PZBUK BONUS POWITALNY

bonus powitalny pzbuk

PZBuk to stosunkowo nowy bukmacher na naszym rynku, który licencję Ministerstwa Finansów otrzymał 28 czerwca 2018 roku. Polskie Zakłady Bukmacherskie należą do szwedzkiej spółki Cherry AB, która ma ogromne doświadczenie w branży hazardowej, a swoje początki datuje na rok 1963. W 2017 roku szwedzkie przedsiębiorstwo wstąpiło do listy firm notowanych na giełdzie papierów wartościowych w Sztokholmie. Gracze z Polski mogą kojarzyć dwa serwisy działające w ramach Cherry AB, a są to ComeOne i kasyno.pl, które ze względu na wprowadzenie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku musiały zostać zamknięte. Sprawdź co wiemy na temat promocji w PZBuk i jaki jest bonus powitalny PZBuk.

CZY PZBUK JEST LEGALNY?

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada swoją siedzibę w Warszawie i jest w pełni legalnym bukmacherem. Konsorcjum dostało zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych przez Internet i nie posiada żadnych punktów stacjonarnych. Wraz ze startem swojej oficjalnej strony bukmacher PZBuk stał się pierwszą zagraniczną firmą, która zasiliła szeregi legalnych bukmacherów w Polsce po wprowadzeniu nowej ustawy. W tym artykule postaramy się przedstawić, jak wygląda bonus powitalny PZBuk i jakie dodatkowe promocje przygotował dla nas ten bukmacher.

Spis treści

  1. CZY PZBUK JEST LEGALNY?
  2. PZBUK – REJESTRACJA
  3. PZBUK BONUS POWITALNY
  4. BONUS NA START PZBUK – DARMOWY ZAKŁAD
  5. PZBUK SKLEP GRACZA

PZBUK – REJESTRACJA

Na początek zacznijmy od najważniejszej kwestii, czyli rejestracji. Bez posiadania aktywnego konta w PZBuk nie będziemy mieć szans na skorzystanie z promocji PZBuk bonus powitalny. Właściciele serwisu zagwarantowali nowym użytkownikom dostęp do szybkiej rejestracji. Wypełnienie formularza trwa dosłownie kilka chwil i nie wymaga od nas żadnych szczegółowych danych. Jak wyglądają poszczególne etapy zakładania konta gracza u bukmachera PZBuk?

Krok pierwszy

W pierwszej części wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera i klikamy zielony napis „Zarejestruj się” w prawym górny rogu. Następnie wyświetli nam się formularz rejestracyjny i krok pierwszy do wykonania. Na początek wpisujemy naszą unikalną nazwę użytkownika, adres e-mail, numer telefonu i hasło. Pamiętajmy, aby nasze hasło do logowania zawierało duże i małe litery oraz znaki specjalne i liczby. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Po wpisaniu trudnego hasła musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych zgodnie z Ustawą i RODO. Poniżej możemy również zaznaczyć opcję „Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną”. Nie jest to wymagane, a jeśli nie mamy ochoty otrzymywać informacji o różnych promocjach, to po prostu przechodzimy do dalszej części, klikając „Kontynuuj”.

Krok drugi

W drugim kroku szybkiej rejestracji bukmacher prosi nas o uzupełnienie dodatkowych danych takich jak: imię, nazwisko, serię i numer dowodu tożsamości, kod pocztowy, miasto, datę urodzenia oraz płeć. W tej części bardzo ważne jest wpisanie specjalnego kodu bonusowego o treści TYPERVIP. Kod nie aktywuje bonusu na start PZBuk, ale inną atrakcyjną promocję „bonus bez depozytu”. Nie jest wymagane wpisywanie tego kodu, jednak kto nie chciałby otrzymać dodatkowych środków na grę? Ostatnim zadaniem jest zatwierdzenie regulaminu, w którym oświadczamy, że mamy ukończone 18 lat.

Krok trzeci

Trzecia i ostatnia część dotyczy ustalenia limitów z „Odpowiedzialnej gry”. Regulamin odpowiedzialnej gry ma na celu ochronę graczy przed uzależnieniem. Nowa ustawa hazardowa nakazuje wszystkim legalnym bukmacherom w Polsce wprowadzenie specjalnego regulaminu, który określa ryzyko i konsekwencje obstawiania wydarzeń sportowych. W PZBuk możemy skorzystać z narzuconych przez system limitów czasu i obrotu w ciągu dnia i miesiąca, ale mamy też możliwość zmiany wszystkich opcji według własnego uznania.

Na koniec upewniamy się, że wszystkie wprowadzone przez nas dane w trzech krokach się zgadzają. Jeżeli pomyliliśmy się w którejś części, możemy bez problemu wrócić do poprzednich kroków i w razie potrzeby zmienić dane. Jeśli wszystko się zgadza, klikamy napis „Otwórz konto”. Na nasz adres e-mail po kilku chwilach przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Klikamy w link i od tej pory nasze tymczasowe konto jest aktywne i możemy korzystać z PZBuk bonus na start. W celu rozpoczęcia obstawiania i dokonywania wpłat nie musimy wysyłać skanu dowodu osobistego lub paszportu. Dodatkowe dane będziemy jednak musieli zaktualizować w momencie wypłaty środków. Jest to standardowa metoda u wszystkich firm bukmacherskich.

PZBUK BONUS POWITALNY

Zakład bez ryzyka

Po przejściu szybkiej lub pełnej rejestracji nasz PZBuk bonus powitalny czeka na jego wykorzystanie. Bukmacher przygotował dwie formy promocji, a bonus powitalny zasady PZBuk są unikalne na naszym rynku. Pierwszy wariant to bonus na start PZBuk jako zakład bez ryzyka (cashback). Każdy gracz, który zweryfikował konto za pomocą telefonu i linku aktywacyjnego jest upoważniony do uzyskania zwrotu z zakładu do 1000 złotych. Bonus powitalny PZbuk wyróżnia się kilkoma ważnymi elementami na tle konkurencji, co czyni go bardzo atrakcyjnym.

Zasady bonusu

U wszystkich pozostałych firm bukmacherskich działających w naszym kraju zakład bez ryzyka działa tylko w przypadku pierwszego postawionego kuponu. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. PZBuk daje nam zwrot stawki, dopiero gdy zakład okaże się przegrany! Jeśli będziemy mieć spore szczęście, PZBuk bonus powitalny możemy wykorzystywać przez dłuższy czas, nie obawiając się o stratę naszych środków. Kluczem do sukcesu jest oczywiście przemyślane i trafne typowanie spotkań. Jakie są warunki dotyczące tworzenia kuponów?

Jak widać, zasady są bardzo proste. Istotnym kwestią jest fakt, że wygrane zakłady nie podlegają żadnemu obrotowi! Profit z zakładów przechodzi od razu na konto gracza i tylko od nas zależy, czy wypłacimy środki na konto bankowe lub przeznaczymy je na dalszą grę. W momencie przegranego zakładu w promocji PZBuk bonus na start cała stawka zostanie nam zwrócona w postaci freebetu. Otrzymany zwrot pieniędzy można wykorzystać na kolejny zakład wielokrotny (minimum 2 zdarzenia) z min. kursem zdarzenia wynoszącym 1.40. Gracz od momentu aktywacji konta ma 30 dni na wykorzystanie bonusu powitalnego PZBuk. Bonus powitalny opinie PZBuk nie pozostawiają złudzeń i określają tę promocję jako jedną z lepszych wśród wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce.

BONUS NA START PZBUK – DARMOWY ZAKŁAD

Drugą formą promocji bonus na start PZBuk jest darmowy zakład (freebet). Jest ona dostępna tylko po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego PZBuk w formularzu rejestracyjnym, dlatego starajmy się tego nie przegapić. Promocja nie do końca jednak jest w pełni darmowa, ponieważ wymaga od nas wpłacenia minimum 50 PLN na konto gracza. Po dokonaniu wpłaty za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, po kilku minutach otrzymamy dodatkowe środki na konto bonusowe w wysokości dokładnie 50 zł.

Również w tym przypadku bonus powitalny zasady PZBuk są takie same. Zakład musi zaczynać się od dwóch zdarzeń (nie mogą to być sporty wirtualne i gry karciane), a każde musi mieć kurs minimalny wynoszący 1.40. Wygrane z zakładu nie podlegają żadnemu obrotowi i możemy je od razu wypłacić.

PZBUK SKLEP GRACZA

Punkty Lojalnościowe

Ostatnim świetnym rozwiązaniem jest wprowadzenie sklepu gracza zarówno dla nowych, jak i stałych użytkowników. Bonus powitalny PZBuk opinie ma bardzo dobre, jednak spore zainteresowanie wzbudza równocześnie ta nietypowa forma promocji. Na czym to polega? Za aktywność i zdania gracze zdobywają punkty lojalnościowe, które później możemy wymieniać na różne nagrody. Poniżej przedstawiamy, za co można otrzymywać punkty:

Oferty w sklepie gracza

Sklep gracza posiada wiele ofert, które co jakiś czas się zmieniają. Dostępne promocje to:

Wszystkie bonusy z oferty sklepowej podlegają obrotowi:

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest bonus powitalny PZBuk?

Na start gracze otrzymują cashback do 1000 PLN na pierwszy przegrany zakład oraz freebet 50 PLN.

Czy trudno jest obrócić bonus na start w PZBuk?

Naszym zdaniem nie. Zakład bez ryzyka podlega wyłącznie 1-krotnemu obrotowi na kuponie AKO z kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.40. Freebet PZBuk ma takie same zasady obrotu.