie o bukmacherze Okbet są mocno podzielone. W dużej mierze wynika to z tego, że nie do końca wiemy, czego możemy się spodziewać. 

Spis treści

  1. Okbet opinie
  2. Okbet opinie o ofercie zakładów
  3. Co ze sportami wirtualnymi?
  4. Okbet online 
  5. Jak będzie wyglądał proces rejestracji?
  6. Bonusy powitalne – opinie Okbet
  7. Pozostałe promocje
  8. Metody płatności 

Okbet opinie o ofercie zakładów

W przypadku każdego bukmachera kluczowa jest oferta, jaką przygotuje on dla graczy. Jeżeli zwrócimy uwagę na czołowych bukmacherów na polskim rynku. Zobaczymy, że w ich ofercie możemy znaleźć nawet ponad 30 dyscyplin sportowych i możliwości zawierania na nie zakładów przedmeczowych. To wszystko wzbogacone jest dodatkowo o opcje zawierania zakładów live, które uwielbiają najbardziej zaangażowani czasowo gracze. Poza wydarzeniami sportowymi, w ofercie nowoczesnych bukmacherów znajdziemy również poszerzoną propozycję o wydarzenia kulturalne, rozrywkowe oraz zmagania polityczne. 

Po wpisaniu w wyszukiwarce hasła „Okbet opinie forum” znajdziemy wiele przypuszczeń, które dotyczą zakresu oferty oraz tego, w którym kierunku z nią może pójść Okbet. W tym momencie, póki co jest to klasyczne wróżenie z fusów, choć nie wykluczone,  ze wiele z tych przecieków wychodzi bezpośrednio od marki, aby wzbudzić zainteresowanie nią wśród graczy i potencjalnych klientów. Póki nie otrzymamy oferty to Okbet opinie mogą być naprawdę różne, a wszystko zweryfikuje finalny kształt tego, co otrzymamy. Są różne możliwości. Bukmacher może postawić na sprawdzone rozgrywki sportowe poszerzone o mniej popularne ligi lub rozbudować ofertę sportów niszowych.

Co ze sportami wirtualnymi?

Od jakiegoś czasu bardzo dużą popularnością wśród graczy cieszą się sporty wirtualne, czyli zakłady na sporty, o których wyniku decyduje specjalnie zaprojektowany algorytm. Jest to o tyle ciekawe, że pozwala na rozrywkę i grę przez 24/7 oraz jest niezależne od sezonowości niektórych sportów. Obecnie opcje zakładów na sporty wirtualne ma większość liczących się bukmacherów na rynku polskim i jeżeli Okbet recenzje graczy od samego początku chce mieć wysokie, również powinien pójść w tym kierunku. Do najpopularniejszych sportów wirtualnych należy piłka nożna, koszykówka, żużel, tenis, wyścigi konne oraz wyścigi psów. Według mnie to właściwy kierunek dla każdego bukmachera, który wchodzi na polski rynek i od razu chce zdobyć zaufanie graczy. To na pewno wpłynie na opinie o bukmacherze Okbet wśród graczy i ekspertów. 

Okbet online 

Obecnie standardem dla bukmacherów jest posiadanie zarówno czytelnej jak i funkcjonalnej strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Bez tego żaden buk już się nie liczy, zwłaszcza że grono klientów zakładów bukmacherskich z każdym rokiem się odmładza. Aby równać do wiodących marek na rynku oraz spełnić oczekiwania graczy, Okbet koniecznie musi przygotować czytelną i responsywną stronę internetową, która w kilku kliknięciach pozwoli sprawdzić cały potencjał oferty bukmachera. Z tego poziomu powinny być dostępne wszystkie funkcje, począwszy od możliwości zawarcia zakładów, po weryfikacje regulaminów promocji, czy też kontakt z obsługą klienta. Z niecierpliwością czekamy na premierę strony okbet.pl i wierzymy, że będzie ona nawiązywała do nowoczesnych trendów i stron wiodących buków. W przypadku Okbet, opinie o stronie internetowej są, póki co niewiadomą. 

Oczywiście strona internetowa to nie wszystko. Tak jak wspomnieliśmy, konieczne jest również przygotowanie funkcjonalnej i bardzo wydajnej aplikacji mobilnej, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających graczy, którzy chcą zawierać zakłady lub analizować statystyki z każdego miejsca na świecie. Na Okbet online opinie wpłynie wiele czynników, a tą najważniejszą recenzją będzie rynkowa weryfikacja i to, w jakim tempie bukmacher będzie pozyskiwał klientów i zdobywał udziały w rynku. Klasowe aplikacje pozwalają na skorzystanie z pełnej oferty bukmacherów z poziomu telefonu oraz na oglądanie wydarzeń sportowych na żywo w formie streamingu. Tu pojawia się spory potencjał zaznaczenia swojej obecności na rynku bukmacherskim, ponieważ powiadomienia push lub promocje dla użytkowników mobile mogą wpłynąć na popularność aplikacji i liczbę ściągnięć. Oczywiście powinna być dostępna zarówno dla urządzeń opartych na systemie Android jak i iOS. 

Jak będzie wyglądał proces rejestracji?

W przypadku każdych zakładów internetowych bardzo ważny jest proces rejestracji. Powinien on być jak najbardziej czytelny oraz pozwalać na zawarcie pierwszych zakładów już po kilku minutach. Dobrą praktyką jest podzielenie rejestracji na dwa etapy. W pierwszym z nich wypełniamy swoje dane i możemy już grać, a dopiero na drugim etapie musimy zweryfikować swoją tożsamość i numer konta i musimy to zrobić bezpośrednio przed ewentualną wypłatą środków. Jeżeli sprawdzimy Okbet opinie graczy to są one w tym zakresie zgodne. To kierunek, który zdecydowanie polecamy temu bukmacherowi. Zastosowanie takie procesu automatycznie powinny wpłynąć na to, jakie Okbet opinie ekspertów zbierze. Opiniami tymi w dużej mierze mogą kierować się gracze.

Bonusy powitalne – opinie Okbet

Każdy bukmacher musi regularnie przygotowywać ciekawe oferty promocyjne dla swoich klientów, aby utrzymać ich na dłużej oraz zachęcić ich do jeszcze regularniejszej gry. Bukmacherzy, którzy dopiero wchodzą na polski rynek, muszą również przygotować bardzo atrakcyjne bonusy powitalne, aby zachęcić jak największą liczbę osób do rejestracji. Według nas Okbet powinien postawić na skuteczne bonusy powitalne, w tym przede wszystkim wysoki cashback, czyli tzw. zakład bez ryzyka. To coś, co pozytywnie działa na nowych graczy, którzy mają większe bezpieczeństwo swoich środków. Nawet w przypadku porażki mogą liczyć na to, że odzyskają znaczną część lub nawet cały swój wkład.

Kolejnym ciekawym i sprawdzonym bonusem może być freebet, czyli danie nowym użytkownikom depozytu, który idzie z konta bukmachera. To bonus, z którym trzeba uważać, ponieważ od razu generuje określone koszty po stronie buka. Jeszcze innym bonusem powitalnym, który powszechnie jest stosowany, jest dopalenie wpłaty gracza dodatkową kwotą od tej wpłaty. Jeżeli dla Okbet opinie graczy i szybkość ich pozyskiwania będzie kluczem, to na pewno pójdą w tym kierunku. Czytaj więcej bonus powitalny OKBET.

Pozostałe promocje

Poza pakietem ciekawych promocji dla nowych graczy, przedstawiciele Okbet koniecznie muszą zadbać również o utrzymanie i aktywizację klientów, których już pozyskają. W związku z tym bardzo ważne będzie przygotowanie promocji ciągłych lub okazjonalnych, z których mogą korzystać zaangażowani i lojalne gracze. Analizując konkurencję, Okbet może sprawdzić takie warianty jak popularne Happy Hours na zakłady, zwiększanie procentowa kursu końcowego na kuponie lub nawet stworzenie dedykowane programu lojalnościowego, na przykład wzorem PZbuk. Na forach graczy zakładów bukmacherskich, na przykład po wpisaniu hasła „Okbet opinie forum” możemy dotrzeć do informacji o planowanych zakładach bez depozytu, czyli bonusach, dla graczy, którzy zdecydują się na grę. Na to też czekamy z niecierpliwością i jak tylko oficjalnie pojawią się promocje Okbet to poddamy je dokładnej analizie. 

Metody płatności 

Mamy nadzieje, że Okbet umożliwi graczom dokonywanie szybkich wpłat depozytu, na przykład poprzez Przelewy24 lub Dotpay. Dzięki tym opcjom środki będą na koncie gracza w ciągu chwili i od razu będzie mógł zawierać zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo lub zakłady na sporty wirtualne. W tym aspekcie szybkość i bezpieczeństwo wpłat ma bardzo duże znaczenie na końcowy odbiór bukmachera. W przypadku Okbet, recenzje również będą dotyczyć modułu wpłat. Oczywiście dla tradycjonalistów warto pozostawić również opcję tradycyjnego przelewu. Wówczas jako gracze będziemy musieli liczyć się z tym, że wpłaty takie zostaną zaksięgowane z opóźnieniem. Z tego względu musimy zaplanować je szybciej. 

Opinie Okbet, a obsługa klienta

Obsługa klienta, czyli popularny customer service, to obszar, w którym Okbet może bardzo dużo zyskać. Obecnie wśród bukmacherów stosowane są różne możliwości kontaktu, które realizowane są z mniejszym lub większym powodzeniem. Na pewno warto postawić na czat z konsultantem, który w miarę możliwości powinien być dostępny cala dobę. W końcu gracze zakładów bukmacherskich aktywni są 24/7. Z drugiej strony warto zadbać o czytelny i bardzo rozbudowany model pomocy z listą pytań i odpowiedzi. Ponieważ wielokrotnie gracze bez trudu sami poradzą sobie z wyzwaniem i nie będą musieli komunikować się na czacie z konsultantem. Wszystko zależy od tego, jak prosta będzie nawigacja po module pomocowym. 

Kolejnym sprawdzonym kanałem komunikacji pozostaje kanał mailowy, który umożliwia przesyłanie załączników oraz rozpatrywanie poważniejszych zgłoszeń. Zarówno na czacie, jak i w opcji mailingu, powinna być zachowana wysoka responsywność, aby gracze nie czekali na odpowiedź zbyt długo. Z doświadczenia wiemy, że w przypadku niektórych bukmacherów czas oczekiwania na odpowiedź wpływa na odpływ klientów, a przecież zadania przedstawicieli Okbet będą zupełnie inne. Im lepsza obsługa klienta, tym gracze łatwiej poradzą sobie z procesem rejestracji i chętniej będą korzystać z oferty bukmachera. Bardzo ważne, by uczyć się na błędach, które popełnili inni. Dla Okbet online opinie, póki co są pozytywne. Wkrada się w nich wiele znaków zapytania, dlatego trudno wyrokować, jak będzie wyglądał dział wsparcia.  Wątpliwości graczy i ekspertów zostaną rozwiane wówczas, gdy Okbet na dobre uruchomi swoją ofertę, co powinno nastąpić niebawem. 

Okbet opinie – podsumowanie

W tym momencie trudno o jednoznaczną opinię o bukmacherze Okbet. Wiemy, że spółka odpowiedzialna za powstanie tej marki, w swoim portfolio ma również innego bukmachera – Noblebet, który już aktywnie działa na polskim rynku, jednak nie chcielibyśmy traktować tego jako punktu odniesienia. Jeżeli chodzi o Okbet to zdania ekspertów i graczy są zgodne. Wszyscy z niecierpliwością czekają na odpalenie marki, aby poddać weryfikacji założenia i plotki, które stopniowo przedostają się do przestrzeni publicznej. Jak bogata będzie oferta buka oraz jakie promocje przygotuje dla klientów? O tym powinniśmy przekonać się już niebawem. Póki co będziemy musieli wstrzymać się z ostateczną recenzją Okbet, ponieważ na to przyjdzie jeszcze czas. Czekamy z niecierpliwością, żeby zweryfikować nasze założenia i przypuszczenia związane z marką. Jeżeli spełni pokładane w niej nadzieje, to na pewno zadowoli wielu zaawansowanych graczy. Przyciągnie uwagę także tych, którzy swoją przygodę z obstawianiem dopiero będą zaczynać. 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Kiedy bukmacher OKBET rozpocznie swoją działalność na Polskim rynku?

OKBET posiada licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Rzeczpospolitej Polski od roku 2019. Start bukmachera już jest pewnie kwestią kilku miesięcy.

2. Czego można oczekiwać po bukmacherze OKBET?

OKBET ze względu na to, że jego właściciele znają się na branży zakładów bukmacherskich powinien zaliczyć płynne wejście na rynek. Właściciele OKBET to ci sami ludzie co właściciele LVBet i Noblebet. Od samego początku działalności powinniśmy więc spodziewać się wysokiej jakości od bukmachera OKBET.