BETFAN KOD PROMOCYJNY

kod promocyjny betfan

Betfan to jeden z ponad 15 legalnych bukmacherów w Polsce, który rozpoczął działalność w 2019 roku. Firma posiada bardzo bogatą ofertę zakładów. Wszyscy zarejestrowani gracze skorzystają z ponad 30 dyscyplin sportowych. Króluje przede wszystkim piłka nożna. W najpopularniejszych rozgrywkach i ligach wytypujemy nawet 400 rynków zdarzeń. Drugim atutem bukmachera Betfan są zakłady na żywo. Serwis współpracuje z renomowaną firmą Statscore, która dostarcza oprogramowanie i statystyki. Dzięki temu stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku, jakim jest Betfan, posiada rozbudowany match-tracker. W każdej dyscyplinie przedstawia on wizualizację spotkania i najważniejsze informacje o meczu lub pojedynku. Wszystkiemu przygląda się Mariusz Pudzianowski, który jest oficjalnym ambasadorem firmy. Na stronie internetowej i aplikacji reklamuje on m.in. jeden z najwyższych zakładów bez ryzyka na rynku. Betfan kod promocyjny, o którym przeczytacie w dalszej części artykułu, gwarantuje cashback do 600 PLN.


Opinie Betfan potwierdzają również, że jest to jeden z lepszych serwisów bukmacherskich pod względem oferty sportów wirtualnych. 7 kategorii sportów, świetna oprawa dźwiękowa i wizualizacje na najwyższym poziomie to cechy, które wyróżniają firmę na tle konkurencji. Nie zabrakło także gier karcianych, w których możemy pobawić się w typowanie pokera, wojny i blackjacka. Sprawdźmy zatem, czy kod promocyjny Betfan jest godny uwagi oraz jak wygląda Betfan bonus powitalny.

Czy Betfan jest legalny w Polsce?


Zanim zaczniemy omawianie oferty powitalnej z kodem promocyjnym Betfan, przeanalizujmy, czy u tego bukmachera możemy w ogóle obstawiać jakiekolwiek zakłady. W związku z tym, że w 2017 roku w Polsce weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej, tylko podmioty bukmacherskie, które otrzymały licencję Ministerstwa Finansów, mogą organizować zakłady wzajemne przez Internet lub stacjonarnie w punktach naziemnych. Betfan wszystkie potrzebne dokumenty wysłał w 2018 roku, a 29 października oficjalnie uzyskał pełne prawo do oferowania zakładów wszystkim graczom, którzy zarejestrują i aktywują konto. Prezesem zarządu jest Piotr Sienkiewicz, który pracował m.in. w Totolotku i Forbecie. Ma on duże doświadczenie na rynku bukmacherskim, dzięki czemu zakłady bukmacherskie Betfan prężnie się rozwijają. Najważniejsze dane odnośnie do firmy znajdziecie w Krajowym Rejestrze Sądowym. Są to przede wszystkim:


Czytaj więcej: Betfan legalny bukmacher.

Spis treści

  1. Czy Betfan jest legalny w Polsce?
  2. Kod promocyjny Betfan podczas rejestracji.
  3. Betfan kod promocyjny – Cashback do 600 PLN
  4. Bonus powitalny od drugiej wpłaty w Betfan
  5. Jak korzystnie wykorzystać Betfan kod promocyjny?
  6. Pozostałe promocje dla stałych klientów
  7. Betfan – metody płatności

Kod promocyjny Betfan podczas rejestracji.


Bez wątpienia wszyscy legalni bukmacherzy w naszym kraju prowadzą politykę „kodową”. Innymi słowy, firmy współpracują z serwisami, grupami i blogami poświęconymi tematyce zakładów i bukmacherów. Betfan kod promocyjny możemy wykorzystać wyłącznie podczas wypełnienia formularza rejestracyjnego. Warto to na wstępie zaznaczyć, ponieważ po fakcie nie będziemy mieć już takiej możliwości. Jedyną opcją np. na kolejny betfan bonus bez depozytu będzie oczekiwanie na promocje okresowe lub dedykowane danym wydarzeniom. Przedsiębiorstwo jak już wspomnieliśmy wcześniej ma w swoim składzie pracowników, którzy znają się na rzeczy. Podążanie za aktualnymi trendami i nowościami to chleb powszedni. Gracze lubią wszelkiego rodzaju udogodnienia, a to w rezultacie wpływa na późniejsze opinie i recenzje. Dowiedz się więcej o opiniach Betfan.

Te bukmacher Betfan ma zazwyczaj pozytywne i ciężko doszukać się negatywnych komentarzy. Na pewno nie pojawiają się one przy temacie rejestracji. Kod promocyjny Betfan jest do wykorzystania w procesie szybkiego zakładania konta. Trwa to zaledwie kilka chwil i nie wymaga żadnych szczegółowych danych. Tymczasowe konto ma jednak parę wytycznych, których nie możemy przekroczyć. Na pewno nie wypłacimy swoich środków na konto bankowe, a limit stawek zakładów wynosi 5000 PLN. W celu przekształcenia konta przejściowego na stałe konieczne będzie wgranie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości.

Proces tworzenia konta


Betfan bonus na start otwiera przed graczami nowe możliwości. Firma przygotowała mnóstwo atrakcyjnych promocji, a konikiem właścicieli jest przede wszystkim cashback do 600 PLN. Zanim skorzystamy z atrakcyjnych benefitów, musimy zarejestrować nasze konto. Formularz rejestracyjny składa się z dwóch kroków:

  1. W pierwszym etapie wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera Betfan i klikamy zakładkę „Otwórz Konto”, znajdującą się w prawym górnym rogu. Następnie na naszym ekranie pojawi się pierwsza strona. Zostaniemy poproszeni o wpisanie naszego adresu e-mail, hasła (co najmniej 8 znaków) i numeru telefonu. W celu otrzymania bonusu Betfan należy zaznaczyć opcję „chcę otrzymać bonus powitalny”. Rejestracja nie puści nas dalej, jeśli nie zatwierdzimy również, że jesteśmy pełnoletni. Na koniec tego etapu klikamy napis „Dalej”,
  2. Krok drugi to uzupełnienie dodatkowych informacji na nasz temat. Nie ma się czego obawiać, ponieważ wszystkie dane są poufne, a Betfan gwarantuje bezpieczeństwo. Na drugiej stronie formularza wpisujemy numer PESEL oraz imię i nazwisko. Jest to również ten moment, kiedy Betfan kod promocyjny może zostać użyty. Jego treść to „TYPERVIP” i gwarantuje zakład bez ryzyka do 600 PLN, a także Betfan bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł.


Od tej chwili nasze konto tymczasowe jest aktywne. Jeśli w przyszłości będziemy chcieli wypłacić środki z wygranych zakładów, to kolejnym krokiem jest zmiana statusu konta tymczasowego na stałe. Trzeba będzie podać swoje dane osobowe i załączyć zdjęcie lub skan dowodu osobistego. Wszystkie czynności dokonamy na naszym profilu w zakładce „Zweryfikuj”.

Betfan kod promocyjny – Cashback do 600 PLN


Wpisanie kodu promocyjnego Betfan o treści „TYPERVIP” odblokowuje cashback do kwoty 600 zł. Na czym on polega? Nasz pierwszy zakład po zakończonej rejestracji zostaje ubezpieczony. To oznacza, że możemy zaryzykować całą kwotę, nie bojąc się o stratę pieniędzy. W przypadku trafienia wszystkich typów wygrana zostaje wysłana na konto depozytowe. Środki możemy od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Co, jeśli nam się nie poszczęści? W takim wypadku Betfan bonus na start zapewnia 100% zwrot stawki. W przeciwieństwie do innych legalnych firm Betfan nie potrąca 12% podatku! Jakie są warunki obrotu? Na pewno dużo lepsze niż u konkurencji. Sprawdźmy zatem, na co się trzeba nastawić:

Bonus powitalny od drugiej wpłaty w Betfan


Kod promocyjny Betfan „TYPERVIP” to również atrakcyjny Betfan bonus od drugiej wpłaty. Jest to kolejna promocja, która nie ma wygórowanych warunków obrotu. Wpłacamy środki od 100 do 1000 zł, a firma podwaja nasz wkład. Następnie naszym zadaniem jest 3-krotny obrót bonusem Betfan w kuponach akumulowanych z co najmniej 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50. Warto zaznaczyć, że każde zdarzenie ma mieć kurs nie mniejszy niż 1.30. Do warunków obrotu nie wliczają się kupony rozliczone po kursie 1.00, a także takie, które zostały zamknięte funkcją cashout. Nie można również tworzyć zakładów z oferty gier karcianych i „MatchDay Boost”. Na obrót mamy tym razem 14 dni.

Jak korzystnie wykorzystać Betfan kod promocyjny?


Wielu nowych graczy zastanawia się jak w pełni wykorzystać kod promocyjny Betfan. Nie ma złotej zasady, co do prawidłowych czynności, które dadzą nam 100% wygraną. Wszystko tak naprawdę zależy od naszej wiedzy sportowej i odrobiny szczęścia. Kod promocyjny Betfan „TYPERVIP”, co prawda zabezpiecza nasz pierwszy zakład, ale nadal w przypadku przegranej zwrot podlega 1-krotnemu obrotowi. Jeśli jesteś graczem, który lubi wycisnąć od bukmachera „wszystkie soki”, to najlepszym sposobem jest oczywiście zagranie za maksymalną stawkę 600 zł. Ponadto taki kupon powinien zawierać wysoki kurs, aby potencjalna wygrana cieszyła oko. Jeśli bukmacher oddaje pieniądze, to czemu nie zaryzykować? No właśnie, dlatego ta metoda jest naszym zdaniem najlepsza. Co, jednak gdy wolimy grać rozsądniej i nie ulegać emocjom? Na to również jest sposób. Zasil konto na taką kwotę, którą możesz ewentualnie stracić.

Bezpieczny kupon to według opinii wielu graczy taki, którego kurs oscyluje w granicach 2.00 – 2.50. Nie warto także stawiać dużej liczby zdarzeń, ponieważ to potęguje ryzyko potencjalnej przegranej. Im mniej, tym generalnie lepiej i bezpieczniej. Na koniec naszą ostatnią radą jest wykorzystanie wiedzy. Nie próbuj na siłę obstawiać dyscyplin i rozgrywek, na których się nie znasz. Przyłóż się do analizy i nie sugeruj się innymi graczami, którzy często dzielą się swoimi opiniami na forach i grupach poświęconych tematyce bukmacherskiej. Podobna sytuacja ma miejsce przy bonusie Betfan od drugiej wpłaty. W regulaminie widnieje notka, że podczas obracania środkami kurs minimalny kuponu powinien wynosić 2.50. Nie radzimy go przekraczać, ponieważ jak było powiedziane wcześniej im większy kurs ogólny, tym większa szansa, że coś nie wypali. Ta rada nie dotyczy oczywiście osób z dużym kapitałem na grę i lubiących ryzyko oraz adrenalinę.

Pozostałe promocje dla stałych klientów


Betfan kod promocyjny podczas rejestracji zapewnia nowym graczom dwa bonusy powitalne. Co w przypadku, gdy już je wykorzystamy? Firma przygotowała się w tym zakresie i nie zapomniała o stałych klientach. Poniżej przedstawiamy jakie inne atrakcje przygotował dla nas Betfan:

Betfan – metody płatności


Legalny bukmacher Betfan pokazuje pełen profesjonalizm na każdym kroku. Jak dobrze wiemy, bonusy powitalne wymagają od nas wpłaty własnych środków, chyba że mamy do czynienia z bonusem bez depozytu. W tym serwisie nie jest on dostępny, dlatego przechodzimy do metod płatności. Jak możemy zrealizować przelew na nasze konto gracza? Zrobimy to za pomocą takich systemów jak:


Minimalna kwota depozytu wynosi 2 zł. Jeśli posiadamy konto stałe, to wypłaty na konto bankowe odbywają się przez cały tydzień w godzinach od 08:00 do 24:00. Betfan współpracuje z 16 bankami, a większość oferuje szybkie wypłaty do 15 minut.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI


Jaki jest kod promocyjny Betfan?

Nasz Betfan kod promocyjny to „TYPERVIP”.

Jak wpisać Betfan kod promocyjny?

Jest tylko jeden sposób na wykorzystanie kodu promocyjnego Betfan. Wpisujemy go podczas rejestrowania konta w specjalnym polu na drugiej stronie formularza.

Czy warto założyć konto Betfan, wykorzystując kod promocyjny?

Jak najbardziej. Każdy bukmacher ma dla graczy do zaoferowania atrakcyjne promocje. Z kodem promocyjnym Betfan „TYPERVIP” nowi użytkownicy dostają aż dwa rodzaje bonusów. Pierwszy to cashback, który gwarantuje zwrot pieniędzy w przypadku przegranej przy pierwszym zakładzie. Druga promocja obejmuje drugą wpłatę. Bukmacher podwoi naszą kwotę depozytu do 1000 PLN.