BETCLIC BONUS BEZ DEPOZYTU

bonus bez depozytu betclic

Przy tak dużej konkurencji na polskim rynku zakładów bukmacherskich, wszyscy ich operatorzy muszą mocno się starać, aby zachęcić do gry właśnie u siebie. Niektórzy kuszą najwyższymi kursami, u innych zagramy zakłady, których nie znajdziemy nigdzie indziej, a jeszcze inni dbają o funkcjonalność i prostotę swoich stron internetowych i aplikacji. Wszystkich łączy jednak jedna rzecz – dbanie o swoją ofertę promocyjną. Najpopularniejszy jest bez wątpienia freebet. Dzięki niemu możemy zagrać swój kupon bez poniesienia jakichkolwiek strat, ponieważ cały zakład opłaca nam bukmacher. Jest on postrzegany przez użytkowników jako najbardziej atrakcyjna promocja, ponieważ nic na niej nie tracimy, a możemy tylko zyskać. W Betclic bonus bez depozytu również pojawia się bardzo często. Jak dostać w Betclic freebet bez depozytu? Czy bonus freebet Betclic otrzymamy przy zarejestrowaniu się?  W poniższym artykule opiszemy wszystkie szczegóły w tym temacie i dowiecie się jak często można zagrać w Betclic bonus bez depozytu. 

Betclic bonus bez depozytu – nowa oferta

Betclic jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych bukmacherów wśród graczy. Nie jest tak bez powodu. Bukmacher ten bardzo dba o swoją ofertę, oferując graczom naprawdę szeroki wybór zakładów statystycznych, szczególnie w najpopularniejszych spotkaniach piłkarskich czy koszykarskich. To właśnie tam znajdziemy największy wachlarz zakładów na przykład na statystyki poszczególnych graczy NBA, czy nawet podania danego zawodnika w Premier League.

Należy też wspomnieć, że to aktualnie jedyny bukmacher posiadający zakłady na galę FAME MMA, przy których możemy obstawić wiele ciekawych opcji oprócz samego zwycięzcy walki. Dużym plusem jest też szybkość działania strony internetowej oraz jej design, który szczególnie przypadł graczom do gustu. To samo tyczy się aplikacji, w której łatwo wpłacimy pieniądze na konto oraz bardzo sprawnie zagramy nasze zakłady. Oferuje on również mnóstwo ciekawych czasowych promocji dla stałych klientów, dzięki którym zgarniemy dodatkowe środki do gry. W Betclic freebets można dostać więc sporo razy, najczęściej przy ciekawych wydarzeniach w świecie sportu. Czytaj opinie betclic.

Spis treści

  1. Betclic bonus bez depozytu – nowa oferta
  2. Betclic bonus bez depozytu w ofercie powitalnej
  3. Betclic Cashback do 200 złotych 
  4. Freebet Betclic
  5. Kiedy jeszcze możemy liczyć na bonus bez depozytu w Betclic?
  6. Betclic freebet – jak korzystać
  7. Czy freebet można wykorzystać w aplikacji?
  8. Jakie zakłady można obstawić za bonus bez depozytu Betclic?

Betclic bonus bez depozytu w ofercie powitalnej

Wszyscy bukmacherzy zapewniają promocje startowe nowym użytkownikom. Wszystko, co trzeba zrobić, żeby z nich skorzystać, to zarejestrować się w danym serwisie i przejść potrzebne weryfikacje i od razu możemy zacząć wykorzystywanie naszych bonusów. Nic więc dziwnego, że gracze zakładają konta u dużej ilości operatorów zakładów sportowych, w końcu jest to całkowicie darmowe, a może przynieść korzyści w postaci dodatkowych środków do gry lub po prostu do wypłaty na nasze konto bankowe. Czy otrzymamy w Betclic bonus bez depozytu po założeniu konta?

Aktualnie w Betclic freebet na start nie jest dostępny w ofercie powitalnej. Jeszcze nie dawno  wynosił on zaledwie 5 złotych i był możliwy do otrzymania tylko przy wpisaniu odpowiedniego kodu przy rejestracji, podanego przez bukmachera. Obecnie, po rejestracji mamy możliwość skorzystania z innego bonusu. Mowa tu o promocji Cashback do 200 PLN, która jest zakładem bez ryzyka ze zwrotem na konto bonusowe, która może się okazać nawet lepszym rozwiązaniem niż freebet Betclic. Czym jest Cashback do 200 i czym różni się od freebet Betclic?

Betclic Cashback do 200 złotych 

Co zyskujemy dzięki promocji Cashback do 200 złotych w Betclic? Dzięki niej możemy otrzymać w Betclic freebet. Nie jest to jednak typowy bonus bez depozytu Betclic, ponieważ do jego otrzymania będą nam potrzebne wpłacone środki. Na czym więc to polega? Po rejestracji z kodem promocyjnym TYPERVIP otrzymamy możliwość skorzystania z owej promocji. Później, po dokonaniu przez nas wpłaty i postawieniu naszego pierwszego kuponu, przysługuje nam zwrot na konto bonusowe do aż 200 złotych, jeżeli zakład okaże się przegrany. Oczywiście jeżeli wygramy nasz zakład, pieniądze pozostaną na koncie depozytowym, a my będziemy mogli go wypłacić na konto bankowe lub grać dalej, ryzykując dla większych wygranych. Jednak w przypadku przegranej otrzymujemy od Betclic freebet, czyli darmowy zakład.

Jest to ciekawa opcja z tego względu, że mamy jakiekolwiek zabezpieczenie w razie porażki. Możemy zagrać za wyższą kwotę, ponieważ jej całość (pomniejszona o podatek) zostanie nam zwrócona. Jeżeli chcemy wykorzystać bonus całkowicie, stawka pierwszego zakładu powinna wynosić 228 złotych, ponieważ od tej kwoty odejmowany jest podatek 12%, co po przeliczeniu da nam 200 złotych, czyli maksymalną kwotę bonusu. Środki są nam jednak przypisywane na konto bonusowe, co oznacza, że nie możemy ich od razu wypłacić. Aby tego dokonać, należy wykonać wymagany przez bukmachera obrót bonusem. W tym przypadku trzeba to zrobić raz, z minimalnym kursem kuponu 2.14. Mamy na to nieograniczony czas, więc nie trzeba się spieszyć. Jeżeli uda nam się spełnić wymagany obrót depozytem, cała uzbierana z bonusu kwota przejdzie na konto depozytowe.

Freebet Betclic

Powróćmy jednak do tematu freebet Betclic. W jaki sposób możemy otrzymać w Betclic freebet bez depozytu? Jest to możliwe przy rejestracji ze specjalnym kodem promocyjnym TYPERVIP, jednak opcja ta jest dostępna okresowo, dlatego należy na bieżąco sprawdzać aktualne bonusy. Wtedy, od razu po zarejestrowaniu się, oprócz promocji Cashback do 200 złotych otrzymamy także w Betclic freebet o określonej kwocie. Najczęściej jest to niewielka kwota, ale trzeba pamiętać, że bonus jest całkowicie za darmo, opłacany w całości przez bukmachera. Możemy go wykorzystać na przykład do przetestowania usług dostępnych w serwisie, albo do stworzenia “tasiemki” z możliwością wysokiej wygranej. Bonus bez depozytu Betclic na start jest bardzo atrakcyjny, ponieważ nie tracimy z niego własnych środków, ale za to możemy zyskać, w zależności jak duże ryzyko podejmiemy. 

Kiedy jeszcze możemy liczyć na bonus bez depozytu w Betclic?

Oprócz bonusów startowych występujących u każdego bukmachera, operatorzy starają się dbać o swoich stałych klientów i przygotowują dla nich różne niespodzianki. Najczęściej są to bonusy od wpłat, ale darmowe zakłady sponsorowane przez bukmachera również się zdarzają. Główną opcją otrzymania w Betclic freebets są promocje czasowe, które akurat w przypadku tego bukmachera pojawiają się bardzo często. Najczęściej w Betclic freebet bez depozytu możemy otrzymać przy najpopularniejszych wydarzeniach sportowych, takich jak europejskie puchary, finały najważniejszych rozgrywek sportowych, czy gale sztuk walki. Czasami jednak zdarza się, że w ciągu jakiegokolwiek tygodnia, w którym odbywają się rozgrywki sportowe pojawiają się różne promocje.

Bardzo popularne są w Betclic freebets za zagranie kilku kuponów na daną dyscyplinę. Są to bardzo atrakcyjne promocje w szczególności dla tych, którzy nie operują wysokimi stawkami. Ponieważ najczęściej minimalne stawki gwarantujące nam udział w promocji nie przekraczają 30 złotych. Wychodzi więc na to, że wszystko czego nam trzeba aby otrzymać w Betclic freebet to codzienne sprawdzanie oferty promocyjnej. Możemy też śledzić media społecznościowe tego bukmachera, albo przy rejestracji wyrazić zgodę na otrzymywanie od niego komunikatów handlowych. Wtedy operator sam prześle nam informację o najnowszych promocjach na nasz adres e-mail lub numer telefonu. Jest to według nas najkorzystniejsza opcja, ponieważ nie musimy wtedy sprawdzać każdego dnia strony internetowej. 

Betclic freebet – jak korzystać

Kiedy już wiemy, jakie mamy możliwości na otrzymanie w Betclic bonus bez depozytu, możemy przejść do opisania, w jaki sposób można go wykorzystać. Tak jak ma to zazwyczaj miejsce, naszym freebetem należy obrócić określoną przez bukmachera liczbę razy. Przy każdej z promocji obrót ten może się różnić, dlatego najlepszym wyjściem będzie przeczytanie regulaminu dotyczącego naszego freebetu. W przypadku promocji Cashback do 200, wymagany obrót jest jednokrotny, z kursem minimalnym naszego zakładu 2.14. Zaliczane są wyłącznie zakłady solo i akumulowane, systemowe nie będą nam zaliczały obrotu.

Dodatkowo, przy freebecie Betclic nie warto korzystać z funkcji cashout, ponieważ nie dość, że obrót nie zostanie wtedy uwzględniony, to bukmacher może zabrać nam środki z naszego konta bonusowego. Wszystko zależy od regulaminu danego bonusu. Gdy już uda nam się obrócić naszymi dodatkowymi środkami, przejdą one na konto depozytowe, skąd możemy je wypłacić na nasze konto osobiste. Oczywiście nie musimy tego robić od razu, zawsze możemy spróbować zaryzykować dla wyższych wygranych, korzystając z obróconego już bonusu, który stał się naszymi środkami depozytowymi. 

Czy freebet można wykorzystać w aplikacji?

W dzisiejszych czasach coraz więcej użytkowników zakładów sportowych korzysta z aplikacji mobilnej. Jest to w pełni uzasadnione, ponieważ wtedy możemy stawiać nasze zakłady o dowolnej porze, w dowolnym miejscu. Jedyne czego potrzebujemy to telefon z dostępem do internetu. Bukmacherzy bardzo dbają o funkcjonalność i szybkość działania swojej aplikacji. Szczególnie użytkownicy Betclic bardzo chwalą tego operatora za sprawność, prostotę i możliwość łatwego odnalezienia się, po przerzuceniu się ze strony internetowej na aplikację. Czy jest jakaś przeszkoda w wykorzystaniu w Betclic bonus bez depozytu w aplikacji mobilnej?

Oczywiście, że nie. Freebet Betclic można zagrać zarówno na komputerze, jak i mobilnie. W aplikacji tego bukmachera wszystko wygląda podobnie jak na stronie internetowej. Więc nie musimy się martwić, że nie będziemy w stanie się odnaleźć. Wystarczy powtórzyć czynności, które zrobilibyśmy normalnie na naszym komputerze. Dodatkowym plusem posiadania aplikacji Betclic są powiadomienia push, dzięki którym bukmacher poinformuje nas o wyniku naszego zakładu. Przypomni o najważniejszych meczach danego dnia, a także da nam znać gdy pojawią się nowe promocje w tym serwisie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, możemy bez problemu zagrać freebet Betclic w aplikacji. 

Jakie zakłady można obstawić za bonus bez depozytu Betclic?

Niektórzy operatorzy zakładów bukmacherskich w Polsce ograniczają ofertę zakładów, na które możemy wykorzystać nasz freebet. W Betclic nie ma takiego problemu. Wszystkie środki otrzymane od bukmachera można wykorzystać na dowolne zakłady sportowe. Betclic nie posiada w swojej ofercie sportów wirtualnych, więc w grę wchodzą tylko realne rozgrywki. Kiedy więc najlepiej będzie wykorzystać nasz bonus freebet Betclic? Naszym zdaniem najlepiej jest obstawiać wtedy, gdy odbywają się spotkania z dyscyplin, którymi się interesujemy, z których mamy największą wiedzę. Lepiej jest postawić coś, o czym mamy pojęcie, niż stawiać na ślepo po samych statystykach czy kursach. Wtedy zwiększamy swoje szanse na powodzenie naszego zakładu, dzięki któremu zyskamy kolejne dodatkowe środki do wykorzystania, na co tylko chcemy. 

Ile razy można skorzystać z freebetu?

Darmowe zakłady można wykorzystać tylko jeden raz w przypadku każdej promocji czasowej. Oznacza to, że możemy dostać maksymalnie jeden freebet z jednej promocji. Oczywiście, nasze freebets Betclic musimy obrócić, więc jeśli za pierwszym razem wygramy, będziemy musieli grać dalej, więc wciąż będziemy z niego korzystać. Nie będzie to jednak drugi bonus bez depozytu, tylko wciąż ten sam, powiększony o naszą wygraną z pierwszego zakładu. Jeżeli już uda nam się go obrócić, wciąż możemy za niego grać, z naszego konta depozytowego.

Możemy go również wypłacić na konto bankowe, to od nas zależy czy chcemy zaryzykować dalszą grę dla wyższych wygranych. Z każdej czasowej promocji można skorzystać, nie ma limitów na otrzymywanie w Betclic bonusów bez depozytu w ramach różnych promocji. Betclic bardzo często je organizuje, więc jeżeli będziemy na bieżąco sprawdzać stronę internetową bukmachera, będziemy uprawnieni do otrzymania sporej ilości dodatkowych bonusów bez depozytu. Możemy również przy rejestracji zatwierdzić zgody handlowe, a bukmacher będzie przesyłał nam informacje o nowych promocjach na nasz adres e-mail lub numer telefonu.

Ile jest czasu na obrót bonusem bez depozytu Betclic?

Bukmacherzy mają w zwyczaju ustalać limit czasowy na obrót darmowego zakładu. Niestety nie mamy możliwości odebrania darmowych środków od bukmachera, pozostawienia ich na koncie i zagrania za nie parę miesięcy później. Po pewnym, zależnym od bukmachera czasie bonusy bez depozytu nam przepadną. Nie trzeba się tym jednak mocno zamartwiać, ponieważ zazwyczaj czas ten wynosi od kilku do nawet kilkudziesięciu dni. W przypadku Betclic czas na wykorzystanie bonusu bez depozytu jest zmienny, zależny od poszczególnych promocji. Zazwyczaj wynosi on 7 dni. Oznacza to, że od momentu odebrania naszego freebetu mamy 7 dni na wykorzystanie go, czyli wykonanie wszystkich potrzebnych obrotów do przeniesienia środków na konto depozytowe.

Jeśli uda nam się to zrobić w wyznaczonym czasie, bukmacher nie będzie nam już mógł zabrać naszej kwoty widniejącej na koncie depozytowym. Wtedy tylko od nas zależy, czy chcemy wypłacić ją na osobiste konto bankowe lub zagrać następne zakłady. Możemy także pozostawić je na czas jaki tylko chcemy. Nie trzeba więc zbytnio przejmować się, że nie zdążymy obrócić naszym bonusem. Ponieważ nawet w ciągu 7 dni powinniśmy bez problemu wykonać wymagany obrót. Trzeba jednak pamiętać o tym zapisie, w regulaminie każdego bonusu bez depozytu.

Do kiedy można skorzystać z bonusów bez depozytu od Betclic?

Bonus za rejestrację to aktualnie stała promocja bukmachera przy wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego, więc szansa, że zostanie wycofana jest niewielka. Istnieje jednak taka możliwość. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc wcześniejsze upewnienie się na stronie bukmachera, że promocja wciąż obowiązuje. Wszystkie potrzebne nam informacje o aktualnych promocjach znajdziemy w serwisie Betclic. W zakładce „Promocje”, zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji. To właśnie tam przed każdym skorzystaniem z czasowej promocji należy sprawdzić, czy na pewno wciąż jest aktualna. 

Czy w Betclic możemy liczyć na więcej bonusów bez depozytu w przyszłości?

Większość bukmacherów stawia najbardziej na nowych klientów, zdarza się więc, że zapominają o swoich stałych klientach, przez co w ich serwisie znaleźć jakąś nową promocję jest bardzo ciężko. Jak to wygląda w Betclic? Czy możemy liczyć na więcej freebetów niż w przypadku innych operatorów zakładów bukmacherskich? Na pewno tak. W Betclic promocje czasowe są naprawdę często, czasami zdarzają się nawet dwie naraz. Można zaryzykować stwierdzenie, że w Betclic w każdym tygodniu czeka na nas coś nowego u tego bukmachera.

Najczęstszymi bonusami są wspomniane wcześniej freebety za zagranie zakładów na wyznaczone przez bukmachera rozgrywki lub poszczególne wydarzenia sportowe. Jest to bardzo atrakcyjna opcja, ponieważ oprócz możliwości wygrania naszego kuponu mamy szansę na otrzymanie dodatkowych, darmowych środków. 

Czy warto skorzystać z bonusów bez depozytu w Betclic?

Nie ma żadnych wątpliwości, warto korzystać ze wszystkich możliwych bonusów bez depozytów nie tylko w Betclic, ale także u każdego innego bukmachera. Dzięki nim mamy szansę na wygranie dodatkowych pieniędzy zupełnie za darmo, bez żadnego wkładu własnego. Jest tak dlatego, że to bukmacher opłaca całą stawkę naszego kuponu. Bonusy bez depozytu są uważane za najbardziej atrakcyjne. Ponieważ wykorzystując je, możemy otrzymać od bukmachera darmowe środki. Które po dokonaniu wymaganego obrotu będą możliwe legalnie do wypłaty na nasze osobiste konto bankowe. Jedyne czego nam potrzeba to trochę sportowej wiedzy oraz oczywiście szczęścia.

Dodatkowo szansa na freebet Betclic jest bardzo duża. Czasami wystarczy zagrać kupon na zdarzenia, które i tak mieliśmy w planach zagrać. Wystarczy tylko wcześniej kliknąć przycisk z chęcią udziału w promocji. Mamy wtedy dwie szanse na wygraną, ponieważ możemy wygrać środki z kuponu za środki depozytowe oraz otrzymać darmowy zakład od bukmachera, z którego też będziemy mieli możliwość wyciągnąć zarobek. Jeśli uda nam się już obrócić bonusem, możemy go wypłacić lub grać dalej, ryzykując dla wyższych wygranych. A to wszystko bez żadnego własnego wkładu pieniężnego.

Podsumowując, nie tylko w Betclic, ale u każdego bukmachera warto korzystać z bonusów bez depozytu. Możemy dzięki nim zarobić dodatkowe środki, a także przetestować usługi danego bukmachera. Biorąc pod uwagę jak dużo różnych promocji, dzięki którym możemy zyskać freebet Betclic nam oferuje, każdy aktywny użytkownik zakładów sportowych powinien posiadać konto w tym właśnie serwisie i bez zastanowienia wykorzystywać wszystkie dostępne bonusy bez depozytu. 

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy Betclic bonus bez depozytu jest dostępny?

Na ten moment firma nie oferuje takiej promocji przy rejestracji konta.

Co otrzymasz po wpisaniu kodu promocyjnego TYPERVIP w trakcie rejestracji?

Bonus w formie zakładu bez ryzyka do 200 złotych, który wymaga tylko jednokrotnego obrotu.