BONUS POWITALNY TOTALBET

bonus powitalny totalbet

Bukmacher Totalbet to kolejna firma na polskim rynku, która funkcjonuje zaledwie kilka lat. Spółka istnieje od 2017 roku i uzyskała licencję Ministerstwa Finansów 22 marca 2018 roku. Totalbet działa wyłącznie przez Internet, rezygnując tym samym z punktów stacjonarnych. Oficjalna strona ruszyła 2 lipca tego samego roku. Jest to dobry wybór, ponieważ widzimy drastyczny trend spadkowy graczy, którzy korzystają z punktów naziemnych. Większość osób woli wygodnie siedzieć w „domku” i śledzić wydarzenia sportowe. Właścicielem Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. jest grupa kapitałowa Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A., a prezesem jest Zbigniew Benbenek znajdujący się na liście najbogatszych ludzi w Polsce. Firma pomimo krótkiego stażu stała się bardzo popularna za sprawą szerokiej oferty zakładów przedmeczowych oraz live. Ponadto Totalbet bonus powitalny jest najlepszą promocją dostępną spośród wszystkich 19 legalnych firm bukmacherskich w Polsce! Na stronie i aplikacji mobilnej znajdziemy praktycznie wszystko, czego potrzebuje początkowy i zaawansowany gracz.

BONUS POWITALNY TOTALBET – SZEROKA OFERTA

Zakłady przedmeczowe

U bukmachera Totalbet znajdziemy ponad 30 dyscyplin sportowych m.in. piłkę nożną, koszykówkę, hokej, siatkówkę, piłkę ręczną, tenis, żużel, F1, boks, MMA, kick boxing, tenis stołowy, skoki narciarskie, badminton, baseball, curling, rzutki, futbol amerykański, futbol australijski, futsal, kolarstwo, krykiet, rugby, snooker, unihokej, sporty motorowe, waterpolo, siatkówkę plażową i wiele innych. Przy najciekawszych dyscyplinach i spotkaniach mamy możliwość obstawiania średnio 100 wydarzeń.

Zakłady na żywo

Obstawianie spotkań na żywo jest bardzo ciekawą formą ze względu na śledzenie rozgrywek. Totalbet posiada bardzo rozbudowaną ofertę live dostępną w zakładce „LIVE”. Znajdziemy tutaj spotkania praktycznie o każdej porze dnia i nocy 365 dni w roku. Obstawiać możemy najpopularniejsze dyscypliny sportowe, a dodatkowo firma transmituje wydarzenia w formie streamingu. Podgląd na mecz jest dostępny tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych graczy.

Totalbet E-SPORT

Totalbet posiada jedną z najlepszych ofert e-sportowych w porównaniu z konkurencyjnymi firmami. Fani gier komputerowych mają do wyboru ponad 10 tytułów, a są to: CS:GO, League of Legends, Dota 2, Call of Duty, Hearthstone, Heroes of the Storm, King of Glory, Overwatch, Rainbow Six Siege, Rocket League i Starcraft. W kategorii liczby zdarzeń w poszczególnych meczach Totalbet jest zdecydowanym liderem. Nigdzie indziej nie znajdziemy tak zróżnicowanej oferty zakładów na wydarzenia e-sportowe.

Sporty wirtualne

Sporty wirtuale nie były od razu dostępne w ofercie Totalbet, jednak ta forma rozrywki szybko się rozwija, dlatego właściciele w porę zareagowali i dorzucili wirtualne rozgrywki do swojej oferty. Trzeba przyznać, że również tutaj jesteśmy miło zaskoczeni. W panelu na górze strony po wejściu w zakładkę „Gry Wirtualne” czeka na nas aż 6 kategorii: Liga, Puchary, Psy, Konie, Żużel oraz Motocykle. Największa oferta to zdecydowanie piłka nożna. Można obstawiać 6 lig piłkarskich, Mistrzostwa Świata, Puchar Europy i Puchar Ameryki. W wyścigach konnych i psów mamy do wyboru kilka torów. Do wszystkich rozgrywek wirtualnych mamy dostęp do szczegółowych statystyk, a jakość graficzna i dźwiękowa stoi na bardzo wysokim poziomie. Dla osób zainteresowanych sportami wirtualnymi bukmacher oprócz promocji bonus powitalny Totalbet przygotował inne dodatkowe benefity.

Gry karciane

Jest to jeden z nielicznych bukmacherów, który oferuje obstawianie zakładów na gry karciane. Znajdziemy tutaj trzy rodzaje gier: poker, bakarat i blackjack. Wszystko rozgrywane jest na żywo z prawdziwymi krupierami mówiącymi w języku polskim. Symulacje są prowadzone siedem dni w tygodniu od godziny 12:00 do 24:00.

Spis treści

  1. BONUS POWITALNY TOTALBET – SZEROKA OFERTA
  2. BONUS POWITALNY TOTALBET 100% OD DEPOZYTU DO 5000 ZŁ
  3. BONUS OD PIERWSZEJ WPŁATY TOTALBET – WARUNKI OBROTU
  4. TOTALBET BONUS BEZ DEPOZYTU
  5. FREEBET TOTALBET – WARUNKI OBROTU BONUSEM NA START
  6. GRA BEZ PODATKU
  7. RANKING VIRTUALE
  8. BONUS URODZINOWY TOTALBET

BONUS POWITALNY TOTALBET 100% OD DEPOZYTU DO 5000 ZŁ

W Polsce nie znajdziecie lepszej promocji w przypadku pierwszej wpłaty. Totalbet bonus na start oferuje ogromną kwotę w wysokości 5000 zł. Jeśli chcemy w pełni wykorzystać ten rodzaj prezentu, to naszym zadaniem jest wpłacenie kwoty wynoszącej 5000 zł. Według Totalbet bonus powitalny zasady bukmacher podwoi naszą stawkę. Oczywiście nie każdy posiada tak duży budżet na grę. Bez obaw, kwota minimalna, która aktywuje bonus na start Totalbet to zaledwie 10 zł.

Jeżeli założyliśmy konto rok temu, a nadal chcemy skorzystać z promocji, to bukmacher daje nam taką szansę, pod warunkiem, że nasza pierwsza wpłata nie przekroczyła kwoty 10 PLN. Do promocji zaliczane są tylko typy z oferty przedmeczowej lub live (nie można korzystać ze sportów wirtualnych, gier karcianych i zakładów systemowych). Totalbet bonus powitalny opinie w dużej części chwalą bukmachera za wysoką kwotę bonusu, ale minusem jest duża liczba obrotów środkami bonusowymi.

BONUS OD PIERWSZEJ WPŁATY TOTALBET – WARUNKI OBROTU

Kolejnym miłym zaskoczeniem jest możliwość wypłaty bonusu w czterech częściach. Na początek Totalbet bonus powitalny wymaga aktywacji poprzez zagranie kuponu akumulowanego z min. 4 zdarzeniami, kurs poj. selekcji – min. 1.30). Warto dodać, że zakład zalicza się już do obrotu bonusem. Jak wypłacić bonus?

TOTALBET BONUS BEZ DEPOZYTU

Kolejnym rodzajem promocji bonus na start Totalbet jest freebet w wysokości maksymalnie 40 zł. Za samo przejście formularza rejestracyjnego firma daje nam za darmo 20 PLN. Kolejne 10 otrzymamy po zatwierdzeniu zgód marketingowych i aktywacji konta. Jeśli wpiszemy w trakcie zakładania konta kod promocyjny Totalbet o treści: ZAWTYP dostaniemy dodatkowe 10 PLN w formie freebetu, co razem daje 40 PLN zupełnie za darmo!

FREEBET TOTALBET – WARUNKI OBROTU BONUSEM NA START

W standardowej ofercie bonus bez depozytu Totalbet wynosi 30 zł. Za skorzystanie z kodu promocyjnego ZAWTYP można zyskać dodatkowe 10 PLN w formie freebetu. Wszystkie otrzymane freebety podlegają jednokrotnemu obrotowi na kuponach z kurem całkowitym wynoszącym co najmniej 2.00. Warto dodać, że aby skorzystać z bonusów bez depozytu przy obstawianiu, należy zaznaczyć pole z napisem „BONUS FREEBET”. Darmowe środki są aktywne przez 7 dni.

GRA BEZ PODATKU

Totalbet to jedyny bukmacher na rynku, który w swojej promocji Totalbet bonus na start oferuje aż 100% do 5000 zł i dwa dodatkowe freebety. Mamy dla was inne dobre wieści. Totalbet bonus powitalny to nie jedyna forma promocji, jaką oferuje nam ten bukmacher. Totalbet zaskakuje wszystkich swoją hojnością, a „Gra bez podatku 24/7” to coś, czego nie doświadczymy nigdzie indziej. Wystarczy, że będziemy typować wydarzenia sportowe z oferty przedmeczowej i live w kuponach z minimum 3 zdarzeniami i kursem pojedynczego wynoszącym co najmniej 1.30.

RANKING VIRTUALE

Dla fanów sportów wirtualnych bukmacher Totalbet co jakiś czas przygotowuje specjalną promocję w formie konkursu. W rankingu mogą brać udział osoby pełnoletnie, które mają aktywne konto i obstawiają, wykorzystując saldo główne. Zasady są bardzo proste. Obstawiamy kupony SOLO lub AKO, wyłącznie w zakładce „VIRTUALS” za dowolną stawkę. Punkty zgromadzone przez graczy są podsumowywane po tygodniu zmagań. Za co otrzymujemy punkty? Otrzymamy je za zakład:

W puli nagród jest 5000 zł, a nagrody przyznawane są 20 najlepszym graczom. Zwycięzca otrzymuje 1500 zł, za drugie miejsce dostaniemy 1000 zł, a za trzecie 700 zł. Pozostałe miejsca dostają adekwatnie mniejszą wygraną. Pamiętajmy, że promocja nie jest stała, a regulamin często się zmienia. Podane przez nas informacje są tylko poglądowe.

BONUS URODZINOWY TOTALBET

Podczas rejestracji musimy wpisać nasze dane, w tym datę urodzenia. Co rok, gdy przyjdzie dzień naszych urodzin, Totalbet wręczy nam upominek w wysokości 10 zł w formie freebet. Naszym zadaniem będzie zalogować się na nasze konto gracza po godzinie 12:00 w dniu naszego święta i obstawienie kuponu z kursem min. 2.00. Freebet jest ważny przez 7 dni od momentu przyznania.

TOTAL BONUS

Promocja „Total Bonus” oferuje graczom powiększenie wygranej w zależności od ilości zdarzeń na kuponie AKO. Bonus jest dostępny na całą ofertę i aktywuje się przy minimum 4 zdarzeniach, w których jedno musi posiadać kurs co najmniej 1.20. Maksymalne powiększenie wygranej to +113%. Sprawdźmy, ile wygramy w zależności od ilości typów:

Dalej co każde następne zdarzenie dodatkowy procent wzrasta co 5 punktów procentowych (dla 14 zdarzeń 33%). Maksymalna ilość to 30 zdarzeń (gra bez podatku i +113%).

TOTAL BOOST

Bonus powitalny Totalbet to nie jedyna forma promocji. Dodatkowo każdego dnia w kategorii „Totalboost” znajdującej się z lewej strony mamy do wyboru spotkania z dużo większym kursem niż u reszty konkurencji. Możliwość korzystania z tego benefitu następuje po zarejestrowaniu konta.

TOTAL VIP

Obstawiając zakłady u bukmachera Totalbet, zbieramy specjalne punkty. Funkcja ta jest podobna do punktów FKP w Fortunie. Za każdą złotówkę dostajemy od 0,5 do 1,2 punktu, w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Jeśli uzbieramy sumę 3500 pkt w ciągu tygodnia, zostaniemy dodani do rankingu Total VIP, a bukmacher przyzna nam 10 zł w formie zakładu bez depozytu (freebet). Najlepsza setka graczy dodatkowo otrzyma status VIP GOLD, który gwarantuje freebet i cashback w wysokości części dokonanego obrotu.

APLIKACJA MOBILNA TOTALBET

W dzisiejszych czasach rzadko się zdarza, że bukmacher nie posiada własnej aplikacji mobilnej dostępnej na dwa popularne systemy Android i iOS. Gracze cenią sobie komfort typowania niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. To właśnie gwarantuje aplikacja na urządzenia przenośne. Gdzie możemy ją pobrać? W przypadku bukmachera Totalbet wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wchodzimy na stronę główną, a następnie w zakładkę „Mobile”, znajdującą się w prawym górnym rogu pod zakładką „Zaloguj”. Aplikacja zapewnia dostęp do promocji Totalbet bonus na start, statystyk, pełnej oferty zakładów, szybkich płatności, powiadomień push i match trackera.

METODY PŁATNOŚCI U TOTALBET

Metody wpłacania środków na konto gracza to bardzo istotna rzecz. Totalbet ma do wyboru kilka najpopularniejszych metod płatności, dlatego wszyscy gracze nie będą mieć problemów z dokonaniem depozytu, a następnie skorzystaniem z atrakcyjnej promocji Totalbet bonus powitalny. Minimalna wpłata wynosi 1 zł. Można skorzystać z:

Usługa działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, a dzienny limit wypłat wynosi 5000 zł.

BONUS POWITALNY TOTALBET – WADY I ZALETY

Silna konkurencja na polskim rynku zakładów bukmacherskich sprawia, że firmy robią wszystko, co w ich mocy, aby zadowolić nowych klientów. Totalbet jak na razie spisuje się znakomicie, ponieważ posiada najlepszy bonus powitalny, którego warunki określone w Totalbet bonus powitalny zasady są bardzo proste do zrealizowania. Jakie są inne korzyści i negatywy z gry u bukmachera Totalbet?

PLUSY:

MINUSY:

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest bonus powitalny Totalbet?

Nowi gracze po wpisaniu kodu promocyjnego ZAWTYP podczas zakładania konta zyskują bonus od pierwszej wpłaty 100% do 5000 PLN oraz bonus bez depozytu o wartości 40 PLN.

Czy Totalbet bonus na start można wykorzystać w aplikacji mobilnej?

Jak najbardziej. Wszystkie promocje bukmachera Totalbet można bez problemu realizować w aplikacji mobilnej.