NOBLEBET BONUS POWITALNY

bonus powitalny noblebet

W 2017 roku gracze zamieszkujący nasz kraj mieli do wyboru różne zagraniczne firmy. Wycofanie się większości popularnych bukmacherów jak np. Bet365, Bet-at-home, Unibet itd. spowodowało uszczuplenie oferty firm bukmacherskich. Na szczęście nasi bukmacherzy starają się wprowadzać podobne oferty, kursy i bonusy, które przyciągają nowych graczy. Jednym z nich jest Noblebet, który dostał licencję na prowadzenie zakładów sportowych 3 stycznia 2019 roku. Noblebet od początku stał się jednym z popularniejszych bukmacherów ze względu na wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań oraz za sprawą bardzo atrakcyjnego bonusu powitalnego Noblebet. W tym artykule przedstawimy wszystkie dostępne promocje i NobleBET bonus powitalny.

BONUS POWITALNY NOBLEBET – REJESTRACJA U BUKMACHERA

Przed skorzystaniem z takich udogodnień, jak Noblebet bonus powitalny musimy oczywiście posiadać aktywne i zweryfikowane konto. Rejestracji dokonujemy po naciśnięciu zielonego przycisku „Rejestracja”, znajdującego się w prawym górnym rogu na oficjalnej stronie bukmachera Noblebet. Następnie zostajemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego, w którym podajemy nasze dane osobowe (imię, nazwisko, pesel, kraj pochodzenia, adres e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło, którym będziemy się posługiwać podczas logowania).

Noblebet przygotował dla nowych osób proces szybkiej rejestracji, dlatego w kolejnym kroku możemy wybrać, czy preferujemy błyskawiczny proces, czy dokańczamy pełną rejestrację wraz ze skanem dokumentu tożsamości i numerem konta bankowego. Pamiętajmy, że bonus na start Noblebet zostanie aktywowany niezależnie od tego, co wybierzemy. Pełna weryfikacja i tak nas nie ominie, gdy przyjdzie nam wypłacić środki. Po wypełnieniu formularza mamy możliwość korzystania z całej oferty firmy i z Noblebet bonus na start, który omówiony zostanie w następnym punkcie. Czytaj opinie Noblebet.

Spis treści

  1. BONUS POWITALNY NOBLEBET – REJESTRACJA U BUKMACHERA
  2. BONUS POWITALNY NOBLEBET OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
  3. BONUS POWITALNY OD DRUGIEGO DEPOZYTU NOBLEBET
  4. BONUS OD TRZECIEGO DEPOZYTU
  5. BONUS POWITALNY NOBLEBET – SPORTY WIRTUALNE
  6. BONUS NA START NOBLEBET W APLIKACJI
  7. NOBLEBET BONUS NA E-SPORT
  8. GRA BEZ PODATKU W NOBLEBET

BONUS POWITALNY NOBLEBET OD PIERWSZEGO DEPOZYTU

Noblebet bonus powitalny w postaci pierwszego depozytu to standardowa forma promocji stosowana u większości bukmacherów w Polsce. Stosunkowo nowy bukmacher na naszym rynku oferuje nowym użytkownikom Noblebet bonus powitalny przy pierwszej wpłacie naszych środków w wysokości 100% do 1250 zł. Po dokonaniu rejestracji naszym kolejnym krokiem będzie wpłata pieniędzy. Minimalna kwota za pomocą przelewu bankowego, Bliku, Dotpay lub Przelewy24 wynosi 10 PLN, a w przypadku Paysafecard 20 zł.

Noblebet bonus powitalny zasady

W przypadku promocji od pierwszej wpłaty bukmacher nakazuje nam dokonać 4-krotny obrót, obstawiając zakłady z kursem minimalnym 1.85. Obrotu bonusem na start Noblebet możemy dokonywać w czasie 30 dni. Do obrotu nie wliczają się sporty wirtualne, gry karciane, zakłady systemowe i te zamknięte systemem cash out.

BONUS POWITALNY OD DRUGIEGO DEPOZYTU NOBLEBET

To nie koniec atrakcyjnych promocji bukmachera Noblebet. Firma naprawdę postarała się o zapewnienie licznych promocji dla nowych klientów. Bonus powitalny Noblebet składa się również z drugiego depozytu. Aktywujemy go po dokonaniu pierwszego bonusu powitalnego Noblebet od pierwszej wpłaty. Po dokonaniu wpłaty każdy gracz otrzyma 50% tego, co wpłacił. Maksymalnie możemy otrzymać dodatkowe 1000 zł, jeśli zasilimy konto kwotą 2000 PLN. Bonus powitalny zasady Noblebet obejmuje takie same warunki jak w przypadku bonusu od pierwszej wpłaty. Wyjątkiem jest zmniejszenie liczby do 3-krotnego obrotu.

BONUS OD TRZECIEGO DEPOZYTU

Ostatnią promocją podczas wpłacania środków jest bonus od trzeciego depozytu. Noblebet bonus powitalny od trzeciej wpłaty jest dostępny tylko dla zarejestrowanych i pełnoletnich graczy, którzy dokonali wcześniej dwóch wpłat. Na czym polega trzecia opcja? Tym razem jest to promocja oparta tylko i wyłącznie na sportach wirtualnych. Noblebet daje nam dodatkowe 100% do 250 zł na wirtuale i gry karciane. Jeśli chcemy otrzymać maksymalną kwotę, musimy wpłacić 250 PLN. Środki musimy obrócić 5 razy po kursie minimalnym 1.85 w zakładach wirtualnych lub karcianych.

Maksymalnie ze wszystkich bonusów możemy otrzymać aż 2500 PLN! Opinie o Noblebet bonus powitalny pokazują, że gracze bardzo sobie cenią taką formę promocji w przypadku tego bukmachera, a kwota ogólna jest naprawdę duża w porównaniu z innymi firmami na polskim rynku.

BONUS POWITALNY NOBLEBET – SPORTY WIRTUALNE

Sporty wirtualne rozwijają się w bardzo szybkim tempie i nic dziwnego, że bukmacher Noblebet kładzie duży nacisk na tę formę rozrywki. Graczy, którzy w wolnym czasie obstawiają wirtualne, przybywa, dlatego Noblebet bonus na start obejmuje również odrębną promocję skierowaną tylko na miłośników dyscyplin sportowych zaprogramowanych przez specjalny algorytm. Co przygotował dla nas Noblebet? Co tydzień mamy możliwość zwrotu środków w wysokości 20% maksymalnie do 100 zł. Wszystko jest obliczane według konkretnego wzoru: suma stawek netto – suma wygranych. Dla przykładu postawiliśmy 800 zł (netto) na zakłady w sportach wirtualnych i wygraliśmy 400 zł. Ze wzoru daje nam to wynik 400 zł, czyli zwrot wyniesie 20%, to jest 80 zł. Bonus podlega 6-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.45 tylko w sportach wirtualnych, a okres wynosi 30 dni.

BONUS NA START NOBLEBET W APLIKACJI

Według statystyk ponad połowa graczy korzysta z wygodnych aplikacji mobilnych u bukmacherów. Noblebet jak na poważną firmę przystało, stworzył dla swoich użytkowników specjalną „apkę”, która działa na systemach iOS i Android. Aplikacja daje nam takie same możliwości, co strona internetowa i jest to bez wątpienia ułatwienie dla tych, którzy chcą na bieżąco obstawiać wydarzenia sportowe, szczególnie te rozgrywane na żywo.

Z tej okazji Noblebet przygotował specjalny bonus właśnie dla użytkowników korzystających z aplikacji mobilnej. Do otrzymania środków kwalifikują się osoby, które postawią zakład o stawce minimalnej 20 zł po kursie min. 2.00 za pomocą aplikacji. Po rozliczeniu zakładu nasze konto wzbogaci się o 20 PLN. Wypłata bonusu nastąpi po 3-krotnym obrocie po kursie minimalnym 1.85. Należy pamiętać, że bonus nie zadziała, jeśli skorzystamy ze sportów wirtualnych.

NOBLEBET BONUS NA E-SPORT

Oferta Noblebet oprócz najpopularniejszych dyscyplin sportowych skupia się również na zakładach e-sportowych. Gracze mogą betować takie tytuły jak: CS:GO, League of Legends, Dota 2, Starcraft, FIFA,

King of Glory, Rainbow Six, Call of Duty czy Overwatch. Bukmacher przygotował dla fanów gier komputerowych bonus w wysokości maksymalnie do 25 zł. Jak go otrzymać? Wystarczy, że w ciągu jednego tygodnia od piątku do czwartku dokonamy obrotu łącznie 150 zł po kursie min. 1.75 na zakładach e-sportowych. Środki bonusowe są aktywne przez 30 dni jak w przypadku bonusu powitalnego Noblebet od drugiej wpłaty.

GRA BEZ PODATKU W NOBLEBET

Bonus na start Noblebet to również gra bez podatku przez 30 dni. Jak dobrze wiemy, w Polsce obowiązuje 12% podatek od każdego zawartego zakładu, dlatego ta forma promocji to prawdziwy rarytas i rzadkość na naszym rynku. Promocja bez podatku jest aktywowana po dokonaniu rejestracji i łączy się z pakietem Noblebet bonus powitalny. W grę wchodzą tylko wydarzenia przedmeczowe i zakłady na żywo. Dodatkowym ograniczeniem jest brak możliwości obstawiania zakładów pojedynczych i systemowych. Każdy gracz, który chce ominąć 12% podatek, musi tworzyć kupony AKO z kursem minimalnym 2.20. Czytaj NobleBET legalny bukmacher.

TOP BETBUILDER

W Polsce funkcja betbuilder dopiero raczkuje, ale Noblebet postanowił zaskoczyć wszystkich i wprowadził ją już od początku istnienia strony internetowej i aplikacji. Na czym to polega? Jak dobrze wiemy, bukmacherzy blokują możliwość obstawiania kilku zakładów z tego samego wydarzenia. Na przykład nie możemy obstawić jednocześnie zwycięzcy, rzutów rożnych i kartek jako jeden zakład. Funkcja betbuilder umożliwia wygenerowanie własnego kuponu w takich dyscyplinach jak piłka nożna i koszykówka.

Jeżeli interesuje nas dany mecz w piłce nożnej, możemy obstawić aż 5 różnych zdarzeń, a betbuilder obliczy na tej podstawie odpowiedni kurs. Betbuilder doczekał się również własnej promocji. Gracze, którzy generują własne kupony za pomocą tej funkcji, mają szansę na wygraną 1000 zł co tydzień i 4000 zł w miesiącu. Wygrywa ten, kto poprawnie wytypuje wszystkie zdarzenia na kuponie stworzonym tą metodą i uzyska najwyższy kurs spośród wszystkich osób. Bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.85.

KRÓLEWSKIE KURSY

Bonus powitalny opinie Noblebet to kwestia, wokół której nie można przejść obojętnie, ponieważ większość komentarzy na temat tego bukmachera i promocji jest jak najbardziej pozytywnych. Wśród nich znajdują się te na temat promocji związanej z „królewskimi kursami”. Bukmacher Noblebet codziennie przygotowuje w swojej ofercie co najmniej jedno zdarzenie, które otrzymuje „boost” do kursu. W weekendy takich zdarzeń jest odpowiednio więcej, a wszystkie możemy łączyć z innymi zakładami.

LUKSUSOWE AKO+

Ostatnią formą promocji, która chcemy przedstawić, jest „Luksusowe AKO+”. Opcja ta jest skierowana dla graczy, którzy często obstawiają kupony AKO. Minimalny kurs jednej selekcji musi wynosić 1.30, a otrzymać możemy nawet 100% do wygranej, w zależności ile zakładów dodamy do naszego kuponu. Odpowiednio jest to:

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest bonus powitalny Noblebet?

Za zarejestrowanie konta nowi gracze zyskują bonus od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty oraz grę bez podatku przez 30 dni przy spełnieniu określonych warunków.

Czy bonus na start Noblebet można wykorzystać w aplikacji?

Jak najbardziej, a dodatkowo użytkownicy, którzy pobiorą aplikację mają szansę na uzyskanie freebetu o wartości 20 PLN.