Betclic Legalny Bukmacher

Betclic to jeden z pierwszych zagranicznych bukmacherów, który uzyskał w naszym kraju licencję Ministerstwa Finansów. Przedsiębiorstwo działa na kilku rynkach europejskich, między innymi w Portugalii. Betclic punkty stacjonarne cieszą się tam ogromną popularnością. Dołączenie do grona ponad 15 legalnych bukmacherów w Polsce jest świetną informacją dla graczy, którzy lubią mieć spory wybór. Konkurencja zawsze napędza rynek i niewątpliwie przyczynia się do coraz lepszych promocji i udogodnień dla zarejestrowanych użytkowników. Betclic legalny bukmacher od ponad 2 lat stara się dorównać czołówce. Firma od początku mocno wspiera polski sport i angażuje się w akcje sponsorskie. Betclic w Polsce jest głównym sponsorem Piasta Gliwice i Reprezentacji Polski w siatkówce.

Od 7 edycji Fame MMA tylko u tego bukmachera gracze mogą typować wszystkie dostępne walki. Betclic legalny bukmacher od początku pomaga również w popularyzacji gali „Gromda Fight Club”, której jest oficjalnym sponsorem. W tym artykule sprawdzimy, czym może zainteresować potencjalnych klientów ten bukmacher. Ponadto odpowiemy na pytanie, czy betclic aplikacja jest dostępna w ofercie i przeanalizujemy całą ofertę w różnych kategoriach.

Legalne zakłady bukmacherskie Betclic


Spółka odpowiedzialna za betclic w Polsce nosi nazwę BEM Operations Limited. Bukmacher powstał dokładnie w 2005 roku w Londynie, a w październiku 2017 roku firma przeniosła swoją siedzibę do leżącego we Francji miasta Bordeaux. Czy betclic jest legalny w Polsce? Jak najbardziej tak. Wszyscy gracze z Polski mogą bez problemu zakładać konta u tego bukmachera bez strachu przed popełnieniem przestępstwa. Niegdyś zagraniczne zakłady bukmacherskie nie musiały mieć licencji, aby oferować obstawianie sportów polskim użytkownikom. Sytuacja zmieniła się w 2017 roku, ponieważ wprowadzenie nowelizacji ustawy hazardowej zmieniło drastycznie przepisy. Betclic legalny bukmacher ma konkretne zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet. Minister Finansów wydał licencję 26 września 2018 roku.

Niestety dla zwolenników tradycyjnego typowania w lokalach, betclic punkty stacjonarne nie są dostępne w Polsce. Firma w 100% skupia się na działalności online ze względu na panujące trendy (ponad 80% osób typuje zakłady przez Internet). Betclic w Polsce działa od 2019 roku i posiada licencję na okres 6 lat, która może być później przedłużona. Główna siedziba firmy znajduje się na Malcie, natomiast polska odmiana bukmachera zarejestrowana jest we Wrocławiu, a licencja widnieje w krajowym rejestrze pod numerem PS4.6831.11.2017.

Spis treści

 1. Legalne zakłady bukmacherskie Betclic
 2. Jakie zakłady znajdziemy w ofercie bukmachera Betclic?
 3. Bonus powitalny Betclic dla nowych klientów
 4. Promocje dostępne dla aktywnych klientów Betclic legalnego bukmachera
 5. Betclic legalny bukmacher – rejestracja
 6. Metody płatności obsługiwane przez bukmachera Betclic
 7. Betclic legalny bukmacher – Aplikacja mobilna
 8. Opinie graczy na temat zakładów bukmacherskich Betclic

Jakie zakłady znajdziemy w ofercie bukmachera Betclic?


Bukmacher w krótkim czasie zbudował sobie renomę. Na pewno świadczą o tym betclic opinie, które na forach i stronach poświęconych tematyce bukmacherskiej przedstawiają się pozytywnie. W dzisiejszej erze konkurencyjności w naszym kraju każde przedsiębiorstwo zajmujące się zakładami musi posiadać w ofercie najpopularniejsze kategorie. Betclic legalny bukmacher na oficjalnej stronie przygotował dla swoich klientów kilka zakładek:

Pozostała oferta Betclic

Bonus powitalny Betclic dla nowych klientów


Bonus powitalny to podstawowa kategoria w trosce o nowych klientów. Każdy bukmacher ma do zaoferowania coś innego, ale przede wszystkim liczy się kwota i warunki obrotu. Betclic opinie podkreślają, że firma stanęła na wysokości zadania, oferując po rejestracji bonus powitalny Betclic w formie cashbacku w wysokości do 200 PLN. Innymi słowy, jest to zabezpieczenie naszego pierwszego kuponu do kwoty 200 zł. Jeśli nam się nie poszczęści, Betclic zwróci 100% stawki zawartego zakładu. Aby w pełni wykorzystać promocję, musimy zawrzeć zakład AKO lub SINGLE, w którym kurs każdego spotkania nie może być mniejszy niż 1.14. Dodatkowo ze względu na 12% podatek nasz kupon ma wynosić stawkę 228 zł. Oczywiście cashback aktywuje się już od minimalnej kwoty – 1 zł.

W przeciwieństwie do innych legalnych bukmacherów betclic w Polsce ma całkiem sensowne warunki obrotu. Zwrócona kwota podlega 1-krotnemu obrotowi po kursie min. 2.14. Co więcej, na obrót Betclic zakłady bukmacherskie nie wyznaczył limitu czasu.

Promocje dostępne dla aktywnych klientów Betclic legalnego bukmachera


W zakładce „Promocje” nie zabrakło również profitów dla stałych bywalców. Wszystkie bonusy są godne uwagi. Poniżej przedstawiamy kilka z nich:

Betclic legalny bukmacher – rejestracja

Otworzenie konta w serwisie Betclic nie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności. Nowa strona Betclic zadbała o wygodę i szybkość przejścia przez formularz rejestracyjny.

 1. W pierwszym etapie wypełniamy podstawowe dane: imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail, na który przyjdzie link aktywacyjny i ewentualne informacje handlowe, jeśli na takowe się zgodzimy,
 2. Drugi krok wymaga danych osobowych: numer PESEL, adres zamieszkania i numer telefonu komórkowego,
 3. Ostatni trzeci etap na pewno jest najprostszy. Wystarczy, że wpiszemy naszą nazwę użytkownika i hasło (powinno zawierać trudne znaki, liczby oraz małe i duże litery). Ponadto wybieramy pytanie bezpieczeństwa spośród 7 przykładów.

Szybka rejestracja trwa kilka minut i aktywuje nasze konto tymczasowe. Niestety nie pozwala ono na wypłacanie środków na konto bankowe, a dodatkowo gracz dostaje limit stawek do 5000 PLN. Aby zamienić konto przejściowe na stałe, musimy przesłać skan dowodu osobistego i numer konta bankowego, na który będziemy wypłacać pieniądze z ewentualnych wygranych kuponów. Podczas tworzenia profilu możemy użyć kodu promocyjnego betclic, który gwarantuje cashback do 200 PLN z 1-krotnym obrotem!

Metody płatności obsługiwane przez bukmachera Betclic


Pełne funkcjonowanie na stronie i aplikacji mobilnej nie może się obyć bez metod płatności. Gracze cenią sobie szybkość transakcji i możliwość wpłaty środków, zachowując wszystkie standardy bezpieczeństwa. Betclic legalny bukmacher oferuje swoim klientom takie metody jak:


Minimalna kwota depozytu wynosi 1 zł, a maksymalna wypłata – 100 000 PLN.

Betclic legalny bukmacher – Aplikacja mobilna


Podobnie jak wielu innych legalnych bukmacherów, Betclic działa według obowiązujących trendów. Obecnie ludzie bardzo często korzystają z urządzeń mobilnych i nie wyobrażają sobie bez nich życia. Betclic aplikacja bez wątpienia staje się dużym ułatwieniem. Bez problemu obstawimy spotkania niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujemy. Wystarczy, że mamy dostęp do Internetu. Apka ma nowoczesny wygląd, bardzo szybko reaguje na nasze polecenia, a wszystkie najważniejsze kategorie znajdują się pod ręką. Betclic aplikacja jest do pobrania na system Android oraz iOS. W pierwszym przypadku niestety nie skorzystamy już z Google Play, ponieważ serwis zablokował możliwość pobierania aplikacji bukmacherskich. Obie wersje pobierzemy i zainstalujemy na oficjalnej stronie w zakładce „Pobierz Aplikację”, znajdującej się na samym dole witryny.

Opinie graczy na temat zakładów bukmacherskich Betclic

Jeśli zastanawiasz się, czy betclic jest legalny i posiada aktualną licencję, to wyjaśniliśmy to na początku tego artykułu. Firma otrzymała pozwolenie na organizowanie zakładów na okres 6 lat. Już od początku działalności betclic opinie sugerują, że jest to godny przedstawiciel swojej branży. W Polsce ciężko się przebić, a kolejne lata zapowiadają, że firmy bukmacherskie będą musiały wprowadzać nowości do swojej oferty. Na forach i stronach bukmacherskich betclic opinie przede wszystkim chwalą właścicieli za bardzo szeroką ofertę sportów i świetny system zakładów na żywo. Betclic TV gwarantuje tworzenie kuponów i jednoczesne oglądanie spotkań.

Tego na pewno do tej pory brakowało na naszym rynku, a jedynymi bukmacherami, którzy w tej dziedzinie również zadbali o profesjonalizm, są Fortuna i STS. Betclic w Polsce mocno depcze im po piętach. Na spory plus zasługuje wysoki zakład bez ryzyka do 200 PLN, a betclic opinie podkreślają łagodne warunki obrotu.

Czy w Betclic warto obstawiać zakłady bukmacherskie?


Betclic legalny bukmacher działa już od ponad dwóch lat i cały czas się rozwija. Na pewno w przyszłości właściciele będą starać się wprowadzać nowości techniczne. Spore grono użytkowników czeka na wdrążenie do oferty sportów wirtualnych, które cieszą się ogromną popularnością. Tego niewątpliwie brakuje na stronie i aplikacji betclic. Strona internetowa jest wykonana bardzo profesjonalnie, bez zbędnych reklam i zakładek. Obstawianie zakładów daje sporą satysfakcję, a nowi gracze chwalą sobie przejrzystość. Jeśli napotkamy problemy do dyspozycji mamy betclic kontakt za pomocą adresu e-mail: kontakt@betclic.pl. Niestety próżno liczyć na live czat. Betclic udowodnił, że chce dorównać czołowym graczom na rynku bukmacherskim. Liczne promocje i sponsorowanie czołowych klubów Ekstraklasy i gal bokserskich oraz MMA są dowodem dużego zaangażowania firmy. Z całą odpowiedzialnością polecamy tego bukmachera.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI


Czy Betclic to legalny bukmacher w Polsce?


Tak, zakłady bukmacherskie Betclic mają aktualną licencję Ministerstwa Finansów, wydaną w 2018 roku.


Co znajdziemy w ofercie bukmachera Betclic?


Pełna oferta serwisu bukmacherskiego Betclic jest podzielona na kilka kategorii. Najważniejsze z nich to: zakłady, na żywo oraz gry karciane. Ponadto znajdziemy rozgrywki e-sportowe i niszowe dyscypliny takie jak: pesapallo, unihokej, Nascar, krykiet, piłka wodna.


Jaki bonus powitalny posiada Betclic?


Betclic legalny bukmacher oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka do 200 PLN tylko z kodem promocyjnym „TYPERVIP”


Czy Betclic posiada aplikację mobilną?


W dobie dzisiejszych czasów nie mogło być inaczej. Betclic aplikacja jest dostępna do pobrania na system Android i iOS.


Jakie metody płatności obsługuje Betclic?


Wpłatę w serwisie Betclic można zrealizować za pośrednictwem błyskawicznych przelewów bankowych obsługiwanych przez Przelewy24. Ponadto depozytu dokonamy za pomocą Skrilla, Bliku, PaysafeCard, karty Visa/Mastercard. W razie problemów zalecamy betclic kontakt na podany wcześniej adres e-mail.