SUPERBET BONUS POWITALNY

bonus powitalny superbet

Superbet to kolejny zagraniczny bukmacher, który znalazł się na liście ponad 15 legalnych firm bukmacherskich w naszym kraju. Firma „przywędrowała” do nas z Rumunii. Na ten moment gracze z Polski na terenie całego kraju mogą korzystać z ponad 50 punktów stacjonarnych. Dowiedz się jakie promocje oferuje ten bukmacher i czym jest SuperBET bonus powitalny.

SUPERBET BONUS POWITALNY NA LEGALNE ZAKŁADY

Jak dobrze wiemy, dostanie zezwolenia Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów online nie jest takie łatwe, jednak właściciele Superbet nie mieli z tym problemu. Konsorcjum dostało zgodę 18 października 2019 roku, a strona internetowa bukmachera ruszyła 18 lutego 2020 roku. Od początku silny konkurent z Rumunii kładzie nacisk na marketing i promocję. Twarzą bukmachera i równocześnie ambasadorem został znakomity polski bramkarz – Jerzy Dudek. Współpraca z byłym reprezentantem Polski i zwycięzcą Ligi Mistrzów z Liverpoolem nie jest jednak jedyną. W 2021 roku liczba ambasadorów powiększyła się o trzy nowe nazwiska. Współpracę z Superbet nawiązał mistrz federacji UFC – Jan Błachowicz, były reprezentant Polski i obecny gracz Wieczystej Kraków – Sławomir Peszko i Jolanta Zastępa, która jest dziennikarką sportową i przedstawicielką mediów sportowych. Od 2018 do 2020 roku pracowała dla innego bukmachera – eTOTO, prowadząc m.in. „Piłkarski Quiz pod Napięciem”.

Spis treści

  1. SUPERBET BONUS POWITALNY NA LEGALNE ZAKŁADY
  2. REJESTRACJA KONTA W SUPERBET
  3. SUPERBET BONUS POWITALNY – RÓŻNE FORMY PROMOCJI
  4. SUPERBET BONUS POWITALNY – ZASADY OBROTU
  5. SUPERBET BONUS NA START OD DEPOZYTU
  6. APLIKACJA MOBILNA SUPERBET
  7. METODY PŁATNOŚCI W SUPERBET
  8. FAQ – Pytania i Odpowiedzi

REJESTRACJA KONTA W SUPERBET

Szybka rejestracja

Podstawą do korzystania ze wszystkich promocji bukmachera Superbet jest dokonanie rejestracji. Właściciele mają spore doświadczenie w tej branży, dlatego nie dziwi nas fakt, że nowi gracze wypełnią formularz w dosłownie dwie minuty. Jest to możliwe za sprawą „szybkiej rejestracji”, która nie wymaga wprowadzania skomplikowanych i szczegółowych danych. Jakie są poszczególne etapy rejestracji?

Proces rejestracji

1) Pierwszym krokiem jest wejście na oficjalną stronę bukmachera. Następnie w prawym górnym rogu klikamy czerwony napis „Rejestracja”.

2) W drugiej części formularza rejestracyjnego bukmacher Superbet prosi nas o wypełnienie podstawowych danych. Pierwsze okno to informacje na temat naszego imienia, nazwiska, adresu e-mail, który posłuży nam do otrzymania linku aktywacyjnego i kontaktu z firmą, unikalnej nazwy użytkownika oraz hasła. Podczas wpisywania hasła możemy wykorzystać sugerowane losowe znaki lub wpisać własne. Pamiętajmy, żeby hasło było w miarę trudne do odgadnięcia i zawierało duże i małe litery oraz cyfry i znaki specjalne jak np. %, #, @, czy &. Drugie, środkowe okno to także możliwość wpisania specjalnego kodu promocyjnego, który odblokuje m.in. bonus od depozytu. Wprowadzenie kodu nie jest obowiązkowe i nie musimy się martwić, jeśli go pominiemy. Superbet bonus powitalny zostanie aktywowany po zakończeniu rejestracji. Kod promocyjny to po prostu dodatkowy bonus dla chętnych.

3) Trzeci i ostatni krok to wybór naszej narodowości, wpisanie numeru PESEL i zaznaczenie kraju zamieszkania. W zasadzie na tym moglibyśmy zakończyć rejestrację, jednak z prawej strony musimy jeszcze zaznaczyć, że zapoznaliśmy się z obowiązującym regulaminem i polityką prywatności. Kliknięcie w pierwszy „kwadracik” jest dodatkowo oświadczeniem o ukończonym wieku dojrzałości. W drugiej części możemy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli to zaznaczymy, bukmacher będzie nam co jakiś czas wysyłał na podany przez nas adres e-mail nowe promocje i bonusy. W każdej chwili mamy możliwość wycofania się. Na koniec klikamy „Rejestracja” i aktywujemy nasze konto tymczasowe, wchodząc w link aktywacyjny na naszym mailu.

Sprawdź: kod promocyjny superbet

Pełna wersja konta

Konto tymczasowe należy zweryfikować dodatkowymi danymi po upływie 90 dni. Pełna rejestracja daje nam również możliwość wypłaty środków. Bez niej taka opcja nie będzie brana pod uwagę. Dodatkowe informacje podczas weryfikacji, które musimy podać to:

Czytaj więcej SuperBET rejestracja.

SUPERBET BONUS POWITALNY – RÓŻNE FORMY PROMOCJI

Bonus na start Superbet przygotował dla zarejestrowanych graczy trzy główne formy promocji. Pierwsza z nich to popularny zakład bez ryzyka (cashback). Jest to bezpieczny zakład z ubezpieczeniem w razie porażki. Gracz stawia swój pierwszy kupon i w momencie przegranej, kwota zakładu zostaje w 100% lub czasem 50% zwrócona na nasze konto bonusowe. Po otrzymaniu zwrotu musimy dodatkowo dokonać obrotu według regulaminu danego bukmachera.

Jak wygląda bonus powitalny Superbet? Zakład bez ryzyka wygląda tutaj nieco inaczej niż u innych znanych firm bukmacherskich w Polsce. Promocja „Tydzień bez ryzyka” startuje w momencie wpłacenia minimalnej kwoty 20 PLN. Przelanie środków na konto gracza musi nastąpić w ciągu 14 dni od zakończenia szybkiej rejestracji. Od tego momentu gracz przez siedem dni może obstawiać swoje mecze, a jeśli zabraknie mu szczęścia i skończy pierwszy tydzień aktywności z saldem ujemnym, dostanie od bukmachera zwrot w wysokości do 1300 zł. Wartość przyznanego bonusu na start Superbet jest zależna od wykonanego obrotu. Wzór na obliczenie, jaką kwotę dostaniemy w przypadku „minusa”, wygląda tak:

Bonus = suma stawek – łączna wygrana – łączna kwota podatków.

Dla otrzymania pełnej kwoty zwrotu w promocji Superbet bonus powitalny przykład obrazuje się następująco:

1300 zł bonusu = 3000 zł (suma stawek) – 1340 zł (łączna suma wygranych) – 360 zł (podatek od wszystkich stawek)

Superbet bonus na start w formie „Tygodnia bez ryzyka” trafi do nas w 72 godziny po zakończeniu 7 dni z obstawianiem.

SUPERBET BONUS POWITALNY – ZASADY OBROTU

Nasz zwrot podlega obrotowi, a bonus powitalny zasady Superbet nie należą do skomplikowanych. Gracz jest zobowiązany do dwukrotnego obrotu bonusem w zakładach AKO o kursie całkowitym min. 1.80 lub SOLO (kurs min. 1.80) bądź systemowych (kurs min. 1.80). Warto podkreślić, że do promocji Superbet bonus na start (cashback do 1300 zł) nie zaliczają się spotkania z oferty „Super Mecz, gry kaciarne oraz sporty wirtualne”. Według większości stron poświęconych branży bukmacherskiej bonus powitalny opinie Superbet posiada bardzo dobre, a gracze chwalą sobie profesjonalizm i zaangażowanie firmy w promocję i marketing.

SUPERBET BONUS NA START OD DEPOZYTU

Drugą ciekawą formą promocji tego bukmachera jest bonus powitalny Superbet, który aktywujemy podczas wpłacania swoich własnych środków po raz pierwszy. Ten benefit jest dostępny dopiero po zarejestrowaniu konta i potwierdzeniu chęci skorzystania z tej promocji. Nowi gracze mają 14 dni na dokonanie pierwszej wpłaty. Minimalna kwota depozytu w przypadku Superbet bonus powitalny od depozytu wynosi 20 zł, a maksymalna 200 PLN. Większość średnio doświadczonych graczy na pewno miała już styczność ze schematem, jak to działa. Czytaj więcej BONUS BEZ DEPOZYTU SUPERBET.

BONUS OD DEPOZYTU SUPERBET – ZASADY OBROTU

Stosunkowo nowy bukmacher z Rumunii nie ma wygórowanych zasad odnośnie do bonusu powitalnego Superbet. Wpłacamy pieniądze, a firma podwaja tę kwotę. Haczyk, a w zasadzie coś standardowego w tej branży to zasady obrotu. Nic niestety nie jest za darmowe, dlatego bonus na start Superbet przy pierwszej wpłacie wymaga tylko dwukrotnego obrotu w kuponach AKO lub SINGLE bądź systemowych. Muszą one posiadać minimalny kurs 1.80). W drugiej formie promocji każdy gracz ma na dokonanie obrotu tylko 10 dni.

APLIKACJA MOBILNA SUPERBET

Dzisiejsze trendy na rynku bukmacherskich podążają tylko i wyłącznie w stronę prowadzenia zakładów sportowych przez Internet. Nie oszukujmy się, pomimo że firma Superbet posiada sporo punktów naziemnych w Polsce, to największy zysk osiągają dzięki graczom korzystających z ich strony internetowej i aplikacji mobilnej. W dzisiejszych czasach każda nowa firma bukmacherska, która zaniedba sobie tę kwestię, na pewno mocno to odczuje. Ponad połowa osób deklaruje, że korzysta z urządzeń mobilnych do obstawiania kuponów. Jest to zrozumiałe, ponieważ gracze chcą być na bieżąco z wydarzeniami. Aplikacja daje tę swobodę, że wystarczy dostęp do internetu w telefonie lub tablecie i możemy betować z każdego miejsca i w różnych okolicznościach.

Jak zainstalować aplikację mobilną Superbet? Proces ten nie jest trudny i zajmuje kilka minut. Na początek musimy zmienić w naszym telefonie w ustawieniach możliwość pobierania plików z nieznanych źródeł. Niestety znana nam opcja Google Play nie pozwala na umieszczanie aplikacji bukmacherskich. Z racji tego wchodzimy na oficjalną stronę Superbet i klikamy w zakładkę „Super aplikacja”, która znajduje się w górnej części ekranu na czerwonym tle. Na zakładce widnieje również symbol telefonu komórkowego i napis „Pobierz teraz”. Oczywiście klikamy to i zostaniemy przekierowani na podstronę, w której mamy do wyboru zainstalowanie aplikacji na system Android lub iOS. Aplikacja Superbet posiada taką samą ofertę, jak na stronie internetowej, a dodatkowo ma bardzo ciekawe funkcje. Jedną z nich jest Match Tracker, który zapewnia relacje z konkretnego wydarzenia sportowego za pomocą wizualizacji graficznych i komentarza tekstowego.

APLIKACJA MOBILNA, A BONUS NA START SUPERBET

Superbet uwzględnił dodatkową formę promocji dla graczy, którzy korzystają z aplikacji mobilnej. Nie jest to zabieg stosowany często wśród firm. W związku z tym cieszy nas fakt, że bonus powitalny zasady Superbet są dostępne także dla miłośników mobilnego typowania. Jak skorzystać z bonusu na start w Superbet dedykowanego aplikacji mobilnej?

METODY PŁATNOŚCI W SUPERBET

W Superbet mamy do wyboru kilka najważniejszych metod płatności, które pojawiają się u większości bukmacherów. Wpłat na konto gracza możemy dokonywać za pomocą kart Visa oraz Mastercard, systemu Tpay, Neteller, Skrill, Revolut, Paysafecard, Przelewy24, BLIK, PayPal i tradycyjnego przelewu bankowego. Minimalny depozyt wynosi 1 zł, a środki zostaną dodane w ciągu maksymalnie 15 minut. Wygrane pieniądze wypłacamy na podany przez nas rachunek bankowy, za pomocą karty kredytowej, Przelewy24, PayPal, Skrill lub systemu Paysafecard.

FAQ – Pytania i Odpowiedzi

Jaki jest bonus powitalny w SuperBET?

SuperBET bonus powitalny to cashback otrzymywany po przegranym zakładzie.

Czy superBET posiada aplikację mobilną?

Tak, aplikację mobilną możemy pobrać ze strony bukmachera.