NOBLEBET KOD PROMOCYJNY

kod promocyjny noblebet

Noblebet to kolejny bukmacher w rankingu, który przypomina ofertą zakłady bukmacherskie LVBet. Firma została założona w 2017 roku pod nazwą Polski Bukmacher Spółka z o.o. Prezesem jest Norbert Ciepierski, a w składzie zarządu pojawiają się również nazwiska, które są odpowiedzialne za działalność LVBet. Zakłady bukmacherskie Noblebet cieszą się jedną z największych popularności wśród typerów. Badania rynku i opinie wskazują, że gracze cenią sobie innowacje i liczne udogodnienia, w tym również unikalny Noblebet kod promocyjny. Noblebet to marka, która naszym zdaniem ma najwięcej różnego rodzaju funkcji, które czynią ją wyjątkową na naszym rynku.

Właściciele otrzymali stosowne uprawnienia na prowadzenie zakładów wzajemnych w styczniu 2019 roku. Licencja Ministerstwa Finansów wydawana jest na okres 6 lat, dzięki temu bukmacher ma sporo czasu na ulepszenie swojej oferty i zdobycie uznania wśród graczy. Uzyskanie licencji spowodowało, że Noblebet kod promocyjny można bez problemu stosować podczas rejestracji konta. Warto zaznaczyć, że użytkownicy mogą się rejestrować od 18 września 2019 roku. Sprawdźmy zatem, co oferuje kod bonusowy Noblebet i jakie pozostałe promocje zafundowała nam ta stosunkowo nowa firma w Polsce.

Rejestracja konta tymczasowego


Zacznijmy od ważnego aspektu, jakim jest zarejestrowanie konta. Bez tej czynności nie ruszymy dalej, ponieważ wszystkie promocje dla nowych klientów zostają aktywowane po weryfikacji konta tymczasowego. Założenie go trwa zaledwie kilka chwil dzięki funkcji „szybka rejestracja”. Poniżej przedstawiamy, jak wygląda cały proces:

 1. Krok pierwszy – Wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera Noblebet i klikamy zakładkę „Rejestracja”. Znajduje się ona w prawym górnym rogu. Tam również w przyszłości będziemy korzystać z logowania,
 2. Część druga – Noblebet prosi nas o uzupełnienie podstawowych danych. Wszystko jest poufne i nie ma możliwości wycieku danych. Na pierwszej stronie wpisujemy imię, nazwisko i numer PESEL. Ponadto musimy również wybrać naszą narodowość. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Idź Dalej”,
 3. Krok trzeci – Jest to ostatnia część przed utworzeniem konta tymczasowego. Kartę musimy uzupełnić o dodatkowe informacje. Pola wymagane to: adres e-mail, nazwa użytkownika, hasło, numer telefonu komórkowego i Noblebet kod promocyjny. Poniżej czeka nas jeszcze zatwierdzenie pełnoletności, regulaminu bukmachera i autentyczności wprowadzonych przez nas danych. Jeśli chcemy zakończyć rejestrację, klikamy opcję „Zakończenie Rejestracji”.

Pełna rejestracja Noblebet


Konto przejściowe daje nam możliwość korzystania z bonusów i obstawiania zakładów. Niestety nie uprawnia nas ono do wypłacania środków, a ponadto limit stawek wynosi 5200 zł. Noblebet nie nakłada wymagań co do czasu aktywności konta tymczasowego, ale prędzej czy później będziemy musieli zmienić status profilu na „stały”. Jak tego dokonać? Procedura jest znana, jednak nowi gracze mogą mieć z tym problem. Podczas wypełniania formularza można przejść od razu do pełnej rejestracji i weryfikacji konta. Ten proces wymaga od nas podanie adresu zamieszkania, kodu pocztowego, typu dokumentu tożsamości i numeru dowodu osobistego lub paszportu. Następnie musimy wgrać plik z wyraźnym zdjęciem lub skanem obu stron dokumentu. Poniżej jest jeszcze pole na wpisanie numeru konta bankowego, na który będziemy przesyłać środki z wygranych kuponów. Weryfikację możemy bez problemu dokończyć później, jeśli pominęliśmy ją podczas szybkiej rejestracji. Robi się to bezpośrednio w profilu gracza.

Spis treści

 1. Rejestracja konta tymczasowego
 2. Noblebet kod promocyjny – Bonus od pierwszej wpłaty
 3. Bonus od drugiego depozytu
 4. Kod promocyjny Noblebet – bonus od trzeciego depozytu
 5. Gra bez podatku u bukmachera Noblebet
 6. Bonus dla użytkowników aplikacji mobilnej
 7. Jak dobrze wykorzystać bonus powitalny i kod promocyjny Noblebet?
 8. Noblebet kod promocyjny – Pozostałe promocje

Noblebet kod promocyjny – Bonus od pierwszej wpłaty


Firma Noblebet przygotowała dla nowych graczy pakiet powitalny, który składa się z aż czterech nagród. Omówimy je po kolei w osobnych akapitach. Na wstępie zajmiemy się bonusem od pierwszej wpłaty. Jest to standardowa forma promocji, która pojawia się praktycznie wszędzie. Bukmacherów różni tylko kwota i warunki obrotu. Kod promocyjny Noblebet nie jest wymagany podczas rejestracji, aby uzyskać wszystkie opisywane przez nas benefity. Na start nasza pierwsza wpłata zostanie podwojona do kwoty 1250 PLN. Aby aktywować ten bonus, należy zasilić konto na kwotę minimum 10 zł. Bonus i depozyt trafiają na konto bonusowe, a następnie środki trzeba obrócić 4-krotnie po kursie min. 1.85. Warto zaznaczyć, że zawieranie zakładów przeciwstawnych nie jest dozwolenie przy wykonywaniu obrotu. Dodatkowo nie można korzystać z oferty sportów wirtualnych i gier karcianych, a także funkcji cashout, która zamyka przedwcześnie nasz kupon. Bonus zostaje uwolniony, gdy dokonamy pełnego obrotu w czasie do 30 dni.

Bonus od drugiego depozytu

Kolejny atrakcyjny profit, jaki zyskamy, tworząc u bukmachera Noblebet konto, to bonus od drugiej wpłaty. Wynosi on 50% do 1000 zł. Aby w pełni skorzystać z tej promocji, musimy wpłacić 2000 PLN. Tym razem zasady są nieco inne niż w przypadku wcześniej omawianego bonusu. Dla przykładu, zasilając konto kwotą 500 zł, otrzymamy dodatkowe 250 PLN na grę. Razem jest to 750 zł. Bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.85. Do obrotu nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne, Player Bets, gry karciane i zakłady systemowe. Każdy gracz, który użył kodu promocyjnego Noblebet i dokonał drugiego depozytu, musi obrócić środkami w czasie 30 dni, pamiętając o braku możliwości używania funkcji cash out, która zamyka zakłady przed czasem.

Kod promocyjny Noblebet – bonus od trzeciego depozytu


Noblebet oferuje trzy bonusy od kolejnych wpłat. W przypadku przelania środków po raz trzeci otrzymujemy bonus wynoszący 100% do 250 PLN na gry karciane i sporty wirtualne. Minimalna kwota aktywująca promocję to 10 PLN. Warunki obrotu są nieco trudniejsze niż poprzednio. Gracz musi dokonać obrotu 5 razy na kuponach z kursem min. 1.85. Wszystkie zakłady mają być zagrane w kategorii gry karciane lub sporty wirtualne. Czas na obrót to 30 dni.

Gra bez podatku u bukmachera Noblebet


Ostatnia czwarta część promocji powitalnej to gra bez podatku przez 30 dni. Rzadko, który bukmacher godzi się na tego typu udogodnienie dla swoich użytkowników, dlatego tym bardziej trzeba docenić właścicieli, że wdrążyli zniwelowanie 12% podatku podczas obstawiania przy użyciu Noblebet kod promocyjny. Jest jednak kilka warunków:

Bonus dla użytkowników aplikacji mobilnej


W dzisiejszych czasach urządzenia mobilne są na porządku dziennym. Praktycznie każda osoba ma smartfon, a nie rzadko korzysta się z tabletów. Aplikacja daje komfort obstawiania spotkań niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujemy. Noblebet to profesjonalna marka, która rzecz jasna wprowadziła do swojej oferty dedykowaną apkę. Można ją pobrać w zakładce „Aplikacja Mobilna”. Są dwa sposoby na dodanie aplikacji na nasze urządzenie. Pierwszy tradycyjny to oczywiście pobranie z App Store (iOS) lub bezpośrednio ze strony bukmachera (Android i iOS). Druga opcja to dodanie bezpośrednio aplikacji z mobilnej przeglądarki, wchodząc w ustawienia i klikając „Dodaj do ekranu głównego. Noblebet dla użytkowników korzystających z aplikacji przygotował specjalną promocję. Wystarczy, że zarejestrujemy konto, pobierzemy najnowszą wersję apki i postawimy zakład za stawkę minimalną wynoszącą 20 zł. Kurs min. musi wynosić 2.00. Po rozliczeniu zakładu bonus wymaga 3-krotnego obrotu po kursie min. 1.85. Na obrót mamy 30 dni.

Jak dobrze wykorzystać bonus powitalny i kod promocyjny Noblebet?


Oferta zakładów sportowych Noblebet wygląda imponująco. Każdy gracz znajdzie coś dla siebie spośród ponad 40 dyscyplin sportowych. W kluczowej fazie sezonu liczba ta rośnie nawet do 50! Bonusy od dwóch pierwszych wpłat przysługują graczom, którzy skorzystają z oferty przedmeczowej i zakładów na żywo. W zakładce „Sport” znajdziemy całą listę wszystkich dostępnych aktualnie sportów. Dodatkowo Noblebet przygotował przydatne narzędzie, które przedstawia rozgrywki w formie kalendarza. Dzięki temu wszystko jest przejrzyste i proste do znalezienia. Największym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim piłka nożna. Na najpopularniejsze ligi i turnieje Noblebet dodaje nawet ponad 300 rynków zdarzeń! Jest to prawdziwa „topka”, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie legalne firmy w Polsce. Oprócz piłki nożnej znajdziemy w ofercie m.in. koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, hokej na lodzie, tenis ziemny, futbol amerykański, futbol australijski, snooker, baseball, rugby, sporty walki, rzutki, futsal, a nawet unihokej, piłkę wodną i wrestling.


Drugim elementem wyróżniającym firmę na tle konkurencji jest oferta live. Noblebet korzysta z dwóch widoków (konferencyjny i pojedynczy). W tym drugim mamy dostęp do rozbudowanego match-trackera, który ukazuje na naszym ekranie najważniejsze zdarzenia z meczu lub pojedynku. Ponadto pod miniaturą boiska znajduje się kilka symboli. Odpowiadają one za statystyki, składy, tabele, mecze bezpośrednie, aktualną formę i przebieg starcia w formie tekstowej. Na niektóre rozgrywki jest przewidziana transmisja online. Wystarczy, że mamy zarejestrowane konto i posiadamy minimalną kwotę depozytu.


Kod promocyjny Noblebet, który aktywuje również bonus od trzeciej wpłaty, możemy wykorzystać na sporty wirtualne i gry karciane. W zakładce „Wirtualne” mamy do wyboru dwóch dostarczycieli oprogramowania (Leap Gaming i Golden Race). Razem jest to aż 12 różnych kategorii w ponad 5 dyscyplinach. W grach karcianych z udziałem realnych krupierów (także polskich) możemy typować pokera, wojnę i blackjacka. Wszystko pokazywane jest na średniej wielkości oknie z możliwością włączenia lub wyłączenia dźwięku.

Czytaj więcej: Noblebet legalny bukmacher.

Noblebet kod promocyjny – Pozostałe promocje

Noblebet – Metody płatności


Aby móc wykorzystać Noblebet kod bonusowy, musimy dokonać przynajmniej jednej wpłaty na konto gracza. W tym celu logujemy się na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej i klikamy „Płatności”. Tam wybieramy sposób zaksięgowania środków. Jakie metody są dostępne?


W zależności od metody minimalna wpłata wynosi od 1 zł do 20 PLN. Wypłat możemy dokonywać bezpośrednio na konto bankowe lub na elektroniczny portfel Plix. Wypłaty są błyskawiczne, jeśli nasz bank znajduje się na aktualnej liście placówek, które współpracują z Noblebet. Do nich zaliczamy, mBank, PKO BP, Credit Agricole, Inteligo, Alior Bank, Nest Bank, Get In Bank i Volkswagen Bank. Minimalna kwota przelewu to 10 zł.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI


Jaki jest kod promocyjny Noblebet?

W tej chwili nie posiadamy aktywnego kodu bonusowego Noblebet. Nie ma to jednak wpływu na wartość pakietu powitalnego.

Jaki bonus otrzymujemy podczas rejestracji w Noblebet?

Firma raczy nas aż czterema promocjami. Przy pierwszej wpłacie możemy uzyskać podwojenie kwoty do 1250 zł. Drugi depozyt to 50% do 1000 PLN. Trzecie zasilenie konta to 100% do 250 zł na gry karciane i sporty wirtualne. Na koniec przez 30 dni, jeśli spełnimy wszystkie wymagania, będziemy mogli grać bez 12% podatku.