SUPERBET BONUS BEZ DEPOZYTU

bonus bez depozytu superbet

Superbet zadebiutował na polskiej scenie bukmacherskiej w końcówce ubiegłego roku i od tamtej pory stale stara się zdobyć serca polskich graczy. Spektakularna kampania promocyjna bukmachera Superbet jest szeroko zakrojona, a w jej ramach udało podpisać im się umowę z Jerzym Dudkiem, legendą polskiej piłki. Kolejnym krokiem jest przyciągnięcie jak największej publiki i zachęcenie jej do zakładania kont. W jaki sposób? No właśnie, bonusem na start rozgrywki w Superbecie. Sprawdź Superbet bonus bez depozytu!

Superbet bonus bez depozytu – oferta dla nowych kont

Jak to zazwyczaj jest, żeby móc skorzystać z bonusu dla nowych graczy, należy założyć konto u bukmachera. Nie jest to specjalnie skomplikowany proces – opiera się on na dokładnie tych samych zasadach, co rejestracje u innych legalnych bukmacherów. Dlatego też doświadczeni gracze nie powinni mieć żadnego kłopotu z założeniem konta.

Niestety samo zarejestrowanie nowego konta nie jest równoznaczne z otrzymaniem darmowych środków na grę. Superbet wynagradza to jednak w dosyć ciekawy sposób, bo podwajając pierwszą wpłatę nowego gracza. W praktyce to jeden z częściej spotykanych bonusów u bukmacherów. Wpłacasz 40 PLN – otrzymujesz kolejne 40 PLN na grę. Proste. Minimalna wpłata w tym wypadku wynosi 20 PLN, więc nie są to ogromne pieniądze.

Bonus podwajający pierwszą wpłatę do 200 PLN jest aktywny przez 10 dni od depozytu. Należy nim obrócić 2 razy na kuponie SOLO (min. kurs 1.80) lub AKO (min. 2 zdarzenia, kurs łączny co najmniej 1.80), bądź systemowym (kurs dla zakładów systemowych 1.80). Gracze, których pierwsze wpłaty przekroczyły magiczne 20 złotych, przez tydzień będą grali bez ryzyka. Dokładnie tak – każdy przegrany kupon w ciągu 7 dni będzie wracał (po odjęciu podatku) na konto nowego gracza. Maksymalna suma tych zwrotów to aż 1300 PLN.

Superbet bonus bez depozytu – jak skorzystać z promocji?

Jak to zazwyczaj bywa, żeby móc cieszyć się pełnią opisanego wyżej bonusu, konieczne jest spełnienie kilku podstawowych warunków. Nie są one specjalnie skomplikowane, ale warto zapoznać się z nimi zawczasu, żeby nie zdziwić się potem i stracić szansę na promocję. W Superbet bonus bez depozytu to naprawdę ciekawa opcja, która wymaga jednak skupienia.

Bonusowe środki będą dostępne do wykorzystania, o ile obrócimy nimi 2 razy. Oznacza to w praktyce, że aby wypłacić daną kwotę (na przykład 50 złotych), musisz łącznie zagrać za jej dwukrotność (w tym przypadku 100 złotych).

To nie wszystko, wymagania dotyczą też kursu, który musi znaleźć się na kuponie, by był on rozliczany w ramach bonusu. Jeśli znajdzie się na nim jedno zdarzenie (zakład typu SINGIEL), to kurs musi wynieść przynajmniej 1.80. Przy większej ilości zakładów (kupon MULTI), kurs całego kuponu musi wynieść przynajmniej 1.80, a każde zdarzenie na nim się znajdujące powinno cechować się kursem o minimalnej wartości 1.30. Niestety dla niektórych kibiców, ale kupony te nie mogą mieć w sobie spotkań wliczonych do oferty Super Mecz bukmachera.

Bonus bez depozytu w Superbet – opłaca się?

Ocena tego bonusu będzie bardzo indywidualna. Z jednej strony jego warunki są bardzo przejrzyste i z pewnością spodobają się graczom, którzy posiadają już pewne doświadczenie. Osoba zaznajomiona z tematem nie będzie miała bowiem większego problemu z ułożeniem kuponu spełniającego warunki promocji, a także postara się rozsądnie rozdysponować darowane środki. O ile więc uda wam się sprostać wszelkim wymaganiom i z głową skorzystacie z promocji, jest spora szansa, że sprawi ona, że uda Wam się na niej wzbogacić.

Superbet freebet aplikacja mobilna – jak dostać darmowy zakład u bukmachera

Superbet posiada jeszcze jedną funkcjonalność, która kryje się pod nazwą freebet. Jak sama nazwa wskazuje, jest to darmowy zakład, który otrzymamy, rejestrując się ze specjalnego linku i pobierając aplikację mobilną. Po rejestracji należy wpłacić min. 20 złotych na swój wirtualny portfel w Superbet. Aplikację należy pobrać w ciągu 7 dni od pierwszej wpłaty. Bonus pojawi się na koncie w ciągu 72 godzin od zalogowania się do apki Superbet.

Na tym kończą się procedury przyznawania darmowego zakładu i od tej pory będziesz w stanie skorzystać z darmowego kuponu o wartości 20 złotych. Jak jednak wykorzystać te środki, by spełnić warunki promocji?

Warunki skorzystania z freebetu w Superbet

Ustaliliśmy już, jakie kroki są konieczne, by na naszych kontach pojawiły się darmowe bonusy freebet. To nie oznacza jednak, że na tym kończą się ograniczenia i regulacje. Podobnie jak w przypadku opisywanego wyżej oferowanego przez Superbet bonusu bez depozytu, również freebet posiada pewne kryteria, które spełnić po prostu należy.

Składając kupon, koniecznie pamiętajcie, że dostępna jest cała oferta zakładów sportowych prematch, ale też i ta z zakładami live. Co jest jednak istotne, każde ze zdarzeń, które ostatecznie znajdzie się na tym bonusowym kuponie, musi posiadać minimalny kurs na poziomie 1.80. Freebet Superbet od aplikacji mobilnej należy obrócić 2 razy!

Czy warto odebrać Superbet freebet?

Możliwość skorzystania z darmowego kuponu jest niewątpliwie kusząca dla całej rzeszy fanów zakładów bukmacherskich i to z kilku powodów. Przede wszystkim to darmowe środki, które nie zabolą, kiedy przy podjęciu większego ryzyka, nie zwrócą się. Z drugiej jednak strony, mądrze rozdysponowane i rozsądnie obstawione, mogą stać się początkiem pięknej serii stale rosnących wygranych. Dodatkowo wymagania nie są na tyle wygórowane, by odrzucić graczy unikających komplikacji. Wielu obstawiających z pewnością doceni fakt, że to wygodna i bezpieczna opcja rozgrywki.

Nie będzie więc w tym nic dziwnego, jeśli gracze, podążając za przykładem Jerzego Dudka, udadzą się do bukmachera Superbet i skorzystają z promocji oferowanych na miejscu. Wydają się być one dosyć zaawansowane, ale bardzo transparentne i uczciwe, co z pewnością docenią nie tylko fani, ale też całe grono recenzujące i ewaluujące poczynania bukmachera. Czytaj superbet opinie.

Freebet w Superbet – jak długo dostępne są środki?

Wspomniane 20 złotych, które otrzymają gracze na zakłady u bukmachera Superbet dostępne będą na kontach przez 7 dni. Po tym czasie, jeśli nie zostaną wykorzystane, to przepadną na zawsze i gracz bezpowrotnie straci szansę na skorzystanie z nich. Zapewniamy jednak, że taki czas jest naprawdę wystarczający, żeby na spokojnie wyselekcjonować spotkania, przeanalizować najlepsze typy i ostatecznie puścić kupon. Tylko od gracza zależy, jak duże ryzyko podejmie on, stawiając swój bonusowy kupon freebet.

Jak wypłacić wygrane z freebetu od Superbet?

Tutaj również nie napotkamy wielkich przeszkód. Po spełnieniu wyżej opisanych warunków dotyczących obrotu bonusem i ewentualnej wygranej naszego darmowego kuponu, środki pojawią się w wirtualnym portfelu. Od tego momentu procedura wypłaty jest całkiem standardowa – Superbet oferuje wypłaty na konta bankowe, Skrill, PayPal oraz Neteller, więc tylko w ten sposób będziemy w stanie skorzystać z naszych wygranych.

Superbet – inne promocje i okazje

Bukmacher w dodatku oferuje też różne inne promocje, które mają zgoła inne warunki niż bonus bez depozytu, czy Superbet freebet. Dla stałych graczy przygotowano specjalną funkcję Superspin, która umożliwia codzienne zakręcenie kołem z nagrodami. Zasada jej działania jest bardzo prosta – otrzymujesz taki bonus lub prezent, jaki wylosujesz! Wygrane wynoszą od zera złotych (brak wygranej) do aż 10 tysięcy złotych.

Dane dni tygodnia cieszą się swoimi odrębnymi promocjami. Stąd na przykład zakłady na NBA bez ryzyka w środy i czwartki, lub poniedziałkowe bonusy za aktywność. Superbet nagradza w ten sposób aktywnych graczy, co jest wielkim plusem tego rumuńskiego bukmachera. Nie tylko nowe konta mogą więc cieszyć się bonusami, ale też ci użytkownicy, którzy na witrynie pojawiają się regularnie.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy bonus bez depozytu Superbet jest dostępny w ofercie?

Na ten moment Superbet bonusu bez depozytu nie posiada, ale za to bukmacher raczy wszystkich graczy najwyższym cashbackiem do 1300 PLN oraz bonusem od depozytu 100% do 200 PLN.

Czy można uzyskać freebet Superbet?

Jak najbardziej. Firma ma najwięcej rodzajów promocji okresowych i stałych, które pozwalają na odebranie freebetów Superbet. Ponadto za pobranie aplikacji i wpłacenie min. 20 zł Superbet przyznaje freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na kupony AKO lub SOLO z kursem min. 1.80.