BONUS BEZ DEPOZYTU FORTUNA

bonus bez depozytu fortuna

Bukmacher Fortuna

Fortuna jest bukmacherem, który funkcjonuje na polskim rynku bukmacherskim już od 1996 roku. Jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów, a co za tym idzie również jednym z najbardziej lubianych. Fortuna wyróżnia się naprawdę dobrą ofertą, przy zachowaniu wysokich kursów. W dodatku jest to bukmacher, który ma interesujące promocje na start, ale również dba o swoich stałych klientów. Co istotne, bonus bez depozytu Fortuna również posiada w swojej ofercie. Marketingowo jest to bukmacher, który prezentuje się naprawdę dobrze. Wynika to z faktu, że jest głównym sponsorem pierwszej ligi, a ponadto sponsoruje również wielokrotnego Mistrza Polski – Legię Warszawa. W Polsce bardzo popularne są również skoki narciarskie. W tym kierunku również poszedł bukmacher, nawiązując współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim, w wyniku której Fortuna sponsoruje Reprezentacje Polski w Skokach Narciarskich. Nic dziwnego zatem, że Fortuna jest bardzo popularnym bukmacherem – w końcu ich logo spotkać można niemal wszędzie. Jaki jest bonus bez depozytu Fortuna?

Spis treści

 1. Bukmacher Fortuna
 2. Fortuna bonus bez depozytu
 3. Na czym polega freebet Fortuna?
 4. Zakład bez ryzyka
 5. Obrót freebetem i zakładem bez ryzyka
 6. Czy oferta powitalna Fortuny jest dobra?
 7. Play Fortuna bonus bez depozytu opinie
 8. Promocje towarzyszące

Fortuna bonus bez depozytu

Bukmacher, będąc w czołówce popularności, jeżeli chodzi o polski rynek bukmacherski, nie mógł pominąć Fortuna freebet. Jest to oczywiście inaczej zwany bonus bez depozytu, szczególnie uwielbiany przez graczy. Jego atrakcyjność wynika z faktu, że nie musimy dokonywać żadnej wpłaty, aby uzyskać środki na grę. Postawić kupon będziemy mogli zaraz po założeniu konta, ponieważ na nasze konto przyznany zostanie play Fortuna bonus bez depozytu. Stan na dzień dzisiejszy ma się tak, że wysokość wspomnianego freebetu wynosi 20 zł. Jeżeli chcemy go odebrać, to wystarczy założyć konto, rejestrując się z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Jest to w zasadzie jedyny warunek przyznania bonusu bez depozytu. Kwota, którą otrzymujemy w ramach promocji, jest podobna do tej, którą oferują inni bukmacherzy posiadający w swojej ofercie freebety na start. W zasadzie jest ona wystarczająca, aby móc sprawdzić sobie jak wygląda obstawianie u danego bukmachera, sprawdzenie kursów, poprawności rozliczania itp. W dodatku, jeżeli uda nam się dobrze rozdysponować przyznany bonus, to już na start możemy wypracować sobie pokaźną sumę do dalszego grania lub do wypłacenia – jeżeli uda nam się freebetem obrócić i będziemy chcieli zachować jego wysokość dla siebie. 

Czytaj: opinie Fortuna.

Na czym polega freebet Fortuna?

Jest to promocja, skierowana tylko i wyłącznie do nowych graczy, zatem jeżeli mamy już konto na Fortunie, to nie będziemy mogli z niej skorzystać. Polega ona na tym, że po zarejestrowaniu się z odpowiednim kodem promocyjnym (TYPERVIP), bukmacher przyzna nam określoną kwotę na konto bonusowe, za którą możemy postawić kupon. Generalnie rzecz biorąc, klienci bardzo sobie cenią tę promocję. Trudno jest narzekać na bonus, który dostajemy tak naprawdę za nic. Ponadto możemy zagrać kupon, nie ryzykując własnych środków finansowych, a możemy się jedynie na tym wzbogacić.

Należy docenić, że Fortuna bonus bez depozytu umieściła w swojej ofercie, ponieważ jest do promocja, którą bukmacherzy stosują dosyć niechętnie. Uwielbiają ją jednak użytkownicy, nie tylko ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z obstawianiem, ale również doświadczeni gracze. Często sam fakt występowania freebetu na start u któregoś z bukmacherów, skłania gracza do założenia u niego konta. Z tego też powodu, warto jest zakładać konto u wielu bukmacherów. Dzięki temu, będziemy mieli możliwość skorzystania z licznych bonusów dla start, a ponadto z bonusów okazjonalnych oferowanych przez różnych buków. 

Zakład bez ryzyka

Freebet Fortuna nie jest jedyną promocją, którą bukmacher oferuje na start swoim nowym użytkownikom. Drugą najpopularniejszą i uwielbianą przez graczy promocją jest zakład bez ryzyka. Polega ona na zabezpieczeniu w pewnym sensie naszego kuponu. W przypadku, kiedy zagramy wspomniany zakład bez ryzyka, a nasz kupon zostanie rozliczony jako przegrany to otrzymamy zwrot postawionej stawki. W zestawieniu z freebetem, zakład bez ryzyka wypada równie atrakcyjnie. Zaletą freebetu jest brak konieczności dokonywania wpłaty, gdzie korzystając z tej drugiej promocji depozyt jest konieczny, aby mieć środki na postawienie kuponu. Z drugiej jednak strony, zakład bez ryzyka opiewa na o wiele większą kwotę, niż Fortuna bonus bez depozytu.

W przypadku tego bukmachera, rejestrując się z kodem TYPERVIP, możemy skorzystać z zakładu bez ryzyka do 600 zł. Za taką też kwotę możemy zagrać, mając pewność, że w przypadku niepowodzenia bukmacher zwróci nam naszą stawkę. Oczywiście możliwe jest zagranie za niższą kwotę np. 50 zł, ale wtedy dostaniemy tylko zwrot w wysokości kwoty, którą postawiliśmy na zakład bez ryzyka. Pamiętajmy, że zwrot dokonywany przez bukmachera podlega podatkowi, a więc kwota zostanie pomniejszona o 12%, ponieważ tyle aktualnie wynosi podatek od zakładów bukmacherskich. Tak więc, przykładowo grając za 100 zł, gdy nasz kupon będzie przegrany, to odzyskamy 88 zł. Analogicznie, jeżeli chcielibyśmy w pełni wykorzystać oferowany zakład bez ryzyka i zagramy za 682 zł, to w przypadku niepowodzenia zwrócone nam zostanie 600,00 zł.

Obrót freebetem i zakładem bez ryzyka

Jak to już bywa w przypadku bonusów okazjonalnych, również tych bez depozytu i zakładów bez ryzyka wymagany jest obrót określoną kwotą. Trzeba jednak przyznać, że Fortuna do tego tematu podchodzi niesamowicie liberalnie, działając mocno na korzyść klienta. W zasadzie wymagany obrót jest najniższy, jaki można sobie wyobrazić. Zarówno w przypadku Fortuna freebet, jak i zakładu bez ryzyka, obowiązują te same zasady. Bukmacher określa, że aby móc przenieść środki pochodzące z obu tych promocji i wystarczy obrócić nimi zaledwie jednokrotnie. Czyli  w przypadku freebetu – zagrać za jego całość, tak samo w przypadku zakładu bez ryzyka.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Fortuna nie określa żadnego minimalnego kuru, wymaganego do obrotu. Oznacza to, że możemy zagrać dowolne zakłady, po nawet niskich kursach, a tak postawiony zakład zostanie zaliczony na poczet obrotu. Trzeba przyznać, że takie warunki rzadko są stawiane przez bukmacherów. Najczęściej wymagany jest co najmniej trzykrotny obrót, po z góry określonych kursach minimalnych. Co ciekawe, jeszcze do niedawna Fortuna również miała bardziej rygorystyczne warunki obrotu, ale postawiła to zmienić na korzyść swoich klientów. 

Czy oferta powitalna Fortuny jest dobra?

Odpowiedź na to pytanie jest zdecydowanie twierdząca. Trudno jest sobie wyobrazić sobie lepsze warunki do rozpoczęcia przygody z obstawianiem zakładów. Poza tym, że mamy do dyspozycji zakład bez ryzyka, który obejmuje stawkę, aż do 600 zł, to otrzymujemy również freebet w wysokości 20 zł. W połączeniu te dwie promocje dają nam naprawdę duże możliwości do obstawiania. Trzeba przyznać, że w porównaniu do innych bukmacherów, jest to naprawdę dobra oferta. Na jej atrakcyjność szczególnie mocno wpływa fakt bardzo niskich wymagań co do obrotu przyznanymi bonusami. Naprawdę rzadko się zdarza, aby któryś z bukmacherów wymagał zaledwie jednokrotnego obrotu, nie określając przy tym kursu minimalnego.

Przez takie warunki, ryzyko utraty swoich pieniędzy (z zakładu bez ryzyka) jest zminimalizowane do maksimum. Jest to oferta szczególnie atrakcyjna dla osób początkujących, które mają jeszcze dosyć niewielkie doświadczenie jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie. Trzeba przyznać, że właśnie przez takie promocje i Fortuna bonus bez depozytu, bukmacher uchodzi za jednego z najlepszych i najbardziej lubianych. Widać, że zależy im na swoich klientach i stwarzają im możliwie najlepsze warunki obstawiania. 

Play Fortuna bonus bez depozytu opinie

Po przeczytaniu powyższej części tego artykułu nikt nie będzie zdziwiony stwierdzeniem, że Fortuna jest bukmacherem, który cieszy się niesamowicie dobrą opinią. W zasadzie trudno jest się do czegokolwiek przyczepić. Fortuna naprawdę dba o swoich klientów, co widać między innymi w ofercie powitalnej. Również użytkownicy, którzy są już od jakiegoś czasu z Fortuną, nie mają na co narzekać. Bukmacher dba również o swoich stałych klientów, organizując różnego rodzaju bonusy okazjonalne.

W dodatku Fortuna posiada naprawdę dobrą aplikację mobilną. Jest ona bardzo przejrzysta, łatwo jest się w niej odnaleźć i jest pozbawiona błędów. Nikt nie powinien mieć problemów, aby z łatwością z niej korzystać. Nie bez powodu, również aplikacja tego bukmachera, tak samo jak sam bukmacher, jest uznawana za jedną z najlepszych na rynku. Rynek zakładów bukmacherskich rozwija się ostatnio bardzo dynamicznie. Regularnie powstają nowe firmy oferujące zakłady bukmacherskie, które kuszą swoich potencjalnych klientów niesamowitymi promocjami. Nie mniej jednak, Fortuna skutecznie działa, aby jak najwięcej klientów zostało z nimi. Wynika to z faktu, że bukmacher poprzez swoje propozycje i rozwiązania sprawia, że klient czuje się u niego naprawdę dobrze.

Promocje towarzyszące

Rejestrując się z kodem TYPERVIP uzyskać możemy tylko albo i aż zakład bez ryzyka oraz bonus bez depozytu Fortuna. Samo to połączenie sprawia, że pakiet powitalny oferowany przez bukmachera jest bardzo atrakcyjny. Co prawda, oprócz tych dwóch promocji na start nie otrzymamy nic więcej. Aczkolwiek, Fortuna jest bukmacherem, który ma wiele aspektów funkcjonujących dla wszystkich użytkowników, w dodatku na stałe. Najciekawszym z nich jest bez wątpienia gra bez podatku. Fortuna to bukmacher jeden z niewielu, który posiada grę bez podatku w swojej ofercie na stałe. Aby z niej korzystać, w zasadzie nie trzeba spełnić jakiś szczególnie wygórowanych warunków. Wystarczy, że na naszym kuponie znajdą się co najmniej trzy zdarzenia, przy czym każde z nich musi mieć kurs co najmniej 1.30.

Gra bez podatku, po spełnieniu wspomnianych warunków zostanie przypisana do naszego kuponu automatycznie. Objawia się ona tym, że na naszym zakładzie pojawia się ,,dodatkowe zdarzenie” określone jako gra bez podatku, z kursem 1.14. Właśnie ten kurs sprawia, że potencjalna wygrana wzrasta o kwotę podatku. Jest to niezwykle atrakcyjne, szczególnie kiedy do wygrania mamy dość dużą sumę pieniędzy. Promocja gry bez podatku dotyczy zarówno zakładów prematch, jak i live.

Szybsze zakładanie konta

Bukmacher Fortuna jest prekursorem na polskim rynku bukmacherskim, jeżeli chodzi o przyśpieszenie procesu zakładania konta. Dotychczasowo, było to dosyć uciążliwe, ponieważ każdy z bukmacherów wymagał potwierdzenia tożsamości za pomocą skanów dowodu osobistego. Jest to o tyle męczące, że często zdarza się, że zdjęcia są odrzucane. Wynika to z faktu, iż zdarzy się uciąć jeden z rogów dowodu, czy też wysłać lekko rozmazane zdjęcie. W konsekwencji czego, potwierdzenie tożsamości zostaje odrzucone i musimy jeszcze raz dokonywać procesu weryfikacji. Fortuna wprowadziła rozwiązanie, dzięki któremu te problemy staną się przeszłością. Wszystko za pomocą współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową.

Od teraz potwierdzić tożsamość można za pomocą mojeID. Polega to na tym, że w celu weryfikacji wystarczy zalogować się na stronę banku, w którym posiadamy swoje konto. Co istotne, jeszcze nie wszystkie banki zaliczają się do puli, która tego typu potwierdzenie tożsamości umożliwia. Można jednak domniemywać, że zmieni się to wraz z upływem czasu. Opcja ta, jest przede wszystkim niesamowicie szybka i w dodatku bezproblemowa. Jest również bardzo łatwa, ponieważ po wybraniu opcji potwierdzenia tożsamości za pomocą mojeID, zostaniemy przekierowani na stronę, na której każdy kolejny konieczny krok jest wytłumaczony. Warto dodać, że to rozwiązanie jest w pełni bezpieczne. 

Oferta Fortuny

Jak już zostało wspomniane, freebet Fortuna wymaga niewielkiego obrotu. W tym celu konieczne jest postawienie kuponu, na dowolne wydarzenia. Warto przyjrzeć się, jakiego rodzaju zakłady proponuje ten bukmacher. Bez wątpienia ofertę uznać należy za mocno rozbudowaną, głównie z uwagi na fakt, że Fortuna proponuje zakłady na ponad 30 dyscyplin sportowych. W tym zawierają się oczywiście propozycje na najpopularniejsze sporty takie jak: piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka czy piłka ręczna. Znajdziemy również zakłady na dosyć niszowe sporty typu: squash, badminton, a nawet wyścigi konne. Wracając jednak do tych najpopularniejszych dyscyplin, to warto wiedzieć, że znajdziemy również zakłady na dosyć niepopularne ligi. Rzadko zdarza się, aby ktoś chciał obstawiać pierwszą ligę piłki nożnej w Hongkongu, Bahrajnie, czy też Etiopii. W Fortunie jest to jednak możliwe, dlatego jeżeli ktoś jest specjalistą lig egzotycznych, to powinien zapoznać się z propozycjami zakładów przygotowanymi przez tego bukmachera.

Oczywiście, jeżeli chodzi o nasze krajowe podwórko, to zakłady nie ograniczają się do samej Ekstraklasy. Sam fakt, że Fortuna jest sponsorem pierwszej ligi, wpływa na to, że możemy ją oczywiście obstawiać. Zakłady dotyczące polskich lig u tego bukmachera sięgają również drugiej i trzeciej ligi, a czasami nawet i czwartej. W każdym razie nie ulega wątpliwości fakt, że każdy typer znajdzie na Fortunie zakłady, które przypadną mu do gustu. Przy tak szerokiej ofercie nie ma wręcz innej możliwości. Tak więc, obrócenie Fortuna bonus bez depozytu nie powinno być większym problemem. 

Punkty stacjonarne Fortuna

Co prawda Fortuna freebet nie obowiązuje w punktach stacjonarnych. Jest to promocja przeznaczona jedynie dla aplikacji mobilnej/strony internetowej. Nie mniej jednak, wciąż wiele osób chętnie korzysta z punktów stacjonarnych, zamiast z coraz popularniejszych zakładów internetowych. Jeżeli chodzi o Fortunę, to na brak punktów stacjonarnych z całą pewnością nie można narzekać. Na ten moment, liczba punktów wynosi około 450. Wnioskować po tej liczbie można, że każdy z nas powinien mieć chociaż jeden punkt oddalony niedaleko jego miejsca zamieszkania. Taka liczba pokazuje również, jak wielu pracowników zatrudnia ten legalny bukmacher. Dodajmy do tego jeszcze ekipę zajmującą się zakładami internetowymi. Pokazuje to, jak wielką firmą jest obecnie Fortuna. Jednak nie ma co się dziwić, zważywszy na okres funkcjonowania na rynku oraz zdecydowanie dużą popularność tego bukmachera.

Fortuna punkty FKP

Jak już wspominaliśmy bukmacher kusi klientów zakładem bez ryzyka, grą bez podatku, a także Fortuna bonus bez depozytu. W dodatku, znajdziemy również specjalny program lojalnościowy, który nagradza aktywnych użytkowników. Każdy, kto zawiera zakłady na Fortunie otrzymuje za to specjalne punkty FKP. Za postawienie określonej stawki otrzymujemy odpowiednią liczbę punktów. Punkty FKP to nic innego jak Fortuna Klub Plus. Na duży plus tego programu lojalnościowego, jest fakt że nasze konto zasilane punktami jest automatycznie. W dodatku regulamin promocji jest jasny i przejrzysty. Za każde postawione 2 zł na kupon, otrzymamy 1 punkt FKP (przykładowo stawiając 100 zł, otrzymamy 50 punktów FKP).

Jednak, w przypadku kiedy nasza stawka będzie liczbą nieparzystą, to wtedy przyznawane punkty są zaokrąglane w dół – przykładowo: grając za 33 zł nie otrzymamy 16,5 punktów, tylko 16, ponieważ bukmacher nie uznaje połowicznych punktów. Istnieje również limit punktów, które możemy zdobyć danego dnia i wynosi on 300 punktów FKP – czyli każdego dnia zagrać mając korzyści w programie lojalnościowym możemy za 600 zł. Warto dodać, że punkty nie mają terminu ważności i nie są zabierane użytkownikowi pod żadnym pozorem. Punkty możemy wykorzystać na zawieranie zakładów, bez wykorzystywania do tego swoich własnych środków finansowych. 

Podsumowanie

Powyższy artykuł tylko utwierdza w przekonaniu, że Fortuna nie bez powodu uchodzi za jednego z najlepszych polskich bukmacherów i zbiera najlepsze opinie. Już sam fakt, że bonus bez depozytu Fortuna oferuje nowym graczom, działa ogromnie na jej korzyść. Doliczyć do tego należy oczywiście świetny zakład bez ryzyka, nie wspominając już o niesamowicie przystępnych warunkach obrotu obydwoma bonusami. Nie można się również w żaden sposób przyczepić do proponowanej przez tego bukmachera oferty, która jest niezwykle szeroka i atrakcyjna – przy zachowaniu całkiem wysokich kursów. Ponadto Fortuna pochwalić się może jedną z najlepszych aplikacji na rynku.

Warto wiedzieć, że za jej pomocą można korzystać z Fortuna TV, która to opcja umożliwia oglądanie wybranych wydarzeń sportowych. Oczywiście dotyczy to tylko tych rywalizacji, na które bukmacher posiada stosowną licencję. Co ciekawe, Fortuna jest jedynym bukmacherem, który oferuje transmisje gal najlepszej federacji MMA na świecie – mowa oczywiście o UFC. Dobrym ruchem ze strony Fortuny, jest także bycie prekursorem niektórych rozwiązań. Mowa tutaj o możliwości potwierdzenia tożsamości za pomocą mojeID.

Warto dodać, że obecnie żaden inny bukmacher działający na polskim rynku nie ma takiej możliwości w swojej ofercie. Na duży plus jest także oczywiście program lojalnościowy. Dzięki niemu, w teorii za każdy zakład coś zyskujemy. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów FKP możemy je przecież wymienić na stawkę kuponu i zagrać zakład za darmo. Gołym okiem jest widoczne, że Fortuna dba o swoich klientów, zarówno tych nowych, jak i tych, którzy są jej użytkownikami już od dłuższego czasu.

Promocje, obsługa, jak i oferta są na najwyższym krajowym poziomie, co wpływa na popularność tego bukmachera. Trudno jest znaleźć osoby, które nie lubią Fortuny z jakiegoś względu, ponieważ opinie są w znacznej większości pozytywne, konstruowane z samych superlatywów. Nic dziwnego, że Fortuna posiada naprawdę ogromną bazę klientów, która stale ulega powiększeniu.

FAQ – pytania i odpowiedzi

 1. Czy zakład bez ryzyka i fortuna bonus bez depozytu są ograniczone czasowo?

Na ten moment nie. Obie promocje obowiązują, aż do ich odwołania przez bukmachera.

 1. Czy każdy może odebrać freebet i zakład bez ryzyka?

Obie promocje odebrać mogą tylko osoby, które nie mają jeszcze konta na Fortunie i założą je z kodem promocyjnym TYPERVIP. Przypominamy, że takie konto założyć może jedynie osoba pełnoletnia.

 1. Kto może skorzystać z kodu TYPERVIP?

Ten kod promocyjny przeznaczony jest jedynie do użycia przy rejestracji. Zatem wykorzystać go mogą jedynie osoby, które nie posiadają jeszcze konta u danego bukmachera.