BestBet Legalny bukmacher

legalny bukmacher bestbet

Na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce coraz częściej pojawia się nazwa bukmachera BestBet, który oficjalnie uruchomił swoją ofertę online w 2022 roku. Podmioty, które chcą oferować na polskim rynku zakłady wzajemne, muszą spełnić szereg wymogów prawnych i administracyjnych, aby uzyskać indywidualną licencję od Ministerstwa Finansów. Z punktu widzenia graczy jest to bardzo poważne, ponieważ gra u nielegalnych bukmacherów może skutkować nieprzyjemnymi konsekwencjami prawnymi oraz karami finansowymi. W związku z tym gracze dokładnie sprawdzają, jaka marka zalegalizowała swoją działalność na polskim rynku, dzięki czemu minimalizują ryzyko gry. BestBet legalny bukmacher czy nie?

Legalne zakłady bukmacherskie BestBet

Na pewno wiele osób zastanawia się, czy BestBet to legalny bukmacher, który wszedł oficjalnie na polski rynek zakładów wzajemnych online. Marka przewija się w opiniach ekspertów oraz na forach bukmacherskich i nadal pojawiają się pewne wątpliwości. Wszystkich graczy, którzy czekali na ofertę BestBet warto uspokoić, ponieważ bukmacher ten spełnił wszystkie formalności oraz otrzymał licencję na zawieranie zakładów wzajemnych w Polsce zarówno w punktach naziemnych jak i w przestrzeni internetowej. BestBet legalny bukmacher w Polsce został zarejestrowany w Warszawie, przy ulicy Solec 18/U52. Za prowadzenie marki odpowiada prezes Robert Krupski, a oficjalnie wiadomo, że buk ten współpracuje ze spółką TMT Investments. 

Spis treści

  1. Legalne zakłady bukmacherskie BestBet
  2. BestBet legalny bukmacher – licencja Ministerstwa Finansów
  3. BestBet oferta zakładów przedmeczowych u bukmachera
  4. BestBet legalny bukmacher – bonusy i promocje
  5. BestBet strona internerowa bukmachera
  6. BestBet legalny bukmacher – rejestracja
  7. Obsługa klienta BestBet

BestBet legalny bukmacher – licencja Ministerstwa Finansów

Sprawdzając dane rejestrowe marki BestBet możemy upewnić się o legalności serwisu. Firma BestBet Sp. z o. o. posiada wpis do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000627848 oraz można znaleźć ją według numeru NIP: 5272774919 i numerze REGON: 364990408. Spółka na początku stycznia 2019 roku została 11 bukmacherem w Polsce, który otrzymał licencję na zawieranie zakładów w punktach naziemnych. W maju tego samego roku marka otrzymała również licencję na prowadzenie swojej działalności w sieci, jednak oficjalna strona bukmachera bestbet24.pl wystartowała ponad dwa lata później. BestBet legalny bukmacher online otrzymał licencję na zawieranie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów. 

W przypadku zakładów stacjonarnych numer licencji to PS0.0000.00.2018. Ten dokument potwierdza legalną działalność marki BestBet na polskim rynku, dlatego gracze nie powinni się obawiać obstawiania zakładów u tego bukmachera, który prężnie się rozwija. Od otrzymania licencji minęły ponad 2 lata i wydaje się, że właściciele dobrze wykorzystali ten czas na wprowadzenie godnej uwagi oferty dla nowych graczy. Wydaje nam się, że wpływ na odłożenie startu w czasie miała pandemia koronawirusa oraz niepewna sytuacja z rozgrywkami sportowymi na świecie. Wraz z powrotem wszystkiego do normalności, marka BestBet pojawiła się na polskim rynku. BestBet legalny bukmacher i jego oferta dostępna jest na oficjalnej stronie BestBet.

BestBet oferta zakładów przedmeczowych u bukmachera

BestBet legalny bukmacher w Polsce koniecznie musiał postawić na rozbudowaną ofertę zakładów przedmeczowych. Wejście nowego bukmachera na rynek zawsze wiąże się ze sporymi oczekiwaniami wśród graczy. Liczą oni na to, że oferta zakładów będzie szeroka, a same kursy na tyle kuszące, że warto będzie spróbować nowych rozwiązań i doświadczeń z młodą marką na rynku. Z drugiej strony eksperci i gracze z niecierpliwością oczekują również na bukmacherskie nowości i innowacyjne podejście, które docelowo może stać się wyróżnikiem marki na rynku. Jak wygląda to w przypadku BestBet? W tym momencie oferta legalnego bukmachera BestBet wygląda naprawdę dobrze. Oprócz popularnej piłki nożnej znajdziemy m.in. siatkówkę, hokej na lodzie, koszykówkę, piłkę ręczną, sporty walki, futbol amerykański, golf, rugby, żużel i wiele innych, w tym także niszowych sportów. Oferta BestBet zaskakuje także pod względem liczby rynków zdarzeń. W piłce nożnej na najciekawsze ligi można liczyć nawet na ponad 300 wariantów!

BestBet legalny bukmacher online, wzorem innych podmiotów z rynku, zaoferował kilkadziesiąt najpopularniejszych dyscyplin sportowych z wieloma rynkami i poziomami rozgrywek. Dzięki temu dotrze do szerszej grupy odbiorców. Im szersza oferta, tym oczekiwania większej liczby osób można zaspokoić. Oczywiście wszystko trzeba robić z głową i czasem warto postawić na dwie dyscypliny mniej, jeżeli wpłynie to na jakość oferowanych usług. BestBet legalny bukmacher musi wziąć pod uwagę zdanie swoich klientów, aby od początku budować silną pozycję na bardzo konkurencyjnym rynku zakładów wzajemnych w Polsce. 

Co poza zakładami przedmeczowymi?

Oczywiście oferta nowoczesnego bukmachera nie składa się tylko z zakładów przedmeczowych. BestBet legalny bukmacher online postawił na coś więcej. Z naszego doświadczenia oraz analizując sytuację rynkową, liczyliśmy na to, że w ofercie BestBet pojawi się również szeroki wybór zakładów live. To nie lada gratka dla osób, które aktywnie śledzą rozgrywki sportowe i w ich trakcie chcą przewidzieć końcowe wyniki. Według nas posiadanie tych zakładów to niezbędny element oferty bukmacherów, dlatego cieszy nas fakt, że zakłady bukmacherskie BestBet kładą duży nacisk na typy live. 

Poza zakładami na żywo, warto postawić również na rozbudowaną ofertę zakładów e-sportowych. Rozgrywki w tej dyscyplinie sportowej cieszą się rosnącą popularnością, zwłaszcza w młodszej grupie docelowej i szeroka oferta zakładów e-sportowych pomaga w pozyskaniu większej liczby klientów z młodszego pokolenia. Zdecydowanie to właściwa droga. To czego  brakuje do standardowej oferty nowoczesnych bukmacherów to sporty wirtualne, które zapewne również znalazły się w propozycjach przygotowanych przez BestBet. Ten rodzaj zakładów wzajemnych ma liczne grono swoich fanów i warto go rozbudowywać. BestBet legalny bukmacher w Polsce pewnie też pójdzie w tym kierunku, za co trzymamy kciuki. 

BestBet legalny bukmacher – bonusy i promocje

Wejście na rynek każdego nowego bukmachera wiąże się ze wzrostem konkurencji w tej branży. To bezpośrednio wpływa również na ofertę młodych bukmacherów, ponieważ muszą oni przygotować coś ekstra dla swoich klientów. Z jednej strony może zadziałać efekt nowości, ale z doświadczenia wiemy, że będzie to rozwiązanie chwilowe. To, co utrzyma klientów w dłuższej perspektywie to przede wszystkim atrakcyjne bonusy powitalne i cykliczne promocje, które będą aktywizowały zarejestrowanych graczy do dalszej gry. BestBet legalny bukmacher online z pewnością przygotuje szereg ciekawych promocji, zarówno dla nowych graczy jak i tych, którzy już zarejestrują się w oficjalnym serwisie buka. 

Pakiety powitalne wpływają na zainteresowanie wśród nowych graczy oraz osób, które myślą o zmienieniu bukmachera, z którego oferty korzystają. Do popularnych bonusów stosowanych przez firmy, które wchodzą na rynek, należą m.in.: zakład bez ryzyka. Jest to cashback w ramach którego przegrany pierwszy kupon lub pierwsze kupony w określonym czasie rozliczane są w ten sposób, że wkład gracza wraca na jego konto i może dalej obstawiać. Inne popularne rozwiązanie to freebety, czyli kwoty ekstra, które darmowo dostają klienci od bukmachera. Wówczas mogą obstawiać nawet bez wkładu własnego.

Trzeci z najpopularniejszych bonusów powitalnych to dopłata do depozytu, która polega na procentowym podwojeniu kwoty wpłaconej jako pierwszy depozyt. Kwota ta oczywiście ma swój górny limit. Z dużym prawdopodobieństwem BestBet legalny bukmacher w Polsce również postawi na te bonusy, ale o tym przekonamy się dopiero w momencie, gdy właściciele poza bonusami tymczasowymi wprowadzą coś stałego. Poza bonusami powitalnymi BestBet legalny bukmacher musi postawić również na szereg promocji dla stałych klientów oraz na program partnerski, co pomoże bukowi w budowaniu stabilnej pozycji na rynku i zdobywania w nim kolejnych udziałów. Czytaj więcej BestBet kod promocyjny.

BestBet strona internerowa bukmachera

BestBet od 2019 roku posiada licencję na zawieranie zakładów wzajemnych zarówno w punktach stacjonarnych jak i w przestrzeni online. Na ten moment właściciele postanowili skupić się bardziej na działalności online. Jest to dobry ruch, zważywszy na to, że coraz mniej osób korzysta z punktów stacjonarnych. BestBet legalny bukmacher online posiada czytelną i bardzo funkcjonalną stronę internetową. To ona będzie w dużej mierze odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów oraz generowanie przychodu marce w przyszłości. Strona jest ładna graficznie oraz prosta w nawigacji, dzięki czemu zakłady wzajemne z powodzeniem mogą zawierać również gracze o mniejszej znajomości komputera. To standard, który trzymają czołowi bukmacherzy na polskim rynku i koniecznie tak powinno to wyglądać również w przypadku BestBet.  

Dla bukmacherów online bardzo ważne jest również posiadanie aplikacji mobilnej. Wzorem strony internetowej powinna ona być czytelna, a gracze z jej poziomu muszą mieć dostęp do wielu funkcji oraz możliwości. Szybkie wypłaty, czy też budowa zaawansowanych kuponów z poziomu aplikacji powinny być formalnością. Jest to kluczowe dla doświadczeń młodszego pokolenia z marką, a pamiętajmy, że ludzie Ci wychowali się z urządzeniami przenośnymi i potrafią dostrzec nawet najmniejsze wady. BestBet legalny bukmacher wzoruje się na czołowych aplikacjach innych legalnych bukmacherów w Polsce i stara się im dorównać. BestBet legalny bukmacher online zadbał o każdy niuans, a samą aplikację pobierzemy, wchodząc w zakładkę „App”.

BestBet legalny bukmacher – rejestracja

Wpływ na to jak odbieramy danego bukmachera oraz jak chętnie będziemy korzystać z jego usług, ma również doświadczenie związane z samym procesem rejestracji. BestBet legalny bukmacher w Polsce powinien postawić na uproszczoną rejestrację, gdzie w ciągu kilku minut klienci będą mogli skorzystać z jego usług. Spełnienie wymogów formalnych, takich jak akceptacja dowodów tożsamości oraz numeru konta, powinna być niezbędne dopiero w momencie ewentualnych wygranych na konto bankowe. Taki proces stosowany jest przez kluczowych graczy na rynku polskich zakładów bukmacherskich i spotyka się z bardzo dobrymi opiniami zarówno wśród graczy jak i wśród ekspertów tej branży.

W BestBet rejestracja przebiega szybko i nie powinna sprawić nikomu problemów. Klasycznie najpierw zakładamy konto tymczasowe, a po uzupełnieniu pozostałych danych aktywuje się konto stałe. Jak przebiega szybka rejestracja w zakładach bukmacherskich BestBet?

  1. W pierwszym kroku wpisujemy adres e-mail, numer telefonu, hasło oraz kod promocyjny,
  2. W drugiej fazie uzupełniamy dane: imię i nazwisko, narodowość, PESEL, kod weryfikacyjny SMS. Na koniec potwierdzamy oświadczenie oraz wybieramy, skąd pochodzą środki na grę,
  3. W ostatnim oknie ustalamy limity czasu oraz środków przeznaczonych na grę.

Konto stałe wymaga od nas kilku dodatkowych czynności. Warto go aktywować, jeśli w przyszłości chcemy wypłacać środki na konto bankowe i znieść limit stawek wynoszący 5000 PLN. W tym celu:

Obsługa klienta BestBet

Kolejny ważny aspekt dla budowania pozytywnych doświadczeń z marką to jakość obsługi klienta. Warto, żeby w tym obszarze BestBet również wzorował się na czołowych graczach z rynku. Przede wszystkim dobrą robotę zrobi rozbudowany moduł FAQ. W ten sposób wielu graczy znajdzie odpowiedź na swoje pytania, nie angażując przy tym czasu pracy konsultantów. Jeżeli jednak to nie będzie wystarczająca, to gracze powinni mieć swobodny dostęp do czatu na żywo z konsultantami, do komunikacji mailowej, a nawet do komunikacji telefonicznej. Ta ostatnie będzie dedykowana osobom, które preferują taki kontakt. Jeżeli te cztery formy komunikacji zostaną zachowane, a czat będzie działał sprawnie i w miarę możliwości 24/7, to na pewno korzystnie wpłynie to na wizerunek marki oraz utrzymanie klientów. Czytaj opinie BestBet.

 

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy BestBet jest legalnym bukmacherem?

Według nas ten tekst powinien rozwiać wszelkie wątpliwości, ponieważ BestBet jest legalnym bukmacherem. Marka posiada licencje Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych zarówno w przestrzeni online jak i w punktach stacjonarnych. Bez obaw można korzystać z oferty BestBet, ponieważ jest ona w stu procentach zgodna z polskim prawem, a sama marka zadbała o to, by jej działalność na rynku polskim była zalegalizowana.