BONUS POWITALNY BESTBET

bonus powitalny bestbet

Bestbet to kolejny nowy bukmacher, który dołączył do grona blisko 20 legalnych podmiotów zajmujących się organizowaniem zakładów wzajemnych w naszym kraju. Firma dostała licencję Ministerstwa Finansów na otwarcie punktów naziemnych 22 stycznia 2019 roku. Dwa miesiące później spółka BestBet Sp. z o.o. której prezesem jest Robert Krupski, otrzymała kolejne pozwolenie, tym razem na działalność online. Na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji, kiedy bukmacher Bestbet zamierza na dobre wprowadzić bonus powitalny w życie. Najprawdopodobniej będzie to jeszcze w 2022 roku. Sprawdź, co do tej pory wiemy na temat promocji i czy będzie bonus powitalny bestBET.

OFERTA BESTBET NA ZAKŁADY

Bez wątpienia przewagą Bestbet był dłuższy okres przygotowawczy i lepsze rozeznanie naszego rynku. Po co powielać czyjeś błędy, skoro można wszystko przeanalizować i wyciągnąć odpowiednie wnioski z niepowodzeń innych? Nowy bukmacher stanowczo postawił na szeroką ofertę i różnorodność dyscyplin sportowych. W dzisiejszych czasach gracze stają się coraz bardziej wybredni i nie zadowalają ich tylko najpopularniejsze ligi.

Drugą kwestią jest liczba rynków do wydarzeń sportowych. Każdy lubi duży wybór, szczególnie przy obstawianiu zakładów AKO. Zdecydowanie Bestbet musi mieć swój unikatowy pomysł na przyciągnięcie nowych użytkowników. Przykładem różnych ciekawych rozwiązań jest np. bukmacher Noblebet, który ma w ofercie funkcję betbuilder, Betfan proponujący mnóstwo zakładów specjalnych, czy Lvbet z najlepszą ofertą na e-sport.

Spis treści

  1. OFERTA BESTBET NA ZAKŁADY
  2. BONUS POWITALNY BESTBET – CO PRZYGOTOWAŁ BUKMACHER?
  3. KOD PROMOCYJNY BESTBET
  4. BONUS BEZ DEPOZYTU (FREEBET) BESTBET
  5. ZAKŁAD BEZ RYZYKA (CASHBACK) BESTBET
  6. BONUS ZA KORZYSTANIE Z APLIKACJI BESTBET
  7. BONUS NA SPORTY WIRTUALNE W BESTBET
  8. BONUS NA E-SPORT

BONUS POWITALNY BESTBET – CO PRZYGOTOWAŁ BUKMACHER?

Przejdźmy teraz do najważniejszej kwestii, jaką jest promocja nowego bukmachera. Nie jest tajemnicą, że najlepszym sposobem na pozyskanie nowych osób jest wprowadzenie licznych bonusów powitalnych. Na ten moment oczywiście nie wiemy, jak bonus na start Bestbet będzie wyglądać, ponieważ firma jeszcze go nie wprowadziła. Mamy jednak kilka propozycji, jak można skutecznie zachęcić graczy do rejestrowania kont w BestBet. Pierwszym i najlepszym rozwiązaniem jest wprowadzenie Bestbet bonus powitalny od pierwszego depozytu. Dlaczego? Praktycznie każdy renomowany bukmacher zagraniczny i ten działający w Polsce ma tę opcję i bez wątpienia formuła ta przyjęła się w 100%. Gracz dokonuje rejestracji, a następnie wpłaca swój pierwszy depozyt. Bukmacher w zamian za to podwaja kwotę w zależności od ustalonego limitu.

W Polsce bukmacherzy najczęściej proponują bonus powitalny w postaci 100% od 1000 do 2000 zł. Liderami w tej kwestii są Lvbet, Fortuna. LVBet i forBet, jednak nic nie stoi na przeszkodzie zdetronizowania ich z pozycji liderów. Kolejną ważną kwestią jest obrót wygranych środków. Bukmacher nie może w tym aspekcie przesadzać, ponieważ długa i utrudniona droga na wypłacenie pieniędzy bonusowych może skutecznie wybić nowym graczom z głowy nowego bukmachera. Bonus powitalny zasady bestbet powinien doczekać się swojej osobnej zakładki oraz dodatkowych pytań i odpowiedzi w popularnym FAQ.

KOD PROMOCYJNY BESTBET

Wszyscy bukmacherzy, którzy wchodzą na rynek lub działają już kilka lat, posiadają specjalne kody promocyjne, które po wprowadzeniu w formularzu rejestracyjnym dają dodatkowe benefity. Takie kody zwiększają o kilka procent bonusy od wpłat, darmowe zakłady i popularne zakłady bez ryzyka. Często zdarza się również tak, że konkretny serwis internetowy poświęcony bukmacherce współpracuje z daną firmą i wprowadza swoje własne unikatowe kody, których nie znajdziemy w podstawowej wersji. Nie ma wątpliwości, że Bestbet bonus na start od rozpoczęcia działalności serwisu powinien podzielić się z nowymi graczami kodem, który uszczęśliwi ich dodatkowymi środkami. Bonus powitalny opinie Bestbet potwierdzają, że kod promocyjny to pierwsza rzecz, która musi znaleźć się podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Niestety na ten moment kod promocyjny BestBet nadal nie funkcjonuje.

BONUS BEZ DEPOZYTU (FREEBET) BESTBET

Drugą opcją na skuteczną promocję jest freebet, czyli po prostu darmowy zakład. Jak to działa? Osoba po przejściu weryfikacji i posiadająca aktywne konto dostaje od firmy darmowe pieniądze, które może wykorzystać na postawienie pierwszego zakładu. Gracz nic na tym nie traci, a może tylko zyskać, co na pewno przyniesie uśmiech na twarzy każdego. Bestbet bonus na start w postaci freebet dodatkowo da szansę nowym użytkownikom na sprawdzenie funkcjonalności bukmachera i oferty na wydarzenia sportowe i nie tylko. W sieci krążą już bonus powitalny opinie Bestbet, które świadczą o tym, że gracze wyczekują nowych promocji na start w BestBet.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA (CASHBACK) BESTBET

Kolejnym bardzo dobrym sposobem pozyskania nowych graczy jest wprowadzenie zakładu bez ryzyka. Jest to rodzaj promocji, która daje nam możliwość postawienia pierwszego zakładu bez obaw, że stracimy nasze środki. Dla przykładu stawiamy 200 zł na wygraną danej drużyny i w przypadku przegranej pieniądze zwracane są w 100% na nasze konto gracza. Jeśli nasz kupon okaże się zwycięski, to kolejnym zakład bez ryzyka BestBet nie obowiązuje, a pieniądze od razu trafiają na konto depozytowe. Na ten moment bonus powitalny BestBet nie posiada zakładu bez ryzyka, ale mamy nadzieję, że wkrótce się on pojawi.

BONUS ZA KORZYSTANIE Z APLIKACJI BESTBET

Specjalna aplikacja stworzona na potrzeby bukmachera staje się czymś, bez czego dobry bukmacher nie może się obejść. Ponad 50% graczy korzysta z urządzeń mobilnych, żeby na bieżąco móc obstawiać ulubione dyscypliny, będąc poza domem lub na wakacjach. Aplikacje są dostępne na systemy iOS i Android.

Firmy bukmacherskie, aby przyciągnąć uwagę graczy, wprowadzają dedykowane promocje dla użytkowników aplikacji mobilnej. Nie jest to jednak standardowy bonus i raczej rzadko pojawia się w ofercie bukmacherów, dlatego tym bardziej Bestbet bonus powitalny dla użytkowników aplikacji mobilnej powinien zachęcić niejednego gracza.

BONUS NA SPORTY WIRTUALNE W BESTBET

Pamiętamy początki pandemii w 2020 roku i brak rozgrywek w praktycznie wszystkich dyscyplinach sportowych na całym świecie. Sporty wirtualne były oczywiście popularne dużo wcześniej, jednak od tego czasu wspięły się na wyższy level. Firmy, które dostarczają oprogramowanie dla bukmacherów, starają się systematycznie poszerzać ofertę i udoskonalać animacje oraz dźwięki. Na ten moment sporty wirtualne w ofercie bukmachera to duży plus i znak, że firma robi wszystko dla zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Bonus na start Bestbet związany ze sportami wirtualnymi to byłoby coś.

BONUS NA E-SPORT

Gry komputerowe w ofercie bukmacherów jeszcze kilka lat temu traktowane były jako absurd. W dzisiejszych czasach widzimy, że ekspansja e-sportu i pieniądze, które w tej branży robią duże wrażenie, wpłynęły również na rywalizację. Słowo rywalizacja jest tutaj kluczem, ponieważ można to „przekuć” na zakłady bukmacherskie. E-sport nadal jest dopiero na początku swojej drogi, a już widzimy, że większość firm kładzie olbrzymi nacisk na przygotowywanie szerokiej oferty, a nawet transmisji na żywo z większości dużych turniejów w różnych grach. Czy nie jest to najlepszy czas, żeby bonus powitalny Bestbet uwzględnił również e-sport? Naszym zdaniem brak takiej promocji jest sporym minusem i zaskoczeniem w kontekście konkurencyjnych firm w Polsce.

PODSUMOWANIE – BONUS POWITALNY BESTBET

Firma Bestbet bez wątpienia ma duże szanse na zamieszanie na rynku bukmacherskim w naszym kraju. Na ten moment nie możemy jednak o tym przesądzać, ponieważ bukmacher dopiero co wystartował ze swoją ofertą online. Ciekawi nas jednak, jak właściciele podejdą do kwestii promocyjnych i czy bonus powitalny zasady Bestbet będą jasne i proste do zrealizowania dla nowych użytkowników. Mamy nadzieję, że Bestbet zaprezentuje się z jak najlepszej strony. Czytaj więcej Opinie BestBET.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy BestBet ma w ofercie bonus powitalny?

Na razie firma nie zdecydowała się na stały bonus na start dla nowych graczy.

Kiedy bonus powitalny BestBet będzie dostępny?

Tego nie wiemy, ale jak tylko BestBet wprowadzi bonus na start, poinformujemy was o tym.