LVBET BONUS POWITALNY

bonus powitalny lvbet

Lvbet to stosunkowo nowy bukmacher w Polsce, który został założony w 2016 roku. Oficjalna strona internetowa wystartowała we wrześniu tego samego roku, a inicjały „LV” pochodzą od napoju energetycznego „Las Vegas”. Od początku swojej działalności spółka LV BET Zakłady bukmacherskie postawiła na agresywny marketing. Nie jest zdziwieniem, że bukmacher postawił duży nacisk przede wszystkim na piłkę nożną. Ta dyscyplina sportowa jest bardzo rozpoznawalna i chętnie obstawiania przez graczy. Od 2017 roku konsorcjum promowało kontrowersyjnego sekretarza generalnego Polskiego Związku Piłki Nożnej – Zdzisława Kręcine. W 2019 roku firma zmieniła swoje ambasadora i postawiła na gwiazdę piłki reprezentacyjnego i czołowego gracza m.in. Borussii Dortmund – Jakuba Błaszczykowskiego. Od maja 2022 r. ambasadorem jest Łukasz Gikiewicz. Jego wizerunek widnieje w Lvbet bonus powitalny. W tym artykule postaramy się objaśnić wszystkie najważniejsze promocje i ofertę bukmacherską.

LVBET BONUS POWITALNY – SPONSORING

Firma, naśladując wszystkie duże firmy bukmacherskie w kraju, podjęła współpracę z polskimi klubami piłkarskimi. Z początkiem 2017 roku Lvbet Zakłady Bukmacherskie stały się głównym sponsorem Wisły Kraków, która jest 13-krotnym Mistrzem Polski. Oprócz Wisły Kraków bukmacher wspiera inne znane kluby z Ekstraklasy oraz I ligi jak: Śląsk Wrocław (również sekcja koszykarska), Wisłę Płock, Stal Mielec i Zagłębie Sosnowiec.

Logo Lvbet możemy też zobaczyć na koszulkach piłkarzy Widzewa Łódź. Klub po latach prób powrócił wreszcie do najwyższej klasy rozgrywkowej, gdzie zdobywał 4 razy Mistrzostwo Polski. Bukmacher przygotował nawet specjalny bonus dla oddanych kibiców Widzewa.

Spis treści

  1. LVBET BONUS POWITALNY – SPONSORING
  2. SZYBKA REJESTRACJA W LVBET
  3. LVBET BONUS POWITALNY OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
  4. BONUS NA START LVBET OD DRUGIEJ WPŁATY
  5. ZAKŁAD BEZ RYZYKA LVBET
  6. BONUS CASHBACK LVBET – WARUNKI OBROTU
  7. LVBET BONUS BEZ DEPOZYTU
  8. WARUNKI OBROTU BONUSU BEZ DEPOZYTU LVBET

SZYBKA REJESTRACJA W LVBET

Zanim przejdziemy do omawiania bardzo atrakcyjnych promocji, jak Lvbet bonus powitalny musimy się na chwilę zatrzymać i rozjaśnić proces rejestracyjny. Założenie konta u wszystkich bukmacherów jest czynnością niezbędną, jeśli chcemy swobodnie korzystać ze wszystkich funkcji i cieszyć się z różnych promocyjnych benefitów. Lvbet słynie ze swojej nowoczesności i podążania za aktualnymi trendami w branży zakładów sportowych. Większość z nas pewnie uważa, że wypełnianie formularza rejestracyjnego trwa bardzo długo i nie należy do przyjemności.

Na szczęście bukmacher Lvbet dba o swoich klientów, czego dowodem jest wprowadzenie opcji „szybka rejestracja”. Na czym to polega? Przede wszystkim w porównaniu z pełnym procesem użytkownik podaje tylko podstawowe informacje. Szybka rejestracja nie skreśla nas z możliwości skorzystania z promocji „bonus powitalny Lvbet”. Jedynym minusem jest blokada wypłaty środków z konta gracza na konto bankowe. Rejestracja w Lvbet składa się z trzech kroków, które przedstawiamy poniżej:

Proces rejestracji

1) Krok pierwszy. Wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera i klikamy w żółtą zakładkę „Rejestracja” znajdującą się w prawym górnym rogu. Zostaniemy przekierowani do podstrony z formularzem rejestracyjnym. W pierwszym etapie bukmacher prosi nas o wpisanie naszego imienia, nazwiska i numeru PESEL. Dodatkowo musimy zaznaczyć naszą narodowość. Po wprowadzeniu naszych podstawowych danych upewniamy się, czy są one prawidłowe i klikamy „Następny”.

2) Krok drugi. W drugiej części wpisujemy nasz adres e-mail, na który otrzymamy link aktywacyjny, a w przyszłości informacje o nowych ciekawych promocjach, login (potrzebny podczas logowania na konto gracza), hasło, numer telefonu i kod promocyjny LVBet: TYPERVIP, który daje dodatkowe benefity w postaci darmowego zakładu. Szybka rejestracja kończy się na drugim kroku po kliknięciu w zielony napis „Zakończenie rejestracji”. Jak już wspominaliśmy, konto tymczasowe blokuje możliwość wypłat i brak dostępu do bonusu bez depozytu w wysokości 20 zł. Gracze po założeniu konta okresowego dostają bonus powitalny Lvbet i limit na zakłady do 5200 zł. W celu dokończenia pełnej rejestracji należy zaznaczyć szare pole „Pełna rejestracja”.

Dodatkowy bonus LVBET

3) Krok trzeci. Ostatnia część rejestracji jest przeznaczona dla osób, których nie zadowala wyłącznie Lvbet bonus powitalny od wpłaty i chętnie przygarną darmowe 20 zł na start swojej przygody z nowym bukmacherem. Naszym zdaniem nie powinniśmy pomijać tego etapu, tym bardziej że w przyszłości będziemy musieli zmienić konto tymczasowe na stałe w momencie wypłacania pieniędzy na konto bankowe. W trzecim kroku musimy wprowadzić takie dane jak: adres, miasto, kod pocztowy, rodzaj dowodu tożsamości (wybieramy dowód osobisty lub paszport), numer dowodu osobistego i numer rachunku bankowego, na który będziemy wysyłać środki pieniężne.

Nie obejdzie się również bez wgrania skanu lub zdjęcia dowodu osobistego z dwóch stron. Fotografia musi być czytelna i pokazywać takie informacje jak: imię, nazwisko, datę urodzenia, numer PESEL, numer dowodu osobistego lub paszportu i datę ważności dokumentu. Na koniec zaznaczamy, że jesteśmy właścicielami podanego konta bankowego i kończymy rejestrację zielonym przyciskiem „Zakończenie rejestracji”. Konto stałe zostanie aktywowane po zweryfikowaniu formularza przez pracowników biura obsługi. Najprawdopodobniej będzie nas jeszcze czekać potwierdzenie rejestracji za pomocą linku aktywacyjnego, który przyjdzie na nasz adres e-mail.

LVBET BONUS POWITALNY OD PIERWSZEGO DEPOZYTU

Dla wszystkich nowych użytkowników, którzy założą konto w serwisie Lvbet, czeka mnóstwo atrakcji w postaci promocji i bonusów. Firma działa na naszym rynku zaledwie kilka lat, a swoim marketingiem i pomysłowością „bije innych na łeb”. Nie są to słowa rzucane na wiatr, ponieważ firma przygotowała dla nowych graczy Lvbet bonus na start w trzech różnych wariantach! Zacznijmy od tego, że pakiet powitalny rozdziela się jeszcze na trzy inne promocje, więc z reguły Lvbet to pięć różnych bonusów dla tych, którzy pierwszy raz mają styczność z tym bukmacherem.

Omawianie startujemy od promocji Lvbet bonus powitalny od pierwszej wpłaty. To klasyczna opcja stosowana przez większość firm bukmacherskich. Lvbet początkowo zmienił zasadę i różniła się ona nieco od standardowego bonusu 100% od wpłaty. Lvbet wpadł na pomysł mnożenia kursu x100, a wartość bonusu wynosiła 1% wpłaty. Obecnie bonus na start LVBet od pierwszego depozytu wynosi 100% do 1500 zł. Jakie są pozostałe wymogi tej promocji?

LVBET BONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU – WARUNKI OBROTU

Lvbet bonus powitalny regulamin posiada jednak ograniczenia. Kupon stworzony specjalnie pod tę promocję musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie, a kurs łączny min. 1.75. Na obrócenie środkami mamy 30 dni, a zakłady nie mogą zawierać zdarzeń specjalnych jak np. zdobywca bramki. Do obrotu bonusem powitalnym Lvbet nie wliczają się także zakłady systemowe, sporty wirtualne, gry karciane i zakłady Player Bets.

Wszystkie wydarzenia na kuponie SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.75 muszą zostać zakończone. W praktyce oznacza to, że spotkania odwołane będą rozliczane po kursie 1.00, co odpowiednio zmniejszy kurs całkowity. Lvbet bonus powitalny opinie nie pozostawiają żadnych złudzeń, pakiet powitalny w Lvbet nie ma sobie równych na naszym rynku.

BONUS NA START LVBET OD DRUGIEJ WPŁATY

Bonus nas start Lvbet od pierwszego depozytu to tylko przedsmak tego, czego możemy się spodziewać. Po skorzystaniu z pierwszej oferty promocyjnej nowi gracze mogą wpłacić swój drugi depozytu. Bonus powitalny 1500 Lvbet jest swego rodzaju fenomenem w Polsce, ponieważ nie często gracze dostają możliwość otrzymania benefitów po wpłaceniu środków za drugim, a nawet trzecim razem. Taka forma promocji nie jest praktykowana, dlatego jest to duży plus dla firmy dbającej o nowych użytkowników.

Bonus powitalny 1500 Lvbet działa na podobnych zasadach, co jego poprzednik, jednak różnią się nieco warunki obrotu (są one łatwiejsze) oraz pomnożenie depozytu. Dokonujemy drugiego depozytu (min 10 zł), a LVBet przyzna 50% do 1500 zł. Aby w pełni wykorzystać tę promocję, musimy wpłacić 3000 zł.

Warunki obrotu bonusu powitalnego LVBet od drugiej wpłaty

Podobnie jak w przypadku bonusu LVBet od pierwszego depozytu, tak i w drugiej promocji otrzymanymi środkami należy obrócić 3-krotnie po kursie min. 1.75. Należy pamiętać, że nie jest dozwolone stawianie zakładów przeciwstawnych, używania funkcji cash out, obstawiania zakładów systemowych, gier karcianych, sportów wirtualnych oraz Player Bets. Obrót należy wykonać w ciągu 30 dni.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA LVBET

Trzecia forma promocji w pakiecie powitalnym od Lvbet to zakład bez ryzyka, który wynosi maksymalnie 333 zł. Nie jest to najwyższa kwota wśród legalnych bukmacherów w Polsce, ale nadal jest to bardzo przyzwoity bonus, co potwierdzają Lvbet bonus powitalny opinie. Bonus na start Lvbet jako cashback aktywujemy po dokonaniu trzeciej wpłaty na konto gracza. Minimalna wpłata, która uruchomi promocję, wynosi 25 zł, a maksymalna 333 PLN.

Pamiętajmy, że podczas dokonywania depozytu musimy zaznaczyć opcję „zakład bez ryzyka”, inaczej bonus powitalny Lvbet z ubezpieczeniem zakładu nie zostanie aktywowany. Kwotę musimy wykorzystać na zakład z kursem minimalnym wynoszącym 1.75. Do promocji wliczają się zarówno zakłady singlowe i akumulowane.

BONUS CASHBACK LVBET – WARUNKI OBROTU

Warunki obrotu w promocji „Lvbet bonus na start zakład bez ryzyka” są bardzo proste i łatwe do wykonania. W przypadku przegranego kuponu użytkownik serwisu musi obrócić otrzymany zwrot jeden raz na kuponie z kursem min. 1.75. Dodatkowe informacje według Lvbet bonus powitalny regulamin to:

LVBET BONUS BEZ DEPOZYTU

Jeden z najatrakcyjniejszych bonusów chwalonych przez graczy to bonus bez depozytu nazywany inaczej „freebetem”. Dlaczego akurat ta promocja tak przypadła do gustu użytkownikom firm bukmacherskich? Powodem tego jest oczywiście otrzymanie darmowych funduszy na dowolny zakład. Pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić to wypełnienie formularza rejestracyjnego. W przypadku tego bukmachera bonus powitalny cashback jest dostępny tylko po ukończeniu pełnej rejestracji.

Niestety szybka rejestracja zaprzepaszcza nasze szanse na uzyskanie dodatkowym, darmowych środków na grę. Jeśli przeszliśmy wszystkie trzy kroki, to nasze konto bonusowe zostanie zasilone kwotą 20 PLN. Pieniądze powinny trafić do nas w ciągu 48 godzin. Bonus będzie aktywny przez kolejne 30 dni, a tworzony przez nas kupon musimy zatwierdzić, klikając „Użyj bonusu wygrane x20”. Pierwszy zakład musi zawierać minimum 3 zdarzenia o łącznym kursie 2.50 i pojedynczym zdarzeniu z kursem min. 1.25. Czytaj więcej LVBET Bonus bez depozytu.

WARUNKI OBROTU BONUSU BEZ DEPOZYTU LVBET

Wygrana z postawionego przez nas kuponu jest objęta 2-krotnym obrotem po kursie minimalnym 2.0. Zakład akumulowany musi się składać z trzech selekcji i mają to być zakłady trzydrogowe, czyli takie, w których mamy trzy opcje zakończenia meczu (wygrana, remis i porażka). W zakładach kombi przynajmniej jedna opcja musi 3-drogowa z kursem minimalnym 1.50. Zabronione jest obstawianie sportów wirtualnych i korzystanie z funkcji cash-out.

LVBET BONUS POWITALNY NA SPORTY WIRTUALNE

Sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością. Lvbet poświęcił sporo czasu na udoskonalenie swojej oferty na wirtuale. Do wyboru mamy takie dyscypliny jak: piłka nożna, tenis ziemny, 5 rodzajów wyścigów (koni, psów, rowerowe, motocyklowe i rydwanów) i żużel. W każdej z tych dyscyplin dostępnych mamy kilka lig lub torów. Wszystko przedstawiane jest w bardzo dobrej jakości graficznej i dźwiękowej.

W wirtualnych meczach piłki nożnej mamy również dołączony polski komentarz. Jeśli jesteśmy miłośnikami tego typu rozrywki, to bukmacher Lvbet jest naszym zdaniem najlepszym wyborem. Oferta zwala z nóg, a dodatkowo każdy nowy gracz ma szanse na specjalny bonus powitalny przeznaczony tylko i wyłącznie pod wirtuale. Lvbet proponuje 100% od depozytu do 600 zł, a kwota minimalna to 20 PLN. Co najważniejsze bonus powitalny 1500 lvbet, zakład bez ryzyka i bonus na start od pierwszej wpłaty nadal będą dostępne, jeśli zaznaczymy opcję „bonus powitalny 600 PLN na wirtualki” podczas dokonywania depozytu.

LVBET BONUS POWITALNY NA SPORTY WIRTUALNE – WARUNKI OBROTU

Jak każdy dostępny bonus u bukmachera Lvbet, tak i ten podlega obrotowi. Jakie są warunki? Środki bonusowe musimy obrócić 6 razy w zakładach na sporty wirtualne po kursie minimalnym 1.50. Do promocji nie wliczają się zakłady z oferty przedmeczowej, e-sport i zakłady na żywo. Na obrót bonusem mamy 30 dni. Jeśli posiadamy aktywne inne bonusy, to promocja na wirtuale przejdzie do kolejki i czekać będzie na jego realizację i obrót.

DODATKOWE 20 PLN NA SPORTY WIRTUALNE

Jak możemy przeczytać w mediach społecznościowych i na stronach związanych z bukmacherką Lvbet bonus powitalny opinie ma bardzo dobre, a wprowadzenie bonusu na sporty wirtualne to znakomity pomysł na przyciągnięcie jeszcze większej ilości graczy. Wydarzenia sportowe nadal są numerem jeden wśród obstawiających, jednak wirtualne to odskocznia od rutyny i urozmaicenie.

Dla najaktywniejszych graczy bukmacher przygotował dodatkowe 20 zł, które możemy otrzymać co tydzień. Wystarczy, że w ciągu 7 dni obstawimy wirtuale za sumę przekraczającą 100 zł po kursach min.

1.50. Za każdym razem otrzymane środki bonusowe musimy obrócić 5 razy w ofercie sportów wirtualnych. W promocji można używać aplikacji mobilnej.

METODY PŁATNOŚCI LVBET

Lvbet może się pochwalić wieloma metodami płatności. Pieniądze możemy wpłacać za pomocą:

Wszystkie metody są bardzo szybkie, a minimalna kwota wpłat wynosi 10 PLN (wyjątek Paysafecard – 20 PLN). Dużą zaletą w przypadku wypłat jest system Rapid Pay, który umożliwia transfer środków na nasze konto bankowe w ciągu zaledwie 10 minut.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jak wygląda bonus powitalny LVBet?

Przy użyciu kodu promocyjnego TYPERVIP zyskujemy bonus od trzech pierwszych wpłat (100% do 1500 zł, 50% do 1500 zł, zakład bez ryzyka 333 PLN) oraz freebet 20 PLN.

Gdzie wpisać kod promocyjny, aby otrzymać bonus bez depozytu LVBet?

Jeśli chcesz zgarnąć darmowe środki na grę o wartości 20 zł, wpisz kod promocyjny TYPERVIP w drugim kroku formularza rejestracyjnego.