KODY PROMOCYJNE

Legalni bukmacherzy prześcigają się w ofertach specjalnych i bonusach oferowanych online dla graczy, zwłaszcza tych nowych. Mają one pełnić rolę odpowiedniej zachęty, by dołączyć do typerów u danego bukmachera i przede wszystkim pozostać na dłużej. A w jaki sposób zakłady bukmacherskie kuszą nowych graczy? Przede wszystkim poprzez bardzo atrakcyjne bonusy powitalne, które najczęściej jeszcze podsycają kody promocyjne u bukmacherów online. Dzięki kodom promocyjnym bukmacher oferuje nowemu użytkownikowi jeszcze lepsze profity startowe. Jaką postać mają zazwyczaj bonusy powitalne? Który bukmacher ma najlepszą ofertę startową? Czym dokładnie jest i co powoduje kod promocyjny u legalnego bukmachera? Wszystko Ci dokładnie wyjaśniamy! Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie przydatne informacje, które pozwolą bliżej poznać mechanizmy działania bonusów powitalnych w zakładach bukmacherskich. Być może wydaje Ci się to skomplikowane, ale uwierz, że wcale takie nie jest. Przekonasz się sam.

Kody promocyjne, a rosnąca konkurencyjność wśród bukmacherów

Grono legalnych bukmacherów w Polsce stale się powiększa. Instytucją, która sprawuje pieczę nad branżą hazardową, jest Ministerstwo Finansów, które wydaje zezwolenia na organizowanie zakładów wzajemnych w naszym kraju. Licencje te działają na podstawie obowiązującą ustawę hazardową, która wprowadziła na rynku zakładów bukmacherskich sporo zamętu. W związku z tym, że liczba legalnych bukmacherów wzrasta, to przekłada się to oczywiście na rosnącą konkurencję pomiędzy nimi. Działalność zakładów ma sens wyłącznie, gdy z ich usług korzysta spora liczba miłośników takiej formy rozrywki, bo to ich typowania są podstawą funkcjonowania takich podmiotów. Obecnie aktywność bukmacherów skupia się przede wszystkim na sferze online, z racji na wygodę i dostępność tego typu usług przez Internet. Punkty naziemne powoli odchodzą do lamusa, ale niektórzy renomowani bukmacherzy jak STS czy Fortuna, dalej inwestują także w ten sektor.

Spis treści

  1. Kody promocyjne, a rosnąca konkurencyjność wśród bukmacherów
  2. Czym jest bonus powitalny u legalnego bukmachera?
  3. Co daje bonus na start u bukmacherów?
  4. W jaki sposób otrzymać bonus powitalny w zakładach bukmacherskich?
  5. Bonus powitalny a kody promocyjne u bukmacherów online
  6. Bonusy na start a rejestracja u bukmachera
  7. Rodzaje bonusów powitalnych w zakładach bukmacherskich 
  8. Kod promocyjny w postaci bonusu bez depozytu

Czym jest bonus powitalny u legalnego bukmachera?

Zacznijmy zatem od początku. Bonus powitalna to pierwsza promocja, z jaką mają styczność nowi gracze, którzy chcą rozpocząć swoja przygodę z danymi zakładami bukmacherskimi online. Obecnie chyba nikt już nie wyobraża sobie bukmachera, który nie dysponuje świetnymi bonusami startowymi. Konkurencja sprawiła, że weszły one do kanonu bukmacherskiego na stałe i są absolutnym minimum. To specjalnie przygotowana oferta dla początkujących graczy. Z jednej strony musi mieć prostą formę, gdyż trzeba wziąć pod uwagę, że nie każdy nowy użytkownik ma już doświadczenie w tego typu rozrywce. Z drugiej zaś powinien być na tyle atrakcyjny, by gracze po wykorzystaniu go, zachęceni ofertą, pozostali u bukmachera na dłużej. Oferty te są często modyfikowane i jeszcze bardziej ulepszane, a wszystko z myślą o tym, by powiększać grono swoich odbiorców. Wysokość bonusów skutecznie podkręcają kody promocyjne do bukmacherów, które przez znaczną większość z nich jest cyklicznie udostępniana dla debiutujących typerów. 

Co daje bonus na start u bukmacherów?

Bonusy startowe to najpopularniejsza aktualnie forma promocji przez bukmacherów, a jednocześnie też najbardziej skuteczna. Ich kształt zależny jest wyłącznie od inwencji oraz możliwości konkretnego operatora. Wszystko sprowadza się jednak do tego, by bonus ten wyróżniał się w jakiś sposób na tle innych. Oprócz klasycznych bonusów od depozytu niektórzy operatorzy idą o krok dalej i proponują także specjalną ofertę bez wcześniejszej wpłaty własnej. Czasem mając aktualny kod promocyjny, bukmacher oferuje jako dodatek do klasycznego bonusu właśnie taką formę bezpłatną w postaci przykładowo darmowego zakładu.

Nietrudno domyślić się, że to właśnie bonusy bez wcześniejszej wpłaty depozytu podbijają serca początkujących graczy najbardziej. Warto zawsze na początku czytać regulaminy wszelkich promocji, bo nie każdy na pierwszy rzut oka ciekawy bonus, będzie dla gracza opłacalny. Może się okazać, że będzie miał bardzo niekorzystny kurs czy wysokie warunki obrotu i ciężko będzie cieszyć się z takiej oferty. Wszak w gruncie rzeczy nic nie ma za darmo, więc aby wyciągnąć wygraną, trzeba dokonać najpierw określonych operacji na danym bonusie.

W jaki sposób otrzymać bonus powitalny w zakładach bukmacherskich?

Jak zostało już wyjaśnione, bonus na start przysługuje wyłącznie nowym graczom, którzy nie mieli wcześniej sposobności korzystać z usług danego bukmachera. Jeśli zatem jesteś posiadaczem konta u bukmachera, a dawno z niego nie korzystałeś, to Twój status gracza nie zmienia się z tego powodu w żaden sposób. Nie musisz być aktywny u danego bukmachera, ale Twoje konto oraz dane są już zapisane i zweryfikowane na jego serwerach. Wtedy masz dostęp do innego rodzaju promocji, które należą się stałym użytkownikom serwisu. Stąd też, jeśli zależy Ci, by wypróbować ofertę startową, to musisz wybrać bukmachera, z którym nie miałeś jeszcze do czynienia. Tylko w taki sposób zyskasz dostęp do bonusu powitalnego.

Jeśli już wybrałeś odpowiedniego dla siebie operatora, to sprawdź też, czy oferowany jest aktualny kod promocyjny u legalnego bukmachera. Rejestrując się wraz z nim, możesz zyskać na wstępie dostęp do lepszego bonusu powitalnego, więc dobrze jest zawsze wcześniej weryfikować takie informacje, by potem nie żałować, bo będzie za późno. Bonusy powitalne nie są dostępne dla anonimowych graczy, więc założenie konta w serwisie jest niezbędne, by móc rozpocząć zabawą. Pamiętaj, że zasady te są ustalone dla Twojego bezpieczeństwa, wszak w grę wchodzą nie tylko Twoje dane, ale także środki finansowe, które wpłacasz na początek, by rozpocząć przygodę z bonusem powitalnym.

Bonus powitalny a kody promocyjne u bukmacherów online

Promocje i wszelkiego rodzaju bonusy napędzają funkcjonowanie zakładów bukmacherskich, co przekłada się na wzrost zainteresowania nimi. Z racji tego, że gracze przyzwyczaili się już do ciekawych bonusów startowych, operatorzy usilnie starają się uatrakcyjniać ofertę startową. W związku z tym często w swoich serwisach lub w mediach społecznościowych udostępniają kody promocyjne, które spełniają właśnie takie zadanie. Wprowadzając określony kod promocyjny w trakcie procesu rejestracji, gracz zyskuje dodatkowe profity z tytułu jego użycia. Może od upoważniać do wyższego zakładu bez ryzyka lub po prostu w zamian za kod, gracz otrzymuje voucher na darmowy zakład bez wcześniejszej wpłaty depozytu.

Warianty i propozycje ze strony legalnych bukmacherów są różne. Na uwagę zasługuje jednak fakt, iż grając z kodem promocyjnym, zyskuje się większe szanse na wygraną bez wcześniejszego nadmiernego angażowania własnych środków finansowych. Dzięki temu można na spokojnie wdrożyć się w grę, poznać szczegółową ofertę oraz mechanizmy działania bukmachera, zanim przystąpi się do gry na poważnie. Można też w tym czasie ustalić następne priorytety oraz strategię gry na przyszłość. Bonusy powitalne powiększone przez kody promocyjne do bukmacherów są świetnym narzędziem marketingowym, gdyż w skuteczny sposób taka reklama przyciąga nowych typerów do hazardowego przybytku. Wysokość profitów, które można mieć z kodem, różni się w zależności od operatora. Kody promocyjne u bukmacherów ranking ofert łatwo znaleźć w przestrzeni wirtualnej, więc każdy samodzielnie może podjąć decyzję w zaciszu domowym, jaki bonus będzie dla niego najbardziej opłacalny.

Bonusy na start a rejestracja u bukmachera

By cieszyć się z możliwości, jakie oferują zakłady bukmacherskie i przede wszystkim korzystać z bonusów powitalnych, trzeba się najpierw zarejestrować. Proces ten nie należy do skomplikowanych, więc nie wymaga znacznych pokładów czasu ani energii. Zazwyczaj u większości legalnych bukmacherów dokonać można szybkiej rejestracji bez głębszego sprawdzania danych lub od razu założyć stałe konto. Pamiętaj, że zakładając konto stałe, trzeba zweryfikować swoje dane, a w tym celu należy przesłać skan dowodu osobistego. Nie zapomnij też w wyznaczonym miejscu wprowadzić kodu promocyjnego bukmachera, jeśli aktualny jest dostępny, zagwarantuje Ci to wyższy bonus niż ogólnie obowiązujący.

Z promocji startowych możesz korzystać także, gdy założysz na początek konto tymczasowe, ale w razie wygranej, nie wypłacisz środków na swoje konto. W tym celu zgodnie z obowiązującym regulaminem i w myśl aktualnego prawa, potrzebna jest weryfikacja danych, o której zostało wspomniane wcześniej. Po pomyślnym zakończeniu procesu rejestracji pozostaje Ci już tylko wpłacić na swoje konto dowolny depozyt, by uruchomić bonusową machinę.

Czytaj dokładnie regulamin, by nie zaprzepaścić na przykład swojej szansy na bonus od wpłaty pierwszego depozytu w wysokości 100% poprzez wpłatę za niskiej kwoty, która nie będzie brała udziału w promocji. Taki bonus od pierwszego depozytu zdarza się tylko raz, więc nie warto go zaprzepaścić, bo zwielokrotnia on Twoje szanse na wygraną.

Rodzaje bonusów powitalnych w zakładach bukmacherskich 

Działalność bukmacherska w Polsce ograniczona jest aktualnie obowiązującą ustawą hazardową, która wyznacza standardy i kierunki funkcjonowania legalnych bukmacherów w naszym kraju. Jednakże działając w zgodzie z prawem, bukmacherzy mają różne możliwości, by poprzez liczne akcje marketingowe i promocje zdobywać nowych graczy. Standardowo najbardziej przyciągają bonusy powitalne, poprzez które każdy nowy użytkownik może czuć się wyróżniony już na wstępie. Fakt też skutecznie podkręcają kody promocyjne do bukmacherów, które zwiększają oferty startowe czasem o naprawdę pokaźne kwoty. Kody promocyjne do bukmacherów ranking ofert są dostępne w sieci dla typerów, więc można się też z nimi zaznajomić się odpowiednio wcześniej, podczas robienia reaserchu.

Nie zapominaj jednak, że gdy chodzi o pieniądze, to lepiej najpierw uważnie przeczytać regulamin, by nie popełnić żadnego błędu jako początkujący gracz i cieszyć się z wygranej. Zwykle bonusy powitalne nie mają zbyt skomplikowanych warunków, ale nikt nie rozdaje pieniędzy za darmo w dzisiejszych czasach, więc trzeba zdawać sobie sprawę z istnienia ewentualnych ograniczeń, by móc je pokonać. Wielość bonusów może przyprawić o zawrót głowy zwłaszcza początkującego gracza, dlatego przyjrzymy się im bliżej, by w skrócie objaśnić, na czym polegają najważniejsze z nich. Zasadniczo wyróżnia się dwa rodzaje bonusów startowych, które witają u bukmachera nowych typerów:

Kod promocyjny w postaci bonusu bez depozytu

Jedni operatorzy przyznają taki rodzaj bonusu od razu z automatu wszystkim, inni zaś na przykład nagradzają w ten sposób graczy, którzy rejestrują się poprzez kod promocyjny u legalnych bukmacherów online. Efekt końcowy jest taki, że nowy użytkownik zyskuje freebet lub darmowy zakład do swojego wykorzystania. Nazewnictwo używane może być zamiennie w zależności od operatora, ale dotyczy tego samego, czyli darmowych środków do wykorzystania na grę. Taki darmowy zakład obowiązuje na konkretna kwotę, którą można wykorzystać na obstawienie konkretnego wydarzenia sportowego. Przykładowo STS daje swoim graczom freebet w wysokości 25 PLN za rejestrację z kodem.

Kody promocyjne u bukmacherów ranking ofert można znaleźć na wielu portalach i w ten sposób sprawdzić, który operator takowym bonusem bez depozytu aktualnie dysponuje. Bonus tego typu to niepowtarzalna okazja na faktyczną darmową grę. Zwykle posiada określone warunki obrotu oraz minimalny kurs, ale nie rzutuje to na spadek zainteresowania taką nagrodą. Wszak wszystko, co darmowe przyciąga najbardziej, pomimo że są to raczej skromne środki. Taka bezpłatna rozgrzewka doskonale spełnia swoje zadanie ku zadowoleniu debiutujących u bukmachera graczy.

Kod promocyjny freebet

Oferty powitalne zależne od depozytu są przyznawane obecnie niezależnie od tego, czy nowy użytkownik posiada kod promocyjny bukmachera. Bywają jednak oferty, w których posiadanie takiego kodu, automatycznie generuje większe możliwości w tym zakresie. Cała idea takie rozwiązania polega na tym, że bonus taki zależny jest od wielkości wpłaty, przy czym zawsze określona jest maksymalna kwota, która bierze udział w promocji. W regulaminach zawarte są zawsze warunki korzystania z takich dodatków, więc należy się z tym zapoznać. Później już tylko zyskujesz dodatkowe szanse na pomnożenie swoich środków finansowych i tym samym sprawdzenie umiejętności typerskich. Najbardziej popularne formy bonusów od depozytu to:

Bonus powitalny od pierwszej wpłaty

To zdecydowanie najpopularniejsza forma premiowania nowych graczy, na którą nie mają nawet wpływu kody promocyjne u legalnych bukmacherów, bo przeważnie można je znaleźć w podstawowej ofercie. Zazwyczaj bonus ten dotyczy wpłaty pierwszego depozytu, dlatego warto sprawdzić, jaka zarówno minimalna jak i maksymalna kwota bierze udział w promocji. Przeważnie są to najwyższe bonusy, jakie daje operator na początek, bo wynoszą 100% od pierwszej wpłaty. Są jednak zakłady bukmacherskie, które oferują taki bonus tylko od drugiej wpłaty lub od trzech pierwszych depozytów.

Przykładowo najwyższa kwota, jaka bierze udział w promocji, wynosi 1000 PLN. Oznacza to tyle, że wpłacając pierwszy depozyt w maksymalnej wysokości, drugie tyle gracz otrzymuje dodatkowo jako bonusowe środki. Zanim będzie możliwość wypłaty środków, trzeba nimi najpierw obrócić określoną ilość razy, ale na tym właśnie polegają takie promocje. Z resztą początkujący gracze dzięki temu zyskują szansę na dogłębne zapoznanie się z procesem obstawiania zakładów sportowych, a o to w tym przecież chodzi. 

Kody promocyjne, a zakłady bez ryzyka

Jak sama nazwa wskazuje, możliwość skorzystania z takiego zakładu, niweluje ryzyko utraty własnych środków finansowych. Inaczej zwany jest cashback, gdyż w razie przegrania zakładu, środki mimo wszystko wracają na konto gracza. Warto mieć jednak świadomość, że aby uzyskać zwrot, to trzeba najpierw wyłożyć na zakład własne fundusze. Efekt końcowy jest taki, że nabierzesz wprawy w grze, a gdyby doszło do przegranej, to jesteś bezpieczny. Przykładowo maksymalna kwota zakładu bez ryzyka, która bierze udział w promocji, wynosi 200 PLN. Stąd też, jeśli przegrasz, taką samą kwotę będziesz mieć zwróconą.

Spora część operatorów zakładów sportowych oferuje taką gratyfikację nawet bez posiadania kodu promocyjnego u legalnego bukmachera. Zdecydowanie taki rodzaju bonusu wpływa pozytywnie na grę nowego użytkownika, bo pozwala płynne wdrożenie się w grę i ewentualną naukę na własnych błędach, która nie będzie w tym przypadku skutkować utratą pieniędzy. Pierwszy zakład jest więc przyjemnością, nie generuje stresu, lecz same pozytywne odczucia, które mogą przyczynić się to tego, że gracz pozostanie na dłużej u tego bukmachera. 

Najlepsze bonusy powitalne u legalnych bukmacherów

Każdy z bonusów powitalnych u bukmacherów rządzi się swoimi prawami, dlatego ciężko jest je tak po prostu porównywać. Nie zawsze oferta, w której na pierwszy rzut oka widnieje najwyższa stawka, w rzeczywistości będzie najlepsza dla gracza. W grę wchodzi bowiem wiele czynników, a wśród nich ten najważniejszy, czyli po prostu regulamin danego bonusu. Każde dodatkowe środki finansowe zanim zostaną wypłacone, muszą zostać obrócone określoną ilość razy po wyznaczonym kursie minimalnych. Zazwyczaj są to przystępne warunki obrotu, ale mogą pojawiać się też takie, które są znacznie trudniejsze do spełnienia.

Dodatkowo bukmacherzy walcząc o nowych graczy, udostępniają cyklicznie kody promocyjne, które uprawniają do skorzystania z jeszcze lepszego bonusu powitalnego. W sieci dostępne są rankingi kodów promocyjnych bukmacherów, więc można na bieżąco sprawdzać, czego można się spodziewać na start. Musisz sobie jednak zdawać sprawę, że bonusy powitalne są chwilowe, a jeśli chcesz zostać z bukiem na dłużej, to warto zapoznać się z ofertą dla stałych graczy. To ona będzie Cię w głównej mierze dotyczyć, gdy wykorzystasz to, co bukmacher dał Ci na dobry początek. 

Przykładowe bonusy powitalne u bukmacherów

Bonusy startowe różnią się w zależności od bukmachera. Każdy z nich ma bowiem własną strategię, którą skrzętnie i z powodzeniem realizuje. Niektóre bonusy wymagają użycia kodów promocyjnych do bukmacherów, inne są dostępne dla wszystkich w jednakowym stopniu. Każdy z bukmacherów prezentuje swoją indywidualna ofertę startowa, ale niektóre ich elementy mogą się powielać. Przykładowe bonusy powitalne w zakładach bukmacherskich to:

Bonus powitalny STS

Na przykładzie bukmacher STS wyraźnie widać, jak korzystnie przedstawiają się bonusy powitalne. U tego renomowanego operatora czeka na nowych graczy cała paleta możliwości, których nie warto marnować. Na dobry początek to bonus bez wpłaty wcześniejszego depozytu w postaci freebetu 25 PLN, który przyciąga jak magnez świeżych typerów. Następnie w ofercie znajdziesz atrakcyjny bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 100% aż do kwoty 1200 PLN oraz zakład bez ryzyka 200 PLN. Dodatkowo bukmacher dla fanów sportów wirtualnych oraz gier karcianych przygotował po 20 PLN na dobry start w tych kategoriach.

Warunki obrotu nie są zbyt wyśrubowane, więc można śmiało walczyć o wypłatę wygranej. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jeśli jesteś posiadaczem kodu promocyjnego do STS, to Twoja oferta startowa zostanie powiększona o dodatkowe bonusy na przykład wyższy zakład bez ryzyka. U bukmachera STS bonusy powitalne prezentują się bardzo zachęcająco, co przekłada się na niesłabnącą od lat popularność tego operatora. Po połączeniu ich ze świetną ofertą dla stałych graczy jest gotowa recepta na sukces. Czytaj więcej Bonus Powitalny STS.

Bonus powitalny Fortuna

Oferta powitalna w Fortunie przedstawia się równie smakowicie i jest to jeden z największych bonusów startowych w polskich zakładach bukmacherskich online. Łącznie nowy gracz może zdobyć aż 2220 PLN, co robi wrażenie. Z racji pozytywnych opinii, które krążą o ofercie Fortuny, musi zawierać się w niej między innymi bonus bez depozytu i tak też się dzieje. U tego bukmachera bonus za dokonanie rejestracji wynosi 20 PLN i są to w pełni darmowe środki do wykorzystania na zakłady sportowe. Co prawda formalnie występują w postaci punktów lojalnościowych, ale po przeliczeniu wychodzi z nich realna kwota. Następnie Fortuna proponuje swoim nowym użytkownikom bonus od pierwszego depozytu w wysokości 100% do kwoty 2000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN. Gdy dostępne są aktualne kody promocyjne do bukmachera, to kwota zakładu bez ryzyka może podnieść się jeszcze maksymalnie o kolejne 20 PLN.

Warunki obrotu i kursy w ramach tej oferty nie są trudne do spełnienia, więc można wiele zyskać z tych darmowych środków. Fortuna jako jeden z liderów branży hazardowej w Polsce zdecydowanie może poszczycić się swoją intratną ofertą powitalną dla nowych graczy. Stąd też typerzy chętnie korzystają z usług tego bukmachera ku zadowoleniu obu stron. Czytaj dalej Bonus Powitalny Fortuna.

Bonus powitalny forBET

Równie zachęcająco przedstawia się bonus powitalny do legalnego bukmachera forBET. Tutaj na dobry początek oferta przewiduje bonus od wpłaty pierwszego depozytu w postaci 100% aż do kwoty 2000 PLN oraz zakład bez ryzyka w wysokości 200 PLN. Taki cashback zawsze zyskuje grono fanów, gdyż w razie ewentualnej porażki, przegrane środki zostają zwrócone na konto gracza. Ponadto forBET oferuje dodatkowy bonus od drugiego depozytu, który znany jest mnożnikiem MaxiZysk, który polega na zwiększeniu wygranej z kuponu.

W ramach tego bonusu można zgarnąć jeszcze 200 PLN po spełnieniu określonych warunków, które są zawarte w regulaminie promocji. Jakby tego było mało, to bukmacher nowym graczom oferuje możliwość gry bez podatku przez pierwsze czternaście dni, co daje szanse na wyższe wygrane w tym czasie. Każda z promocji rządzi się oczywiście swoimi prawami, o których stanowi regulamin, ale nie są one niemożliwe do realizacji, więc wygrana jest jak najbardziej w Twoim zasięgu. Bonus powitalny w forBET także ma wielu zwolenników, którzy chętnie z niego korzystają. Czytaj dalej Bonus Powitalny forBET.

Kody promocyjne – opinie graczy

Bonusy powitalne są dzisiaj stałym elementem składowym oferty każdego legalnego bukmachera w Polsce. Jest to forma nie tylko zachęty nowych graczy, ale także swoiste podziękowanie za wybór danego operatora. W związku z tym, że panuje coraz większa konkurencja, zyskują na tym gracze. Bukmacherzy proponują im niepowtarzalne oraz wyjątkowe oferty startowe. Jakby tego było mało, większość z nich cyklicznie udostępnia kody promocyjne u bukmacherów online. To przekłada się na jeszcze większe zainteresowanie danym bukiem, gdyż podnosi wartość bonusów powitalnych czasem nawet o dodatkowe kilkadziesiąt złotych. W związku z tym warto być na bieżąco z informacjami, które wypuszczają bukmacherzy w swoich serwisach oraz mediach społecznościowych. W ten sposób nie przegapisz żadnej promocji.

Bądź jednak zawsze świadomy tego, że bonusowych środków nie wypłacisz bez walki. Każda z promocji ma ściśle określone zasady, które należy spełnić i dopiero wtedy można w pełni cieszyć się z wygranej. Stąd też czytaj uważnie regulaminy, bo może się zdarzyć, że oferta powitalna z najwyższą stawką, w gruncie rzeczy wcale nie będzie najkorzystniejszym bonusem powitalnym.