BONUSY BEZ DEPOZYTU BUKMACHERZY

Czym jest bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu jest oczywiście niczym innym, jak promocją oferowaną przez bukmacherów. Jest ona o tyle ciekawa, że jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga od gracza żadnego wkładu własnego. Z tego też powodu, nie jest ona zbyt chętnie proponowana przez buków. Oczywiście wynika to z faktu, że jest to dla nich potencjalna strata finansowa – większa lub mniejsza, w zależności od ilości wygranych kuponów, zagranych za bonus. Nie jest niczym zadziwiającym, że bukmacherzy bonus bez depozytu oferują rzadko, aby minimalizować ryzyko strat. Warto jednak śledzić promocje bukmacherskie, aby zawsze móc korzystać z tych najciekawszych.

Spis treści

 1. Czym jest bonus bez depozytu?
 2. Jak odebrać bonus bez depozytu?
 3. Obrót bonusem bez depozytu
 4. Terminy dotyczące promocji
 5. Bonus bez depozytu 2021 bukmacher legalny
 6. STS zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu
 7. Bonus bez depozytu LVBET
 8. Freebet Fortuna

Jak odebrać bonus bez depozytu?

W zasadzie, każdy z bukmacherów może ustalić swój swoisty sposób przyznawania bonusu bez depozytu. Jest to indywidualna sprawa każdego z buków, dlatego warto przed skorzystaniem z takiej promocji, zapoznać się z jej regulaminem. Tam, znajdziemy informacje co do wszystkich kluczowych postanowień przyznawania bonusu. Zachęcamy, aby za każdym razem zapoznawać się z regulaminami, które są przedstawiane przez bukmacherów, w celu uniknięcia przykrych niespodzianek. Należy pamiętać, że darmowy bonus bez depozytu bukmacher przyznaje niechętnie, przez co może zawierać w regulaminie korzystne dla niego zapisy. 

Obrót bonusem bez depozytu

Konieczność obrócenia freebetem jest oczywistością. W innym przypadku, byłoby to zwykłe rozdawnictwo pieniędzy przez bukmachera. Samo sformułowanie ,,bonus”, wskazuje, że jego wartość w rzeczywistości nie do końca do nas należy. Są to środki, za które możemy zagrać, a po spełnieniu odpowiednich warunków wypłacić. Bukmacher bonus bez depozytu może nakazać w wybrany przez niego sposób, nakazać obrócić. Najbardziej przyjemnym obrotem, jest oczywiście ten jednokrotny. Zdarzają się jednak nawet tacy bukmacherzy, którzy przyznanym bonusem bez depozytu nakazują obrócić nawet sześciokrotnie. Warto wiedzieć, że obrót, przykładowo dwukrotny, nie oznacza, że mamy za tę kwotę zagrać dwa razy. Chodzi o to, aby łącznie zagrać za dwukrotność przyznanego bonusu tj. jeżeli otrzymaliśmy 50 zł, to dwukrotny obrót zostanie spełniony, jeżeli łącznie zagramy za 100 zł. 

Terminy dotyczące promocji

Zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu, zazwyczaj obciążają różnego rodzaju terminami. W zasadzie, wymienić można tutaj dwa ograniczenia czasowe. Pierwszym z nich, jest oczywiście czas obowiązywania promocji. Jest to kolejna kwestia, którą bukmacher może swobodnie, według własnego uznania wyznaczać. Trudno jest jednoznacznie wskazać, szablonowe ramy obowiązywania promocji. Zdarza się jednak tak, że bonus bez depozytu bukmacher pozwala odebrać, aż do odwołania. Drugim terminem, jest określenie czasu ważności otrzymanego freebetu. Wyznacza on okres czasu, w którym gracz musi obrócić bonusem, a jeżeli tego nie zrobi, to bonus zwyczajnie przepadnie. Najczęściej, ważny jest przez siedem dni, ewentualnie przez czternaście. Zdarzają się jednak takie sytuacje, gdy termin ten wynosi miesiąc. 

Bonus bez depozytu 2021 bukmacher legalny

Po krótkim wstępie, przedstawiającym czym tak naprawdę jest bonus bez depozytu i jakie są najważniejsze kwestie dotyczące tej promocji, warto przyjrzeć się, który z bukmacherów, działających w sposób legalny na terytorium Polski oferuje wspomniany bonus bez depozytu. Nie wszystkie tego rodzaju freebety są dostępne przez cały czas. Często zdarza się, że darmowy bonus bez depozytu bukmacher przyznaje ad hoc. Oznacza to, że pojawia się on nagle i jest dostępny przez bardzo krótki czas, a do jego wykorzystania potrzebny jest specjalny kod. Co istotne, zdarza się, że z takiej promocji mogą skorzystać tylko wybrani klienci. 

STS zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu

STS jest obecnie najpopularniejszym bukmacherem na polskim rynku. Według rankingów posiada on aktualnie największy procent klientów w całym kraju. Jest to chętnie wybierany bukmacher, ze względu na jego staż na rynku, dobre kursy i przejrzystą aplikację. Trudno sobie wyobrazić, aby najpopularniejszy bukmacher bonus bez depozytu pominął w swojej ofercie. STS proponuje swoim klientom freebet w wysokości 25 zł. Aby z niego skorzystać, należy użyć kodu ,,pewne25” – przy czym wielkość liter nie ma kompletnie znaczenia. Warto jednak wiedzieć, że korzystając z kodu promocyjnego TYPERVIP, możemy zyskać jeszcze więcej. Ten kod, pozwala nam uzyskać freebet o cztery złote wyższy, czyli 29 zł.

Jeżeli chcemy przenieść na konto depozytowe nasz bonus bez depozytu, bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu. Oznacza to, że w przypadku skorzystania z kodu TYPERVIP, łączna stawka naszych kuponów, zagranych za bonus musi wynieść 87 zł. Co istotne, STS zalicza jedynie kupony rozliczone jako wygrane, a minimalny kurs pojedynczego musi wynieść 1.90. Warto wiedzieć, że freebet łączy się z bonusem powitalnym, który obecnie wynieść może aż 1200 zł. 

Bonus bez depozytu LVBET

Kolejnym legalnym bukmacherem, u którego szukać możemy bonusu bez depozytu jest LVBET. Jest to buk, który zdecydowanie może się pochwalić ofertą, którą trudno jest znaleźć u konkurencji. Najbardziej słynie on, z szerokich propozycji obstawiania handicapów, w tym handicapów azjatyckich. W dodatku, znaleźć można tam całkiem niezłą ofertę na tzw. ligi egzotyczne. Warto też wiedzieć, że LVBET oferuje także bardzo wysoki bonus powitalny, wynoszący aż 3333 zł. Jeżeli chodzi o darmowy bonus bez depozytu bukmacher ten, umożliwia jego odebranie.

Rejestrując się z kodem TYPERVIP, możemy skorzystać z freebetu wynoszącego 20 zł. Do jego obrotu, wymagane jest zagranie za łącznie  kuponu AKO, z co najmniej trzema zdarzeniami. Ich kurs łączny wynosić musi minimalnie 2.50, a pojedyncze zdarzenie co najmniej 1,25. Dotyczy to jednak tylko pierwszego zagranego kuponu. Następnie w celu przeniesienia bonusu na konto depozytowe, naszą wygraną z pierwszego zakładu musimy obrócić dwukrotnie. W tym celu, zagrać należy kupony z kursem wynoszącym minimalnie 2.0, a w przypadku zagrania AKO, każde zdarzenie musi mieć kurs o wartości co najmniej 1.50. Warto wiedzieć, że ten bonus bez depozytu wygląda dosyć nietypowo. Wynika to z faktu, iż w teorii otrzymujemy zaledwie złotówkę, ale obracając nią kurs zostanie pomnożony razy dwadzieścia. W praktyce, wychodzi na to samo, jakbyśmy dostali 20 zł. 

Freebet Fortuna

Drugim najpopularniejszym bukmacherem w Polsce jest oczywiście Fortuna. Bukmacher ten kusi swoich klientów w szczególności wysokimi kursami. Dużym plusem, są także udostępniane tam transmisje poszczególnych wydarzeń sportowych. Fortuna posiada także świetną aplikację, która jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze. W dodatku, będąc nowym graczem, po rejestracji z kodem TYPERVIP otrzymać można freebet. Fortuna bukmacher bonus bez depozytu oferuje w wysokości 20 zł. Co więcej, po utworzeniu konta ze wspomnianym kodem promocyjnym, odebrać będziemy mogli również zakład bez ryzyka w wysokości 210 zł. W połączeniu, zyskujemy naprawdę dobry pakiet powitalny, w sam raz na początek przygody z typowaniem u tego bukmachera. Warto wiedzieć, że ten bukmacher pochwalić może się naprawdę dobrymi opiniami. Decyduje o tym przede wszystkim: szeroka oferta, brak błędów w rozliczeniu, gra bez podatku i innego rodzaju, wysokiej jakości promocje bukmacherskie.

Bonus bez depozytu bukmacher Totalbet

Czwartym bukmacherem, który posiada najprawdopodobniej najatrakcyjniejszą promocję dla użytkowników jest Totalbet. Nie mniej jednak, jest ona realizowana w dosyć specyficzny sposób. Bonus bez depozytu jest skierowany jedynie do nowych klientów. Jego wysokość jest z kolei uzależniona od ilości spełnionych wymagań, postawionych przez Totalbet. Pierwszym z nich jest oczywiście założenie konta. Już za to, otrzymamy freebet wynoszący 20 zł. Jeśli dodatkowo, przy rejestrowaniu konta wyrazimy zgody marketingowe, przyznane nam zostanie kolejne pięć złotych. Tak więc, za samo założenie konta, w odpowiedni oczywiście sposób, zyskać możemy już 25 zł, to jednak nie koniec.

Zyskać możemy jeszcze kolejne 15 zł, jednakże w tym celu, konieczne będzie już dokonanie skromnego depozytu. Mianowicie, po wpłaceniu dziesięciu złotych, zyskamy kolejne pięć złotych freebetu. Następne bonusy bez depozytu (po 5 zł), otrzymamy za: pierwszy zakład z wykorzystaniem środków z konta depozytowego, oraz za pierwszy zakład postawiony na sporty wirtualne. Łącznie otrzymać możemy, aż 40 zł, a jeżeli interesuje nas freebet bez żadnego wkładu własnego, zyskamy 25 zł. W celu przeniesienia freebetu na konto depozytowe, musimy postawić zakład, SOLO lub AKO, z łącznym kursem minimalnym 2.00. 

Promocja Totolotek

Totolotek bukmacher bonus bez depozytu również ma w swojej ofercie. Korzystając z kodu promocyjnego ZT15, zyskać możemy freebet w wysokości 15 zł. Bukmacher do jego wypłacenia wymaga zaledwie dwukrotnego obrotu. Oznacza to, że musimy zagrać za łącznie 30 zł. Same warunki obrotu, również nie są wymagające. Konieczne jest uzyskanie kursu minimalnego 2.0 na kuponie, który zostanie zagrany za bonus bez depozytu. W praktyce, wychodzi na to, że musimy zagrać co najmniej na podwojenie postawionej stawki. Podany wyżej kod promocyjny, należy wpisać w miejscu, gdzie dokonuje się wpłat. Darmowy bonus bez depozytu bukmacher Totolotek, spośród wymienionych powyżej proponuje o najniższej wartości. Jednakże, wciąż jest to kolejny z buków, który daje nam możliwość skorzystania z promocji, dzięki której odebrać możemy darmowe pieniądze do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. 

Bonus urodzinowy

Kolejnym nieszablonowym rozwiązaniem przyznawania promocji, jest przykład legalnego bukmachera forBET. Bonus bez depozytu bukmacher przyznaje osobom, które w danym dniu obchodzą urodziny. Rzecz jasna, otrzymać go mogą jedynie użytkownicy, którzy regularnie korzystają z usług bukmachera, a nie jedynie posiadają u niego konto. Dlatego też, jeżeli chcielibyśmy odebrać bonus bez depozytu z okazji urodzin, to trzy miesiące przed naszym świętem, powinniśmy zagrać za co najmniej 100 zł, środkami pochodzącymi z naszego depozytu. Jeżeli spełniamy powyższe warunki, to w rocznicę naszych narodzin otrzymamy freebet w wysokości 20 zł. Przenieść otrzymane środki na konto depozytowe możemy za sprawą dwukrotnego obrotu. Aby tego dokonać, należy zagrać kupony, SOLO bądź AKO, z kursem minimalnym 2.0 (w przypadku zakładu AKO, pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.20). Co istotne, do obrotu nie wliczają się zakłady postawione na sporty wirtualne oraz gry karciane. Na obrócenie urodzinowym bonusem mamy 14 dni.

Co obstawiać za bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu bukmacher co do zasady pozwala nam wykorzystać w wybrany przez siebie sposób. Oznacza to, że możemy z jego wykorzystaniem obstawiać wszystkie dyscypliny sportowe i nie tylko – warto pamiętać również o zakładach na e-sport, które są szczególnie interesujące dla fanów tej dziedziny. Niektórzy bukmacherzy, wykluczają możliwość wykorzystania otrzymanej kwoty na sporty wirtualne, czy też gry karciane. Tak naprawdę największym ograniczeniem dotyczącym bonusów bez depozytu, jest konieczność jego obrócenia. Jak można zauważyć, jedni bukmacherzy są w tej kwestii bardziej liberalni, drudzy mniej. Oczywistym jest, że im mniejszy obrót jest wymagany, tym łatwiej jest go dokonać.

Same kursy, które powinny zawierać kupony, zawierane za środki bonusowe są zazwyczaj do siebie zbliżone. Trzeba przyznać, że tak naprawdę nie są one wysokie i przy dobrym dobraniu typów, bez problemu tego obrotu można dokonać. Nawet jeżeli finalnie nie udałoby się nam obrócić danym freebetem, to nie mamy powodów do obaw. W rzeczywistości, tak naprawdę nic nie tracimy, ponieważ gramy za pieniądze przyznane nam przez bukmachera. Należy patrzeć na to z nieco innej strony – nie ryzykujemy nic, a możemy zyskać bardzo wiele, w zależności od tego, jaki zakład postawimy.

Freebet opinie

Oczywistym jest, że zwolenników bonusów bez depozytu nie brakuje. W zasadzie trudno się dziwić, ponieważ trudno jest znaleźć osobę, która negatywnie nastawiona będzie, do możliwości otrzymania darmowych pieniędzy na granie. Jednakże, jak już zostało wcześniej wspomniane, pomimo atrakcyjności tego typu promocji, bukmacherzy bonus bez depozytu oferują stosunkowo rzadko. Warto jednak śledzić, czy jakiś bukmacher nie zmienił zdania i nie dodał możliwości odebrania freebetu. Pamiętajmy, że nie jest to jedyny rodzaj promocji, jaki występuje w środowisku zakładów bukmacherskich. Znaleźć również można takie, które pomimo wymaganego wkładu własnego, są niezwykle atrakcyjne. Zazwyczaj jednak są ograniczone czasowo, przez co należy na bieżąco monitorować sytuację na rynku bukmacherskim. Kwota, którą bonus bez depozytu 2021 bukmacher oferuje, zazwyczaj wynosi około 20-30 zł. Co prawda, nie jest to wysoka stawka, nie mniej jednak należy pamiętać, że jest to suma, którą otrzymujemy za darmo, więc naprawdę nie ma na co narzekać.

Bonus bez depozytu vs zakład bez ryzyka

Bukmacherzy bonus bez depozytu oferują często z innego rodzaju promocjami. Tak jak w przypadku, na przykład STS, można go równolegle odebrać z bonusem powitalnym. Podobnie jest, jeżeli chodzi o LVBET. Fortuna z kolei, pozwala na połączenie powitalnego bonusu bez depozytu z zakładem bez ryzyka. Warto również przybliżyć czym on jest, ponieważ również cieszy się niemałą popularnością wśród klientów. Zakład bez ryzyka, polega na tym, że w przypadku kiedy nasz kupon okaże się być przegrany, otrzymamy zwrot stawki z potrąceniem podatku, który wynosi 12%. W przypadku tej promocji, należy rozróżnić jej dwa rodzaje. Pierwszym z nich, jest zwrot stawki na konto bonusowe. Jest to opcja chętniej wybierana przez bukmacherów, ponieważ minimalizuje ona potencjalne straty. W takim przypadku otrzymany bonus należy oczywiście obrócić.

Warunki obrotu są ustalane przez bukmachera. Drugim rodzajem zakładu bez ryzyka jest taki, dzięki któremu stawkę za przegrany kupon otrzymamy na konto depozytowe. Oznacza to, że całą kwotę możemy od razu wypłacić. W takim przypadku, ryzykujemy jedynie wysokością podatku, ponieważ musi on od naszego zwrotu zostać potrącony. Darmowy bonus bez depozytu bukmacher oferuje z podobną częstotliwością, co zakład bez ryzyka ze zwrotem stawki na konto depozytowe. Obie te promocje, są naprawdę bardzo atrakcyjne, przez co gracze chętnie z nich regularnie korzystają. Czytaj bonus bez depozytu STS.

Gdzie szukać zakładu bez ryzyka?

Jeżeli chodzi o zakład bez ryzyka, który sprawia, że zwrot stawki otrzymamy na konto bonusowe, z wymaganym obrotem, znajdziemy u dużej ilości bukmacherów. Jeżeli jednak, szukamy legalnego bukmachera, który zwróci nam postawioną kwotę na konto depozytowe, to jest ich niestety niewiele. Zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu przyznają na podobnych zasadach co wspomniany rodzaj zakładu bez ryzyka. Jest on głównie skierowany do nowych graczy, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodą z danym bukmacherem. Taki zakład bez ryzyka obecnie odebrać można na eWinner oraz Betclic. W obu przypadkach odebranie promocji jest możliwe po zarejestrowaniu się z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Jeżeli chodzi o Betclic, to wysokość zwracanej kwoty wynosi 50 zł. Więc jeżeli chcemy z niego skorzystać, to stawiając 50 zł, otrzymamy zwrot w wysokości 44 zł – wynika to z odjęcia kwoty podatku. Z kolei wyższy zakład bez ryzyka dostępny jest u bukmachera eWinner. Tam, na start bez konsekwencji zagrać możemy za 155 zł. Wysokość otrzymanego zwrotu jest analogiczna jak w przypadku Betclic. Co ciekawe, możemy zagrać za nieco wyższą stawkę, doliczając do wysokości zwrotu proponowaną przez bukmachera kwotę podatku. Przypominamy, że w przypadku skorzystania z tego rodzaju zakładu bez ryzyka, w przypadku niepowodzenia naszego kuponu, czyli jego rozliczenia jako przegranego, całą zwróconą stawkę możemy bez problemu wypłacić. Oczywiście nie jest wykluczona możliwość dalszej gry za te środki. 

Jak można otrzymać kolejne freebety?

W zasadzie, każdy bukmacher regularnie dodaje do swojej oferty, różnego rodzaju promocje. Często zdarza się tak, że obejmują one właśnie możliwość otrzymania klasycznego freebetu. Nie mniej jednak, stali klienci, którzy chcą otrzymać freebet, muszą spełnić więcej warunków, niż ci, którzy dopiero zakładają swoje konto. Najczęściej wiąże się to z koniecznością postawienia kuponu, za określoną stawkę, a co za tym idzie, z wymogiem dokonania wkładu własnego. Tego typu promocje, przyznawane są o wiele częściej, ponieważ stanowczo minimalizują potencjalne straty ze strony bukmachera.

Mimo wszystko czasami promocje, które wymagają postawienia zakładu, a co za tym idzie zaryzykowania własnych pieniędzy, są bardzo opłacalne. Zdarza się tak, że potencjalny zysk, jaki możemy uzyskać za pomocą freebetu, jest o wiele większy, niż ryzykowana przez nas stawka. Przed dołączeniem jednak, do tego typu promocji, warto dokonać analizy, czy i ewentualnie ile możemy zyskać. Następnie, należy dokonać subiektywnej oceny, czy dana oferta jest dla nas wystarczająco atrakcyjna, aby do niej dołączyć. 

Podsumowanie

Bonusy bez depozytu są rzadkością

Udało się bezapelacyjnie ustalić że bonus bez depozytu 2021 bukmacher przyznaje niezwykle rzadko. Wynika to z faktu, że żaden z nich nie chce ponieść strat finansowych, związanych z podjętym ryzykiem, jakim jest przyznanie bonusu bez depozytu. Wyobraźcie sobie sytuację, w której bukmacher przyznaje graczowi freebet w wysokości 20 zł, a ten obraca go na łączną kwotę 2000 zł. Wtedy, bukmacher jest stratny całą tę kwotę, czego mógł bez wątpienia uniknąć. Prawdopodobnie, gracz nie zaryzykowałby swoich pieniędzy, na taki kupon, ponieważ jego powodzenie ma niskie prawdopodobieństwo. Nie mniej jednak, takie przypadki się zdarzają. Z drugiej strony, wystarczy, że dziesięciu graczy, obróci takim freebetem na kwotę dwustu złotych – co już jest dosyć mocno prawdopodobne. Generuję to taką samą stratę. Dlatego też, z perspektywy bukmachera, lepiej jest zachęcać graczy promocjami, które mają mniejsze prawdopodobieństwo wysokich strat.

Właśnie dlatego, bonusy bez depozytu są dostępne rzadko i u nielicznych bukmacherów. Warto jednak jest wykorzystywać to, co już jest dostępne na rynku. O ile większość z tych bonusów nie ma ograniczenia czasowego, tak jednak najprawdopodobniej nie będą one trwać w nieskończoność. W dodatku nowi gracze, poza przyznanym bonusem bez depozytu, mogą skorzystać z innych promocji. Są nimi oczywiście różnego rodzaju bonusy powitalne, które najczęściej zawierają bonus od depozytu, bądź zakłady bez ryzyka.

Bonusy Freebet także dla stałych graczy

Należy pamiętać, że freebety mogą być przyznawane stałym klientom, w ramach jednorazowych akcji marketingowych. Wtedy, są już one mocno ograniczone czasowo – zazwyczaj do jednego, bądź kilku dni. Reasumując, warto jest mieć pojęcie, jakiego rodzaju bonusy są oferowane przez bukmacherów, jak z nich korzystać i które są najlepsze. Do tej ostatniej kategorii, bez dwóch zdań należą właśnie bonusy bez depozytu, oraz zakłady bez ryzyka, najlepiej te, w których zwrot stawki dokonywany jest na konto depozytowe gracza, przez co środki można od razu wypłacić.

FAQ – pytania i odpowiedzi

 1. Ile razy można skorzystać z bonusu bez depozytu?

Promocje oferowane przez bukmacherów, co do zasady można odebrać można na jednym koncie jedynie jeden raz.

 1. Co jest potrzebne do skorzystania z promocji?

Oczywiście kluczowym aspektem odebrania bonusu, jest posiadanie konta u danego bukmachera. Mogą jednak występować inne dodatkowe warunki, które ustala bukmacher.

 1. Czy bonus od depozytu i freebet to ta sama rzecz?

W zasadzie tak, pojęcia te można stosować zamiennie. W dodatku trzecim występującym pojęciem jest voucher. 

 1. Czy kod TYPERVIP daje freebet u każdego bukmachera?

Niestety nie. Kod ten umożliwia uzyskanie bonusu bez depozytu jedynie u wskazanych bukmacherów. Warto jednak zerkać na stronę zawodtyper.pl w celu sprawdzenia, czy nie doszły jakieś nowe promocje.

 1. Czy bonus bez depozytu może odebrać tylko nowy gracz?

Zazwyczaj tak się właśnie dzieje, lecz nie jest to żadną zasadą. Zdarza się również tak, że bukmacher przyznaje freebety niewymagające wkładu własnego swoim stałym klientom.

 1. Czy każdy bonus bez depozytu wymaga obrotu?

Tak, jest to jedyna możliwość, aby dany freebet można było wypłacić.