BONUS POWITALNY TOTOLOTEK

bonus powitalny totolotek

Zakłady bukmacherskie Totolotek to najstarszy legalny bukmacher w Polsce z siedzibą w Warszawie, który został założony w 1992 roku. Właścicielem jest Totalizator Sportowy, który ma wyłączność na prowadzenie loterii i gier hazardowych w naszym kraju. W 2019 roku firma została przejęta przez niemiecką grupę Gauselmann i od tego momentu możemy zaobserwować wiele pozytywnych zmian, w tym również wprowadzenie atrakcyjnych promocji jak: bonus powitalny Totolotek, bonus king size, betclub, czy cashout. Strona wystartowała z nowym interfejsem i jeszcze szerszą ofertą wydarzeń sportowych i nie tylko. W tym artykule postaramy się przedstawić wszystkie najważniejsze promocje, jakie przygotował dla nas Totolotek.

BONUS POWITALNY TOTOLOTEK – PROMOCJA NA LEGALNE ZAKŁADY

Spółka Totolotek S.A. otrzymała zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie usług bukmacherskich w 2010 roku. W 2013 roku licencja została rozszerzona o zakłady online. Bukmacher Totolotek jest w pełni legalny i świadczy swoje usługi zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Nie musimy obawiać się żadnych konsekwencji związanych z rejestracją i obstawianiem na oficjalnej stronie lub za pomocą aplikacji mobilnej. Tak jak w przypadku pozostałych firm działających w naszym państwie od każdego zawartego zakładu odprowadzany jest 12% podatek. W przypadku wygranych powyżej kwoty 2280 złotych dodatkowo zapłacimy 10% podatek. Strona bukmachera posiada wszystkie niezbędne systemy bezpieczeństwa, w tym także kodowanie SSL, które chroni nasze dane przed wyciekiem. Bardzo przydatne jest również automatyczne wylogowanie się z serwisu po upływie kilku minut bez aktywności. Czytaj więcej Totolotek Legalny Bukmacher.

Spis treści

  1. BONUS POWITALNY TOTOLOTEK – PROMOCJA NA LEGALNE ZAKŁADY
  2. BONUS POWITALNY TOTOLOTEK – SZYBKA REJESTRACJA
  3. BONUS POWITALNY TOTOLOTEK – CO PRZYGOTOWAŁ BUKMACHER?
  4. TOTOLOTEK – BONUS W APLIKACJI
  5. POZOSTAŁE BONUSY TOTOLOTKA

BONUS POWITALNY TOTOLOTEK – SZYBKA REJESTRACJA

W Polsce powoli przyzwyczajamy się, że bukmacherzy stosują wygodną metodę „szybkiej rejestracji”, która gwarantuje przejście formularza rejestracyjnego w dosłownie kilka chwil. Totolotek jak już wspomnieliśmy, stara się naśladować panujące trendy, dlatego nie dziwi nas to, że nowi właściciele wprowadzili dla nowych graczy tę opcję założenia konta. Zaczynamy od tego tematu, ponieważ jest on najistotniejszym zagadnieniem ze względu na bonus powitalny Totolotek. Dlaczego? Bez aktywnego konta nie możemy skorzystać z żadnej dostępnej promocji, nie mamy możliwości obstawiania zakładów i dokonywania wpłat oraz wypłat.

Proces rejestracji

Jak przebiega wypełnianie danych podczas rejestrowania konta? Przeważnie spotykamy się z co najmniej dwoma krokami w formularzu, jednak Totolotek zaskoczył wszystkich i wprowadził tylko jeden główny etap. Wszystko mamy podane „na tacy” w jednym oknie. Wszystko zaczynamy oczywiście po wejściu na oficjalną stronę i kliknięciu zakładki „Zarejestruj się” w lewym górnym rogu. Natychmiast otworzy nam się podstrona i okno z białym tłem. Naszym zadaniem jest wypełnienie wszystkich informacji, o jakie prosi nas bukmacher, a są to:

Pamiętajmy, aby ustawić jak najtrudniejsze hasło, zawierające duże i małe litery oraz specjalne znaki i cyfry. Po wypełnieniu danych stajemy przed wyborem, czy chcemy skorzystać z Totolotek bonus na start. Nie jest oczywiście wymagane zaznaczenie opcji „Tak, chcę bonus powitalny Totolotek”, jednak przeważnie nowi gracze decydują się na wykorzystanie benefitów, jakie daje nam nowy bukmacher. Na koniec musimy potwierdzić, że zapoznaliśmy się z regulaminem firmy i skończyliśmy 18 lat.

Mamy konto tymczasowe

Dodatkową opcją do zaznaczenia jest zgoda na otrzymywanie informacji handlowych. Jeżeli się zgodzimy, to co jakiś czas na nasz adres e-mail podany w formularzu lub za pomocą wiadomości SMS będziemy otrzymywać wzmianki o nowych promocjach i bonusach. Wszystko potwierdzamy kliknięciem w żółty napis „Ukończenie rejestracji”. Po ukończeniu pierwszego i jedynego etapu na naszą skrzynkę elektroniczną zostanie wysłany specjalny komunikat potwierdzający rejestrację. Od tej pory jesteśmy posiadaczami aktywnego konta tymczasowego. Na takim profilu możemy wpłacać depozyty maksymalnie do kwoty 5000 zł i obstawiać zakłady. Jedynym minusem jest brak możliwości wypłacania środków.

TOTOLOTEK – PEŁNA REJESTRACJA

Dokończenie pełnej rejestracji da nam możliwość wypłaty naszych pieniędzy z konta gracza. Jak tego dokonać? Wchodzimy na stronę bukmachera i logujemy się na nasze konto. Następnie klikamy w zakładkę „Menu” i zaznaczamy „Moje konto”. Teraz musimy podać numer konta bankowego, na który będziemy wysyłać pieniądze, źródło finansowania i skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Zdjęcie musi zawierać obie strony. Wszystko musi zostać zaakceptowane przez pracowników firmy. Proces ten trwa od 15 minut do maksymalnie 24 godzin. W momencie, gdy na nasz e-mail przyjdzie wiadomość od Totolotka, to znak, że nasze konto zostało pozytywnie zweryfikowane. Od tej pory dostępna jest pełna oferta i funkcje.

BONUS POWITALNY TOTOLOTEK – CO PRZYGOTOWAŁ BUKMACHER?

Przejdźmy teraz do meritum i tematu, który zawsze wzbudza spore emocje po zarejestrowaniu konta u bukmachera. Mowa tutaj oczywiście o promocjach i bonusach, które dają ogromne możliwości na zarobienie sporych sum. Jak wygląda sytuacja w Totolotku? Na początek otrzymujemy Totolotek bonus powitalny od pierwszej wpłaty. Taka forma promocji jest czymś zupełnie normalnym i stosują ją praktycznie wszyscy popularni bukmacherzy w naszym kraju i za granicą. Bonus na start Totolotek aktywuje się w momencie doładowania konta kwotą minimalną 20 zł.

Firma daje nowym graczom możliwość podwojenia sumy maksymalnie do 500 zł. Przykładowo wpłacamy 250 PLN na konto gracza, wykorzystując jedną z metod płatności, a bukmacher automatycznie przyzna nam kolejne 250 zł na grę. Totolotek bonus powitalny opinie są bardzo pozytywne, jednak konkurencyjne firmy dają nowym użytkownikom zdecydowanie większe benefity. Wygrane z salda bonusowego są automatycznie transferowane do salda głównego konta. Zarobione pieniądze na zakładach sportowych można wypłacić, dopiero gdy Totolotek bonus powitalny zasady zostaną w 100% spełnione.

BONUS POWITALNY OD WPŁATY – WARUNKI OBROTU

Jeśli zdecydowaliśmy się skorzystać z bonus na start Totolotek, to kolejnym krokiem będzie obrót naszych wygranych. W przypadku najstarszego bukmachera w Polsce Totolotek bonus na start podlega trzykrotnemu obrotowi (bonus + depozyt), wykorzystując tylko i wyłącznie kupony AKO z co najmniej trzema zdarzeniami. Każdy typ musi posiadać minimalny kurs 1.35, a na wykonanie obrotu mamy 30 dni. Dodatkowe ważne zasady według regulaminu to:

TOTOLOTEK – BONUS W APLIKACJI

Bukmacher Totolotek zgodnie z trendami wprowadził do swojej oferty specjalną aplikację mobilną. W dzisiejszych czasach mnóstwo graczy korzysta właśnie z urządzeń mobilnych, które dają komfort obstawiania spotkań w dowolnym miejscu i czasie. Branża bukmacherska systematycznie wycofuje się z oferowania zakładów w punktach stacjonarnych, ponieważ Internet ma dużo większe możliwości.

Aplikacja mobilna to standard wśród znanych bukmacherów, a jej brak to zawsze ogromny minus dla firmy i znak, że nie dba ona o swoich graczy. Totolotek w tej kwestii nie ma sobie nic do zarzucenia. Mobilna opcja betowania jest dostępna na systemy Android oraz iOS.

Aplikacja Totolotek

Totolotek za pomocą aplikacji zapewnia pełną ofertę przedmeczową oraz live, szybkie wpłaty, live tracker, system cash-out, skaner kuponów papierowych, wyniki meczów, podgląd kuponu i rejestrację. To jednak nie koniec atrakcji. Bonus powitalny Totolotek uwzględnił również użytkowników urządzeń mobilnych, którzy pobrali i zainstalowali aplikację. Można tego dokonać, wchodząc na mobilną stronę bukmachera, a następnie klikając „Menu” i „Aplikacja mobilna”. Po prawej stronie wyświetlą się nam dwie opcję: Apple iOS i Android.

Po zainstalowaniu aplikacji będziemy mogli skorzystać ze specjalnej, tymczasowej promocji. Totolotek daje nam 100% do 49 zł w postaci freebetu. Minimalny depozyt musi wynosić 20 PLN. Jeśli chcemy wykorzystać w pełni bonus powitalny dla użytkowników aplikacji mobilnej, należy zasilić konto kwotą 49 zł. Bukmacher podwoi stawkę i będziemy mogli obstawić kupon za łączną kwotę 98 PLN. Promocja łączy się z bonusem powitalnym od depozytu, dlatego całkowita kwota promocji może wynieść 549 zł. Według Totolotek bonus powitalny opinie, ta forma promocji pokazuje, że bukmacher stara się być nowoczesnym i dba o potrzeby nowych graczy. Na polskim rynku bukmacherów, którzy mają w ofercie bonus za korzystanie z aplikacji, możemy zliczyć na palcach jednej ręki.

BONUS W APLIKACJI – WARUNKI OBROTU

Nasze wygrane podczas korzystania z aplikacji podlegają trzykrotnemu obrotowi w kuponach z minimalnym kursem 1.90. Bonus może być wykorzystany na dowolną dyscyplinę sportową, a warunki obrotu muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni od dokonania wpłaty.

POZOSTAŁE BONUSY TOTOLOTKA

Bonus King Size.

Promocja opiera się na liczbie zdarzeń na naszym kuponie. Im więcej spotkań obstawimy, tym większa wygrana. Do promocji zalicza się każdy zakład akumulowany z minimum 5 zdarzeniami, o kursie min. 1.21 każdy. Poniżej przedstawiamy, jak wyglądają widełki w przypadku określonej liczby zdarzeń:

Program Bet Club.

Jest to bonus lojalnościowy dla aktywnych członków programu Bet Club. Użytkownicy zbierają specjalne punkty, przyznawane za zawieranie zakładów sportowych. Ilość punktów jest zależna od kwoty i rodzaju zakładu. Od czasu do czasu Totolotek organizuje również dodatkowe promocje, w których można zdobywać punkty. Stan naszych punktów widoczny jest po zalogowaniu się na nasze konto gracza. Dostępne statusy to:

Punkty można obliczyć według wzoru: stawka x liczba zdarzeń. Punkty w programie lojalnościowym możemy wymieniać na dodatkowe bonusy w postaci darmowych zakładów.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest bonus powitalny Totolotek?

Po zarejestrowaniu konta nowi gracze otrzymują bonus od wpłaty w wysokości 100% do 500 PLN.

Czy Totolotek bonus na start można wykorzystać w aplikacji mobilnej?

Jak najbardziej, bonus Totolotek przysługuje zarówno fanom aplikacji mobilnej jak i typowania poprzez stronę internetową.