FORBET BONUS POWITALNY

bonus powitalny forbet

ForBET Zakłady Bukmacherskie zaczęło swoją działalność związaną z zakładami sportowymi 1 sierpnia 2016 roku. Ze względu na wprowadzenie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku wszystkie firmy bukmacherskie, które chciały pozostać w naszym kraju i świadczyć swoje usługi dla graczy musiały koniecznie posiadać aktualną licencję Ministerstwa Finansów. Nowa ustawa spowodowała opuszczenie zagranicznych firm z naszego rynku, a bukmacherzy, którzy wcześniej mieli uzyskaną licencję, sporo zyskali. ForBET był właśnie jednym z tych szczęśliwców. Firma posiada licencję na prowadzenie zakładów przez Internet od 4 maja 2016 roku, a od 2018 roku prowadzi także punkty stacjonarne na terenie całego kraju. Bukmacher działa na naszym rynku od niedawna, ale od początku zyskał sporo fanów, wprowadzając dla zarejestrowanych graczy specjalny ForBET bonus powitalny, który zniwelował 12% podatek.

forBET BONUS POWITALNY – POPULARNOŚĆ BUKMACHERA

Bukmacher ForBET został doceniony w 2019 roku m.in. za najlepsze kursy i aplikację mobilną. W 2020 roku bukmacher ponownie królował w kategorii najlepsze kursy i najlepszy marketing wśród firm bukmacherskich. Warto wspomnieć o dużym zaangażowaniu spółki w polski sport i e-sport. forBET jest sponsorem głównym Arki Gdynia, ŁKS Łódź i Warsaw Sports Group. Ponadto logo firmy możemy zobaczyć na koszulkach drużyny piłkarskiej – Rakowa Częstochowa i ekipy e-sportowej – X-Kom AGO. W tym artykule przedstawimy wszystkie atrakcyjne promocje, jakie przygotował dla nas ten bukmacher, a przede wszystkim forBET bonus powitalny.

Spis treści

  1. forBET BONUS POWITALNY – POPULARNOŚĆ BUKMACHERA
  2. forBET – SZYBKA REJESTRACJA U BUKMACHERA
  3. forBET BONUS POWITALNY OD PIERWSZEJ WPŁATY (CASHBACK)
  4. forBET BONUS POWITALNY OD DRUGIEJ WPŁATY
  5. forBET BEZ PODATKU
  6. POZOSTAŁE BONUSY W forBET
  7. BONUS URODZINOWY forBET
  8. PROMOCJA NA SPORTY WIRTUALNE forBET

forBET – SZYBKA REJESTRACJA U BUKMACHERA

Na początek zaczniemy od omówienia procesu rejestracji. Bez tego nie ruszymy dalej, ponieważ tylko zarejestrowane konta mogą korzystać z bonusu na start forBET, który składa się z kilku elementów. Niestety pomimo znakomitej oferty i atrakcyjnych bonusów forBET nie wprowadził dla nowych klientów funkcji „szybka rejestracja”. Jeśli chcemy stawiać zakłady, musimy przejść przez cały formularz rejestracyjny. Proces zakładania konta składa się z trzech kroków. Poniżej w punktach opisaliśmy poszczególne fazy.

1. Krok pierwszy

Po wejściu na główną stronę bukmachera klikamy w zielony napis „Rejestracja” znajdujący się u góry ekranu koło zakładek „Pomoc”, „Bonusy” i „Kontakt”. Zostaniemy przekierowani do podstrony, a na ekranie pojawi się pierwsza strona formularza. Na początku forBET prosi nas o wpisanie naszego adresu e-mail, unikalnej nazwy użytkownika i hasła. Hasło musi się składać z minimum 8 znaków i zawierać co najmniej jedną dużą literę i dowolną cyfrę. Dodatkowo dla bezpieczeństwa sugerujemy użycie znaków specjalnych.

Pod hasłem mamy jeszcze ważne pole, którego zalecamy nie pominąć. W miejscu „kod promocyjny (opcjonalnie)” wpisujemy kod promocyjny forBET o treści TYPERVIP. Kody promocyjne zawsze dają dodatkowe bonusy w postaci freebetu lub wyższej kwoty w pakiecie powitalnym. Z naszym specjalnym kodem każdy nowy użytkownik otrzymuje dodatkowe środki do pierwszego depozytu. Standardowy bonus powitalny forBET wynosi 100% do 2000 PLN, a kodem TYPERVIP przekształca się on w 100% do 2050 PLN!

Ostatnim etapem w pierwszej części jest potwierdzenie, że chcemy skorzystać z bonusu powitalnego forBET. Ta opcja również jest dobrowolna, ale chyba nikt nie chce rezygnować z pakietu gracza, który oferuje grę bez podatku, bonus od pierwszego depozytu oraz zakład bez ryzyka. Sprawdzamy poprawność wpisanych danych i klikamy zielony napis „Dalej”.

2. Krok drugi

Na kolejnej stronie formularza rejestracyjnego naszym obowiązkiem będzie wpisanie takich danych jak: imię, nazwisko, numer PESEL, data urodzenia, rodzaj dokumentu tożsamości, numer dokumentu, numer komórkowy, numer konta bankowego, miasto, adres zamieszkania, kod pocztowy. Na koniec drugiego etapu rejestracji w forBET czeka nas jeszcze wysłanie skanu lub zdjęcia dwóch stron dokumentu tożsamości. Pamiętajmy, że zdjęcie musi być w dobrej jakości, aby pracownicy obsługi klienta mogli szybko zweryfikować nasze konto.

W razie dodatkowych pytań i niejasności możemy skorzystać z pomocy technicznej drogą mailową lub za pomocą czatu na żywo (od 08:00 do 24:00). Ponownie sprawdzamy, czy wszystkie informacje się zgadzają, a następnie klikamy napis „Dalej”.

3. Krok trzeci

Ostatnia faza zakładania konta to zatwierdzenie zgód i oświadczeń. Pierwsze trzy zgody (źródło środków do gry, oświadczenie PEP i potwierdzenie pełnoletności) są obowiązkowe do zaznaczenia, w przeciwnym wypadku nie ukończymy zakładania konta forBET. Kolejne trzy opcje są dobrowolne. Możemy się zgodzić na otrzymywanie ofert marketingowych i informacji handlowych drogą elektroniczną lub telefoniczną (jest opcja wybrania wszystkich bądź tylko jednej). Jeśli wyrazimy na to zgodę, co jakiś czas oprócz promocji forBET bonus na start będziemy dostawać informacje o dodatkowych bonusach dla stałych klientów.

Upewniamy się, że wypełniliśmy cały formularz poprawnie i klikamy w napis „Zarejestruj się”. Na nasz adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który musimy kliknąć. Od tej pory możemy rozpocząć grę, a forBET bonus na start czeka na wykorzystanie.

forBET BONUS POWITALNY OD PIERWSZEJ WPŁATY (CASHBACK)

Pierwsza forma promocji forBET bonus na start to zakład bez ryzyka do kwoty aż 1000 PLN! Naszym zdaniem wprowadzenie tego typu bonusu na start w forBET to strzał w dziesiątkę. Obecnie praktycznie każda legalna firma bukmacherska w naszym kraju oferuje zakład bez ryzyka ze 100 lub 50% zwrotem środków w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu. Wyjątkiem w tej kwestii jest PZBuk, gwarantujący zwrot dopiero przy pierwszej pomyłce, co oznacza, że w teorii możemy zagrać kilka kuponów, zanim aktywuje się oferowany przez bukmachera cashback.

Bonus powitalny forBET od pierwszego depozytu funkcjonuje tylko i wyłącznie przy pierwszym postawionym kuponie. Firma zwraca całą stawkę do maks. 1000 zł. Jakie są zasady otrzymania cashbacku forBET?

forBET BONUS POWITALNY OD PIERWSZEJ WPŁATY – OBRÓT

Praktycznie każdy bonus na start dla nowych typerów podlega warunkom obrotu. Nie inaczej jest tym razem, jednak cieszymy się, że forBET potraktował zakład bez ryzyka ulgowo, dzięki czemu gracze powinni być bardzo zadowoleni. Jakie są warunki obrotu bonusem powitalnym forBET od pierwszego depozytu?

forBET BONUS POWITALNY OD DRUGIEJ WPŁATY

Promocje w formie podwojenia kwoty przy drugiej wpłacie to standardowa forma na przekonanie do siebie nowych użytkowników. Bukmacher forBET może pochwalić się bardzo wysokim bonusem powitalnym w wysokości 100% do 2050 PLN, jeśli wykorzystamy kod promocyjny TYPERVIP. Minimalna kwota depozytu musi wynosić 20 zł, jednak jeśli chcemy wykorzystać forBET bonus powitalny + 50 PLN ekstra, to kwota pierwszej wpłaty powinna wynosić co najmniej 100 zł, a maksymalnie 2050 zł. Jakie są pozostałe forBET bonus powitalny zasady?

BONUS forBET OD DRUGIEGO DEPOZYTU – WARUNKI OBROTU

Według forBET bonus powitalny opinie firma podchodzi do kwestii związanej z obrotem bardzo ulgowo, a zasady są bardzo proste i przejrzyste. Obrót to inaczej liczba stawek, jaką każdy nowy gracz musi postawić na kupony. Bonus powitalny forBET to zaledwie dwukrotny obrót w kuponach wielokrotnych zawierających minimum 3 zdarzenia o kursie całkowitym wynoszącym min. 2.50. Kurs każdego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

Dodatkowe 50 PLN, które otrzymamy przy minimalnej wpłacie 100 zł, podlega 4-krotnemu obrotowi na kuponach akumulowanych z min. 2 zdarzeniami (kurs poj. 1.20; kurs całkowity 2.00)

Jedynym problemem może być czas na wykonanie obrotu. Większość bukmacherów daje użytkownikom co najmniej 30 dni. forBET Zakłady Bukmacherskie postanowił, że czas na wykonanie „zadania” będzie wynosić zaledwie 14 dni. W naszym odczuciu nie jest to jednak duży problem, ponieważ spora liczba graczy stawia zdarzenia sportowe praktycznie codziennie. forBET bonus powitalny opinie potwierdzają, że jest to jeden z najlepszych bonusów powitalnych na rynku, a klienci chwalą firmę, że od początku istnienia utrzymuje kwoty promocji na wysokim poziomie.

Sprawdź: forBET opinie

forBET BEZ PODATKU

Gra bez podatku to prawdziwe zbawienie dla graczy z Polski. Na co dzień bukmacherzy mają obowiązek odprowadzania 12% podatku od każdego postawionego kuponu, a cierpi na tym przede wszystkim osoba obstawiająca.

forBET bonus na start oprócz podwojenia drugiego depozytu i zakładu bez ryzyka przygotował jedyną w swoim rodzaju promocję gry bez podatku przez 30 dni od zarejestrowania konta. Granie bez 12% podatku zaczyna działać 24 godziny po zarejestrowaniu naszego konta. Przez 30 dni jesteśmy zwolnieni z podatku, jeśli nasze kupony będą posiadać minimum 3 zdarzenia z kursem pojedynczego co najmniej 1.30. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest dopuszczenie do promocji oferty sportów wirtualnych.

Bonus na start forBET w formie gry bez podatku zabrania obstawiania zakładów systemowych, długoterminowych, specjalnych, Combo Expert, gier karcianych i zakładów stworzonych przez funkcję BetArchitekt”. Czytaj więcej forBET bez podatku.

POZOSTAŁE BONUSY W forBET

forBET bonus powitalny zasady są bardzo proste do zrealizowania, a wykorzystanie pakietu powitalnego może przynieść całkiem spore korzyści. Na szczęście firma dba o swój wizerunek, a przede wszystkim troszczy się o stałych klientów. Jakie dodatkowe benefity przygotował dla nas ten bukmacher?

Na początek warto wspomnieć o programie lojalnościowym „forBET VIP CLUB„. Bukmacher co pewien okres wyróżnia aktywnych graczy, zapraszając ich do specjalnego klubu, w którym czekają na nich atrakcyjne nagrody. W przyznawaniu członkostwa brane są pod uwagę:

Członkowie mogą liczyć na osobistego opiekuna, specjalne bonusy i darmowe bilety na wydarzenia sportowe w naszym kraju.

BONUS URODZINOWY forBET

Promocja przeznaczona dla zarejestrowanych osób, które obchodzą w danym dniu swoje urodziny. Bukmacher przyznaje bonus na podstawie wpisanych danych w formularzu rejestracyjnym. Warunkiem jest wpłacenie co najmniej 100 zł w ciągu ostatnich trzech miesięcy i dokonanie jednokrotnego obrotu. Bonus urodzinowy wynosi 20 zł. Środki bonusowe jesteśmy zobowiązani obrócić 2-krotnie po kursie min. 2.00 i pojedynczym 1.20. Mamy na to 14 dni.

PROMOCJA NA SPORTY WIRTUALNE forBET

forBET co jakiś czas aktywuje promocję tymczasową dla fanów sportów wirtualnych. Jest to bonus, który zwiększa nasze wygrane w zależności od ilości zdarzeń na kuponie. Maksymalnie możemy powiększyć profit do +40%. Promocja jest dostępna tylko w ofercie z zakładki „Wirtualne”. Jak procentowo wygląda zwiększanie wygranych?

BETARCHITEKT

Jest to stała promocja, a w zasadzie funkcja, w której możemy obstawiać kilka rodzajów zakładów przypisanych do jednego spotkania, co znacząco zwiększa kurs. Z pewnością funkcja ta jest znana osobom, które niegdyś obstawiały u takich bukmacherów jak Bet365 czy Unibet. Opcja ta jest dostępna tylko na stronie internetowej bukmachera.

SZYBKI KUPON

Jest to innowacyjna promocja na naszym rynku bukmacherskim. Wystarczy, że wybierzemy, za ile chcemy zagrać, ile chcemy wygrać, określimy zakres kursów bukmacherskich i zaznaczymy, z jakiej oferty chcemy korzystać (dzisiaj, jutro, pojutrze). Po zaznaczeniu kryteriów klikamy w napis „Szukaj”. Gotowy kupon zostanie stworzony według informacji podanych wcześniej, a my możemy go w dowolny sposób modyfikować.

APLIKACJA MOBILNA forBET

forBET starając się być na bieżąco z trendami bukmacherskimi, wprowadził do swojej oferty aplikację mobilną. Większość graczy korzysta przy obstawianiu z urządzeń mobilnych, dlatego brak takiej funkcji w swojej ofercie byłby sporym minusem dla tej prężnie rozwijającej się firmy.

Aplikacja forBET jest dostępna na dwa systemy: Android i iOS. Obie wersje możemy pobrać i zainstalować, wchodząc na oficjalną stronę, a następnie w zakładkę „Aplikacja mobilna”. W przypadku posiadania systemu Android musimy zmienić ustawienia telefonu, żeby mógł pobierać pliki z nieznanych źródeł. Niestety polityka Google Play nie pozwala na wprowadzanie aplikacji bukmacherskich do swojego sklepu, dlatego jest to jedyna droga dla wszystkich posiadaczy Androida. W aplikacji mamy dostęp do pełnej oferty bukmachera oprócz funkcji BetArchitekt.

Posiadacze systemu iOS pobierają aplikację bezpośrednio z App Store lub z zakładki „Aplikacja mobilna”.

METODY PŁATNOŚCI

forBET przygotował dla graczy kilka metod płatności, jednak nadal nie jest to szczyt możliwości, jeśli spojrzymy na konkurencję. Dostępne opcje to:

Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest forBET bonus powitalny?

Za rejestrację konta z kodem promocyjnym TYPERVIP gracze otrzymują zakład bez ryzyka do 1000 PLN, bonus od drugiej wpłaty 100% do 2050 PLN oraz możliwość gry bez podatku przez 30 dni!

Jakie są wymogi obrotu cashbakiem forBET?

Zwrócone środki w przypadku nietrafionego pierwszego zakładu podlegają 1-krotnemu obrotowi na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. co najmniej 1.30),

Jakie są pozostałe bonusy forBET dla stałych klientów?

Firma co jakiś czas wprowadza nowe bonusy dla zarejestrowanych graczy, a najaktywniejsi mają szansę na dołączenie do klubu VIP. Ponadto codziennie analitycy wprowadzają przynajmniej jedno zdarzenie ze zwiększonym kursem. Znaleźć je można w kategorii „Turbo kurs”.