Betters kod promocyjny

kod promocyjny betters

Betters jest jednym z legalnych bukmacherów, który cały czas powiększa swój zasięg na rynku. Posiada on rzeszę zwolenników, którzy codziennie zawierają setki kuponów dziennie. Bukmacher systematycznie prowadzi działania mające na celu zapewnienie mu nowych użytkowników. Oferta promocyjna tej firmy pozostaje jedną z lepszych. Można ją jednak rozszerzyć, wprowadzając najlepszy kod promocyjny betters o treści TYPERVIP. Kod bonusowy Betters zapewnia 340 PLN dla nowych klientów!

Kod promocyjny Betters TYPERVIP
Freebet 40 PLN
Zakład bez ryzyka 300 / 150 PLN
Gra bez podatku Przy 8 zdarzeniach
Czy jest aplikacja? TAK

Bonus powitalny Betters – freebet 40 PLN

W Betters nowi gracze zyskują aż 40 zł freebetu na start. Nie jest to jednak bonus bez depozytu znany z Fortuny, czy LVBet, ale nadal jego warunki wyglądają bardzo korzystnie. Warunek odblokowujący freebet to rejestracja konta w Betters z kodem bonusowym TYPERVIP. Drugim krokiem jest wpłata dowolnej kwoty. Następnie należy zagrać pierwszy zakład za co najmniej 20 zł. To oznacza, że nie ma sensu dokonywać depozytu na kwotę mniejszą niż sugerowane dwie dyszki. Darmowy bonus Betters zostanie dodany automatycznie, a wykorzystać go można przy kolejnej próbie obstawiania.

Sprawdź: kod promocyjny Fortuna

Na co wykorzystać freebet Betters?

Freebet o wartości 40 PLN należy wykorzystać na zakład SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 1.80. Freebet jest ważny 72 godziny od przyznania i łączy się z cashbackiem Betters. Warto dodać, że kwota freebetu jest odejmowana od wygranej. Jeśli więc obstawisz kupon, za który powinieneś zgarnąć 300 PLN, to otrzymasz 260 PLN. Maksymalna kwota, jaką możemy wygrać za freebet Betters to 2000 PLN.

Ile wynosi freebet Betters? 40 PLN
Ile zdarzeń ma być na kuponie? Brak wymagań
Jaki kurs łączny ma posiadać kupon? Minimum 1.80

Dlaczego warto wykorzystać freebet Betters?

Freebet to rodzaj zakładu, który nie wymaga od gracza wpłacania środków na konto depozytowe. Taka jest oryginalna definicja freebetu, ale coraz częściej bukmacherzy wprowadzają darmowe zakłady, które zostają aktywowane dopiero po określonej wpłacie. Tak jest w tym przypadku. Bonus Betters w formie freebetu plasuje się w czołówce na polskim rynku. Zostało to zauważone przy przeglądaniu opinii o Betters. Typerzy chwalą sobie ten rodzaj bonusu, a w recenzjach bardzo często dają najlepszą ocenę.

Gracz otrzymuje dodatkowe 40 zł na grę, jeśli wcześniej zarejestruje konto z kodem promocyjnym Betters i dokona depozytu na kwotę min. 20 zł. Warto wykorzystać freebet Betters, gdyż ma on bardzo proste warunki. Inwestując 20 zł, każdy zarejestrowany gracz dostaje szansę na dodatkowy zarobek. Ponadto, jeśli jego typy okażą się poprawne, całą wygraną może od razu wypłacić.

Betters bonus – cashback 300 PLN za przegrany zakład

Betters kod promocyjny: TYPERVIP daje także CASHBACK aż do 300 PLN – jest to bonus na start Betters przyznawany w przypadku przegranego drugiego kuponu. W Betters możesz zaryzykować i postawić drugi kupon bez ryzyka, a w przypadku błędnej analizy otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu, który podlega 2-krotnemu obrotowi. Jak wygląda cały proces związany z bonusem Betters w formie zakładu bez ryzyka od drugiego lub kolejnego postawionego kuponu?

  1. Zarejestruj konto z kodem promocyjnym Betters o treści „TYPERVIP”,
  2. Wykorzystaj freebet Betters,
  3. Postaw drugi kupon lub kolejny spełniający warunki (min. 30 PLN),
  4. Jeśli postawisz swój drugi zakład np. za 29 zł, a dopiero trzeci za 30, to cashback obejmie zakład nr 3.),
  5. Jeśli kupon okaże się przegrany, dostaniesz pełny zwrot stawki do 300 PLN,
  6. Cashback podlega 2-krotnemu obrotowi na zakładach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem każdej selekcji co najmniej 1.40,
  7. Na wykonanie obrotu gracz ma 14 dni.

Kod promocyjny Betters – cashback 150 PLN za wygrany zakład

Betters jako jedyny legalny bukmacher w Polsce zapewnia zwrot pieniędzy zarówno po przegranym, jak i wygranym drugim lub kolejnym zakładzie! Wyżej omówiliśmy, co zyskasz w przypadku, gdy Twój kupon okaże się nietrafiony. Co jednak w przypadku, gdy uda Ci się dobrze przeanalizować spotkania i wygrać? Jeśli trafisz, a zakład spełni warunki:

Otrzymasz bonus betters o równowartości 50% kwoty stawki netto (stawka x współczynnik), jednak nie więcej niż 150 PLN. Aby środki z salda bonusowego mogły zostać przeniesione na saldo depozytowe, gracz musi dokonać zawarcia zakładów AKO z min. 3 zdarzeniami oraz kursem minimalnym każdej selekcji co najmniej 1.40 z salda bonusowego, w kwocie równej lub wyższej od dwukrotności otrzymanego bonusu.

Warto wspomnieć, że w obu przypadkach otrzymania cashbacku nie wolno korzystać ze sportów wirtualnych i gier karcianych. Ponadto zakład rozliczony za pomocą funkcji Cash Out lub z kursem 1.00 wyklucza możliwość skorzystania z promocji, a gracz traci możliwość otrzymania bonusu Betters.

Jak wykorzystać cashback Betters?

Wyjaśniliśmy szczegółowo, czym jest zakład bez ryzyka Betters. Zasady tej promocji są jasne i klarowne, zatem nie powinny sprawiać problemów nawet graczom, którzy pierwszy raz spotykają się z zakładami bukmacherskimi. Omówmy również, jak najlepiej wykorzystać cashback Betters, aby zapewnić sobie jak największe szanse na sukces. Zawierając pierwszy kupon objęty swego rodzaju ubezpieczeniem zakładu bez ryzyka w Betters można pozwolić sobie na nieco więcej, niż podczas gry w trybie normalnym, kiedy ryzykujemy własnymi środkami. Bonus Betters w formie zakładu bez ryzyka to przemyślana promocja, która nie zawiera w sobie żadnych haczyków skierowanych przeciwko typerom. Niskie wymogi obrotu środkami z cashbacku powodują, że każdy gracz jest w stanie czerpać korzyści z oferty.

Przy pierwszym zakładzie koniecznie wykorzystajmy pełną kwotę zwrotu, obstawiając po odpowiednio wysokiej stawce. Maksymalny cashback zyskamy przy zawarciu kuponu na stawkę 340 zł. Wydaje się to dużą kwotą na początek, której zazwyczaj nie rekomendowalibyśmy osobom początkującym. W ramach promocji zakład bez ryzyka Betters warto jednak obstawić po maksymalnej stawce, aby zwiększyć swoje szanse na przyzwoite zyski. Weźmy za przykład proste wyliczenie wykorzystujące zakład AKO na 3 zdarzenia. Akumulacja kursowa może sprawić, że kurs ostateczny dla kuponu osiągnie wartość w przedziale 5.00 – 6.00, która wciąż pozostanie rozsądnym poziomem ryzyka. Zawierając kupon po stawce 340 zł, prognoza wygranej znacznie przekroczy kwotę 1500 zł. Już z pierwszego zakładu możemy zatem budować solidny kapitał na grę, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka utraty własnych środków. U bukmachera Betters zakład bez ryzyka staje się wzorem dla konkurencji.

Nowoczesny bukmacher Betters

Bonus powitalny Betters to dopiero początek pozytywów, które oferuje nam ten internetowy serwis. Betters posiada oprócz niego znakomitą ofertę dla nowych graczy. Wystarczy skorzystać ze znajdującego się na stronie kodu promocyjnego Betters, aby zobaczyć, ile da się zyskać przy pierwszym zakładzie. Opinie na temat bukmachera Betters skupiają się w dużej mierze na prostej i szybkiej rejestracji. Proces trwa zaledwie minutę, a po tym czasie możemy od razu przystąpić do obstawiania naszych ulubionych dyscyplin i rozgrywek. To jednak nie wszystko, co możemy poczytać na forach bukmacherskich. Typowanie to przede wszystkim kursy. Te muszą być atrakcyjne, jeśli bukmacher marzy, aby zarejestrowani gracze pozostali z firmą na dłużej. W Betters na słowa uznania zasługują kursy, jakie Betters przygotowuje na piłkę nożną. Marża na wszystkie czołowe europejskie ligi, w dużej większości nie przekracza 4,00%. To wynik absolutnie przyciągający uwagę i stanowi wielki atut debiutanta na polskim rynku.

Betters jest nazywany nowoczesnym bukmacherem również pod względem nowych funkcji. Jedną z nich jest Kontroferta, na którą nie zdecydował się do tej pory żaden serwis. Na czym polega sam mechanizm? Na początek wybieramy interesujące nas zdarzenie i sprawdzamy, czy dostępna jest kontroferta. Jeżeli tak, sprawdzamy jaki kurs możemy zaproponować bukmacherowi i wpisujemy stawkę, za jaką bylibyśmy skłonni zawrzeć zakład. Akceptujemy kupon SOLO i tym samym wysyłamy go do Betters. Bukmacher przystępuje do analizy naszej propozycji, a rezultatem może być akceptacja i podwyższenie kursu, odrzucenie propozycji lub złożenie nowej oferty przez bukmachera, którą możesz zaakceptować lub odrzucić.

Na koniec opinie Betters biorą pod lupę bonus powitalny. Oferta bonusowa Betters znacznie się polepszyła w porównaniu z rozpoczęciem działalności. Warunki skorzystania z freebetu i zakładu bez ryzyka są bardzo proste. Plusem jest też, że możemy otrzymać cashback zarówno za trafiony, jak i przegrany kupon. Kolejnym plusem jest wprowadzenie specjalnego kodu promocyjnego Betters: TYPERVIP powiększającego pakiet powitalny.

Czy Betters kod promocyjny jest jednorazowy?

Bonus powitalny Betters otrzymuje każdy nowo zarejestrowany gracz, który w prawidłowy sposób wypełnił formularz rejestracyjny. Freebet i cashback od Betters możliwe są do odebrania zarówno poprzez oficjalną stronę internetową, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Niezależnie jednak od narzędzia zastosowanego w celu odbioru bonusu Betters, czynność tę można wykonać tylko jeden raz. Ograniczenie to wynika z faktu, że voucher na grę w postaci 340 PLN stanowi element składowy jednorazowej oferty powitalnej tego buka, która jak wspominaliśmy już wcześniej, obejmuje również zwrot środków w przypadku wygranej, do kwoty 150 zł oraz możliwość gry bez podatku przy ośmiu zdarzeniach.

Czy z freebetu od Betters skorzystają także dotychczasowi klienci?

W parze z opisaną wcześniej jednorazowością freebetu idzie też jego dostępność ograniczona wyłącznie dla nowych klientów, nieposiadających jeszcze indywidualnego konta bukmacherskiego w Betters. W związku z tym z obecnej promocji powitalnej w formie freebetu nie zrobią użytku typerzy grający już jakiś czas u tego buka. Co jednak nie oznacza, że możliwość taka nie pojawi się w przyszłości. Korzystając bowiem z okazjonalnych propozycji bukmacherów takich jak LVBet, Fortuna, czy Totalbet bez depozytu mogą grać niekiedy również właśnie starsi stażem i współpracujący z wyżej wymienionymi operatorami. Powitalny freebet Betters cechuje się bardzo przejrzystymi i zwięzłymi warunkami, co znajduje przełożenie w odniesieniu do zagadnień poruszonych w pytaniu. W przeciwieństwie do innych bonusów w formie freebetów tutaj zakłady bukmacherskie Betters nie ustanowiły minimalnej liczby zdarzeń koniecznych do uwzględnienia w ramach kuponu. Jednym wymogiem jest łączny kurs kuponu SOLO lub AKO, który wynosi 1.80.

Co daje kod promocyjny Betters?

Rejestracja konta to proces szybki i intuicyjny, wymagający podania podstawowych danych osobowych. Podczas wypełniania formularza warto zwrócić uwagę na jedno z pól, które umożliwia wprowadzenie kodu promocyjnego. Kod promocyjny Betters rozszerza zakres niektórych promocji, zwiększając ich kwotę. Dla przykładu, w Betters cashback ulega zwiększeniu do 300 zł. Osobom, które posiadają kod promocyjny (na przykład TYPERVIP), bukmacher przyznaje także darmowy zakład o wartości 40 zł. Działa on niezależnie od promocji Betters cashback, która zostaje aktywowana dopiero przy drugim lub kolejnym zagranym zakładzie. Tylko z naszym kodem promocyjnym Betters gracze po dokonaniu pierwszej wpłaty zyskują tak rozszerzony pakiet powitalny na łączną kwotę 340 PLN!

Kod promocyjny Betters oferowany przez nasz portal przynosi wiele dodatkowych zalet każdemu użytkownikowi. Należy jednak pamiętać o tym, że wpisanie kodu promocyjnego musi się odbyć w trakcie zakładania konta. Nie ma możliwości jego dodania na późniejszym etapie.

Jak odebrać kod promocyjny fortuna

Dawniej kod promocyjny Betters (TYPERVIP) gwarantował powiększenie kwoty zakładu bez ryzyka. Należało go wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego i ten proces się nie zmienił. Uległ przekształceniu sam bonus powitalny Betters i jego warunki, które teraz są jednymi z najkorzystniejszych na rynku! Obecnie tylko po użyciu naszego kodu bonusowego Betters, dokonaniu pierwszego depozytu na dowolną kwotę i zagraniu kuponu za co najmniej 20 zł każdy gracz otrzymuje freebet o wartości 40 PLN do wykorzystania na jakikolwiek zakład z szerokiej oferty z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.80. Drugą zmianą jest zakład bez ryzyka, który dawniej podlegał kilkukrotnemu obrotowi i aktywował się tylko przy przegranym zakładzie. Właściciele jednego z najszybciej rozwijających się bukmacherów maksymalnie ułatwili wykorzystanie tej promocji, uwzględniając w regulaminie tylko 2-krotny obrót na zakładach AKO z min. 3 zdarzeniami (każde z kursem co najmniej 1.40).

Bez zmian pozostają natomiast pozostałe promocje Betters:

Gdzie wykorzystać kod promocyjny Betters?

Bukmacher Betters posiada jeden z najatrakcyjniejszych pakietów powitalnych dla nowych graczy na rynku. Można go zdobyć po wpisaniu kodu promocyjnego „TYPERVIP” w formularzu rejestracyjnym, którego wypełnienie trwa zaledwie chwilę. Nie bez znaczenia ma także oferta zakładów, która od lat cieszy się sporym uznaniem wśród stałych graczy. To właśnie na niej się skupimy w kontekście wykorzystania m.in. freebetu oraz cashbacku. Na pierwszy ogień przeanalizujemy rynki przedmeczowe. Jest to zdecydowanie największa z kilku zalet Betters. Po wejściu na stronę oficjalną po lewej stronie pojawią się polecane przez bukmachera wydarzenia sportowe. Poniżej mamy możliwość segregowania zakładów według czasu. Jest to bardzo przydatna funkcja dla osób rzetelnie planujących swoje typowanie. Jeszcze niżej znajduje się spis wszystkich dostępnych dyscyplin sportowych.

W kluczowej fazie sezonu można obstawiać nawet ponad 40 sportów, w tym również te mniej popularne jak unihokej, hurling, netball, squash, lacrosse czy piłka wodna. Bonus od pierwszego depozytu aktywujący freebet oraz zakład bez ryzyka często wykorzystywane są właśnie w kuponach przedmeczowych. Zalecamy jednak skupienie się na dyscyplinach, w których czujemy się dobrze i posiadamy, chociaż minimalną wiedzę. Inaczej mówiąc, warto typować ligi i spotkania, mając kluczowe informacje, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. W przypadku zakładu bez ryzyka do 300 zł możemy jednak nieco bardziej ponieść się woli fantazji i zaryzykować.

Drugi lub kolejny zakład, który należy postawić po wykorzystaniu freebetu, warto potraktować bardziej ryzykownie. Dlaczego? Bukmacher Betters gwarantuje zwrot całej sumy w przypadku niepowodzenia naszych typów. W związku z tym kupon AKO lub SOLO powinien mieć wyższy kurs, aby potencjalna wygrana cieszyła oko. W dodatku, jeśli wygramy, to także otrzymamy cashback, jednak adekwatnie mniejszy, który maksymalnie może wynieść 150 zł. Warunkiem jest postawienie drugiego lub kolejnego zakładu za stawkę min. 30 zł, a także min. 3 zdarzenia (kurs całkowity 2.50).

Zakłady Live

Promocje od pierwszego depozytu oraz pozostałe bonusy dostępnie po wpisaniu kodu promocyjnego Betters w formularzu rejestracyjnym można wykorzystać podczas typowania live. Tak się dobrze składa, że bukmacher Betters jest idealnym serwisem dla osób, które częściej śledzą spotkania na żywo, niż obstawiają przedmeczowo. W zakładce „LIVE” czeka na ciebie szeroka oferta z możliwością typowania ponad 10 dyscyplin sportowych. Dodatkowo wszystkie spotkania można segregować według kalendarza. Nie zapomniano także o multipodglądzie i szczegółowym widoku z dostępem do match-trackera i zaawansowanych statystyk.

Wracając do samej oferty live, jest ona nie tylko bardzo rozbudowana, ale zawiera wspomnianą wyżej świetną funkcję match-tracker. Na czym ona polega? Wchodząc w dowolne spotkanie niezależnie od dyscypliny sportowej, po prawej stronie pojawia się miniatura boiska lub kortu, na których przedstawiana jest aktualna sytuacja w trakcie meczu. Dzięki temu użytkownik, który nie chce oglądać transmisji, może śledzić, co się dzieje i na podstawie tego typować spośród ponad 200 rynków zdarzeń. Nie zabrakło również tabeli, historii spotkań bezpośrednich, składów i relacji tekstowej z meczu. Jeśli więc jesteś miłośnikiem typowania na żywo, skorzystaj z formularza rejestracyjnego Betters i wypróbuj swój pierwszy depozyt na ten rodzaj zakładów.

E-sport

Bonus Betters w postaci freebetu i zakładu bez ryzyka może być wykorzystany również na rozgrywki e-sportowe! To dobra wiadomość dla fanów rywalizacji w grach komputerowych typu Counter Strike, czy League of Legends. Betters na każdym kroku zachęca graczy do zapoznania się z bogatą ofertą Betters na zakłady e-sportowe, czyniąc ją jedną z najlepszych na rynku. W Betters dostajemy możliwość typowania przedmeczowo lub live meczów w najpopularniejszych grach komputerowych, takich jak:

W zależności od gry, Betters umożliwia typowanie wielu rodzajów zdarzeń. Mowa m.in. o zwycięzcy konkretnej mapy czy rundy, czasie trwania meczu, ilości rund, tudzież pierwszym zabójstwie.

Aplikacja Betters

Betters posiada aplikację mobilną na Androida oraz iOS, którą można pobrać TUTAJ

Aplikacja zbiera bardzo pozytywne oceny swoich użytkowników. Daje nie tylko szereg możliwości obstawiania z pełnego zakresu oferty Betters, ale przede wszystkim działa szybko i umożliwia zawierania zakładów z każdego miejsca. Posiada ona szereg funkcji dostępnych tylko tutaj. Są nimi powiadomienia push, które przypominają o najważniejszych wydarzeniach, promocjach, zakładach, dając jednocześnie duże możliwości personalizacji. Aplikacja Betters dostępna jest do pobrania ze strony samego bukmachera. Aby ją zainstalować, należy zmienić ustawienia telefonu blokujące instalowanie oprogramowania z nieznanych źródeł. Aplikacja daje wiele możliwości, dlatego warto się nią zainteresować.

Przyszły rozwój oferty promocyjnej Betters

Na chwilę obecną bonus powitalny Betters oraz inne elementy promocyjne prezentują się bardzo ciekawie. Zawsze jednak można znaleźć kilka miejsc do poprawy lub rozwinięcia. Na pewno przydałoby się rozszerzenie metod płatności, które występuje tu w mocno ograniczonym zakresie. Co do oferowanego przez Betters cashbacku trudno mieć wiele zastrzeżeń. Zniwelowanie wymogu do jednokrotnego obrotu byłoby miłym gestem, jednak nawet teraz cashback stanowi doskonałe narzędzie dla budowania pokaźnych zysków.

Bonus powitalny Betters mógłby natomiast zostać uzupełniony o tradycyjne bonusy od depozytu, przyznające dodatkowe środki w zależności od wysokości wpłaty. Idealnie, gdyby warunki obrotu bonusowymi środkami pozostawały na rozsądnym poziomie. Przy tak rozbudowanej ofercie promocyjnej, trudno o więcej rekomendacji. Betters wpisuje się swoimi promocjami w potrzeby większości graczy, dając im doskonałe narzędzia do efektywnego typowania.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest kod promocyjny Betters?

TYPERVIP

Bonus Betters – co otrzymasz?

Co daje kod promocyjny Betters? Firma klientom, którzy wpisali przy zakładaniu konto kod TYPERVIP, wręcza freebet o wartości 40 PLN za postawiony pierwszy zakład za co najmniej 20 PLN. Następnie drugi lub kolejny kupon postawiony za min. 30 zł podlega zabezpieczeniu, a w razie porażki gracz otrzymuje 100% zwrot środków do 300 PLN. Betters to także jedyny bukmacher w Polsce dający cashback za wygrany zakład. Taki cashback wynosi maksymalnie 150 zł.

Co mogę zagrać za cashback w Betters?

W drugi zakładzie bez ryzyka Betters możesz zagrać dowolny zakład z oferty Betters oprócz gier karcianych i sportów wirtualnych.