FUKSIARZ BONUS POWITALNY

bonus powitalny fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz to stosunkowo nowy podmiot na polskim rynku, który od początku istnienia podkreśla, że chce jak najszybciej stać się czołową firmą w Polsce. Czy mu się to uda? Tego nie wiadomo, ponieważ obecnie po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej konkurencja jest naprawdę ogromna. Gracz przed wyborem odpowiedniego bukmachera ma do dyspozycji aż 20 serwisów. Z pewnością każdy ma swoje plusy oraz minusy i posiada inne promocje. Do bardzo atrakcyjnych należy bezsprzecznie Fuksiarz bonus powitalny, który weźmiemy pod lupę w dalszej części artykułu. Firma uzyskała licencję Ministerstwa Finansów w grudniu 2020 roku, a działalność online rozpoczęła w maju 2021 r. Ta informacja jest niezbędna, szczególnie dla nowych użytkowników, ponieważ legalność i transparentność to dwa bardzo ważne terminy.

Ambasadorem firmy został popularny polski dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski. Jest to założyciel grupy Weszło, a także współwłaściciel Kanału Sportowego, który ma już ponad 500 tys. subskrypcji. Jest to naszym zdaniem milowy krok w kontekście przyciągnięcia uwagi, a przede wszystkim nowych klientów. Czy Fuksiarz posiada bonus bez depozytu? Jakie promocje czekają na nowych graczy, którzy chcą zarejestrować swoje konto? Na te i wiele więcej pytań uzyskacie odpowiedź w tym artykule.

Fuksiarz – szybka rejestracja

Zakłady bukmacherskie cieszą się sporym zainteresowaniem i nic nie wskazuje na to, aby w przyszłości trend ten miałby ulec zmianie. Dane statystyczne wyraźnie wskazują, że ponad 80% graczy obstawia zakłady przez Internet. Ponadto coraz więcej osób przed wyborem firmy skupia się na aplikacji mobilnej. Ta zapewnia możliwość gry niezależnie od pory dnia i miejsca, w jakim się znajdujemy. Fuksiarz jak na razie ma licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych wyłącznie online. Jest to moim zdaniem dobra decyzja, ponieważ punkty stacjonarne powoli odchodzą do przysłowiowego „lamusa”. Fuksiarz bonus powitalny przyciąga wielu nowych klientów, jednak zanim uzyskamy możliwość jego wykorzystania, musimy stworzyć konto.

Tutaj ponownie jestem miło zaskoczony. Właściciele dopięli wszystko na ostatni guzik, wprowadzając funkcję szybkiej rejestracji. To znacząco ułatwia proces tworzenia konta, a przede wszystkim go przyspiesza. Według opinii graczy trwa to od 2 do maksymalnie 3 minut! Po wejściu na oficjalną stronę Fuksiarz wchodzimy w zakładkę „Rejestracja”, która znajduje się na górze strony, obok kategorii „Promocje”. Okno formularza składa się z dwóch kroków:

 1. W pierwszym wpisujemy podstawowe dane, które posłużą nam do logowania się, a są to: e-mail, hasło (powinno zawierać trudne znaki, małe i duże litery oraz liczby) i numer telefonu. Następnie poniżej potwierdzamy pełnoletność i wyrażamy zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (bonusy, promocje i konkursy). Nie jest to wymagane pole i możemy zostawić je puste. Moim zdaniem lepiej jednak uczestniczyć w akcjach marketingowych firmy, ponieważ często Fuksiarz dodaje nowe atrakcyjne bonusy dla stałych graczy. Nierzadko są to również freebety, dzięki czemu nie będziemy musieli ryzykować własnymi środkami,
 2. W drugim kroku uzupełniamy informacje o nasz numer PESEL, adres zamieszkania, datę urodzenia i kod promocyjny fuksiarz, jeśli taki posiadamy. Na koniec wpisujemy kod SMS, ustalamy limity na grę i aktywujemy konto za pomocą wysłanego na nasz adres e-mail linku. Od tej chwili konto ma tymczasowy status.

Fuksiarz – pełna rejestracja

Posiadanie konta tymczasowego nie uprawnia nas do wypłacania środków. Dodatkowo firma nakłada na nas limit stawek do 5000 PLN. Wpłaty różnymi metodami płatności możemy dokonywać na niezweryfikowanym koncie za pośrednictwem systemu PayU, Przelewy24, Dotpay oraz Tpay. Ponadto bezproblemowo zasilimy konto kartą Visa/Mastercard i popularnym Blikiem. Aby móc przelewać nasze wygrane na konto bankowe, musimy zweryfikować konto użytkownika. Sposób na to jest tylko jeden. Wykonujemy obustronny skan lub zdjęcie dowodu osobistego i wysyłamy całość po zalogowaniu się i kliknięciu w „profil”. Zwróćmy uwagę na czytelność kopii, ponieważ niewyraźne zdjęcia i dane będą automatycznie odrzucane przez pracowników obsługi klienta, co niewątpliwie wydłuży weryfikację i ewentualną wypłatę pieniędzy od bukmachera. Zdjęcie lub skan wysyłamy w formacie .jpg, a dodatkowe informacje do uzupełnienia to numer konta bankowego i adres zamieszkania. Informację o pozytywnej lub negatywnej decyzji otrzymamy drogą mailową do 48 godzin.

Spis treści

 1. Fuksiarz – szybka rejestracja
 2. Fuksiarz bonus powitalny
 3. Cashback bez końca
 4. Cashback na sporty wirtualne
 5. Mega kursy boost
 6. Fuks Kreator
 7. Early Payout
 8. FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Fuksiarz bonus powitalny

Bukmacher Fuksiarz od początku istnienia wiedział, że aby przebić się wśród tak licznej konkurencji, musi zaoferować graczom pokaźne bonusy. Czy faktycznie właściciele sprostali zadaniu? Moim zdaniem z pewnością tak. Firma dla nowozarejestrowanych graczy oferuje bonus bez depozytu Fuksiarz w formie zakładu bez ryzyka (cashback). Na czym on polega? Zasady są bardzo proste, jednak w tym przypadku różnią się one nieco w przeciwieństwie do innych firm bukmacherskich. Zakład bez ryzyka gwarantuje zwrot środków za pierwszy postawiony kupon. Aktywuje się on tylko w przypadku porażki, ponieważ wygrana automatycznie trafia na konto depozytowe. W momencie braku szczęścia przy jubileuszowym typowaniu zwrócone pieniądze najczęściej musimy jeszcze obrócić. Jak do tematu podszedł nowy bukmacher?

Tym razem Fuksiarz bonus powitalny nie zwraca 100% zawartej kwoty zakładu, a tylko jej połowę. Można to przedstawić na prostym przykładzie. Gracz stawia swój pierwszy kupon AKO za 400 zł. Niestety trafił tylko jedno zdarzenie, a cały kupon okazał się przegrany. Bukmacher po rozliczeniu wszystkich spotkań zwraca połowę, czyli 200 PLN. Proste? Fuksiarz gwarantuje zwrot do maksymalnie 500 zł, co oznacza, że całkowite wykorzystanie promocji następuje przy kwocie 1137 PLN (ze względu na obowiązujący w Polsce 12% podatek od zakładów). Jakie są warunki pierwszego stawianego kuponu?

Cashback Fuksiarz – warunki obrotu

Większość firm bukmacherskich nakłada na graczy konieczność obrotu środków bonusowych. Fuksiarz od początku wprowadzenia bonusu powitalnego nie wymaga żadnego obrotu! To oznacza, że w przypadku przegranego pierwszego zakładu zwrócona połowa stawki może być od razu przeznaczona na dalszą grę lub mamy możliwość jej wypłaty.

Cashback bez końca

Kolejna promocja, która działa cały czas to cashback bez końca. Fuksiarz zwraca pieniądze graczom, którzy regularnie obstawiają zakłady akumulowane. Na kuponie musimy zawrzeć zakłady, które znajdują się w kategorii „Cashback”. Znajdziemy ją na głównej stronie w zakładce „Zakładu bukmacherskie”. Po lewej stronie znajduje się kalendarz spotkań, Boost, popularne rozgrywki i interesujący nas napis „Cashback”. Fuksiarz codziennie przygotowuje spotkania w różnych dyscyplinach sportowych. Na kuponie możemy mieszać sporty, a cała zabawa zaczyna się już od jednego zdarzenia! Jak wygląda procentowy zwrot w zależności od ilości typów, przedstawiamy poniżej:

Fuksiarz ma na celu jak najmniej utrudniać życie swoim klientom. Ta zasada funkcjonuje w bonusie powitalnym, ale również w stałej promocji cashback bez końca. Zwrócone środki nie podlegają żadnemu obrotowi, a maksymalny zwrot z kuponu wynosi 200 złotych.

Cashback na sporty wirtualne

Kolejny bonus Fuksiarz w formie zakładu bez ryzyka to cashback na sporty wirtualne. Ten rodzaj rozrywki, który również może przynieść nieprzeciętne zyski, staje się coraz bardziej popularny. Główną zaletą wirtuali jest możliwość typowania 24/7. Aby typować spotkania, które działają według komputerowego algorytmu, musimy wejść w zakładkę „Sporty Wirtualne”. Bukmacher Fuksiarz w dalszym ciągu ma sporo do poprawy, ale cieszy fakt, że od początku osoby odpowiedzialne za ofertę podjęły współpracę z firmą, zajmującą się dostarczaniem oprogramowania. Jak na razie możemy typować wirtualną piłkę nożną, koszykówkę i tenis. Do plusów należy duża liczba zdarzeń, możliwość typowania kilku pojedynków jednocześnie, oprawa dźwiękowa i dostęp do szczegółowych statystyk po kliknięciu w ikonę „słupków”.

Wracając do przygotowanej promocji dla fanów sportów wirtualnych, jest to bardzo ciekawa alternatywa, o której głośno na stronach poświęconych bukmacherce. Zasady niczym nie odbiegają od tych, które widnieją w cashbacku bez końca. Kupon kwalifikujący się do promocji powinien zawierać typy o kursach nie mniejszych niż 1.20. Ponadto każde zdarzenie musi dotyczyć wyłącznie wirtualnej piłki nożnej (Liga Fuksiarz lub Mistrzostwa). Zwrot za przegrany kupon następuje już od jednego zdarzenia. Maksymalnie może do nas wrócić 14% kwoty zawartej w zakładzie (minimum 6 zdarzeń). Maksymalna stawka kuponu to 2000 PLN i zostaje ona pomniejszona o 12% podatek.

Mega kursy boost

Kolejna promocja dla stałych bywalców serwisu to „Mega kursy boost”. Jest to coraz częstszy rodzaj benefitu, który pojawia się u wielu bukmacherów. Nic dziwnego, ponieważ gracze bardzo chętnie obstawiają spotkania z dużymi kursami. To zapewnia im większe wygrane, a dodatkowo nie muszą wprowadzać dużych kwot. Jest to świetna opcja dla osób, które nie dysponują wystarczającym budżetem do rekreacyjnej gry. Na czym polegają powiększone kursy? Ponownie musimy wejść na główną stronę, a następnie w zakładkę „Zakłady bukmacherskie”. Po lewej stronie pod napisem „Cashback” znajduje się zakładka „Boost”. To tam widoczne są przygotowane spotkania w różnych sportach i rozgrywkach. Posiadają one znacząco zwiększone kursy. Codziennie pojawiają się nowe zdarzenia. Na swój kupon można wrzucać nawet kilka „zboostowanych” wydarzeń. Promocja obejmuje kupony SOLO i AKO. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości korzystania z funkcji cashout.

Fuks Kreator

Funkcja „Fuks Kreator” to nowość. Przypomina ona Betbuilder dostępny u bukmachera Betfan i Noblebet, a także Custom Bet w eWinnerze. Jakie są zasady korzystania z nowej promocji?

Early Payout

Wielu na pewno pamięta świetny system cash-out dostępny u bukmachera Bet365. Nadal on istnieje, ale jak dobrze wiemy, nowa ustawa hazardowa zabrania rejestrowania kont i korzystania z usług nielegalnych firm, które widnieją w rejestrze stron zakazanych. Bet365 jest bukmacherem, który zainspirował pozostałe podmioty do udoskonalania tej funkcji. Fuksiarz zgodnie z trendami również wprowadził w swojej ofercie podobny system o nazwie „Early Payout”. Jak on działa? Zasady są niezwykle proste. Za każdym razem, gdy postawiona drużyna w piłce nożnej wygrywa przewagą dwóch bramek, promocja staje się aktywna i możemy zamknąć zakład bez konieczności czekania na końcowy rezultat. Dodatkowa różnica pomiędzy cash-outem, a early-payoutem, to kwota zwrotu środków z kuponu. W systemie od Fuksiarza otrzymujemy pełną wygraną! Jak w pełni skorzystać z funkcji Early Payout?

 1. Zarejestruj swoje konto i zaloguj się na konto gracza,
 2. Znajdź rozgrywki oznaczone widocznym napisem „Early Payout”,
 3. Wybierz typ 1X2 i dodaj do kuponu,
 4. Lista rozgrywek aktywująca Early Payout to: Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Polski, Ekstraklasa, Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga i Eliminacje Mistrzostw Świata.

Ten stały bonus to autorski pomysł bukmachera Fuksiarz, który może się w przyszłości przyczynić do uatrakcyjnienia oferty powitalnej, która i tak jest na ten moment bardzo bogata!

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jaki Fuksiarz bonus powitalny oferuje ten bukmacher?

Nowi gracze, którzy zarejestrują konto w Fuksiarzu, otrzymują zakład bez ryzyka o wartości 50% do 500 zł.

Czy Fuksiarz freebet znajduje się w ofercie powitalnej?

Niestety Fuksiarz bonus powitalny nie ma w swojej ofercie freebetu.

Ile wynosi obrót zakładu bez ryzyka?

Fuksiarz dba o swoich klientów, czego dowodem jest brak jakiegokolwiek obrotu bonusem.

Jakie metody płatności są dostępnę?

Fuksiarz współpracuje z licznymi bankami, a pieniądze wpłacimy za pomocą systemu Przelewy24, Dotpay, PayU i Tpay. Ponadto dostępny jest Blik oraz karta Visa/Mastercard.