KOD PROMOCYJNY MRBET

kod promocyjny mrbet

MrBet jest jednym z kilku legalnych bukmacherów, którzy nie uruchomili jeszcze swojej strony internetowej i już tego nie zrobią, ponieważ nowy bukmacher BetCris wykupił spółkę i w oficjalnych dokumentach figuruje jako Mr Bet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. Licencję na organizowanie zakładów wzajemnych w Internecie operator otrzymał 9 stycznia 2020 roku. Spowodowało to, że MrBet był jedną z 19 firm, które mogły w Polsce zajmować się legalnie działalnością bukmacherską przez internet. Niewątpliwie, bonus dla graczy jest bardzo istotnym elementem strategii bukmacherów, których celem jest dotrzeć do jak największej grupy użytkowników. Wobec tego, poddaliśmy naszej analizie bukmachera MrBet. Jaki jest kod promocyjny MrBet? Jak go wykorzystać? Jakiego pakietu powitalnego spodziewać się u tego operatora? Czy warto zarejestrować się w MrBet? Poniżej odnajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania.

MRBET BONUS POWITALNY

Bonus powitalny na start to promocja, która jest skierowana do nowych klientów firm bukmacherskich. Obecnie w Polsce nie ma legalnego bukmachera oferującego zakłady na wydarzenia sportowe, który nie posiada bonusu powitalnego. Możemy zatem spodziewać się, że opisywany przez nas bukmacher również zaproponuje swoim nowym graczom pakiet powitalny. Oferowanych wariantów w pakiecie jest kilka. Można wyróżnić parę najczęściej stosowanych bonusów. Są to:

Na który rodzaj bonusu zdecyduje się wprowadzić MrBet kod promocyjny? Na ten moment nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić, dlatego też przedstawimy Wam, na czym polega każda z tych promocji. Dowiedz się więcej o MrBet bonus powitalny.

Spis treści

  1. MRBET BONUS POWITALNY
  2. KOD PROMOCYJNY MRBET
  3. MRBET BONUS BEZ DEPOZYTU
  4. MRBET CASHBACK
  5. MRBET BONUS OD DEPOZYTU
  6. KOD PROMOCYJNY MRBET – OFERTA ZAKŁADÓW

KOD PROMOCYJNY MRBET

Zakładając, że MrBet kod promocyjny wprowadzi, przedstawimy Wam, co należy zrobić, aby go wykorzystać. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, pamiętając o tym, aby wpisać kod promocyjny MrBet, który uprawnia Cię do bonusu na start. Cały proces zazwyczaj trwa zaledwie kilka minut i zapewne tak samo będzie w przypadku tego bukmachera. Po dokonaniu pełnej rejestracji (pamiętajcie o zaznaczeniu zgód marketingowych!) oraz wpisaniu kodu promocyjnego będziemy musieli albo wpłacić pieniążki i zagrać kupon, albo dostaniemy od razu bonus. Wszystko będzie zależeć od tego, na jaki ze wspomnianych przez nas wyżej rodzajów bonusów zdecyduje się MrBet. 

MRBET BONUS BEZ DEPOZYTU

Współcześnie, ten rodzaj promocji jest już coraz rzadziej stosowany przez operatorów. Jeśli przyjrzyjmy się dokładnie wszystkim bukmacherom, to tak naprawdę jedynie najstarsze firmy oferują ten rodzaj promocji w swoim pakiecie powitalnym. Takimi podmiotami są m.in. STS, Fortuna czy LV BET. Na czym więc polega bonus bez depozytu? Freebet bez depozytu polega na tym, że środki promocyjne przyznawane przez bukmachera posłużą graczom do dokonywania pierwszych zakładów, bez potrzeby wpłacania własnych środków.

Darmowy zakład bez depozytu jest przeznaczony jedynie dla nowych klientów. Wobec tego, z tej promocji możemy skorzystać tylko raz. Środki przyznawane w ramach tej promocji opiewają na stosunkowo małe kwoty, wahające się pomiędzy 20 a 40 złotymi. Zatem jeśli opisywany przez nas bukmacher zdecyduje się na ten rodzaj oferty powitalnej, to kod promocyjny MrBet będzie najprawdopodobniej opiewał na kwotę maksymalnie 40 złotych. Należy mieć jeszcze na uwadze, że operatorzy stawiają wymóg obrotu przyznanymi środkami. W tym momencie ciężko nam stwierdzić, ile razy będzie trzeba obrócić darmowym zakładem w MrBet. Dowiedz się więcej o MrBet bonus bez depozytu.

MRBET CASHBACK

Zakład bez ryzyka, znany również pod nazwą CASHBACK, jest najbardziej lubianą przez graczy promocją. Nie dziwi więc nas, że bukmacherzy coraz częściej go stosują. CASHBACK to promocja, dzięki której ryzykujemy niewiele, ponieważ za postawiony zakład otrzymujemy zwrot pieniędzy na konto. Oczywiście zwrot stawki nie zawsze następuje na saldo depozytowe. Musimy się liczyć z tym, że niektórzy bukmacherzy w regulaminie tej promocji mają zapis, że środki są zwracane na saldo bonusowe, przez co musimy dokonać nimi jeszcze obrotu. Co więcej, czasami operatorzy oferują niepełny zwrot stawki, a więc niestety w przypadku MrBet nie możemy się nastawiać, że otrzymamy zwrot 100% wartości postawionego zakładu. Ponadto, bukmacherzy są również zobowiązani do odliczenia od stawki zakładu podatek od gry, który wynosi 12% stawki. Niemniej jednak ten rodzaj promocji i tak jest bardzo korzystny dla graczy, ponieważ opiewa na bardzo wysokie kwoty, powyżej 100 złotych.

MRBET BONUS OD DEPOZYTU

Bonus od depozytu jest najczęściej stosowanym rodzajem promocji przez bukmacherów. Z bonusu od depozytu bardzo często mogą korzystać również stali klienci, ponieważ firmy oferują go w ramach promocji okazjonalnych. Ten rodzaj promocji wymaga od graczy dokonania wpłaty. Bonus od wpłaty bukmacherzy przyznają o różnej wartości. Czasami jest to równowartość 50% wpłaconej kwoty, a czasami 100%. Bonus od depozytu opiewa zazwyczaj na bardzo wysokie kwoty, do kilku tysięcy złotych. Zatem jeśli MrBet zaproponowałby go w swoim pakiecie powitalnym, to MrBet kod promocyjny byłby bardzo dużej wartości. 

KOD PROMOCYJNY MRBET – OFERTA ZAKŁADÓW

Co obstawimy w MrBet?

Na razie skupiliśmy się na potencjalnej ofercie promocyjnej tego bukmachera, ale musimy również przedstawić Wam najważniejsze informacje związane z ofertą zakładową operatora. W tym miejscu odwołamy się do zakładów bukmacherskich Fortuna, ponieważ jednym z właścicieli MrBet jest Konrad Łukasz Łabudek, były prezes wspomnianej przez nas firmy. Wobec tego, dzięki doświadczeniu tego Pana możemy być pewni, że w ofercie bukmachera nie zabraknie zakładów na sporty takie jak: piłka nożna, koszykówka czy tenis. Ponadto Fortuna oferuje również autorskie zakłady specjalne, a więc możemy liczyć, że pojawią się one również w MrBet. Nie możemy zapominać o zakładach na sporty zimowe oraz motorowe, które Polacy kochają. One zapewne również powinny pojawić się w ofercie tego bukmachera. Jest też bardzo prawdopodobne, że zostaną dodane e-sporty. Branża E-sportowa bardzo prężnie się rozwija, przez co coraz więcej przedsiębiorców i nawet klubów piłkarskich zaczyna w nią inwestować. Zakładów na E-sport po prostu nie może zabraknąć w ofercie MrBet.

Czy w MrBet będziemy sami tworzyć zakłady?

Ogromnym udogodnieniem wprowadzonym przez bukmacherów jest funkcja umożliwiająca stworzenie własnego zakładu przez gracza. Na takich ruch zdecydował się już m.in. Betfan, eWinner, czy też ForBET. Odbywa się to za pomocą specjalnego formularza, który możemy wypełnić na stronie internetowej lub z poziomu aplikacji bukmachera. W formularzu musimy jedynie przedstawić zakład oraz podać swój E-mail, na który zostanie wysłana odpowiedź. Po wypełnieniu formularza trafia on do zespołu analityków danego operatora, którzy mają 24 godziny na rozważenie zakładu. Proces ten trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut, po czym dostajemy na nasz e-mail wiadomość, czy typ został rozpatrzony pozytywnie. Jeśli zostanie rozpatrzony pozytywnie, to zakład trafia do oferty i zagrać go może każdy klient. Taka opcja kosztuje bukmachera niewiele, a dla gracza jest ciekawym dodatkiem do oferty. W Fortunie takiej funkcji nie ma, ale miejmy nadzieję, że w MrBet się pojawi. 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy MrBet będzie posiadał kod promocyjny?

W tym momencie jesteśmy pewni na 100%, że MrBet kod promocyjny nie pojawi się w ofercie bukmachera.

Czy MrBet jest legalny w Polsce?

Tak, MrBet jest legalny w Polsce od 2020 roku.