BETX OPINIE

opinie bukmachera betx

Bukmacher Betx rozpoczął swoją działalność w 2020 roku, co automatycznie czyni go jednym z najmłodszych na polskim rynku. Nie zmienia to faktu, że Betx recenzje można już znaleźć na wszystkich portalach poświęconych bukmacherce. Jeśli jednak chcemy zweryfikować opinie o Betx, warto zajrzeć na największą grupę bukmacherską w Polsce, jaką jest Zawód Typer. Tam gracze z autopsji dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Wracając do samego bukmachera, ten otrzymał licencję Ministerstwa Finansów w 2018 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a Prezesem zarządu jest Krzysztof Wal. To sprawia, że nowi użytkownicy mogą bez problemu rejestrować konta i wyrabiać sobie własną opinię o Betx. W tym artykule postaramy się przedstawić, czy Betx opinie forum bierze sobie do serca i udoskonala swój serwis, czy jest zupełnie na odwrót.

Strona internetowa Betx – opinie


Zacznijmy od najważniejszej kwestii, jaką jest strona internetowa bukmachera Betx. Dominuje przede wszystkim czarno-szary kolor, który nie męczy wzroku. Układ witryny jest bliźniaczo podobny do konkurencyjnych firm i tak naprawdę niczym się nie wyróżnia. Betx opinie podkreślają, że strona jest przemyślana, a dostęp do wszystkich funkcji jest szybki i nie wymaga od nas praktycznie żadnej wiedzy. Na górze znajduje się pasek najważniejszych zakładek:

Spis treści

 1. Strona internetowa Betx – opinie
 2. Opinie Betx o szybkiej rejestracji
 3. Bext opinie o ofercie przedmeczowej
 4. Opinie Betx – zakłady na żywo
 5. Wirtualne wyścigi
 6. Wirtualny sport
 7. E-sport w Betx
 8. Opinie Betx o grach karcianych

Opinie Betx o szybkiej rejestracji

Przeglądając opinie o Betx, natknęliśmy się głównie na pozytywne komentarze. Rejestracja konta to zawsze wrażliwy temat. Żaden gracz nie lubi marnować na to czasu. Cała procedura powinna być szybka i łatwa. Betx zadbał o to, wprowadzając funkcję „szybka rejestracja”. Trwa ona zaledwie dwie minuty i nie wymaga od nas szczegółowych danych. Warto zaznaczyć, że konto tymczasowe, które aktywuje się po przejściu dwóch etapów, nakłada jednak dwa istotne ograniczenia. Nie będziemy mogli wypłacać środków, a łączna suma stawek nie może przekroczyć 5000 zł. Sprawdźmy zatem, czy Betx opinie nie kłamią i przeanalizujmy, jak wygląda proces tworzenia konta:

 1. Krok pierwszy – Na początek należy wejść na oficjalną stronę bukmachera Betx, a następnie kliknąć zakładkę „Rejestracja”, znajdującą się w prawym górnym rogu witryny. Na naszym ekranie pojawi się pierwsza strona formularza. Wypełniamy ją takimi danymi jak: nazwa użytkownika, hasło, adres e-mail, numer telefonu i kod promocyjny Betx. Sprawdzamy, czy wszystko się zgadza i klikamy „Dalej”,
 2. Krok drugi – W drugiej części uzupełniamy informacje o numer PESEL, adres zamieszkania, imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Na koniec potwierdzamy pełnoletność i zaznaczamy zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Dzięki temu, co jakiś czas firma będzie nam wysyłać na adres mailowy najnowsze promocje i konkursy.


Ważność konta tymczasowego to 28 dni. Po tym czasie musimy zweryfikować nasz profil, wysyłając skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport), a także wpisując numer konta bankowego. Po zweryfikowaniu konta będziemy mogli wypłacać pieniądze i obstawiać bez limitu stawek.

Bext opinie o ofercie przedmeczowej


Większość graczy, wybierając bukmachera, sprawdza recenzje na temat oferty przedmeczowej. Dobra, a co za tym idzie szeroka oferta to obecnie wymóg. Żaden bukmacher nie może sobie pozwolić na brak najważniejszych wydarzeń oraz wyłącznie podstawową liczbę rynków. Jak to wygląda w tym przypadku? Betx opinie często są negatywne, ponieważ firma dysponuje wyłącznie około 20 dyscyplinami sportowymi. Nie jest to niestety coś, co wyróżniałoby ten serwis na tle innych. Jest wręcz odwrotnie. Dla porównania Noblebet, który działa od 20 września 2019 roku ma dla swoich klientów aż 50 sportów do typowania! Większość legalnych zakładów w naszym kraju nie schodzi poniżej 30 kategorii.

Jest to sporty minus, ale sprawdźmy, czy bukmachera nadrabia różnorodnością zdarzeń. To najlepiej przeanalizować na piłce nożnej, która jest najpopularniejszym sportem na świecie. Betx broni się przede wszystkim liczbą rynków. W najpopularniejszych ligach, w tym także w Ekstraklasie mamy do wyboru ponad 700 selekcji! Jest to bez wątpienia jeden z lepszych wyników według naszego rankingu. Zdumiewająco dobrze jest także w pozostałych sportach jak: koszykówka, hokej na lodzie, czy siatkówka. Każdy znajdzie coś dla siebie i bez wątpienia łączenie zdarzeń w kupon AKO sprawia ogromną przyjemność.

Opinie Betx – zakłady na żywo


Kolejna kategoria to zakłady live. Liczba dyscyplin również nie powala, ale kolejny raz Betx opinie zbiera pozytywne na temat liczby zdarzeń. Do tego nie można się przyczepić. Nawet na mniej popularne mecze analitycy dodają nawet od 100 do 300 selekcji! Jest to bardzo dobry wynik, dlatego, jeśli szukasz bukmachera z dobrą ofertą na żywo, to zdecydowanie Betx jest godny polecenia. Zakładka „Zakłady na żywo” daje możliwość przeglądania oferty w trzech widokach, a dodatkowo da się skorzystać z opcji „Nadchodzące mecze na żywo”. Jest to duże udogodnienie dla graczy, którzy mogą sprawdzić, czy dane spotkania będzie możliwe do typowania live. Na plus zasługuje również wspomniany wcześniej match-tracker. Nie jest to według opinii o Betx najlepsza funkcja na rynku, ale trzeba podkreślić, że do szybkości działania nie można się przyczepić. Wszystko „śmiga” płynnie i bez lagów.

Wirtualne wyścigi


Sporty wirtualne cieszą się ogromną popularnością. Gracze coraz częściej wolą typować ten rodzaj zakładów niż realne rozgrywki sportowe. Prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że wirtuale funkcjonują bez przerwy przez 7 dni w tygodniu. Betx opinie, które pojawiają się na portalach i grupach poświęconych bukmacherce, potwierdzają, że założona w 2018 firma zdaje egzamin. Nie dziwi nas to, ponieważ rzadko który bukmacher przykłada się do oferty wirtuali tak bardzo, jak Betx. Podkreślają to dwie zakładki:

 1. Wirtualne wyścigi,
 2. Wirtualny sport.


Zacznijmy od tej pierwszej. Na pewno wyścigi kojarzą nam się z gonitwami koni. Te oczywiście są dostępne w tej kategorii, a każdy wyścig zaczyna się mniej więcej co trzy minuty. Po starcie koni na naszym ekranie pokazywane są ujęcia z wyścigu z kilku komputerowych kamer. Wizualizacja stoi na najwyższym poziomie, dzięki czemu możemy się dopatrzyć wszystkich szczegółów i poczuć lekką adrenalinę związaną z rywalizacją. Na sam koniec gonitwy wideo w zwolnionym tempie ukazuje linię mety i poszczególne lokaty galopujących koni. Po każdej konkurencji mamy ponad minutę na przeanalizowanie i wybranie kolejnych zdarzeń. Co można obstawiać?


Oprócz gonitw koni mamy również wyścigi psów, które również funkcjonują według tych samych zasad.

Wirtualny sport


Zakładka „Wirtualny sport” przenosi nas w świat wirtualnej piłki nożnej. Betx opinie forum długo analizował i doszedł do wniosku, że umili czas swoim klientom, wprowadzając aż 9 różnych lig. Znajdziemy tutaj ligę argentyńską, angielską, francuską, niemiecką, włoską, peruwiańską, polską, hiszpańską i turecką. W zależności od rozgrywek możemy typować od 8 do nawet 12 meczów na jednym kuponie w tym samym czasie! Przed każdym starciem mamy możliwość przejrzenia statystyk danego meczu (bezpośrednie pojedynki i ostatnie pięć spotkań). Z prawej strony jest też widoczna tabela ligi i aktualna forma zespołów. Na duży plus zasługuje liczba rynków:


Na koniec Betx przygotował osobną kategorię – Puchar Ameryki, który rozgrywany jest w systemie grupowym i pucharowym. Wszystkie wizualizacje według opinii o Betx stoją na najwyższym poziomie, a do tego dostajemy angielski komentarz i powtórki najważniejszych akcji i bramek.

E-sport w Betx


Zakładka E-sport to coś, co wyróżnia Betx na tle innych konkurentów. Całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Bukmacher ma w ofercie zakłady na League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, Dota 2, King of Glory, Overwatch, Valorant, Starcraft, Rainbow Six, Rocket League i Warcraft III. Największym zainteresowaniem cieszy się CS:GO. Nie mamy wątpliwości, że Betx opinie są przeważnie pozytywne, ponieważ oferta na tę grę komputerową jest wybitna. Znajdziemy tutaj najważniejsze turnieje, ale przede wszystkim również te niszowe na arenie międzynarodowej i krajowej! Ogromnym atutem są też rynki zdarzeń. Nie obstawimy tylko podstawowych selekcji na zwycięzcę lub liczbę map, jak ma to miejsce np. w Fortunie. Każda mapa to osobne zdarzenia. Wybierać możemy spośród takich rodzajów zakładów jak:


Jak widać, analitycy odpowiedzialni za E-sport wiedzą, z czym to się je i na pewno zdają sobie sprawę, że graczy cieszą takie „smaczki”.

Opinie Betx o grach karcianych


Gry karciane wyrastają jak „grzyby po deszczu”. Ta forma rozrywki stała się tak popularna, że praktycznie każda firma bukmacherska w Polsce ma je w swojej rozbudowanej ofercie. Nie każdy jednak współpracuje z tymi samymi dostarczycielami oprogramowania. Swój autorski projekt zaproponował np. Totalbet, który zatrudnia polskich krupierów. Betx poszedł bardziej komercyjnie, korzystając z zagranicznej firmy. Ta dostarcza zakłady na pokera, wojnę i blackjacka. Na ekranie po wejściu w zakładkę „Live Bet” pojawia się anglojęzyczny krupier, a także układ kart i wyniki ostatnich dwóch rozdań. Nowi gracze mogą bez problemu skorzystać z pomocnej opcji „Jak grać”. Ukazuje ona krótki filmik instruktażowy, a także tekstowe zasady każdej gry. Opinie o Betx odnośnie do gier karcianych są bardzo pozytywne, ale podkreślają, że firma niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia. Jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że Betx współpracuje z dostarczycielem oprogramowania, który również ma podpisane umowy z innymi konkurencyjnymi serwisami w Polsce.

Bonus powitalny – Betx opinie


Promocje bukmacherskie to coś, co cieszy graczy najbardziej. Opinie o Betx w tym aspekcie są pozytywne, ale niestety zdarzają się niechlubne komentarze na temat warunków bonusu powitalnego. Ten jest jednym z najlepszych na rynku pod względem kwoty. Po zarejestrowaniu konta możemy uzyskać nawet 1500 PLN bonusu od pierwszego depozytu! To robi wrażenie. Problemem są jednak warunki obrotu.

Te są ciężkie do zrealizowania. Z drugiej strony firma idzie nam na rękę, proponując możliwość wypłacania środków w ratach. Na czym to polega? Premia za pierwszą wpłatę zostaje wypłacona, gdy spełnimy 16,66% obrotu. Dla przypomnienia w ciągu 30 dni musimy obrócić bonusem aż 6 razy na kuponach AKO lub SOLO z minimalnym kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.95. Dodatkowo każde zdarzenie ma posiadać minimalny kurs 1.30.


Drugi bonus powitalny to „Zgoda buduje”. Gwarantuje on freebet w wysokości 25 PLN. Wystarczy zarejestrować konto z naszego reflinka i zatwierdzić zgody marketingowe. Tym razem Betx opinie są łaskawsze za sprawą regulaminu promocji. Po otrzymaniu darmowych środków musimy je obrócić tylko jeden raz po kursie min. 2.00. Mamy na to 3 dni.

Czytaj więcej: Betx bonus powitalny.

Betx aplikacja mobilna


Korzystanie z aplikacji mobilnych to w dzisiejszych czasach żadna nowość. Bukmacher Betx na początku zwlekał z wprowadzeniem do oferty dedykowanej apki na systemy Android i iOS. Po kilku miesiącach w końcu Betx opinie forum wziął na poważnie i wypuścił na rynek własną aplikację mobilną. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych funkcji, a oferta jest identyczna, jak na stronie internetowej. Nie wyróżnia się ona na tle konkurencji, ale na plus zasługuje szybkość działania.

Metody płatności


Każdy bukmacher musi dać graczom możliwość zasilenia konta. Jest to rzecz, która powinna być dopracowana i bezpieczna. W Betx wpłaty i wypłaty działają błyskawicznie. Bukmacher wprowadził najpopularniejsze metody takie jak:


Według opinii o Betx zabrakło tutaj portfeli elektronicznych jak PayPal, Skrill, czy Neteller. Mamy nadzieję, że w przyszłości Betx opinie sprawią, że firma wysili się bardziej i wprowadzi więcej funkcji. Minimalna kwota wpłaty wynosi 5 zł, a wypłaty – 1 PLN. Przelewanie środków na konto bankowe trwa maksymalnie 15 minut. Betx współpracuje z takimi bankami jak: mBank, Inteligo, PKO BP, Santander, ING Bank Śląski, Bank PEKAO S.A., BNP Paribas, Bank Millenium, Bank Pocztowy, Alior Bank, GetIn Bank, Nest Bank, Volkswagen Bank, Bank Ochrony Środowiska, Credit Agricole, Toyota Bank. Zlecenie wypłaty następuje po wejściu na nasz profil oraz zakładkę „Wypłata”.

Betx opinie – podsumowanie i ocena bukmachera


Serwis Betx działa na rynku dość krótko, dlatego recenzja jest tak naprawdę tylko powierzchowna. Staraliśmy się przedstawić wszystkie plusy i minusy bukmachera. Jak na staż firmy to wypada ona rewelacyjnie. Nie boimy się tego napisać, ponieważ doświadczenie podpowiada, że najczęściej nowe podmioty bukmacherskie w Polsce rozwijają się bardzo powoli. Ten trend jednak systematycznie się zmienia, a kolejne zakłady bukmacherskie potwierdzają, że liczy się doświadczenie i słuchanie opinii innych graczy. Betx przede wszystkim przyciąga najwyższym bonusem od wpłaty, ale niestety odpycha warunkami obrotu.

To od nas zależy, czy chcemy się w to bawić, czy nie. Nie mniej jednak z drugiej strony jest to jeden z lepszych wyborów, jeśli chcemy grać na żywo lub typować sporty wirtualne i gry karciane. Pod tym względem opinie o Betx są bardzo przychylne i wcale nas to nie dziwi. Do minusów należy zaliczyć ubogą ofertę dyscyplin sportowych i słabą obsługę klienta. W naszym rankingu Betx dostaje ocenę 4/5 i czekamy na nadchodzące nowości i rozszerzenie oferty o dodatkowe udogodnienia.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy Betx to legalny bukmachera?

Tak, firma uzyskała wszystkie potrzebne zezwolenia w 2019 roku. Numer licencji to: PS4.6835.164.2019. Dodatkowe informacje o spółce znajdziecie w Krajowym Rejestrze Sądowym. Przydatny do tego może okazać się NIP: 5252765495, REGON: 364718161 i numer KRS: 0000623608.

Czy Betx posiada funkcję szybkiej rejestracji?

Jak najbardziej. Cały proces tworzenia konta trwa zaledwie dwie minuty.

Czy warto rejestrować konto u bukmachera Betx?

Opinie o Betx potwierdzają, że firma dba o swoich klientów, poszerzając systematycznie ofertę zakładów. Najbardziej skorzystają z rejestracji fani sportów wirtualnych, rozgrywek e-sportowych i gier karcianych. Na otwarcie konta bukmacher przygotował atrakcyjny bonus od pierwszej wpłaty wynoszący aż 100% do 1500 PLN oraz freebet 25 PLN za samą rejestrację i zatwierdzenie zgód marketingowych.

Jakie są promocje dla stałych klientów?

Zarejestrowani gracze mogą skorzystać z licznych udogodnień i stałych promocji jak: Ekipa Betx (program afiliacyjny), nietrafiony (zwrot środków w przypadku pomyłki na kuponie), Grasz to masz (darmowe zakłady za miesięczny obrót), Loża VIP (program lojalnościowy dla najaktywniejszych graczy).

Czy Betx ma aplikację mobilną?

Tak, można ją pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera na systemy Android i iOS.

Jaki metody płatności proponuje Betx?

Zasilić konto gracza można za pomocą sześciu metod płatności (Blik, Przelewy24, Dotpay, Visa/Mastercard, Revolut i PaysafeCard).