PZBUK legalny bukmacher

PZBuk to stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Spółka otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych w połowie 2018 roku. To oznacza, że jest to w pełni legalny podmiot, na którym gracze z Polski mogą bez problemu zakładać konta. PZBuk legalny bukmacher jest filią popularnej szwedzkiej firmy Cherry AB. Po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku można przyjąć, że jest to pierwszy zagraniczny bukmacher, który postanowił uzyskać licencję i rozpocząć działalność. Jak dobrze wiemy, za ciosem poszło również kilku innych konkurentów. Mając to na uwadze, w 2022 roku możemy już obstawiać u 20 legalnych bukmacherów!

Mimo że Polskie Zakłady Bukmacherskie działają bardzo krótko, to naszym zdaniem doświadczenie na międzynarodowym rynku przyczyni się w niedalekiej przyszłości do zdobycia jeszcze większego zainteresowania ze strony polskich graczy. Firma Cherry AB działa od 1963 roku i zna się na pięciu obszarach hazardu. Czy trend wzrostowy popularności PZBuk się utrzyma? Tego nie wiemy, ale na pewno w tym artykule dowiecie się więcej o ofercie, promocjach i aplikacji mobilnej. Zapraszamy do lektury!

PZBuk legalny bukmacher


W Polsce po zmianach w ustawie w 2017 roku tylko podmioty, które uzyskały licencję, mogą organizować zakłady wzajemne. Nie bez przyczyny gracze zadają bardzo ważne pytanie, czy pzbuk zakłady bukmacherskie są legalne w naszym kraju? Zagraniczna spółka uzyskała licencję 28 czerwca 2018 r. W Polsce wszelkie zezwolenia na działalność hazardową uzyskuje się na okres 6 lat. To oznacza, że w 2024 roku legalny bukmacher pzbuk będzie musiał ubiegać się o jej przedłużenie. Na razie jednak wszyscy gracze z Polski mogą bez problemu rejestrować konta i korzystać ze wszystkich udogodnień i promocji. Dla niedowiarków podajemy dodatkowe dane, które można osobiście zweryfikować w krajowym rejestrze sądowym lub na innych oficjalnych państwowych stronach:

Spis treści

 1. PZBuk legalny bukmacher
 2. Jakie zakłady znajdziemy w ofercie bukmachera PZBuk?
 3. Pozostałe zakłady i udogodnienia
 4. Bonus powitalny PZBuk dla nowych klientów bukmachera
 5. Promocje dostępne dla aktywnych klientów legalnego bukmachera PZBuk
 6. Rejestracja i weryfikacja – PZBuk zakłady bukmacherskie
 7. Metody płatności obsługiwane przez bukmachera PZBuk
 8. PZBuk – aplikacja mobilna legalnego bukmachera

Jakie zakłady znajdziemy w ofercie bukmachera PZBuk?


Bukmacher w dość krótkim czasie zbudował solidną ofertę zakładów. To na pewno zaowocowało liczbą zarejestrowanych i zadowolonych klientów. Każda firma musi spiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby zachęcić użytkowników do tworzenia kont u danego bukmachera. Jest to przede wszystkim spowodowane konkurencją. Wszystkie zakłady dostępne w tym serwisie podzielone są na kategorie:

Pozostałe zakłady i udogodnienia


Bukmacher PZBuk duży nacisk kładzie na ofertę e-sportową. Na świecie rozgrywki te cieszą się dużą popularnością, a w Polsce przybywa fanów tej branży. Bez wątpienia nie wszyscy bukmacherzy dysponują optymalną ofertą. Do takich nie zaliczymy bukmachera PZBuk, który przygotował nawet dedykowaną zakładkę „Esport”. Znajdziemy w niej takie tytuły jak: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Dota 2, Overwatch, King of Glory, StarCraft 2 i Valorant.


Drugą formą rozrywki są „Gry TV”. Innymi słowy, są to gry karciane, które są symulacją kasyna. W trakcie rozdania możemy typować wygrywające układy i zwycięzcę w pozycji. Dostępne rodzaje gry to: Poker, Wojna i Blackjack. W każdym przypadku mamy do czynienia z realnym krupierem, który porozumiewa się w języku angielskim. Dodatkowo przed rozpoczęciem stawiania możemy skorzystać z zakładki „Jak grać”, w której PZBuk bukmacher zawarł wszystkie najistotniejsze informacje o regułach gry.


Na koniec warto wspomnieć o zakładce „Statystyki”. PZBuk ma w ofercie bazę danych z najważniejszych dyscyplin sportowych. Wszystkie pokazane są w formie kafelek, co bardzo ułatwia dostęp. Warto zaznaczyć, że nie są to tylko podstawowe ligi. Znajdziemy tutaj również niszowe i niemal egzotyczne rozgrywki. Nie zabrakło również niższych klas rozgrywkowych. Jakie statystyki można analizować? Przede wszystkim aktualną formę, mecze bezpośrednie i tabele. Baza zawiera informacje również z wcześniejszych sezonów.

Bonus powitalny PZBuk dla nowych klientów bukmachera


Nowi klienci, którzy zdecydują się zarejestrować konto w serwisie PZBuk, mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny. Podobnie jak w przypadku firmy Fuksiarz bukmacher przygotował zakład bez ryzyka do 1000 zł. Co wymaga pzbuk regulamin podczas korzystania z tej promocji?

Drugi bonus na start PZBuk to freebet w wysokości 50 PLN. Jak go otrzymać?

Dowiedz się więcej o bonus powitalny PZBuk.

Promocje dostępne dla aktywnych klientów legalnego bukmachera PZBuk

Rejestracja i weryfikacja – PZBuk zakłady bukmacherskie


Skorzystanie z wszystkich funkcji i promocji jest możliwe dopiero po utworzeniu konta. W tym celu wejdź na oficjalną stronę bukmachera i kliknij zakładkę „Zarejestruj Się”, znajdującą się w prawym górnym rogu. Wypełnienie formularza rejestracyjnego trwa kilka minut, a pzbuk regulamin gwarantuje możliwość utworzenia konta tymczasowego, które posiada jednak kilka restrykcji, o których dowiecie się w dalszej części. Jak wyglądają poszczególne etapy rejestracji?

 1. Krok pierwszy – Na pierwszej stronie musimy wpisać nasze dane kontaktowe (nazwa użytkownika, adres e-mail, nr telefonu komórkowego i hasło). Poniżej wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgadzamy się na politykę prywatności. Drugi „ptaszek” nie jest wymagany, ale jeśli go zaznaczymy, to regularnie będziemy informowani o aktualnych nowych promocjach i konkursach,
 2. Etap drugi – Na drugiej stronie formularza rejestracyjnego pzbuk regulamin wymaga od nas wpisania naszego imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, daty urodzenia, numeru PESER oraz numeru i serii dowodu osobistego. Wymagane jest również zaakceptowanie regulaminu. Od tej pory nasze konto zmienia status na tymczasowe. To oznacza, że będziemy mogli skorzystać z oferty, ale nie wypłacimy żadnych środków na konto bankowe,
 3. Krok trzeci – W ostatnim kroku potwierdzamy naszą tożsamość. Jest to standardowa procedura u każdego bukmachera. Wymaga to wysłania skanu dokumentu tożsamości i weryfikacji konta bankowego. Pełna rejestracja zmieni status konta na „stały”. Innymi słowy, gwarantuje to pełny dostęp do oferty, bonusów, wypłat i stawek.

Metody płatności obsługiwane przez bukmachera PZBuk


Legalny bukmacher PZBuk w tym aspekcie nie zawodzi. Jest to jedna z nielicznych firm w Polsce, która gwarantuje tak szeroki wachlarz metod wpłat na konto depozytowe. Realizacja przelewów jest dostępna niemal od razu po zarejestrowaniu konta. Z jakich metod skorzystamy?


Punkt obsługi klienta i wsparcie techniczne zapewniają dostęp do najważniejszych informacji. Pracownicy chętnie odpowiedzą na nurtujące Was pytania. Wypłaty u bukmachera PZBuk docierają na konto do 30 minut od ich zrealizowania w profilu. Przed wypłatą firma weryfikuje dokument tożsamości i wyciąg z konta. Dzięki temu bukmacher zabezpiecza się przed oszustami. Przelewów możemy dokonywać za pomocą systemu Przelewy24 i Dotpay. Legalny bukmacher PZBuk współpracuje z 18 bankami w Polsce, a minimalna wypłata wynosi 5 PLN. Dzienna pula wypłat to 100 000 zł.

PZBuk – aplikacja mobilna legalnego bukmachera


Bukmacher przygotował dla swoich klientów dostęp do aplikacji mobilnej na urządzenia Android i iOS. Apka jest przejrzysta i działa bez zarzutów oraz „lagów”. Z pewnością gracze polubią możliwość włączenia powiadomień PUSH, opcję cashout, rozbudowane statystyki i transmisje meczów NBA! Co jakiś czas legalny bukmacher PZBuk wprowadza dedykowana promocję tylko dla użytkowników aplikacji. Jeśli nie chcemy jej pobierać, nic nie stoi na przeszkodzie skorzystania z mobilnej wersji strony, która również daje radę na popularnych przeglądarkach Google Chrome, Opera, Microsoft Edge i Safari.

Czy w PZBuk warto obstawiać zakłady bukmacherskie?


PZBuk zakłady bukmacherskie udowodniły, że nie liczy się staż na rynku bukmacherskim, a doświadczenie i szeroka oferta zakładów i promocji. Pierwszy zagraniczny podmiot w Polsce nie zatrzymuje się i bez wątpienia jest to godny polecenia serwis. PZBuk opinie przede wszystkim podkreślają, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jakie są najważniejsze plusy bukmachera PZBuk?

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI


Czy PZBuk posiada punkty stacjonarne?


Nie, firma skupia się wyłącznie na zakładach online.


Czy PZBuk bukmacher jest legalny w Polsce?


Jak najbardziej. Serwis uzyskał licencję w 2018 roku.


Jaki bonus powitalny posiada PZBuk?


Nowi gracze, którzy zarejestrują konto, otrzymają zakład bez ryzyka do 1000 zł z jednokrotnym obrotem oraz freebet 50 PLN.


Czy PZBuk zakłady bukmacherskie ma aplikację mobilną?


Tak, można ją pobrać w zakładce „Aplikacja Mobilna” na systemy Android i iOS.


Jakie metody płatności gwarantuje PZBuk?


Możemy skorzystać z takich metod jak: Tpay, Blik, Dotpay, Google Pay, PaysafeCard, Visa i Mastercard.