TOTALBET BONUS BEZ DEPOZYTU

bonus bez depozytu totalbet

W dzisiejszych czasach wszyscy bukmacherzy starają się przyciągnąć do siebie klientów, korzystając ze swojej mocnej strony. Niektórzy mają najszerszą ofertę zakładów, inni proponują wysokie kursy, a jeszcze inni możliwość gry bez podatku. Większość z nich najbardziej jednak dba o atrakcyjną ofertę promocyjną, która będzie zachęcała graczy do zarejestrowania się. Często proponują bonus od wpłaty, czasami zdarzają się zakłady bez ryzyka lub cashbacki. Najczęstszą formą bonusu, jaki proponują, jest jednak freebet, czyli inaczej bonus bez depozytu. Jest on najatrakcyjniejszym rozwiązaniem dla graczy, którzy chcą przetestować usługi danego bukmachera, bez potrzeby wpłaty środków własnych. Taką promocję proponuje również Totalbet, czyli bukmacher chwalący się najwyższymi kursami na zakłady główne na polskim rynku. Totalbet – jak odebrać freebet? Jaki jest w Totalbet bonus bez depozytu? Ile razy można dostać na Totalbet freebet? Wystarczy, że przeczytacie poniższy tekst, a uzyskacie odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące bonusu bez depozytu w Totalbet. 

Totalbet – co wyróżnia tego bukmachera?

Co ciekawego znajdziemy u bukmachera Totalbet? Reklamuje się on najwyższymi kursami na polskim rynku, jeśli chodzi o zakłady główne. Bez wątpienia, jeśli chodzi o wszystkie najciekawsze spotkania w danej kolejce, możemy się z tym zgodzić. Dodatkowo poza wysokimi kursami, Totalbet aktualnie w swojej ofercie posiada możliwość gry bez podatku. Wystarczy wrzucić na swój kupon trzy zdarzenia, z kursem minimalnym 1,20 każdego z nich, a nasz współczynnik zmieni się z 0,88 na 1,00. Jeśli mamy więc do zagrania trzy proste zdarzenia, takie jak wynik meczu, najbardziej opłacalnym wyjściem będzie zagranie swojego kuponu właśnie w Totalbet.

Dodatkowo proponują oni bonus do wygranej za ilość zdarzeń, które zawrzemy na swoim kuponie. Kumuluje się on aż do 30 zdarzeń, a wysokość wygranej jest powiększona wtedy o aż 113%! W takim układzie stawianie tasiemek u tego bukmachera to również ciekawa i korzystna opcja. Chcielibyście przetestować Totalbet, ale nie chcecie nic wpłacać? Operator ten przewidział taką możliwość i oferuje bonusy bez depozytu. Co to znaczy? Otrzymacie od Totalbet freebet, za który możecie postawić swój kupon, nie ponosząc żadnych kosztów. Tak naprawdę bukmacher sponsoruje wam cały wasz zakład. 

Spis treści

  1. Totalbet – co wyróżnia tego bukmachera?
  2. Totalbet bonus bez depozytu
  3. Freebety startowe Totalbet – podsumowanie warunków otrzymania
  4. Bonus urodzinowy – freebet Totalbet
  5. Jak wykorzystać freebet Totalbet?
  6. Czy z freebetów można skorzystać w aplikacji?
  7. Jakie zakłady można obstawić za bonus bez depozytu?
  8. Ile razy można skorzystać z bonusu bez depozytu w Totalbet?

Totalbet bonus bez depozytu

Wszyscy bukmacherzy oferują przeróżne promocje startowe dla nowych użytkowników, dlatego gracze często zakładają konta u każdego z nich, tylko po to, żeby mogli skorzystać z pierwszych, startowych bonusów. Zakłady bez depozytu są najkorzystniejsze z wszystkich, ponieważ już po założeniu konta możemy postawić swój zakład, bez potrzeby jakiejkolwiek wpłaty. Wystarczy zarejestrować  się zgodnie z instrukcjami na stronie bukmachera, przejść wszystkie potrzebne weryfikacje i możemy cieszyć się darmowym zakładem od bukmachera. Nie inaczej jest w przypadku freebetu Totalbet. Bonus bez depozytu Totalbet o wartości 20 złotych otrzymamy od razu po rejestracji konta stałego, ale to nie wszystko! Później, za spełnienie kilku warunków mamy szansę na otrzymanie kolejnych dwóch bonusów bez depozytu, każdy o wartości 10 złotych. Totalbet jak odebrać freebet? Czy to skomplikowane? Nie ma w tym nic trudnego, a wszystko krok po kroku opiszemy poniżej. Czytaj więcej totalbet rejestracja.

Totalbet jak odebrać freebet?

Na samym początku należy rzecz jasna założyć konto. W Totalbet freebet startowy jest dostępny oczywiście wyłącznie dla nowych graczy. Należy, podążając za instrukcjami podać swoje dane, a następnie wysłać skany potrzebnych plików, tak jak ma to miejsce przy każdej rejestracji u operatora zakładów sportowych. Po pomyślnej weryfikacji naszego konta przez Totalbet możemy cieszyć się pierwszym bonusem bez depozytu w wysokości 20 złotych. Na tym jednak nie koniec naszych możliwości. Bukmacher oferuje jeszcze 2 dodatkowe freebety, każdy o wartości 10 złotych. W jaki sposób zdobyć dodatkowy freebet Totalbet?

Totalbet bonus bez depozytu 10 PLN za udzielenie zgód marketingowych

Aby otrzymać freebet Totalbet w wysokości 10 złotych za udzielenie zgód marketingowych, należy koniecznie i wyłącznie przy rejestracji zaznaczyć opcję, że wyrażamy zgodę na otrzymywanie treści marketingowych, czyli e-maili i smsów z promocjami od bukmachera.

Totalbet freebet 10 PLN za wpisanie kodu promocyjnego

Do otrzymania kolejnego freebetu Totalbet w wysokości 10 złotych, potrzebne jest zarejestrowanie konta z kodem promocyjnym ZAWTYP. Tylko ten kod aktywuje największy bonus bez depozytu Totalbet na rynku w wysokości aż 40 PLN!

Totalbet freebet w promocjach tymczasowych

Opisaliśmy wyżej trzy kroki do uzyskania bonusów bez depozytu Totalbet o wartości 20, 10 i 10 zł. Przysługują one tylko nowym graczom, którzy wypełnią formularz rejestracyjny z kodem promocyjnym ZAWTYP. Czy na tym kończy się możliwość zgarnięcia dodatkowych środków na grę? Oczywiście, że nie! Na najważniejsze rozgrywki i wydarzenia sportowe bukmacher Totalbet oferuje regularnie liczne freebety i pozostałe bonusy. Najczęściej wymagają one wpłaty środków i zagrania konkretnego kuponu z wymaganiami odnośnie do kursów i liczby zdarzeń. Warto zatem na bieżąco sprawdzać zakładkę „Promocje” widoczną na górnym panelu strony internetowej.

Freebety startowe Totalbet – podsumowanie warunków otrzymania

Jak widać powyżej, odebranie w Totalbet bonusów bez depozytu nie jest wcale niczym trudnym. Wystarczy tak naprawdę robić to, co robimy u każdego innego bukmachera, czyli zarejestrować konto, zatwierdzić zgody marketingowe i wpisać kod promocyjny. Po tych czynnościach możemy otrzymać w Totalbet freebet 40 PLN. Jak najkorzystniej odebrać wszystkie z nich? Najlepszym rozwiązaniem, jeżeli zależy nam wyłącznie na bonusach bez depozytu, będzie przy założeniu konta oczywiście zaznaczyć zgody marketingowe, a następnie wpisać kod promocyjny. Bonusy bez depozytu Totalbet przeznaczymy na zagranie kuponu SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00.

Należy jednak pamiętać, że Totalbet aktualnie ma również inne promocje startowe, takie jak bonus od pierwszej wpłaty do 5000 złotych, więc jeżeli naszym pierwszym depozytem będzie wspomniane 10 złotych, to zaledwie taka kwota będzie możliwa do wykorzystania w ramach bonusu od wpłaty. Jeżeli jednak ta promocja nas nie interesuje i chcemy tylko wykorzystać w Totalbet bonus bez depozytu, to wpłacenie 10 złotych na początek będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem. 

Bonus urodzinowyfreebet Totalbet

Jeżeli wykorzystaliście już w Totalbet bonus bez depozytu na start, możecie liczyć na jeszcze jedną, stałą możliwość uzyskania freebetu u tego bukmachera. Totalbet w swojej ofercie bonusowej ma bardzo interesującą promocję. Z okazji dnia waszych urodzin, możecie otrzymać od Totalbet freebet w wysokości 10 złotych! Wystarczy, że po godzinie 12:00 w dniu urodzin zalogujemy się na swoje konto, a otrzymamy darmowy zakład, za który możemy obstawić, co tylko chcemy. Jakie są warunki otrzymania tego bonusu? Większość z nas na pewno już je spełniła.

Wszystko czego potrzebujemy to mieć zweryfikowane konto, zrobiony chociaż jeden depozyt na wysokość 10 złotych oraz postawiony chociaż jeden zakład z salda głównego w całej naszej historii, najpóźniej do godziny 23:59 dnia naszych urodzin. Jeśli spełniamy wszystkie te nietrudne warunki, możemy liczyć na otrzymanie od bukmachera darmowego zakładu na kwotę 10 złotych. Czasem zdarza się, że bukmacher nie przyzna automatycznie freebetu, należy wtedy napisać na czat lub adres e-mail wiadomość, że przysługuje nam bonus urodzinowy. Jeżeli wszystko będzie się zgadzać, powinniśmy otrzymać wiadomość zwrotną, że freebet został przyznany.

Jak wykorzystać freebet Totalbet?

Skoro omówiliśmy już w jaki sposób można otrzymać wszystkie aktualnie dostępne bonusy bez depozytu w Totalbet, należy również opisać warunki jego zagrania i potencjalnego obrotu. Aby wykorzystać w Totalbet freebet, należy wybrać kwalifikujące się zakłady na nasz kupon oraz zadbać o jego kurs minimalny, który musi wynosić przynajmniej 2,00. Tylko od nas zależy, ile typów będzie na naszym kuponie, ponieważ nie ma żadnej wzmianki o minimalnej liczbie zdarzeń. Nie możemy jednak postawić zakładu systemowego, a usługa cashout nie będzie dostępna na naszym kuponie. Freebet Totalbet należy postawić za całą wartość aktualnie posiadanych freebetów. Oznacza to, że jeżeli mamy aktualnie dostępny freebet o wartości 30 złotych, to nie będziemy mogli go podzielić na dwa zakłady o wartości 15 złotych, jedyna możliwa opcja to jeden zakład za pełne 30 złotych. 

Dużym plusem jeśli chodzi o bonus bez depozytu Totalbet jest to, że po wygranej nie obowiązują żadne dodatkowe obroty. Nasza wygrana jest jedynie pomniejszana o kwotę freebetu, a cała reszta jest dostępna od razu do wypłaty lub dalszej gry. 

Czy z freebetów można skorzystać w aplikacji?

W dzisiejszych czasach gracze zaczęli chętniej korzystać z aplikacji, aniżeli ze stron internetowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ możemy wtedy obstawiać zakłady ze swojego telefonu z dosłownie dowolnego miejsca na świecie. Totalbet posiada szybką i sprawną aplikację mobilną zarówno na Android, jak i iOs. Zbiera ona dużo pozytywnych ocen a coraz więcej użytkowników przerzuca się na stawianie zakładów właśnie przez tę platformę. Nasuwa się jednak pytanie, czy tam również można skorzystać z bonusów? Nic nie stoi na przeszkodzie. Aplikacja wygląda podobnie do strony internetowej, nie musimy więc się obawiać, że się w niej nie odnajdziemy. Dodatkowo, interesującą funkcją, którą możemy sobie włączyć w telefonie, są powiadomienia push, które poinformują nas o wyniku naszego zakładu. Mogą nam też przypomnieć o najciekawszych meczach do postawienia danego dnia. Nie ma więc żadnego problemu w postawieniu naszych bonusów bez depozytów Totalbet właśnie w aplikacji.

Jakie zakłady można obstawić za bonus bez depozytu?

Bukmacherzy czasami ograniczają pulę zakładów, w których będziemy mogli wykorzystać nasz freebet. W Totalbet jednak tak nie jest. Środki bonusowe otrzymane od tego bukmachera możemy wykorzystać na co tylko chcemy. Dotyczy to zarówno standardowej oferty na zakłady sportowe, a także tej na sporty wirtualne, gdzie mecze toczą się przez 24 godziny na dobę. Nie musimy się więc martwić, że nasz bonus zniknie, ponieważ nie mamy na co zagrać. Tutaj zawsze znajdziemy cokolwiek do postawienia, choć naszym zdaniem, najlepiej jest wykorzystać freebet Totalbet gdy aktualnie trwają rozgrywki, które najbardziej budzą nasze zainteresowanie. Według nas wtedy jest idealny czas, żeby wykorzystywać promocje takie jak w Totalbet bonus bez depozytu.

Ile razy można skorzystać z bonusu bez depozytu w Totalbet?

Bonusy bez depozytu są unikalne, co oznacza że nie skorzystamy z nich więcej niż jeden raz. Również i w tym przypadku bonus bez depozytu za zarejestrowanie się jest promocją dla świeżo zarejestrowanych graczy, z którego więcej nie będziemy mogli skorzystać. Jednak nie oznacza to, że po wygranej z zagranych przez nas zakładów za bonus bez depozytu nie możemy grać dalej. Po wygranej z otrzymanego przez nas freebetu, nie musimy od razu wypłacać pieniędzy, wciąż możemy korzystać ze środków. Oczywiście jeżeli chcemy, można je też wypłacić na swoje konto. To już od nas zależy, czy chcemy dalej ryzykować dla potencjalnych większych wygranych. Choć bonus bez depozytu po rejestracji możemy otrzymać tylko raz, wciąż możemy liczyć na bonus urodzinowy od Totalbet.

Możemy odbierać go każdego roku w dniu naszych urodzin, aż do wycofania tej promocji. Jednak nie myślcie, że freebet Totalbet będziemy dostawać tylko raz do roku. Totalbet bardzo często proponuje freebety stałym graczom, zazwyczaj za zagranie kuponu na ciekawe wydarzenia sportowe albo weekendowe rozgrywki ligowe. Nie należy więc odwiedzać tego bukmachera jedynie raz w roku po założeniu konta, ponieważ często możemy liczyć tam na inne bonusy bez depozytu.

Ile jest czasu na obrót bonusem bez depozytu Totalbet?

Zakłady bukmacherskie praktycznie zawsze ustalają limit czasowy na obrót bonusem bez depozytu. Niestety nie jest tak, że założymy konto, odbierzemy darmowe środki od bukmachera i zagramy za nie parę miesięcy później. Po pewnym, ustalonym przez bukmachera czasie te bonusy przepadają. Nie ma się jednak czym martwić, zazwyczaj czas ten wynosi od kilku do nawet kilkudziesięciu dni. W przypadku Totalbet bonus bez depozytu można wykorzystać do 7 dni. Oznacza to, że od momentu odebrania naszego darmowego zakładu mamy dokładnie 7 dni na stworzenie kuponu za środki, które otrzymaliśmy od bukmachera i zagranie za całą, pełną ich wartość.

Dużym plusem freebetu Totalbet jest to, że nie ma żadnych warunków obrotu środkami wygranymi z bonusu. Wystarczy stworzyć jeden kupon, a jeżeli okaże się trafiony, pieniądze staną się środkami depozytowymi. Wtedy  bukmacher nie będzie mógł już nam ich zabrać. Stamtąd możemy je wypłacić lub trzymać nieruszone ile czasu tylko chcemy. W związku z tak łatwymi warunkami obrotu freebetu w Totalbet, nie należy się za bardzo stresować presją czasu, bo 7 dni to naprawdę sporo na zagranie jednego kuponu. Należy jednak pamiętać o tym punkcie w regulaminie.

Do kiedy można skorzystać z bonusów bez depozytu?

Bonusy bez depozytu Totalbet za rejestrację nowego konta, tak jak i bonus urodzinowy to aktualnie stałe promocje bukmachera, więc raczej nie powinny w najbliższym czasie zostać wycofane z oferty. Istnieje jednak na to minimalna szansa. Najlepiej więc przed założeniem konta upewnić się na stronie bukmachera, że promocje wciąż obowiązują. Wszystkie potrzebne informacje znajdziemy na stronie internetowej Totalbet, w zakładce “Promocje”.

Czy na Totalbet będzie w przyszłości więcej bonusów bez depozytu?

Każdy z operatorów zakładów bukmacherskich wraz z biegiem czasu rozszerza lub zmienia swoją ofertę promocyjną. Jest to pomocne w nabyciu nowych klientów. Tworzą również czasowe promocje, aby stałych graczy zatrzymać przy sobie. Nie inaczej jest w przypadku Totalbet. Bukmacher ten bardzo często organizuje promocje, dzięki którym możemy otrzymywać darmowe zakłady. Warto więc śledzić na bieżąco ofertę promocyjną tego operatora, ponieważ można liczyć na otrzymanie od niego dodatkowych środków. Przy zaznaczeniu zgód marketingowych (za co przy rejestracji otrzymujemy darmowy zakład w wysokości 5 złotych), Totalbet sam będzie przesyłał nam na nasz adres e-mail lub numer telefonu informacje o nowych promocjach.

Dlaczego warto skorzystać z bonusów bez depozytu w Totalbet?

Przede wszystkim dlatego, aby przetestować bukmachera jakim jest Totalbet. Po rejestracji otrzymujemy darmowe zakłady za podstawowe czynności, które wykonujemy u każdego bukmachera. Pozwala to również lepiej zaznajomić się z wpłatami, czy ofertą na zakłady sportowe i wirtualne. Możemy też sami się przekonać, czy faktycznie oferują najwyższe kursy, czym głównie reklamuje się ten bukmacher. Poza przetestowaniem bukmachera, oczywistym plusem jest to, że możemy wygrać pieniądze, zupełnie nic przy tym nie tracąc. Po skorzystaniu z bonusów bez depozytu dla nowych klientów, możemy również skorzystać z pozostałej oferty powitalnej tego bukmachera. Dodatkowo, co roku na urodziny dostajemy prezent w wysokości 10 złotych. 

Podsumowując, wszystko to sprawia, że każdy miłośnik bukmacherki powinien rozważyć założenie konta w Totalbet, bo bonusy bez depozytu na start to świetna promocja, pozwalająca po pierwsze zagrać nasze zakłady całkowicie za darmo, a po drugie wypróbować usługi tego operatora i porównać je z innymi. Być może to właśnie Totalbet najbardziej przypadnie wam do gustu i będzie waszym nowym ulubionym bukmacherem.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Ile wynosi bonus bez depozytu Totalbet?

Wszystko zależy od graczy. Za samą rejestrację bonus bez depozytu Totalbet wynosi 20 zł. Kolejne 10 zł można uzyskać za udzielenie zgód marketingowych, a kolejną dyszkę za wpisanie kodu promocyjnego ZAWTYP.

Jaki jest inny bonus na start Totalbet

Poza freebetami Totalbet dysponuje największym bonusem od depozytu na rynku, który wynosi 100% do 5000 PLN!