BONUS POWITALNY BETCLIC

Bonus powitalny betclic

Betclic należy do spółki BEM Operations Limited, która działa na rynku międzynarodowym, głównie w Portugalii. W Polsce firma zaczęła swoją działalność w Internecie od lipca 2019 roku. Wprowadzenie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku spowodowało, że Betclic musiał wycofać się z Polski. Nie zraziło to jednak firmy do ponownego powrotu i dostania licencji Ministerstwa Finansów 26 września 2018 roku. Siedziba konsorcjum w Polsce znajduje się we Wrocławiu, a główne biuro we Francji w mieście Bordeaux. Strona internetowa przeżyła lekki lifting, jednak nadal przypomina tę, która działała przed wprowadzeniem ustawy. Główna szata graficzna mieni się w czerwonych kolorach z domieszką białego. Jest to bardzo rozpoznawalny kolor i z pewnością starzy gracze od razu po zarejestrowaniu poczują się jak u siebie w domu. W tym artykule postaramy się przedstawić najważniejsze informacje na temat Betclic bonus powitalny oraz prześledzić pozostałe dostępne promocje.

BONUS BETCLIC 

Betclic posiada jedną z najlepszych ofert bukmacherskich na naszym rynku. Gracze mają do dyspozycji ponad 40 dyscyplin sportowych, w tym także te, które nie cieszą się dużym zainteresowaniem. Najważniejsze z nich to: piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie, tenis ziemny, siatkówka, piłka ręczna, snooker, futbol amerykański, futbol australijski, rugby, rzutki, siatkówka plażowa, boks, MMA, baseball, badminton, curling, e-sport, golf, kolarstwo, krykiet, rajdy samochodowe i motocyklowe, tenis stołowy, żużel, pesapallo, bandy, lekkoatletyka, skoki narciarskie, sztuki walki, narciarstwo alpejskie, hokej na rolkach, kręgle, futsal, biathlon, żeglarstwo czy formuła 1.

Najwięcej zakładów znajdziemy oczywiście w kategorii piłka nożna, gdzie możemy obstawiać nawet 3 i 4 ligi krajowe z dużą ilością zdarzeń w każdym meczu. Niestety sporym minusem jest brak oferty na niższe klasy rozgrywkowe w Polsce. Duży nacisk bukmacher Betclic kładzie na zakłady e-sportowe. Ta prężnie rozwijająca się branża zyskuje coraz większą popularność wśród graczy, dlatego większość bukmacherów cały czas stara się aktualizować swoją ofertę w grach komputerowych na szczeblu turniejów międzynarodowych i w ligach krajowych. Dostępne gry do obstawiania to: CS:GO, League of Legends, Overwatch i Starcraft.

Spis treści

  1. BONUS BETCLIC 
  2. SZYBKA REJESTRACJA U BUKMACHERA BETCLIC
  3. BONUS POWITALNY  BETCLIC – CASHBACK DO 200 ZŁ
  4. BONUS BEZ DEPOZYTU (FREEBET)
  5. MULTI +
  6. SUPER KURSY
  7. METODY PŁATNOŚCI
  8. APLIKACJA MOBILNA

SZYBKA REJESTRACJA U BUKMACHERA BETCLIC

Przed przystąpieniem do omawiania zagadnienia „Betclic bonus na start” musimy sobie wyjaśnić wszystkie etapy zakładania konta. Bez weryfikacji konta dzięki szybkiej rejestracji nie mamy nawet co marzyć, że bukmacher da nam jakiekolwiek benefity. Rejestracja składa się z trzech kroków, a każdy z nich polega na wprowadzaniu prostych danych. Przejdźmy teraz do przedstawienia wszystkich etapów zakładania konta tymczasowego i stałego.

Podanie danych do konta Betclic

1 ) Etap pierwszy – wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera i klikamy w czerwony napis na białym tle „Zarejestruj się” znajdujący się w prawym górnym rogu. Na naszym ekranie pojawi się pierwsza strona formularza rejestracyjnego, w której wprowadzamy następujące dane: płeć, imię, nazwisko, datę urodzenia i adres e-mail. Po wprowadzeniu tych informacji kolejnym krokiem będzie zatwierdzenie regulaminu bukmachera, politykę prywatności i pełnoletność. Następnie, jeśli sprawdziliśmy, czy wszystko się zgadza, klikamy w czerwony napis „Dalej”.

2 ) Krok drugi – w drugiej fazie zaczynając od góry, wpisujemy nasz numer PESEL, adres zamieszkania, kod pocztowy, miasto i numer telefonu. Wszystko zatwierdzamy, klikając w napis „Następny”.

3 ) Krok trzeci – zazwyczaj te dane, które musimy wpisać w trzeciej fazie szybkiej rejestracji, znajdując się u innych bukmacherów w kroku pierwszym. Ostatni etap naszej „podróży” w zakładaniu konta to wprowadzenie unikalnej nazwy użytkownika, która przyda nam się w logowaniu do serwisu lub aplikacji mobilnej. Poza nazwą użytkownika ważną kwestią jest hasło. Musi ono zawierać 1 małą literę, 1 dużą literę, 1 cyfrę, a składać się ma z minimum 8 znaków. Na koniec ze względu na bezpieczeństwo i możliwość późniejszego odzyskania konta, jeśli zapomnimy naszych danych, Betclic prosi nas i pytanie bezpieczeństwa.

Dodatkowo w trzecim etapie można wpisać specjalny kod promocyjny do znalezienia na stronach partnerskich lub forach internetowych poświęconych bukmacherce. Kody promocyjne zawsze dają dodatkowe benefity dla nowych użytkowników w postaci darmowych zakładów lub większej kwoty w promocji bonus powitalny Betclic.

Konto stałe

Przejście szybkiej rejestracji trwa mniej więcej kilka minut, a konto tymczasowe ważne jest przez 90 dni. Konto przejściowe umożliwia obstawianie, wpłaty i korzystanie z pozostałych funkcji bez konieczności wysyłania skany lub zdjęcia dowodu osobistego. Niestety taki profil gracza ma swoje ograniczenia. Do najważniejszych należą: brak możliwości wypłat środków na konto bankowe oraz maksymalna wpłata do 5000 PLN. W celu przekształcenia konta tymczasowego w stałe wchodzimy w profil gracza i weryfikujemy dane, wprowadzając numer dokumentu tożsamości i numer konta bankowego, którego jesteśmy właścicielem. Dodatkowo wysyłamy zdjęcie lub skan obu stron dowodu osobistego, ewentualnie paszportu. Fotografia musi być w dobrej jakości i pokazywać wszystkie najważniejsze dane, żeby obsługa klienta mogła szybko aktywować konto.

BONUS POWITALNY  BETCLIC – CASHBACK DO 200 ZŁ

Betclic bonus powitalny składa się z jednej formy promocji i jest to zakład bez ryzyka w wysokości do 200 zł. Bukmacher, chociaż działa w Polsce bardzo krótko ma spore doświadczenie na rynku bukmacherskim. Firma powstała w 2005 roku i cały czas się rozwija. Bonus na start Betclic jest w czołówce, jeśli chodzi o Cashback. Lepsze warunki posiada jedynie eWinner oraz STS. Minimalna kwota depozytu, aby aktywować bonus powitalny Betclic to 1 zł! Oczywiście nie jest to kwota, która zadowoli nowych użytkowników i sugerujemy jak najlepsze wykorzystanie benefitu w postaci zakładu z ubezpieczeniem. Bonus nie działa, gdy pierwszy zakład będzie wygranym, ale bez problemu możemy liczyć na zwrot stawki w 100% w przypadku braku szczęścia w wytypowaniu zdarzeń na naszym kuponie. Czytaj więcej Betclic zakład bez ryzyka.

BONUS POWITALNY  BETCLIC  – WARUNKI OBROTU CASHBACK

Betclic bonus na start jest w miarę prosty do wypłacenia. Zwróconą kwotą z przegranego kuponu musimy obrócić raz na zakładach z minimalnym kursem wynoszącym 2.14. Do promocji bonus na start Betclic wliczają się zakłady pojedyncze i akumulowane (AKO) w kategorii prematch i zakłady na żywo. Co ważne obrót bonusu powitalnego Betclic nie jest obarczony wymogiem czasowym. To oznacza, że można to zrobić w dowolnym momencie.

BONUS BEZ DEPOZYTU (FREEBET)

Nie często zdarza się, że bukmacher sam od siebie proponuje własny kod promocyjny, który po wykorzystaniu powoduje zasilenie konta bez konieczności wpłaty własnych środków. Jeszcze do niedawna w Betclic bonus powitalny bez depozytu dostępny był w kwocie 5 zł, jednak na ten moment nie ma go w ofercie powitalnej Betclica.

Pozostałe promocje w formie freebetu znajdziemy na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram i YouTube). Podczas rejestracji konta w polu „kod promocyjny” wpisujemy frazę „TYPERVIP”. Po weryfikacji otrzymamy bonus na start Betclic w formie zakładu bez ryzyka.

MULTI +

Betclic bonus powitalny to nie jedyna promocja, jaka jest dostępna w ofercie tego bukmachera. Podatek 12% obowiązujący w naszym kraju często jest sporym problemem. Wygrywanie konkretnych kwot jest możliwe tylko, gdy betujemy kuponu AKO z mocnymi kursami. Betclic przygotował dla wszystkich graczy funkcję Multi +. Dodatkowa wygrana może wynieść nawet + 120%. W tym celu musimy poprawnie wytypować 21 zakładów na wydarzenia sportowe. Do promocji wliczają się tylko spotkania ze „znaczkiem” Multi +. Jak wyglądają wygrane w zależności od liczby typów na kuponie?

SUPER KURSY

Kolejna promocja dla stałych graczy, którzy wykorzystali już Betclic bonus na start i Betclic bonus powitalny to „Super Kursy”. Na czym to polega? Bukmacher oferuje użytkownikom podwyższenie kursów dla najciekawszych wydarzeń sportowych. Każdego dnia Betclic wyróżnia kilka spotkań, które wzbudzają spore zainteresowanie. Rozpoznać takie wydarzenia jest bardzo łatwo. Przy danym meczu będzie widnieć ikona żółtej rakiety. Kursy dają boost do wygranej od kilku do kilkudziesięciu procent.

METODY PŁATNOŚCI

Betclic znajduje się w czołówce bukmacherów w kategorii bonusów. Betclic bonus powitalny jest w „topce” wśród wszystkich firm bukmacherskich. Czy taka sytuacja jest również w kwestii metod płatności? Nowoczesną firmę poznamy po tym, że śledzi aktualne trendy i robi wszystko, by wprowadzić wszelkie udogodnienia dla graczy. Betclic proponuje trzy główne metody płatności:

Minimalny depozyt zaczyna się od 1 zł, a maksymalna wypłata może wynieść 100 000 PLN.

APLIKACJA MOBILNA

Z urządzeń mobilnych obecnie korzysta ponad połowa graczy. Aplikacja mobilna przydaje się, gdy musimy wyjść z domu, a nie chcemy niczego przegapić. Bukmacher Betclic zadbał również o tę kwestię. Użytkownicy systemu iOS mogą pobrać i zainstalować „apkę” w App Store. Osoby korzystające z Androida niestety nie mają możliwości skorzystania z Google Play. Jedynym rozwiązaniem jest wejście na stronę bukmachera, a następnie zeskrolowanie myszką na sam dół. Tam pod napisem „Potrzebujesz pomocy?” znajdziemy zakładkę „Pobierz aplikację”. Po kliknięciu mamy dostęp do dwóch systemów operacyjnych: iOS i Android. Po zalogowaniu się do aplikacji możemy bez problemu skorzystać z pełnej oferty bukmachera. Bonus powitalny Betclic również będzie dostępny, jeśli wcześniej zarejestrowaliśmy nasze konto gracza.

BONUS POWITALNY BETCLIC – PODSUMOWANIE

Bukmacher Betclic jest cenioną firmą na rynku międzynarodowym. W Polsce powoli rośnie konkurencja i każdy chce pozyskać jak największą liczbę klientów. Największym plusem tego bukmachera jest Betclic bonus na start w wysokości 200 zł. Zakłady bez ryzyka cieszą się ogromną popularnością, dlatego naszym zdaniem był to strzał w dziesiątkę. Niestety żałujemy, że właściciele nie wprowadzili bonusu od depozytu lub innej dodatkowej formy promocji. Jeden główny bonus to zdecydowanie za mało. Do negatywów musimy również zaliczyć brak wprowadzenia sportów wirtualnych i małą ilość metod płatności. Czytaj opinie Betclic.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest bonus powitalny Betclic?

Betclic jako bonus na start przygotował zakład bez ryzyka do 200 zł.

Czy Betclic bonus powitalny wymaga obrotu?

Tak, bonus Betclic dla nowych graczy wymaga 1-krotnego obrotu po kursie 2.14.