ETOTO LEGALNY BUKMACHER

Etoto legalny bukmacher działa na polskim rynku od 2011 roku. Początkowo właściciele skupili się wyłącznie na punktach stacjonarnych. Po niemal 3 latach funkcjonowania na rynku i adaptacji przyszedł czas na dołączenie do ścisłej czołówki bukmacherów, oferujących zakłady online. Ten kierunek okazał się strzałem w dziesiątkę. Etoto w 2014 roku uzyskało licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Obecnie legalni bukmacherzy 2022 głównie pozyskują graczy w sieci, a według statystyk już ponad 80% osób rejestruje konta właśnie na oficjalnych stronach internetowych. Legalne Etoto otwarło się na klientów spoza punktów stacjonarnych w 2015 roku.

W latach 2011 – 2017 spółka E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działała pod nazwą E-Toto. Przełom przyszedł w 2017 r. po gruntownym rebrandingu strony. Graficy zmienili cały design i obecnie firma funkcjonuje jako ETOTO. Etoto mocno udziela się w mediach społecznościowych i na oficjalnym kanale YouTube. Warto również dodać, że ambasadorami bukmachera są m.in. Mateusz Borek, Edward Durda, Tomasz Smokowski, Michał Pol i Roman Kołtoń. Komentarz Pana Borka można usłyszeć podczas obstawiania sportów wirtualnych! Czy legalne zakłady bukmacherskie online w Etoto są godne uwagi? Czy Etoto aplikacja spełnia wymagania klientów? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Legalne zakłady bukmacherskie Etoto

Przed wprowadzeniem nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku nie istniały praktycznie żadne ograniczenia co do prowadzenia działalności hazardowej w Polsce. Każdy pamięta czasy bukmachera Bet365 lub innych zagranicznych firm, które nie pobierały od graczy 12% podatku. Niestety te czasy się skończyły. Ze względu na nowe prawo wszyscy Polscy fani obstawiania zdarzeń sportowych muszą rejestrować konta wyłącznie w legalnych serwisach. Otrzymanie licencji sprawia, że gracze mogą bez żadnych obaw korzystać z usług Etoto. Firma zarejestrowana jest w Warszawie. Nr licencji to: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Jeśli nadal nie satysfakcjonuje Was ta odpowiedź, to sprawdziliśmy również Krajowy Rejestr Sądowy. Tam można znaleźć numer KRS: 0000370248, REGON: 142666660 i NIP: 5272639256.

Spis treści

 1. Legalne zakłady bukmacherskie Etoto
 2. Jakie zakłady znajdziemy w ofercie legalnego bukmachera Etoto?
 3. Etoto legalny bukmacher – dodatkowe udogodnienia dla użytkowników
 4. Bonus powitalny Etoto dla nowych graczy
 5. Jakie promocje dla stałych klientów oferuje legalny bukmacher Etoto?
 6. Legalny Bukmacher Etoto – rejestracja
 7. Metody płatności u legalnego bukmachera Etoto
 8. Etoto aplikacja bukmachera

Jakie zakłady znajdziemy w ofercie legalnego bukmachera Etoto?


Etoto legalny bukmacher działa już długo na naszym rynku, dlatego można śmiało stwierdzić, że jest to doświadczony podmiot. Właściciele zadbali o szeroką ofertę zakładów i liczne promocje. Strona internetowa wykonana jest profesjonalne i bardzo przejrzyście. Na pewno nowi użytkownicy nie będą mieć żadnych problemów ze znalezieniem interesujących ich dyscyplin, rozgrywek i rynków zdarzeń. Na forach i grupach bukmacherskich Etoto opinie podkreślają, że wszystko znajduje się na swoim miejscu, bez zbędnych zakładek i banerów, które często u konkurencji przeszkadzają i odwracają uwagę. Wszystkie dostępne zakłady możemy podzielić na konkretne kategorie:

Etoto legalny bukmacher – dodatkowe udogodnienia dla użytkowników

Bonus powitalny Etoto dla nowych graczy


Wybór odpowiedniego bukmachera jest zawsze ciężki, ponieważ musimy przeanalizować kilka aspektów. Firmy przyciągają nowych klientów przede wszystkim ofertą zakładów, ale nie można zapominać o bonusach i promocjach. Etoto legalny bukmacher często zmienia swoje podstawowe promocje dla nowych użytkowników, dlatego warto je sprawdzać na bieżąco. Na ten moment nowozarejestrowani gracze otrzymują potrojenie pierwszej depozytu! Jest to unikalny bonus na polskim rynku, którego nie uświadczymy nigdzie indziej. Dla przykładu wpłacamy 100 zł, a Etoto przyznaje nam dodatkowe 200 zł w formie bonusu. Oczywiście tak wysoki benefit wymaga obrotu. W tym aspekcie Etoto odstaje od konkurencji, ponieważ 6-krotny obrót nie jest łatwy do zrealizowania. Dodatkowe warunki obrotu wyglądają natomiast następująco:

Jakie promocje dla stałych klientów oferuje legalny bukmacher Etoto?


Program lojalnościowy dla stałych bywalców nosi nazwę „Liga Vip”. Na czym to polega? Legalne Etoto na bieżąco sprawdza swoich klientów i ich aktywność na stronie lub aplikacji mobilnej. Jeśli wykazujemy spore zaangażowanie i dużo typujemy, to najprawdopodobniej w niedługim czasie dostaniemy na nasz adres e-mail zaproszenie do elitarnego grona. Co zyskujemy, będąc członkiem Ligi Vip?


Na koniec firma nagradza osoby, które zaproszą do zarejestrowania konta jak największą liczbę osób. Za każdego gracza, który utworzy konto z re-flinku, dostaniemy 50 zł w formie freebetu. Polecony musi dokonać obrotu na kwotę 300 zł, a polecający na sumę 50 zł. Następnie bonus podlega 5-krotnemu obrotowi po kursie min. 2.20 w zakładach AKO lub SINGLE.

Legalny Bukmacher Etoto – rejestracja


Korzystanie z wszystkich funkcji i bonusów nie jest możliwe bez utworzenia konta. Etoto zadbało o aspekty techniczne, dzięki czemu klienci wypełniają formularz rejestracyjny w ciągu zaledwie 30 sekund. Na początku wejdź na oficjalną stronę bukmachera Etoto. Następnie w pierwszym kroku wypełnij informacje na temat Twojego adresu e-mail i hasła, które będzie potrzebne przy logowaniu. Poniżej możesz skorzystać z kodu promocyjnego „TYPERVIP”, który gwarantuje świetny bonus powitalny w wysokości 200% do 200 zł. Na koniec tego etapu potwierdź, że masz 18 lat. Etoto zapyta Cię również o ewentualne zatwierdzenie zgód marketingowych. Nie jest to obowiązkowe, ale warto dołączyć, ponieważ firma co jakiś czas będzie wysyłać na nasz adres e-mail nowe promocje i konkursy! Klikamy „Kontynuuj” i przechodzimy do ostatniego kroku.

Na drugiej stronie wpisujemy imię i nazwisko, numer telefonu i nr PESEL. Po kolejnym kliknięciu napisu „Kontynuuj” zostanie utworzone konto tymczasowe. Warto zaznaczyć, że w przyszłości w celu wypłaty środków będziemy musieli przekształcić konto przejściowe w stałe. Jak to zrobić? Jest to prosta czynność i wymaga od nas wysłania skanu naszego dokumentu tożsamości. Może to być popularny dowód osobisty lub paszport. Obsługa klienta zweryfikuje nasze dane maksymalnie do 24 godzin. Więcej informacji o kod promocyjny eTOTO.

Metody płatności u legalnego bukmachera Etoto


Współcześni legalni bukmacherzy 2021 raczą nas przeróżnymi opcjami wpłaty pieniędzy na konto gracza. Nie jest to nic zaskakującego, ponieważ to w ich interesie jest zapewnienie wszystkich udogodnień. Etoto opinie podkreślają, że właściciele nie śpią i cały czas udoskonalają swoją ofertę. Postępy widać m.in. w rozszerzaniu oferty sportów wirtualnych i aktualizacji aplikacji mobilnej. W związku z tym podobnie powinno być przy metodach płatności. I rzeczywiście tak jest. W Etoto skorzystamy z aż pięciu opcji:

 1. Przelewy24,
 2. Blik,
 3. Visa,
 4. Mastercard,
 5. PaysafeCard.


Minimalna wpłata wynosi zaledwie 1 zł. Bukmacher nie ma w regulaminie odgórnych widełek wypłaty, a jej zaksięgowanie następuje maksymalnie do 24 h. W razie problemów można skorzystać z etoto kontakt, który jest dostępny w formie czatu na żywo (od godziny 09:00 do 22:00), formularza e-mail i FAQ, gdzie znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Etoto aplikacja bukmachera


Każdy bukmacher stara się dbać o swoich klientów w celu zapewnienia wszystkich udogodnień. Obecnie można zauważyć trend wzrostowy, jeśli mówimy o liczbie użytkowników urządzeń mobilnych. Etoto legalny bukmacher to zauważył i w tym roku wypuścił nową aplikację z kilkoma ważnymi aktualizacjami. Jak pobrać aplikację etoto? Wchodzimy na stronę i klikamy w zakładkę „Aplikacja mobilna”. Poniżej znajdują się dwa banery, które przekierowują nas do menadżera pobierania na system Android oraz iOS. Jakie funkcje dostępne są w apce?


To tylko kilka znaczących zmian, dlatego zachęcamy do pobrania aplikacji i cieszenia się z obstawiania na urządzeniach mobilnych.

Czy w Etoto warto obstawiać zakłady bukmacherskie?


Dotarliśmy do podsumowania oferty bukmachera Etoto. Firma działa na naszym rynku już od kilku lat i wyrobiła sobie renomę. W 2021 roku legalne zakłady bukmacherskie online w Etoto otrzymały nagrodę za najlepsze piłkarskie kursy i najlepsze tenisowe typy. Warto zauważyć, że Etoto z pewnością posiada jedną z najmniejszych marż wśród wszystkich legalnych bukmacherów! Ponadto oficjalny kanał na YouTube ma już blisko 100 tys. subskrybentów. Tam często pojawiają się odcinki słynnego „Quizu Pod Napięciem” oraz newsy ze sportów walki. Etoto to zdecydowanie bukmacher godny polecenia każdemu, który lubi typować zakłady na żywo i posługiwać się szczegółowymi statystykami. Bukmacher posiada największą bazę danych do wszystkich dyscyplin.

Na duży plus zasługuje również oferta sportów wirtualnych, w której możemy obstawiać kilka lig piłkarskich i koszykówkę. Każdy mecz zawiera nawet kilkadziesiąt rynków zdarzeń i okraszony jest komentarzem Mateusza Borka. Dla nowych klientów Etoto legalny bukmacher przygotował bonus od pierwszej wpłaty oraz freebety za każdą poleconą osobę. Reasumując, zakłady bukmacherskie Etoto są w pełni legalnym podmiotem, który działa wyłącznie w Internecie. Dzięki temu właściciel skupia się w obrębie jednej grupy graczy i nie ponosi kosztów związanych z opłacaniem punktów stacjonarnych, które powoli odchodzą w zapomnienie. Zdecydowanie polecamy tego bukmachera!

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI


Czy legalne Etoto posiada w Polsce licencje?


Tak, firma posiada licencję Ministerstwa Finansów od 2014 roku.


Czy Etoto posiada punkty naziemne?

Nie, Etoto właściciel skupił się wyłącznie na organizowaniu zakładów wzajemnych przez Internet.


Jaki bonus powitalny posiada Etoto?


Nowi użytkownicy po zarejestrowaniu konta mogą skorzystać z promocji od pierwszej wpłaty wynoszącej 200% do 200 zł.


Czy Etoto posiada aplikację mobilną?

Tak, aplikację możemy pobrać na systemy Android oraz iOS.


Jakie metody płatności obsługuje Etoto?


Etoto legalny bukmacher zadbał o sprawy techniczne, w związku z tym zaksięgujemy nasze pieniądze za pomocą systemu Przelewy24, Bliku, karty VISA/Mastercard i PaysafeCard.