BETCLIC KOD PROMOCYJNY

kod promocyjny betclic

Betclic to jeden z zagranicznych bukmacherów, który uzyskał w naszym państwie licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Firma pochodzi z Francji, jednak przed wprowadzeniem nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku cieszyła się sporym uznaniem wśród polskich graczy. Obecnie Betclic największe zainteresowanie zdobywa w Szwecji, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Francji i od ponad dwóch lat również w Polsce. Szybki rozwój i popularność właściciele zawdzięczają swojemu doświadczeniu w tej branży. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm od początku Betclic wspierał polski sport. Na pewno strzałem w dziesiątkę było rozpoczęcie współpracy z galą Fame MMA, która obecnie przyciąga miliony przed ekranami monitorów. Ponadto konsorcjum jest sponsorem głównym Piasta Gliwice i oficjalnym sponsorem Festiwalu SnowFest, gali Hype i Gromda Fight Club. Oczywiście bukmacher, aby przyciągnąć nowych klientów, musiał wprowadzić szeroką ofertę zakładów, a także atrakcyjne bonusy na start. Czy kod promocyjny Betclic gwarantuje dodatkowe profity? Tego dowiecie się w tym artykule.

Czy bukmacher Betclic jest legalny w Polsce?


Właścicielem spółki jest BEM Operations Limited. Przedsiębiorstwo działa na kilku europejskich rynkach. W związku z tym firma musi prowadzić działalność zgodnie z obowiązującym prawem. W Polsce oficjalnie od 2017 roku tylko podmioty, które uzyskały licencję, mogą przyjmować polskich graczy. Betclic dopisał się do listy ponad 15 legalnych bukmacherów 26 września 2018 roku. Właściciele otrzymali wszelkie zgody na okres 6 lat. Nr licencji to PS4.6831.11.2017. Główna siedziba firmy znajduje się na Malcie, z racji na panujące tam korzystne prawo podatkowe. W naszym kraju Betclic zarejestrowany jest we Wrocławiu. Jeśli nadal masz wątpliwości co do legalności tych zakładów bukmacherskich, zachęcamy Cię do sprawdzenia szczegółowych danych na stronie Krajowego Rejestru Sądowego. Gaming in Poland Sp. z o.o. widnieje pod numerem KRS: 759388.

Czytaj więcej: Betclic legalny bukmacher.

Spis treści

  1. Czy bukmacher Betclic jest legalny w Polsce?
  2. Kod promocyjny Betclic podczas rejestracji konta
  3. Cashback do 200 PLN z kodem promocyjnym „TYPERVIP”
  4. Kod promocyjny Betclic – warunki obrotu cashbackiem
  5. Pozostałe Promocje dla stałych klientów
  6. Betclic – Metody płatności

Kod promocyjny Betclic podczas rejestracji konta

Większość bukmacherów w Polsce posiada specjalne kody promocyjne do wykorzystania na dodatkowe środki w bonusach powitalnych. Można ich użyć wyłącznie podczas rejestracji konta. Nie ma innej możliwości, dlatego warto o tym pamiętać. Betclic kod promocyjny „TYPERVIP„, gwarantuje nowym użytkownikom zakład bez ryzyka do 200 PLN. Przejdźmy teraz do formularza rejestracyjnego. 

Betclic z racji tego, że dba o swoich klientów, przygotował funkcję szybkiej rejestracji. Jest ona intuicyjna i łatwa, dzięki czemu nie tracimy zbędnych minut na wpisywanie szczegółowych danych. Wypełnienie podstawowych informacji aktywuje konto tymczasowe na okres 90 dni. Niestety ma ono kilka ważnych ograniczeń. Przede wszystkim konto przejściowe blokuje możliwość wypłaty środków. Po drugie maksymalna kwota zawartych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł. Mając to na uwadze lepiej od razu przejść pełny proces rejestracyjny, aby w przyszłości nie tracić na to czasu.

Jak wygląda sama rejestracja?

  1. Krok pierwszy – Na wstępie wejdź na oficjalną stronę Betclica, a następnie kliknij zakładkę „Zarejestruj się”. Na Twoim ekranie pojawi się pierwsza strona formularza. Betclic poprosi Cię o podanie imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz adresu e-mail, na który dostaniesz link aktywacyjny i ewentualne informacje o nowych bonusach i konkursach. Stanie się to wtedy, gdy zaznaczysz poniżej pole „Wyrażam zgodę na otrzymywanie od BEM Operations Ltd treści marketingowych na adres e-mail”. Nie jest to obowiązkowe, dlatego możesz teraz wszystko zatwierdzić, klikając czerwony napis „Dalej”,
  2. Faza druga – W kolejnym etapie formularza zostaniesz poproszony o podanie kolejnych danych. Tym razem będą to: adres zamieszkania, numer PESEL i numer telefonu komórkowego. W zasadzie to tyle w tym kroku. Teraz możesz przejść do finalizacji tworzenia konta,
  3. Krok trzeci – Ostatnim zadaniem jest uzupełnienie danych do logowania. Standardowo jest to nazwa użytkownika i hasło (powinno być trudne i zawierać 1 małą literę, 1 dużą literę, 1 liczbę i co najmniej 8 znaków). Dodatkowo zabezpieczamy konto, wpisując pytanie zabezpieczające i odpowiedź na nie. W ostatnim kroku pojawia się także pole na Betclic kod promocyjny. W teorii nie musisz go podawać, ale w praktyce, jeśli zarejestrujesz konto bez jego podania, to nie otrzymasz atrakcyjnych bonusów na start! Do wpisania masz specjalny kod: „TYPERVIP”. Gwarantuje on zakład bez ryzyka do 200 PLN z atrakcyjnymi warunkami obrotu, o których przeczytasz w dalszej części artykułu.

Cashback do 200 PLN z kodem promocyjnym „TYPERVIP”


Kod promocyjny Betclic o treści „TYPERVIP” aktywuje promocję w formie zakładu bez ryzyka. Jest to bardzo pożądana forma wynagradzani graczy. Dlaczego? Najważniejszy czynnik, który o tym decyduje to prawie całkowite zniwelowanie ryzyka podczas typowania zakładów. Warto zaznaczyć, że bonus jest aktywny tylko przy pierwszym kuponie. Po jego wykorzystaniu nie będziemy już mieli szans na otrzymanie zwrotu środków za przegrany zakład. Aby maksymalnie wykorzystać Cashback z kodem promocyjnym Betclic podanym wyżej, musimy stworzyć kupon SOLO lub AKO za stawkę 228 zł. Jest to spowodowane 12% podatkiem, który obowiązuje w Polsce. Jakie są warunki dotyczące zakładu bez ryzyka do 200 PLN?

Kod promocyjny Betclic – warunki obrotu cashbackiem


Betclic kod promocyjny aktywuje atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy w formie zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Ta forma promocji sprawdza się od lat, a firmy bukmacherskie wykorzystują ją do zyskania przychylnych opinii ze strony zadowolonych graczy. Tematem przewodnim zakładów bez ryzyka zawsze jest forma obrotu zwróconymi środkami. Jedni idą na całość, proponując cashback bez jakiegokolwiek obrotu, a drudzy podchodzą do tematu rozsądniej, wprowadzając regulamin obejmujący np. konieczność 1-krotnego lub 2-krotnego obrotu bonusem na start. Betclic postanowił w maksymalny sposób uprościć graczom formę przeniesienia środków bonusowych na konto depozytowe.

W tym celu zakładem bez ryzyka należy obrócić wyłącznie raz na kuponie z kursem minimalnym 2.14. Otrzymany zwrot w formie freebetu można wykorzystać na dowolne zakłady. Warto też dodać, że nie ma określonego czasu na obrót. Mamy nadzieję, że w przyszłości kod promocyjny Betclic będzie obejmował inne rodzaje bonusów jak np. freebet lub bonus od wpłaty.

Pozostałe Promocje dla stałych klientów


Rejestracja konta z kodem promocyjnym Betclic stawia przed nami mnóstwo możliwości. Bez wątpienia największym profitem jest zakład bez ryzyka z kodem bonusowym Betclic. Co, jednak gdy bonus wygaśnie po pierwszym zagranym kuponie? Betclic dla stałych graczy również przygotował atrakcyjne promocje:

Betclic – Metody płatności


Betclic kod promocyjny gwarantuje świetny zakład bez ryzyka, jednak nie jest on darmowy. W celu skorzystania z bonusu musimy wpłacić środki na konto depozytowe. Możemy to zrobić za pomocą kilku metod płatności:


Minimalna kwota depozytu wynosi 1 PLN. Podczas realizacji wpłaty nie są pobieranie żadne prowizje, a Betclic gwarantuje całkowite bezpieczeństwo transakcji.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI


Jaki jest kod promocyjny Betclic?

W formularzu rejestracyjnym możemy wykorzystać specjalny Betclic kod promocyjny. Jego treść to „TYPERVIP”, gwarantujący zakład bez ryzyka do 200 zł z jednokrotnym obrotem po kursie min. 2.14.


Jak wpisać Betclic kod promocyjny?

Wpisujemy go podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Pole na wpisanie kodu promocyjnego Betclic znajduje się na 3 stronie.


Dlaczego warto założyć konto Betclic z naszym kodem promocyjnym?


Po pierwsze nigdzie indziej nie znajdziecie promocji, która obejmuje zakład bez ryzyka z tak atrakcyjnymi warunkami obrotu! To gwarantuje Betclic kod promocyjny „TYPERVIP”. Po drugie bukmacher oferuje ponad 30 dyscyplin sportowych, które posiadają mnóstwo rynków zdarzeń. Ponadto możecie skorzystać z promocji ograniczonych czasowo, które często gwarantują atrakcyjne freebety.