BESTBET OPINIE

opinie bukmachera bestbet

Wśród bukmacherów, legalnie działających na polskim rynku, pojawił się nowy podmiot, na który warto zwrócić uwagę. Mowa oczywiście o marce BestBet, która licencję na zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet oraz w stacjonarnych punktach na terenie Polski otrzymała w maju 2019 roku. BestBet opinie ma, póki co bardzo ostrożne, a wiele z nich opiera się raczej na przypuszczeniach niż na potwierdzonych informacjach. Wszystko dlatego, że ten bukmacher jeszcze nie zainaugurował swojej działalności na polskim rynku. Na jego stronie internetowej bestebt24.pl wciąż wisi informacja, że jest ona w budowie i już nie długo zostanie odpalona. 

BestBet Opinie – co warto wiedzieć?

Prezesem marki BestBet został Pan Robert Krupski, a sama marka swoją siedzibę ma w Warszawie. Do mediów przedostają się już szczątkowe informacje dotyczące tego buka. Przedstawiciele marki wdrożyli już działania wizerunkowe, które mają zbudować świadomość marki, zanim zostanie ona oficjalnie odpalona. To bardzo istotne, ponieważ w tym momencie mamy do czynienia z budowaniem napięcia oraz oczekiwaniami, kiedy wreszcie to nastąpi. Z informacji, które udało nam się uzyskać, wiemy, że BestBet współpracuje również aktywnie ze spółką TMT Investments. Przesuwający się start bukmachera na polskim rynku spowodowany jest również pandemią oraz niepewną sytuacją rynkową. Jednak wierzymy, że nastąpi to jeszcze w 2021 roku. Gdy czytamy o Bestbet, opinie ekspertów również na to wskazują. 

Spis treści

  1. BestBet Opinie – co warto wiedzieć?
  2. BestBet opinie – oferta zakładów
  3. Czy BestBet postawi na sporty wirtualne?
  4. BestBet w przestrzeni online
  5. BestBet – opinie o rejestracji
  6. BestBet – opinie o metodach płatności
  7. Bonusy powitalne i promocje w BestBet
  8. BestBet opinie – obsługa klienta

BestBet opinie – oferta zakładów

To, co graczy interesuje przede wszystkim to oczywiście szerokość oferty zakładów nowego bukmachera, który na pewno będzie chciał wyróżnić się czymś na rynku. Opinie o bukmacherze Bestbet w zakresie oferty oparte są na przypuszczeniach. Z naszego doświadczenia wiemy, że dużo można założyć z wyprzedzeniem. Tak jak wspomnieliśmy, strona bestbet24.pl, póki co jest w budowie. Trudno jest więc jednoznacznie określić, jak duża będzie ta oferta oraz czego możemy się spodziewać. Według nas więcej informacji na ten temat powinno pojawić się już w ciągu najbliższych tygodni. Jako eksperci jesteśmy przekonani, że w zakresie oferty BestBet postawi na sprawdzony model, ponieważ obecnie bardzo trudno wymyślić coś nowego. 

W związku z tym powinniśmy spodziewać się szerokiej oferty na wydarzenia sportowe, gdzie powinno znaleźć się minimum kilkadziesiąt dyscyplin. Oprócz tego nie powinno zabraknąć również opcji zawierania zakładów live. Obecnie są one jedną z najbardziej angażujących form grania. Podążając za trendami oraz potrzebami klientów, oferta BestBet powinna być również wzbogacona o dużą liczbę wydarzeń e-sportowych. To w nich upatrujemy duży potencjał na przyciągnięcie uwagi przede wszystkim młodszych obiorców. Sprawdzonym i ciekawym uzupełnieniem oferty może być wplecenie w nią zdarzeń pozasportowych, na przykład z branży rozrywkowej lub z polityki. Jeżeli bukmacher pójdzie w tym kierunku to BestBet opinie graczy od samego początku powinien mieć pozytywne. Dostępne w internecie i na forach bukmacherskich recenzje o BestBet, nie zawierają szczegółowych informacji o potencjalnych kursach.

Czy BestBet postawi na sporty wirtualne?

Według nas postawienie na sporty wirtualne to obecnie konieczność, choć jeszcze nie mamy żadnych oficjalnych informacji w tym zakresie. Sporty wirtualne cechują się tym, że nie są podatne na zawirowania i czynniki pozasportowe oraz sezonowość danych sportów lub rozgrywek. Można je obstawiać 24/7 i są bardzo angażująca formą dla graczy, którzy w ten sposób mogą obstawiać, kiedy chcą, a wynik przychodzi bardzo szybko. Oczywiście o wszystkim decyduje specjalny algorytm, ale wysokie kursy na sporty wirtualne są tym, co przyciąga dużą rzeszę klientów. Jeżeli sprawdzimy BestBet opinie forum, to widzimy podobne głosy oczekujących klientów, choć nie mamy jeszcze finalnego potwierdzenia ze strony marki. 

BestBet w przestrzeni online

Nowocześni bukmacherzy muszą być obecni w przestrzeni online. Już nie wystarczy działania tradycyjne w punktach naziemnych, o czym doskonale zdają sobie sprawę również największe podmioty na polskim rynku takie jak STS oraz Fortuna. Możliwość zawierania zakładów bukmacherskich z poziomu strony internetowej lub aplikacji mobilnej to nie tylko wygoda, ale również zwrócenie uwagi na nowe pokolenie, które od początku swojego życia obcuje z produktami cyfryzacji. Strona internetowa jest jeszcze w budowie, jednak swoim układem oraz przede wszystkim funkcjonalnościami powinna nawiązywać do najlepszych, które spotkamy na polskim rynku. Strona powinna być przede wszystkim bardzo czytelna oraz pozwalać na skorzystanie z pełnego potencjału oferty i możliwości, które dla klientów przygotuje BestBet. W parze z tym powinna iść również estetyczna i miła w odbiorze szata graficzna. BestBet online opinie powinien mieć dobre, jeżeli w fazie projektowania uwzględniono te aspekty. 

Poza stroną internetową kluczowa może okazać się aplikacja mobilna. To opcja, która jeszcze bardziej ułatwia graczom zawieranie zakładów bukmacherskich. Aplikacja powinna być przede wszystkim bardzo intuicyjna i przygotowana z myślą o użytkownikach systemów iOS i Android. Wzbogacenie aplikacji o dodatkowe funkcje takie jak możliwość logowania przed odcisk palca, podgląd kuponów, czy powiadomienia push o ich zamknięciu to obecnie standard. Z poziomu apki klienci powinni mieć dostęp do wszystkich funkcji i całej oferty BestBet. Dużo zależy również od tego, czy bukmacher zdecyduje się na uruchomienie streamingu wydarzeń sportowych na żywo, jeżeli tak, to również powinno być dostępne z aplikacji. Jeżeli finalny produkt będzie zawierał te opcje to BestBet online opinie na pewno będzie miał na poziomie wiodących w Polsce bukmacherów. 

BestBet – opinie o rejestracji

Z punktu widzenia graczy bardzo ważny jest również sam proces rejestracji konta u bukmachera. To, co staje się obecnie trendem to umożliwienie szybkiej rejestracji. Nie powinna ona zająć więcej niż kilka minut, ponieważ na tym etapie bukmacher nie wymaga jeszcze potwierdzenia dowodu tożsamości oraz numeru konta bankowego gracza. Dzięki temu po kilku minutach można już zawierać zakłady bukmacherskie. Resztę kluczowych dokumentów można wypełnić dopiero w momencie, gdy będziemy chcieli dokonać wypłaty środków z konta. Dla graczy ważne jest również to, by nawet po szybkiej rejestracji przysługiwał im pełen zestaw bonusów. Jeżeli w tym samym kierunku pójdzie BestBet, recenzje graczy i ekspertów powinny być zadowalające.

BestBet – opinie o metodach płatności

 Po rejestracji przychodzi moment na pierwszą wpłatę środków na konto i tu BestBet powinien o to zadbać. Opinie o bukmacherze BestBet na pewno wezmą to pod uwagę jako jeden z głównych czynników formułujących dane zdanie. Tu gracze powinni móc skorzystać z metody szybkich płatności. Przykładowo poprzez Dotpay lub Przelewy24, dzięki czemu na wpłatę będą czekali dosłownie chwile i od razu będą mogli zawierać zakłady. Alternatywną opcją powinien pozostać przelew tradycyjny. Jeżeli to zostanie włączone, to w przypadku BestBet, opinie graczy o płatnościach będą bardzo dobre. Według nas to standard i z dużym prawdopodobieństwem możemy się tego spodziewać. 

Bonusy powitalne i promocje w BestBet

To coś, na co wszyscy czekają z niecierpliwością. Od wysokości bonusów powitalnych w dużej mierze zależeć będzie to, jak chętnie nowi gracze będą chcieli skorzystać z oferty BestBet. Oraz z jaką skutecznością bukmacher będzie przyciągał do siebie uwagę i zaangażowanie graczy, którzy obecnie korzystają z usług konkurencji. Nie ma co ukrywać, tak jak w przypadku innych bukmacherów, tak i u BestBet, opinie ekspertów w dużej mierze zależeć będą od bonusów. Od Bestbet oczekiwalibyśmy tego, że pójdzie w kierunku najciekawszych ofert bonusowych, na przykład wzorem Fortuny, czy STS. Tam gracze mogą liczyć nawet na trzy bonusy na start, czyli wysoki cashback, freebet oraz dodatek do depozytu. To coś, co na pewno zadziała pozytywnie i pozwoli marce budować pozycję na rynku. 

W przypadku BestBet ciekawą promocją może być również gra bez podatku, czyli przejęcie ciężaru podatkowego przez bukmachera na siebie. To zabieg, na który często decydują się nowe na rynku firmy, które w ten sposób walczą o uwagę i zaangażowanie graczy. Dodatkowe promocje związane z wydarzeniami sportowymi lub HappyHours będą również sporym atutem. Jeżeli BestBet opinie chce mieć na wysokim poziomie i od razu solidnie zaznaczyć swoje miejsce w branży zakładów bukmacherskich to jest to podstawa działania. Im więcej promocji i bonusów, oczywiście ustalanych z głową, tym większa szansa na powodzenie. Czytaj więcej bestbet bonus powitalny.

BestBet opinie – obsługa klienta

U każdego bukmachera bardzo ważna jest również obsługa klienta. Specyfika prowadzenia firmy w branży hazardowej sprawia, ze klienci stosunkowo często mogą mieć kontakt z działem wsparcia. Oczywiście na samym początku kontakt może dotyczyć weryfikacji dokumentów w procesie rejestracyjnym. Z naszego doświadczenia i zgodnie z oczekiwaniami graczy proces ten nie powinien potrwać więcej niż kilka godzin. Takie same zdania możemy spotkać po wpisaniu w wyszukiwarce haseł BestBet opinie forum. Eksperci podkreślają jak ważna dla klientów jest sprawna obsługa i dobre doświadczenia z marką w tym zakresie. 

W przypadku obsługi klienta kluczem powinno być przygotowanie bogatej bazy wiedzy, na zasadzie FAQ, gdzie użytkownicy intuicyjnie mogą znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Od jakości i obszerności przygotowanej bazy wiedzy zależy to, jak często w rozmowy angażowani będą dedykowani konsultanci. Oczywiście są również osoby, które wymagają takiego kontaktu. Dlatego czat z konsultantem powinien być również dostępny, a czas oczekiwania na odpowiedź nie powinien trwać więcej niż kilka minut. Każda minuta zwłoki więcej może wprowadzać nerwowość oraz rozczarowanie gracza, który odejdzie od konkurencji. To coś, o czym BestBet bezwzględnie musi pamiętać.

Oprócz czatu z konsultantem, który optymalnie powinien być dostępny 24/7, bardzo ważny jest również kontakt mailowy. Ważniejsze tematy lub takie, które potrzebują wysłania załączników, na ogół realizowane są tym kanałem. Tu odpowiedź również powinna być jak najszybsza, ponieważ gracze często piszą w kontekście konkretnych zakładów, które chcą zawierać. Im bardziej proklienckie podejście BestBet, tym łatwiej będzie im pozyskać oraz utrzymać klientów. 

Jak oceniamy BestBet i ich sytuację rynkową?

BestBet, jak każdy wchodzący na rynek bukmacher, nie będzie miał łatwo, by przebić się ze swoją ofertą. Na początku może zadziałać efekt nowości oraz efekt wow, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Jednak w dłuższej perspektywie może to nie wystarczyć. Ważne będzie przygotowanie szerokiej i skrojonej na miarę potrzeb klientów oferty oraz wysokich kursów i jakościowych bonusów. To wszystko powinno być obudowane szerokimi działaniami promocyjnymi, aby w jak najszybszym tempie zgromadzić grono zaufanych i zaangażowanych graczy. Dbałość o szczegóły takie jak wizualne aspekty kanałów online, funkcjonalność strony oraz kontakt z obsługą klienta to coś, co może zagrać tylko na plus dla BestBet. Z niecierpliwością czekamy na ich oficjalny start oraz weryfikację, jak mocną pozycję uda się temu bukmacherowi zdobyć na polskim rynku. Czytaj bestbet legalny bukmacher.