STS legalny bukmacher

legalny bukmacher sts

STS to obecnie największa firma bukmacherska działająca na terenie naszego kraju. Bukmacher świadczy swoje usługi za pośrednictwem serwisu bukmacherskiego, aplikacji mobilnej oraz punktów naziemnych. Rozbudowana oferta zakładów, atrakcyjne promocje i bonusy, a także liczne udogodnienia sprawiają, że STS legalny bukmacher cieszy się ogromną popularnością wśród graczy i stale przyciąga do siebie nowych klientów. 

STS legalne zakłady bukmacherskie w Polsce

Star-Typ Sport to bukmacher, który funkcjonuje w naszym kraju od 1997 roku. Spółka posiada swoją siedzibę w Katowicach, a od 2012 roku legitymuje się licencją Ministerstwa Finansów. Licencja nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 została wydana w lutym 2012 roku, czyniąc STS drugim, legalnym bukmacherem internetowym i naziemnym w Polsce. Na dzień dzisiejszy jest to największa firma bukmacherka w naszym kraju. Jej udział w rynku szacuje się nawet na ponad 45%. Bukmacher świadcz swoje usługi także za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Słowenii oraz Islandii. 

Firma STS od lat angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Jest to oficjalny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej. Ponadto, STS to oficjalny bukmacher klubów piłkarskich: Jagiellonia Białystok, Lech Poznań oraz Zagłębie Lubin. Na pytanie o to, czy STS jest legalny w naszym kraju, możemy zatem odpowiedzieć twierdząco. 

Spis treści

  1. STS legalne zakłady bukmacherskie w Polsce
  2. STS legalny bukmacher – bogata oferta
  3. STS bonus powitalny od bukmachera
  4. STS legalny bukmacher – oferta dla stałych klientów
  5. STS rejestracja u bukmachera 
  6. STS jakie udogodnienia przygotował legalny bukmacher?
  7. STS legalny bukmacher – metody płatności
  8. STS aplikacja mobilna legalnego bukmachera

STS legalny bukmacher – bogata oferta

Recenzję tego bukmachera zacznijmy od dokładnego przeanalizowania oferty. Możemy ją podzielić na pięć podstawowych sekcji: zakłady bukmacherskie, zakłady live, sporty wirtualne, BetGames oraz Esport. Co oferują nam poszczególne sekcje legalnego serwisu STS? 

W tym miejscu znajdziemy ofertę zakładów przedmeczowych na wydarzenia w obrębie kilkudziesięciu różnych dyscyplin, począwszy od piłki nożnej, tenisa i koszykówki, a kończąc na sportach walki, sportach zimowych i wyścigach konnych. Znajdziemy tu również zakłady ze świata polityki, rozrywki oraz finansów. 

Ta sekcja pozwala nam obstawiać zakłady bukmacherskie w czasie rzeczywistym. Ogromnym plusem jest funkcja STS TV, która pozwala aktywnym graczom oglądać transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych. Typowanie wyników live ułatwiają nam również obszerne statystyki, które pozwalają sprawdzić, co dzieje się na placu gry.  

Popularne „virtuale” to nietypowe zakłady, w których typujemy wyniki meczów oraz wyścigów, w którym biorą udział wirtualne drużyny i zawodnicy. O wyniku decyduje odpowiednio zaprojektowany algorytm. Gracze mogą śledzić przebieg wirtualnego meczu na animacjach. Zakłady w obrębie sportów wirtualnych oferują dużą dynamikę oraz emocje na wysokim poziomie.

To stosunkowo nowa sekcja wprowadzona w STS w 2020 roku. Gracze mogą obserwować przebieg gier karcianych, takich jak: wojna, bakarat czy poker. Rozgrywką steruje prawdziwy krupier rozdając karty wirtualnym uczestnikom przy stole. Gracz jest obserwatorem tej rozgrywki i może obstawiać różne zakłady bukmacherskie związane z przebiegiem gier karcianych.

Sporty elektroniczne cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród młodych graczy. Z tego względu, STS legalny bukmacher online postanowił otworzyć odrębną sekcję poświęconą zakładom bukmacherskim na esport. Znajdziemy tu m.in. takie dyscypliny, jak: Counter Strike GO, DOTA 2, League of Legends, Starcraft 2, Fortnite czy Overwatch. 

STS stale dopieszczą swoją ofertę, aby wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom ze strony graczy. Dzięki temu, klienci mogą liczyć na szereg udogodnień oraz nowe funkcje, które sprawiają, że typowanie wyników staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Nie dziwi zatem fakt, że STS legalny serwis bukmacherski plasuje się na czołowych pozycjach w wielu, niezależnych rankingach. 

STS bonus powitalny od bukmachera

Kolejnym czynnikiem, który sprawia, że bukmacher STS jest tak popularny i stale przyciąga do siebie nowych klientów, jest atrakcyjny pakiet powitalny. Gracze, którzy zdecydują się zarejestrować konto w tym serwisie, mogą obecnie liczyć na cztery prezenty na udany początek obstawiania. Co ciekawe, STS legalny bukmacher chwali się tym, że jego oferta została uznana przez IBS PAN oraz WSB za najlepszy bonus powitalny wśród polskich firm bukmacherskich. Co oferuje nam ten pakiet? ,

Reasumując, serwis bukmacherski STS może zaoferować nowym klientom prezenty o łącznej wartości blisko 1640 złotych. Dużym plusem są także przystępne warunki obrotu, które wielokrotnie okazują się istotniejsze od kwoty przyznanego bonusu. Choć STS to największy bukmacher w naszym kraju, serwis wciąż odnotowuje wiele nowych rejestracji.  

STS legalny bukmacher – oferta dla stałych klientów

Ofertą promocyjną bukmachera STS usatysfakcjonowani są również stali klienci, którzy regularnie korzystają z tego serwisu przy obstawianiu zakładów bukmacherskich. Obstawiając popularne wydarzenia sportowe w ofercie, często możemy liczyć na wyższe kursy, które pozwolą nam obstawić zakład na lepszych warunkach. Dostępne są również freebet oraz zakłady bez ryzyka, które możemy przeznaczyć na wybrane mecze w ofercie. STS legalny bukmacher w Polsce często posiada atrakcyjną ofertę promocyjną na mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jak już wspomnieliśmy, bukmacher jest oficjalnym sponsorem reprezentacji. 

W STS systematycznie organizowane są również konkursy, w których najskuteczniejsi oraz najaktywniejsi typerzy mogą powalczyć o cenne nagrody. Kolejną formą uhonorowania najbardziej lojalnych klientów jest strefa VIP, w której można liczyć m.in. na spersonalizowane promocje. Możemy zatem stwierdzić, że STS legalny serwis bukmacherski zasługuje na bardzo pozytywne opinie pod adresem oferty promocyjnej. Renomowany bukmacher wie, że od atrakcyjnego bonusu powitalnego często ważniejsza jest oferta, która utrzyma aktywność ze strony zarejestrowanych użytkowników. 

STS rejestracja u bukmachera 

Bukmacher STS jest jednym z serwisów obsługujących szybką rejestrację bez konieczności weryfikacji konta. Dzięki temu, konto możemy założyć w ciągu kilku minut, podając najważniejsze dane osobowe, adres email, telefon oraz PESEL. Jest to dobra opcja dla osób, które koniecznie pragną obstawić nadchodzące wydarzenie sportowe właśnie w serwisie STS. Tymczasowe konto pozwala dokonać wpłaty, odebrać bonus oraz obstawić zakłady bukmacherskie do określonego limitu. Ten status konta posiada jednak pewne ograniczenia. 

Jak doskonale wiemy, odpowiedź na pytanie, czy STS jest legalnym bukmacherem w Polsce, jest twierdząca. Legalni bukmacherzy mają natomiast obowiązek weryfikowania tożsamości swoich klientów. W związku z tym, po zarejestrowaniu konta warto od razu zadbać po weryfikację, aby odblokować sobie dostęp do wszystkich funkcji serwisu. Weryfikacja polega na załączeniu skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości w ustawieniach naszego konta. STS legalny serwis bukmacherski słynie z ekspresowej weryfikacji, która zwykle trwa nie dłużej niż kilkanaście minut. Czytaj więcej rejestracja STS.

STS jakie udogodnienia przygotował legalny bukmacher?

Renomowany bukmacher STS oferuje swoim klientom rozbudowany serwis, w którym nie brakuje licznych udogodnień dla graczy. Dzięki nim, obstawianie zakładów staje się przyjemniejsze oraz bardziej satysfakcjonujące. Oto niektóre z nowoczesnych funkcji dostępnych w STS:

W dużej mierze to właśnie powyższe udogodnienia sprawiają, że STS legalny bukmacher online cieszy się renomą oraz bardzo pozytywnymi opiniami ze strony klientów. Bukmacher stale udoskonala swój serwis, aby zaoferować graczom jeszcze lepsze warunki do obstawiania zakładów. 

STS legalny bukmacher – metody płatności

W serwisie bukmacherskim STS możemy szybko i skutecznie zrealizować depozyt i od razu przejść do obstawiania zakładów bukmacherskich. STS legalny serwis bukmacherski obsługuje następujące metody płatności:

Minimalna kwota depozytu w serwisie bukmacherskim STS wynosi 1 PLN w przypadku przelewów bankowych, płatności oraz kartą. W przypadku portfeli elektronicznych jest to wyższa kwota: 20 PLN dla PayPal oraz 50 PLN dla Skrill oraz Neteller. Ważnym udogodnieniem dla graczy są ekspresowe wypłaty z konta, które w STS są realizowane w przeciągu kilkunastu minut.  

STS aplikacja mobilna legalnego bukmachera

Wielu graczy zwraca szczególną uwagę na bukmacherską aplikację mobilną. To dzięki niej możemy obstawiać zakłady bukmacherskie za pośrednictwem smartfona oraz tableta. STS legalny bukmacher posiada nowoczesną apkę dostosowaną do urządzeń iOS oraz Android. Można ją ściągnąć bezpośrednio ze strony bukmachera, wchodząc na adres z poziomu przeglądarki mobilnej. Wersję na iOS można również ściągnąć bezpośrednio z App Store. 

Nowoczesna aplikacja pozwala nam zarejestrować konto, realizować szybkie płatności, korzystać z promocji oraz obstawiać zakłady bukmacherskie we wszystkich sekcjach serwisu. Konto na aplikacji możemy zabezpieczyć kodem PIN lub odciskiem palca, dzięki czemu, mamy stuprocentową pewność, że nasza aplikacja nie zostanie wykorzystana przez osoby trzecie. STS legalny bukmacher online oferuje klientom korzystającym z aplikacji mobilnej specjalne promocje i bonusy. 

STS Polska punkty naziemne

Licencja przyznana przez Ministerstwo Finansów sprawia, że STS legalny bukmacher w Polsce może przyjmować zakłady bukmacherskie zarówno za pośrednictwem serwisu internetowego jak i punktów naziemnych. W całej Polsce znajduje się ponad 400 punktów. Każdy punkt spełnia określone standardy jakości: jest wyposażony w Wi-Fi, oferuje telewizory z transmisjami meczów, a także stoliki, przy których można wygodnie zaplanować zakład. Klienci punktów naziemnych mogą korzystać z wielu atrakcyjnych promocji oraz bonusów. 

STS legalny bukmacher – punkty naziemne

Star-Typ Sport to jeden z najlepiej ocenianych serwisów bukmacherskich w naszym kraju. Nieprzypadkowo zajmuje on czołowe miejsca w wielu niezależnych rankingach. Gracze doceniają rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich. Na szczególne uznanie zasługuje funkcja STS TV z transmisjami na żywo, a także rozbudowana kolekcja nowoczesnych zakładów na esport. STS jest również pierwszym bukmacherem w Polsce, który wprowadził funkcję BetGames z zakładami na gry karciane. Imponująco prezentuje się również sekcja sportów wirtualnych. 

Gracze, którzy szukają swojego pierwszego serwisu bukmacherskiego, doceniają STS za prosty w obsłudze serwis oraz czytelne instrukcje, które prowadzą gracza przez proces rejestracji, wpłaty oraz obstawiania zakładów. Jeśli zastanawiasz się, czy STS jest legalny w Polsce, przypominamy, że bukmacher działa na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów. Ciężko tak naprawdę znaleźć jakiekolwiek istotne wady po stronie tego bukmachera. Nieprzypadkowo, STS legalny bukmacher online jest obecnie największym serwisem w naszym kraju, który obsługuje ponad milion aktywnych użytkowników i stale przyciąga nowych graczy. Czytaj więcej STS opinie.

Legalny bukmacher STS – czy warto?

Jeśli szukasz sprawdzonego serwisu, który zaoferuje Ci najwyższe standardy jakości, STS legalny bukmacher to wybór, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Jeśli zdecydujesz się zarejestrować konto u tego bukmachera, możesz liczyć na atrakcyjny pakiet powitalny, który zaoferuje CI pięć prezentów o łącznej wartości blisko 1500 PLN. To jeden z najlepiej ocenianych bonusów powitalnych na rynku legalnych bukmacherów w Polsce. Aktywni klienci tego serwisu mogą liczyć na liczne promocje oraz wyższe kursy na popularne wydarzenia sportowe. Dodajmy do tego nowoczesne funkcje i udogodnienia, które sprawiają, że stawianie zakładów w STS gwarantuje większą satysfakcję. 

Zakłady bukmacherskie STS FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy STS jest legalny w Polsce?

Tak, bukmacher STS otrzymał licencję nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 w lutym 2012 roku, co czyni go legalnym bukmacherem w naszym kraju. Bukmacher posiada uprawnienia do przyjmowania zakładów wzajemnych przez Internet oraz w punktach naziemnych. 

Co znajdziemy w ofercie bukmachera STS?

W ofercie legalnego bukmachera STS znajdują się przedmeczowe zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, obszerna oferta na esport, sporty wirtualne, a także BetGames, czyli zakłady na gry karciane. 

Jaki bonus powitalny oferuje klientom STS?

Aktualny bonus powitalny w STS składa się z pięciu prezentów. W skład pakietu wchodzą: zakład bez ryzyka do 100 PLN, premia 100% do 300 PLN przy pierwszej wpłacie, 50% do 500 przy drugim depozycie, 50% do 700 PLN przy trzeciej wpłacie, a także cashback 20 PLN od pierwszego przegranego zakładu w sekcjach BetGames i na sportach wirtualnych. 

Czy STS posiada aplikację mobilną?

Jak najbardziej, STS legalny bukmacher posiada nowoczesną i dopracowaną aplikację mobilną, która umożliwi nam wygodne obstawianie zakładów bukmacherskich z poziomu smartfona lub tableta. Aplikacja jest dostępna zarówno na urządzenia iOS, jak również Android. 

Jakie metody płatności obsługuje serwis STS?

Serwis bukmacherski STS obsługuje błyskawiczne przelewy bankowe (PayU, Dotpay), płatności kartą (Visa, Mastercard), portfele elektroniczne (PayPal, Skrill, Neteller), a także płatności mobilne BLIK. Dużym udogodnieniem są również ekspresowe wypłaty z konta.