ETOTO BONUS POWITALNY

bonus powitalny etoto

Bukmacher eTOTO działa na naszym rynku już od 2011 roku i ma spore doświadczenie w zakresie zakładów sportowych. Spółka, której prezesem jest Andrzej Rogowski powstała w 2010 roku i przez okres czterech lat bazowała wyłącznie na prowadzeniu zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych. Jak wiemy postęp i trendy niejako wymusiły na właścicielach potrzebę uzyskania licencji na działalność internetową. Ministerstwo Finansów bez problemu udzieliło takiej zgody, a oficjalna strona internetowa wystartowała w 2014 roku. Przedsiębiorstwo zyskało na popularności wraz z kampanią reklamową, która rozpoczęła się w 2018 roku. Ambasadorami eTOTO zostali Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Były reprezentant Polski zakończył jednak w tym roku współpracę. Twarzami firmy są również znani dziennikarze, piłkarze i komentatorzy tacy jak: Tomasz Smokowski, Michał Pol, Artur Wichniarek, Roman Kołtoń, Przemysław Rudzki i Edward Durda. Przeczytaj artykuł i odbierz Etoto bonus powitalny.

eTOTO BONUS POWITALNY – OFERTA BUKMACHERA

Po przyspieszeniu działań marketingowych oferta bukmachera eTOTO bardzo się poszerzyła i zyskała na atrakcyjności. Ze względu na wprowadzenie ustawy hazardowej w 2017 roku większość zagranicznych firm opuściła nasz kraj. Zagraniczni giganci przestali akceptować graczy zamieszkujących Polskę. Fakt ten skłonił polskie firmy do walki o każdego klienta i bez wątpienia eTOTO dzięki dużym zmianom utrzymało się na rynku i stało się jednym z najpopularniejszych bukmacherów. Najważniejszym krokiem w przód było obniżenie marży bukmacherskich o średnio 2%.

eTOTO jest liderem, jeśli chodzi o korzystne kursy. Marże w najważniejszych dyscyplinach i ligach nie przekraczają 3%. W eTOTO możemy obstawiać ponad 30 dyscyplin sportowych, a oferta zakładów na żywo to średnio kilka tysięcy w ciągu tygodnia. Od niedawna bukmacher wprowadził także popularne sporty wirtualne, w których możemy obstawiać wirtualną piłkę nożną (4 ligi) i koszykówkę, która przypomina najlepszą ligę na świecie NBA.

Spis treści

  1. eTOTO BONUS POWITALNY – OFERTA BUKMACHERA
  2. eTOTO SZYBKA REJESTRACJA
  3. eTOTO BONUS POWITALNY – CO PRZYGOTOWAŁ BUKMACHER?
  4. WARUNKI OBROTU BONUSU POWITALNEGO eTOTO
  5. ETOTOMANIA
  6. PROMOCJA ZAPROŚ ZNAJOMYCH
  7. APLIKACJA MOBILNA eTOTO
  8. BONUS POWITALNY ETOTO – PODSUMOWANIE

eTOTO SZYBKA REJESTRACJA

Wypełnienie formularza rejestracyjnego i aktywacja konta gracza to podstawy, które musi zrobić każdy nowy gracz. Rejestracja jest niezbędna, aby dostać eTOTO bonus powitalny. Na szczęście firmy bukmacherskie coraz częściej korzystają z bardzo wygodnej funkcji „szybka rejestracja”, która eliminuje długie i męczące wpisywanie szczegółowych danych. Większość osób za tym nie przepada, dlatego cieszy nas to, że firma dba o swoich klientów i sprostała wymaganiom oraz aktualnym trendom w branży związanej z zakładami sportowymi. Tworzenie profilu na oficjalnej stronie eTOTO składa się z zaledwie dwóch kroków i trwa nie więcej niż 2 minuty. Jakie dane musimy wpisać, żeby eTOTO bonus na start był możliwy do zrealizowania?

1. Krok pierwszy

Wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera i klikamy czerwony napis „Załóż konto” znajdujący się w prawym górnym rogu. Od razu zostajemy przekierowani do kolejnej podstrony, w której zaczynamy wypełnianie podstawowych informacji. W pierwszym etapie jest to po prostu adres e-mail i hasło. W kwestii bezpieczeństwa starajmy się używać trudnych haseł, które zawierają duże i małe litery oraz specjalne znaki i cyfry. Możemy również skorzystać z sugerowanego hasła, które samo w sobie jest bardzo trudne do odgadnięcia.

W pierwszej części musimy jeszcze zaznaczyć oświadczenie, że jesteśmy pełnoletni i akceptujemy regulamin firmy. Pod oświadczeniem możemy zaznaczyć, czy zgadzamy się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym wypadku mailową). Nie jest to konieczne, ale jeśli wykorzystamy bonus na start eTOTO, na pewno firma będzie chciała zatrzymać nas w swoich „szeregach” i co jakiś czas wysyłać będzie specjalne promocje dostępne na naszym koncie gracza. Nie wolno zapomnieć o podaniu kodu promocyjnego eTOTO: TYPERVIP, który aktywuje bonus na start. Po wypełnieniu danych klikamy w „Kontynuuj”.

2. Krok drugi

Ostatni etap to kilka istotnych informacji, bez których bukmacher nie aktywuje konta, a eTOTO bonus powitalny nadal pozostanie tylko w teorii. Na tej stronie wypełniamy takie dane jak: imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL. Podobnie jak w pierwszej części możemy zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i bonusach za pomocą telefonu, ale nie jest to koniecznie. Na koniec klikamy „Kontynuuj”.

Od tej pory nasze konto ma status tymczasowy, a na jego pełną weryfikację mamy aż 90 dni. Na koncie przejściowym mamy dostęp do pełnej oferty bukmachera wraz z dostępnym eTOTO bonus powitalny. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości wypłaty środków na konto bankowe. Weryfikacja całkowita jest bardzo prosta. Wchodzimy na nasz profil i klikamy w „przejdź na konto stałe”. Wypełniamy dodatkowe informacje, o jakie prosi nas firma i przesyłamy wyraźne zdjęcie lub skan dowodu tożsamości. eToTo Logowanie.

eTOTO BONUS POWITALNY – CO PRZYGOTOWAŁ BUKMACHER?

Każdy bukmacher stara się zachęcić nowych klientów do zakładania konta właśnie na ich stronie. Od wielu lat firmy bukmacherskie prześcigają się z opracowywaniem nowych form promocji. Pewne rzeczy jednak pozostaną, a już na pewno bonus od pierwszej wpłaty. Taką właśnie promocję oferuje bonus na start eTOTO. Osoby, które przeszły pozytywnie proces weryfikacji konta i wpisały kod promocyjny TYPERVIP w formularzu rejestracyjnym otrzymują 200% od depozytu do 200 zł. Śledząc pozostałe konkurencyjne firmy, jest to naprawdę godny polecenia bonus. 200 PLN to kwota maksymalna, jaką możemy dostać dodatkowo przy wpłacie 100 zł. Minimalny depozyt aktywujący bonus na start eTOTO to 1 zł.

WARUNKI OBROTU BONUSU POWITALNEGO eTOTO

eTOTO bonus na start w postaci powiększenia pierwszego depozytu 200% do 200 zł wymaga jednokrotnego obrotu. Aby uwolnić bonus na start eTOTO, należy zagrać za równowartość bonusu. Opcje są dwie:

Obrót jest możliwy w ciągu 30 dni. W tym czasie stawiaj zakłady z oferty przedmeczowej lub live, z kursem łącznym min. 2.20 (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1.30).

ETOTOMANIA

ETOTO bonus powitalny to nie jedyna szansa na uzyskanie benefitów u tego bukmachera. Firma przygotowała również coś specjalnego dla swoich stałych klientów, którzy wykazują dużą aktywność. Etotomania to program lojalnościowy, który nagradza graczy za obstawianie wydarzeń sportowych i nie tylko. Promocja ta została wprowadzona w 2020 roku i zyskała spore grono entuzjastów według eTOTO bonus powitalny opinie, które w znacznej ilości są bardzo pozytywne. Gracze otrzymują jeden z trzech statusów: brązowy, srebrny i złoty.

Po rejestracji konta otrzymujemy status brązowy i tylko od nas zależy, czy będzie się on zmieniał wraz z upływem czasu. Lepszy status gwarantuje oczywiście lepsze nagrody, a wśród nich: bonusy od depozytu, freebety i darmowe zakłady. Status konta zmienia się co każdy miesiąc i zależy od naszej aktywności i ilości zgromadzonych punktów. Jak wyglądają zasady promocji i za co możemy otrzymywać punkty lojalnościowe?

Punkty zbieramy przez cały miesiąc, a nagrody możemy sprawdzać w zakładce „Etotomania”, która

znajduje się w górnej części strony internetowej bukmachera. Wszystkie przyznane bonusy za punkty są bardzo podobne do eTOTO bonus powitalny zasady. Musimy wykonać czterokrotny obrót w ciągu 30 dni. Kupony AKO muszą mieć minimalny kurs 2.20, a pojedynczy zakład 1.30.

PROMOCJA ZAPROŚ ZNAJOMYCH

Jeżeli czerpiemy radość z obstawiania zakładów u bukmachera eTOTO to mamy możliwość zaproszenia innych osób. Jest to promocja, która wynagradza zarówno nas, jak i osoby korzystające z naszego reflinka. Bukmacher za każdą poleconą osobę daje 50 zł, a maksymalnie możemy otrzymać 500 PLN. Jak zacząć zapraszanie znajomych do wspólnej gry? Wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera, a następnie klikamy w zakładkę „Promocje”. Tam m.in. pojawi się bonus powitalny eTOTO, „Etotomania” i „Zaproś znajomych”. Klikamy w ostatnią grafikę i wpisujemy nasz adres e-mail i e-mail osoby polecanej. Czynność możemy powtórzyć maksymalnie 10 razy, dla 10 różnych adresów.

Warunkiem koniecznym do otrzymania 50 zł za każdą zaproszoną osobę jest przejście pełnej weryfikacji przez drugą osobę i przeznaczenie na grę co najmniej 300 zł, które zaproszony gracz musi obrócić po kursie minimalnym 2.20 na zakład singlowy lub AKO. To nie koniec. Otrzymaną kwotę bonusu musimy obrócić pięć razy na takich samych warunkach jak eTOTO bonus powitalny zasady.

APLIKACJA MOBILNA eTOTO

W ofercie bukmachera nie mogło zabraknąć aplikacji mobilnej. W dzisiejszych czasach ponad połowa graczy wykorzystuje urządzenia przenośne do śledzenia wyników i obstawiania zakładów sportowych. Aplikacja daje nam duży komfort. Betować mecze możemy w przerwie od pracy, na urlopie, czy innej sytuacji bez konieczności używania komputera stacjonarnego lub laptopa. Aplikacja nie posiada dużych wymagań sprzętowych i bez problemu zadziała nawet na starszych urządzeniach z systemem Android lub iOS. Za pomocą aplikacji możemy uzyskać bonus powitalny eTOTO, dostajemy pełną ofertę zakładów przedmeczowych, na żywo i sportów wirtualnych, możemy dokonywać szybkich wpłat i wypłat, a dodatkowo jest możliwość wykorzystania szybkiego logowania za pomocą odcisku palca (Touch ID).

BONUS POWITALNY ETOTO – PODSUMOWANIE

Bukmacher eTOTO od 2018 roku poczynił spore postępy, żeby znaleźć się na liście najpopularniejszych firm bukmacherskich w Polsce. Kampania marketingowa, własny kanał YouTube i grono ambasadorów, którzy często pojawiają się w mediach społecznościowych i telewizji to zdecydowanie dobre posunięcia ze strony właścicieli. Cała ta otoczka nie miałaby większego wpływu, gdyby eTOTO bonus powitalny opinie nie podkreślały atrakcyjności skorzystania z promocji na start. Do plusów możemy również zaliczyć ciekawy program lojalnościowy, niskie marże, dobra obsługa klienta i support, duży wybór dyscyplin sportowych. Do negatywów wpisujemy brak opcji cash-out, brak transmisji na żywo, słaby wybór dyscyplin w sportach wirtualnych i mało opcji płatności. Przeczytaj opinie eTOTO.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest bonus powitalny eTOTO?

Dla nowych graczy eTOTO przygotował bonus na start 200% do 200 zł.

Jak obrócić eTOTO bonus powitalny?

Bonus od depozytu eTOTO należy obrócić raz na kuponach z kursem łącznym min. 2.20.