NobleBet Legalny bukmacher

legalny bukmacher noblebet

Jednym z najmłodszych bukmacherów, którzy już oferują swoje usługi na polskim rynku jest marka NobleBet. Wiele osób zastanawia się, z kim powiązany jest ten bukmacher i czy na pewno jest to legalna firma, z której usług bez obaw mogą korzystać gracze. NobleBet legalny bukmacher, czy jednak coś powinno budzić nasze wątpliwości? W tym tekście postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i pokazać bukmachera naszymi oczami oraz oczami ekspertów branżowych. Aby firma otrzymała status legalnego bukmachera i oficjalnie mogła zawierać zakłady wzajemne, musi spełnić wcześniej określone wymogi administracyjne oraz prawne. Efektem ich spełnienia jest otrzymanie oficjalnej licencji od Ministerstwa Finansów, która legalizuje działalność bukmacherską w Polsce. Czy NobleBet posiada taką licencję?

Legalne zakłady bukmacherskie NobleBet

Marka zarejestrowana jest pod nazwą Polski Bukmacher Sp. z o. o. i trzeba podkreślić, że pod tą jedną spółką funkcjonuje dwóch bukmacherów, zarówno NobleBet jak i OKbet, na którego premierę jeszcze czekamy. Spółka została zarejestrowana w Dąbrowie Górniczej, a licencję od Ministerstwa dostała już 3 stycznia 2019 roku. Od tego NobleBet może oferować klientom zakłady wzajemne w przestrzeni online. W celach weryfikacyjnych sprawdziliśmy również numer licencji bukmachera i jest to PS4.6831.28.2017.

Potwierdzenie tego bez trudu odnajdziecie na stronie Ministerstwa Finansów. Na uwagę na pewno zasługuje fakt, że NobleBet legalny bukmacher w Polsce zaczął działalność bardzo szybko. Od uzyskania licencji, po uruchomienie strony internetowej oraz start marki na rynku minęło zaledwie kilka miesięcy. Jest to wynik godny podkreślenia, zwłaszcza w sytuacji, gdy innym bukmacherom potrafi to zająć nawet kilka lat. Obecnie ofertę buka znajdziemy na jego oficjalnej stronie www.noblebet.pl, a korzystanie z niej jest w pełni legalne. Bez dwóch zdań NobleBet to kolejny legalny polski bukmacher i klienci mogą korzystać z jego usług bez żadnych obaw. 

Spis treści

  1. Legalne zakłady bukmacherskie NobleBet
  2. NobleBet Legalny Bukmacher – oferta zakładów przedmeczowych
  3. NobleBet legalny bukmacher – szeroka oferta
  4. Bonusy NobleBet
  5. NobleBet Legalny bukmacher – aplikacja i strona WWW
  6. NobleBet rejestracja u bukmachera
  7. NobleBet, a obsługa klienta
  8. NobleBet legalny bukmacher – licencja Ministerstwa Finansów

NobleBet Legalny Bukmacher – oferta zakładów przedmeczowych

Od samego początku w NobleBet postawiono na szeroką ofertę. Po niespełna dwóch latach działalności bukmachera na polskim rynku, gracze mogą skorzystać z zakładów wzajemnych na ponad czterdzieści dyscyplin sportowych. Poza tymi najpopularniejszymi, do dyspozycji graczy pozostają również te mniej znane lub śledzone w Polsce, czyli NASCAR, surfing, czy też zawody w podnoszeniu ciężarów. NobleBet to nie tylko długa lista dyscyplin sportowych, ale również dużo rynków, dzięki czemu wielu klientów znajdzie ofertę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Mając na uwagę dużą rywalizację na rynku, NobleBet od razu chciał pokryć potencjalne potrzeby jak najszerszego grona klientów, aby ułatwić sobie wejście na rynek. NobleBet legalny bukmacher online, oprócz zakładów sportowych, proponuje również swoim klientom ciekawą ofertę pozasportową, w tym dotyczącą zakładów na wydarzenia rozgrywkowe lub rozstrzygnięcia polityczne na całym świecie. 

Szeroka oferta zakładów przedmeczowych na pewno działa na korzyść bukmachera i od niespełna dwóch lat pomaga mu budować solidną pozycję na rynku. Od samego początku komunikacja marki nastawiona jest na budowanie prestiżu oraz kreowanie marki NobleBet jako tej Premium, dla najbardziej wymagających klientów zakładów bukmacherskich. Jest to coś nowego, ponieważ komunikacja większości podmiotów na tym rynku jest do siebie bardzo podobna. NobleBet legalny bukmacher poza szeroką ofertą zakładów, musiał zadbać również o wysokie kursy. Na samym początku to one pełnią główną funkcję przyciągającą nowych klientów. O ile oferta zakładów może być porównywalna, o tyle kursy sprawiają, że gracze mogą wygrywać więcej. Przedstawiciele NobleBet doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego od samego początku zaproponowali klientom wyższe kursy, gdzie ich najlepszy przelicznik jest na piłce nożnej. NobleBet legalny bukmacher online pozwala graczom na uzyskanie wyższych wygranych z tych samych zdarzeń niż u wielu innych podmiotów konkurencyjnych. 

NobleBet legalny bukmacher – szeroka oferta

NobleBet wzorem innych bukmacherów postawił na rozbudowaną ofertę sportów wirtualnych. Pod tym kątem marka bardzo szybko stała się jednym z liderów rynków. Dostawcą dla NobleBet jest Golden Race, dzięki czemu sporty te transmitowane są w opcji wideo. Wśród proponowanych dyscyplin sportów wirtualnych klienci znajdą między innymi piłkę nożną, kolarstwo, wyścigi konne i psie, tenis ziemny oraz żużel. NobleBet legalny bukmacher w Polsce słusznie postawił na rozbudowaną ofertę sportów wirtualnych, które są dostępne 24/7 i cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Najważniejsze, że wszystko odbywa się w sposób w stu procentach legalny z korzyścią dla samej marki oraz przede wszystkim aktywnych graczy, którzy nie muszą obwiać się żadnych konsekwencji prawnych. 

NobleBet legalny bukmacher postawił również na rozbudowaną propozycję zakładów na żywo. Takie zakłady live to świetna okazja do tego, by klienci typowali rozstrzygnięcia wydarzeń sportowych w trakcie ich trwania. Można to robić, oglądając mecz na żywo lub śledząc jego wynik. Bez dwóch zdań to opcja dla najbardziej zaangażowanych graczy, którzy uwielbiają oglądać i analizować sport. Po legalizacji swojej działalności, marka postawiła na bardzo rozbudowaną ofertę zakładów live. Od pewnego czasu bardzo dużą popularność zyskują również wydarzenia e-sportowe. Ich oferta powinna znaleźć się również u nowoczesnych bukmacherów. NobleBet legalny bukmacher online postawił na szeroką ofertę wydarzeń e-sportowych, dzięki czemu aktywnie pozyskuje nowych klientów, w tym również z młodszego pokolenia, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami wzajemnymi. Imponująca oferta zdarzeń e-sportowych w NobleBet sprawia, że buk bardzo szybko dołączył w tym obszarze do rynkowej czołówki. 

Bonusy NobleBet

Bukmacherzy bardzo aktywnie walczą o uwagę klientów na rynku. Im młodszy bukmacher, tym trudniej wejść mu z impetem na rynek, ponieważ klienci na ogół korzystają już z oferty konkurencji. W związku z tym bukmacherzy przygotowali oferty powitalne, gdzie za rejestrację w ich serwisie możemy otrzymać wiele korzyści. NobleBet legalny bukmacher w Polsce postawił między innymi na bonusy od pierwszych trzech wpłat. Ponadto możemy liczyć również na skorzystanie z freebetów od bukmachera oraz bonusu w formie gry bez podatku przez 30 dni. Pod kątem bonusów powitalnych oferta NobleBet nie odbiega od standardów rynkowych. Na pewno działa stymulująco na klientów, aby chociaż sprawdzili ofertę buka i założyli u niego swoje konto. 

Poza bonusami powitalnymi, NobleBet przygotował również ciekawe promocje dla stałych klientów. Wśród nich znajdziemy między innymi BetBuilder, czyli opcję budowania zakładu kombinacyjnego na jedno zdarzenie. To opcja, z której coraz częściej korzystają bukmacherzy i to coś, czego od wielu lat brakowało graczom. Ponadto można skorzystać również z Królewskich Kursów, czyli podwyższonych kursów na określone zakłady, czy też z bonusu na sporty wirtualne, których oferta jest bardzo szeroka, o czym już wspominaliśmy. Pod względem promocji cyklicznych oraz okazjonalnych przed NobleBet jeszcze spory potencjał do rozwoju. Marka działa na naszym rynku bardzo krótko i na pewno będzie to jeszcze rozwijała. NobleBet legalny bukmacher online przygotował całościowy pakiet bonusowy, który już teraz powinien zaspokajać potrzeby graczy. 

NobleBet Legalny bukmacher – aplikacja i strona WWW

NobleBet legalny bukmacher swoją ofertę prezentuje na stronie noblebet.pl. Wystartowała ona już w 2019 roku. Wiele osób mogło przypuszczać, że tak krótki czas między otrzymaniem licencji na legalne zawieranie zakładów wzajemnych a uruchomieniem strony internetowej, może negatywnie wpłynąć na jej jakość. Takie wątpliwości szybko zostały rozwiane, ponieważ strona bukmachera od samego początku jest bardzo sprawna, funkcjonalna i przede wszystkim prosta. Dzięki temu z powodzeniem z zakładów mogą korzystać również osoby, które nie są aż tak zaawansowane w obsłudze urządzeń elektronicznych. Naszym zdaniem serwis internetowy NobleBet jest zrobiony z klasą oraz utrzymany w duchu prestiżu marki, czyli tu również postawiono na podtrzymanie takiego wizerunku. 

A jak wygląda sytuacja z aplikacją? Wzorem strony internetowej, aplikacja również jest bardzo prosta i czytelna. Można ją pobrać zarówno na system Android jak i iOS co powinno być bukmacherskim standardem, jednak nie wszystkie firmy to proponują. NobleBet legalny bukmacher w Polsce postawił na aplikację, w ramach której możemy zawierać interesujące nas zakłady, analizować statystyki meczów oraz dokonywać wpłat i wypłat. Warto zwrócić uwagę również na to, że dla użytkowników aplikacji mobilnej również przygotowano dodatkowe bonusy. Według nas serwis i aplikacja bukmachera wypadają na tle konkurencji bardzo dobrze. Ponadto w obu tych kanałach zostaniemy utwierdzeni w tym, że bukmacher NobleBet jest w stu procentach legalny na polskim rynku. 

NobleBet rejestracja u bukmachera

NobleBet legalny bukmacher działa w Polsce już od 2019 roku. Jest to wystarczający czas, by poddać ocenie proces rejestracyjny w jego serwisie. Od samego początku w NobleBet postawiono na opcje szybkiej rejestracji, co jest spełnieniem potrzeb klientów. Jej przeprowadzenie powinno nam zająć maksymalnie kilka minut. Na tym etapie nie będziemy musieli potwierdzać dokumentu tożsamości oraz numeru konta bankowego. Dzięki temu od razu możemy zawierać zakłady wzajemne. Resztę formalności musimy uzupełnić dopiero w sytuacji, gdy będziemy chcieli wypłacić wygrane pieniądze na swoje konto. To bardzo praktyczne i skuteczne rozwiązanie, które spotyka się z dużą aprobatą graczy oraz ekspertów branżowych. 

W NobleBet od razu zadbano również o to, by metody płatności, nierozerwalnie związane z procesem rejestracyjnym i zawieraniem zakładów, również spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu gracze mają do dyspozycji najpopularniejsze opcje, zarówno portfele elektroniczne, BLIK, procesory płatności jak i szybkie przelewy. Alternatywą wciąż pozostaje tradycyjny przelew, dlatego każdy wybierze coś dla siebie. NobleBet legalny bukmacher w Polsce zadbał o to, by sposoby płatności były utrzymane w ścisłym topie na polskim rynku. Pod tym względem temu bukmacherowi trudno coś zarzucić. 

NobleBet, a obsługa klienta

Z punktu widzenia klientów i wizerunku danej marki, bardzo ważna jest jakość obsługi klienta. Pozycjonując się na bukmachera Premium, NobleBet musiał zadbać o to, by ten moduł również był na najwyższym poziomie. Według nas to się udało. NobleBet legalny bukmacher online pozwala na całodobowy kontakt na czacie z konsultantami przez 7 dni w tygodniu. Taka dostępność czatu nie jest standardem rynkowym, więc warto to docenić. Dodatkowo gracze we własnym zakresie mogą skorzystać z rozbudowanej zakładki pomocy oraz FAQ, gdzie znajdą odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań oraz rozwieją swoje wątpliwości. W tej części strony znajdą również dokumenty potwierdzające legalną działalność bukmachera NobleBet na polskim rynku. 

Przygotowano dla klientów również opcje kontaktu mailowego oraz telefonicznego. W niektórych przypadkach można również skorzystać z poczty tradycyjnej, ale wówczas taka pomoc potrwa zdecydowanie najdłużej. Analizując opinie ekspertów oraz nasze doświadczenia z kontaktu z działem pomocy NobleBet, musimy przyznać, że działa to naprawdę sprawnie. 

NobleBet legalny bukmacher – licencja Ministerstwa Finansów

NobleBet już od 3 stycznia 2019 roku posiada licencję Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych i od tego momentu dołączył do grona legalnych bukmacherów w Polsce. Polski Bukmacher Sp. z o. o. bardzo szybko ruszył ze swoją stroną internetową i bez obaw gracze mogą korzystać z oferty NobleBet. Szeroka i atrakcyjna oferta tego bukmachera sprawia, że warto się nad nią trochę dłużej zastanowić, a wielu klientów znajdzie właśnie to, czego oczekuje od nowoczesnych bukmacherów. W ramach tej samej spółki legalizację swojej działalności otrzymała marka OKbet, jednak jeszcze oficjalnie nie wystartowała.  

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy Noblebet to legalny bukmacher?

Tak, firma uzyskała licencję 3 stycznia 2019 roku.

Jak wygląda oferta zakładów bukmacherskich Noblebet?

Noblebet posiada jedną z najlepszych ofert sportowych na rynku, a ponadto dostęp do sportów wirtualnych, gier karcianych oraz Player Bets.