TRAF BONUS POWITALNY

bonus powitalny traf

Firma Traf jest spółką grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego, który ma wyłączność w naszym kraju na prowadzenie gier liczbowych, loterii pieniężnych i kasyna. Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. działa od 2010 roku w formie punktów stacjonarnych i kojarzony jest wyłącznie z wyścigami konnymi. W Polsce ta dyscyplina sportu nie jest popularna i cieszy się małym zainteresowaniem. Bukmacher do tej pory miał w ofercie wyścigi z trzech najpopularniejszych torów w Polsce, czyli Służewiec (Warszawa), Partynice (Wrocław) i Hipodrom (Sopot). Od niedawna oprócz naszych rodzimych wyścigów gracze mogą również obstawiać gonitwy na torach francuskich Sprawdź jakie promocje posiada bukmacher Traf i jaki jest Traf bonus powitalny.

BONUS POWITALNY TRAF – ZASADY GRY

W dzisiejszych czasach bukmacherzy coraz częściej rezygnują z punktów naziemnych, a skupiają się w doskonaleniu swojej oferty na stronie internetowej. Bukmacher Traf długo zwlekał prawie 10 lat na uruchomienie swojej własnej, oficjalnej witryny. Pierwsi użytkownicy mogli się zarejestrować 27 lipca 2019 roku. Gra w serwisie www.trafonline.pl/ jest w 100% legalna, ponieważ spółka posiada licencję i zgodę Ministerstwa Finansów. To bardzo ważne, gdyż od 2017 roku po wprowadzeniu nowej ustawy hazardowej tylko bukmacherzy posiadający aktualną licencję mogą świadczyć usługi hazardowe. Oficjalna strona bukmachera traf jest bardzo przejrzysta i wykonana w nowoczesnym designie. U góry mamy dostępne kilka zakładek:

Spis treści

  1. BONUS POWITALNY TRAF – ZASADY GRY
  2. BONUS POWITALNY TRAF – REJESTRACJA KONTA
  3. TRAF BONUS POWITALNY – CZY JEST DOSTĘPNY?
  4. BONUS POWITALNY TRAF – ZASADY
  5. TRAF KOD PROMOCYJNY
  6. TRAF – OFERTA NA ZAKŁADY
  7. TRAF – APLIKACJA MOBILNA
  8. TRAF – METODY PŁATNOŚCI

BONUS POWITALNY TRAF – REJESTRACJA KONTA

W celu skorzystania z pełnej oferty bukmachera traf musimy wypełnić cały formularz rejestracyjny. Często u bukmacherów proces ten przebiega bardzo szybko, a firma wymaga tylko podstawowe dane, które później musimy uzupełnić. W przypadku zakładów wzajemnych – traf sprawa wygląda inaczej. Cały proces składa się z trzech etapów:

Proces rejestracji

1) Krok pierwszy – Wchodzimy na stronę bukmachera i klikamy baner z napisem „Zarejestruj się”. Inną opcją jest wejście w zakładkę „Zaloguj się” znajdującą się w górnej części, a następnie kliknięcie z prawej strony w „Zarejestruj się”. W pierwszej części formularza podajemy swoje dane: Imię, Nazwisko, Adres e-mail (potrzebny podczas logowania i otrzymania linku aktywacyjnego), Hasło (najlepiej, żeby zawierało minimum 6 znaków, małe i duże litery oraz liczby i znaki specjalne), Numer telefonu, Numer Pesel, Datę urodzenia, Adres zamieszkania (miasto, kod pocztowy, ulicę, numer mieszkania), Numer dowodu osobistego i Numer rachunku bankowego.

2) Krok drugi – Potwierdzenie znajomości regulaminu i pełnoletności. Dodatkowo musimy zgodzić się na przetwarzanie danych i określić limity dzienne, miesięczne i czasowe. 3) Krok trzeci – Potwierdzamy obowiązek informacyjny i specjalne oświadczenie. Po trzecim etapie na nasz e-mail zostanie dostarczona wiadomość wraz z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu linku zostaniemy przeniesieni na stronę, w której musimy wysłać skan dowodu osobistego. Zdjęcie może być zrobione za pomocą aparatu w telefonie komórkowym lub przy użyciu skanera. Fotografia musi mieć dobrą jakość, nie może przekraczać więcej niż 10 MB, a jedyny akceptowalny format to JPG. Całkowita weryfikacja trwa około 15 minut. Po tym czasie dostaniemy potwierdzenie na adres e-mail i od tego momentu możemy w pełni korzystać ze wszystkich usług bukmachera traf. Dla ułatwienia po wejściu w zakładkę „Zaloguj się” z prawej strony mamy opcję instrukcji video, która w ponad minutowym filmie na YouTube objaśnia cały proces rejestracji konta.

TRAF BONUS POWITALNY – CZY JEST DOSTĘPNY?

Nowi bukmacherzy, którzy wchodzą na rynek, przyzwyczaili graczy, że oferują atrakcyjny bonus powitalny. Jest to najlepsza forma na promowanie firmy i pozyskanie nowych użytkowników. Czy traf bonus powitalny jest dostępny po ukończeniu formularza rejestracyjnego? Niestety dla miłośników wyścigów konnych i nowych graczy nie mamy dobrych informacji. Wszyscy legalni bukmacherzy, a mamy ich w kraju ponad 15 kuszą graczy licznymi promocjami. Niestety właściciele firmy postanowili całkowicie zrezygnować z udogodnień i bonus na start traf nie jest dostępny. Sytuacja, w której bukmacher nie oferuje nic dla nowych osób, jest nietypowa i nie ukrywamy, że traf bonus na start powinien być od początku działalności w sieci.

Traf oferuje zakłady przez Internet dopiero od ponad dwóch lat i niewykluczone, że właściciele w najbliższej przyszłości wprowadzą bonus powitalny traf. Jak mógłby wyglądać bonus na start traf według istniejących trendów? Najczęstszymi formami promocji są bonusy bez depozytu, w których gracz zakłada darmowe konto i otrzymuje na swoje konto pieniądze, które od razu może wykorzystać na stawianie zakładów. Inne najpopularniejsze bonusy to: bonus od wpłaty, zakład bez ryzyka (cashback), powiększenie wygranej za zwiększenie ilości typów w kuponie AKO, bonus od kolejnych wpłat i program lojalnościowy. Gonitwy to specyficzna dyscyplina sportu, która cieszy się uznaniem w skromnym gronie fanatyków. Traf bonus powitalny na pewno wpłynąłby na zwiększenie popularności, a co za tym idzie większe zyski.

BONUS POWITALNY TRAF – ZASADY

Niestety wiemy, że traf bonus na start nie jest dostępny w ofercie tego bukmachera. Z tego względu próżno szukać zakładki na temat bonus powitalny zasady traf. Graczom, którzy chętnie skorzystaliby z promocji, pozostaje tylko czekać na moment, kiedy właściciele zmienią swoje podejście do nowych użytkowników serwisu. Bonus powitalny opinie traf wskazują, że większość osób wyczekuje z niecierpliwością na możliwość wpłacenia swoich środków i skorzystania z nowych promocji.

TRAF KOD PROMOCYJNY

Sytuacja z kodem promocyjnym traf wygląda podobnie. Bukmacher często udostępnia specjalny kod, który musimy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Kody zmieniają się co jakiś czas, ale zawsze dają nam dodatkowe środki. Najprawdopodobniej, jeśli bonus na start traf pojawi się w ofercie, to również zobaczymy możliwość otrzymania gratyfikacji po wprowadzeniu odpowiedniego kodu dostępnego w danym miesiącu. W przyszłości po wprowadzeniu kodu na stronie powinna pojawić się osobna zakładka „bonus powitalny zasady traf”, która wyjaśniałaby w szczegółowy sposób, co trzeba zrobić, żeby skorzystać ze wszystkich dostępnych promocji.

TRAF – OFERTA NA ZAKŁADY

Bukmacher traf zajmuje się wyłącznie wyścigami konnymi. Na stronie trafonline.pl dostępne są różne rodzaje zakładów w zależności od typu gonitwy i liczby koni. Poniżej przedstawiamy wszystkie możliwości typowania wyścigów.

Zakłady jednogonitwowe:

Zakłady wielogonitwowe:

Systemy:

Wszystkie zasady zakładów są dodatkowo przedstawione w języku polskim i angielskim w zakładce „Jak Grać”. Bardzo dużym plusem jest wprowadzenie transmisji live do każdej gonitwy, dzięki czemu gracze mogą na żywo oglądać zmagania i sprawdzać wyniki na bieżąco.

TRAF – APLIKACJA MOBILNA

Większość bukmacherów wprowadza aplikację na urządzenia mobilne, ponieważ według statystyk ponad połowa graczy typuje właśnie na telefonach komórkowych lub tabletach. Niestety bukmacher traf nie zadbał o to i nie posiada specjalnej aplikacji. Nie oznacza to jednak, że nie możemy typować online na swoich urządzeniach. Cała oferta jest dostępna na stronie internetowej, która możemy otworzyć w przeglądarkach na systemach iOS, Android lub Windows Phone.

TRAF – METODY PŁATNOŚCI

W traf mamy dostęp tylko do polskiej waluty, a zasilenie konta odbywa się za pomocą przelewu internetowego lub kodu BLIK. Wpłaty dokonywane są natychmiast, a minimalna kwota wynosi 10 zł.

BONUS POWITALNY OPINIE TRAF

Bonus powitalny traf to temat, którym właściciele firmy powinni się jak najszybciej zająć. Fraza bonus powitalny opinie traf jest bardzo często wpisywana w przeglądarce. Nic dziwnego, ponieważ nowi gracze zawsze szukają dobrych promocji przy rejestracji swojego konta u danego bukmachera. Czytaj więcej Opinie Traf.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy jest w Traf bonus powitalny?

Na ten moment firma nie udostępnia żadnych promocji dla nowych użytkowników.

Kiedy możemy liczyć na Traf bonus na start?

Nie mamy oficjalnych informacji, ale jeśli właściciele postanowią wprowadzić bonus powitalny Traf, od razu o tym poinformuje na naszej stronie.