Totolotek Legalny Bukmacher

Totolotek jest najstarszym, polskim bukmacherem. Swoją działalność rozpoczął już w 1992 roku. Po wprowadzeniu ustawy hazardowej, od czerwca 2013 roku funkcjonuje na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów. Totolotek legalny bukmacher świadczy swoje usługi za pośrednictwem serwisu internetowego, a także punktów naziemnych w całej Polsce. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się aktualnej ofercie doświadczonego i renomowanego bukmachera.

Legalne zakłady bukmacherskie Totolotek

Totolotek SA jest zarejestrowana w Warszawie. Początki firmy sięgają 1992 roku, kiedy to Totolotek stał się pierwszym bukmacherem naziemnym w naszym kraju. Po wprowadzeniu ustawy hazardowej, firma musiała ubiegać o się o licencję Ministra Finansów, podobnie jak inne podmioty zainteresowane prowadzeniem działalności bukmacherskiej w naszym kraju. W czerwcu 2013 roku Totolotek otrzymał licencję Ministra Finansów nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485, która umożliwia mu przyjmowanie zakładów online w i punktach na terenie naszego kraju. A zatem, jeśli zastanawiasz się, czy Totolotek jest legalny w naszym kraju, tak, w tym miejscu możesz bezpiecznie obstawiać zakłady.

Spis treści

  1. Legalne zakłady bukmacherskie Totolotek
  2. Jakie zakłady znajdują się w ofercie Totolotka?
  3. Bonus powitalny Totolotek dla nowych klientów
  4. Promocje dla stałych klientów legalnego bukmachera Totolotek
  5. Jakie udogodnienia oferuje Totolotek legalny bukmacher?
  6. Totolotek legalny bukmacher – Rejestracja i weryfikacja w serwisie 
  7. Metody płatności obsługiwane przez bukmachera Totolotek
  8. Legalny bukmacher Totolotek – Aplikacja mobilna

Jakie zakłady znajdują się w ofercie Totolotka?

Oferta zakładów bukmacherskich Totolotek skupia się na zakładach sportowych. Najwięcej zakładów oferują nam oczywiście najpopularniejsze dyscypliny, takie jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka czy hokej na lodzie. Totolotek legalny bukmacher online proponuje również mniej popularne sporty, takie jak, chociażby: rugby, rzutki czy pesapallo. Bukmacher oferuje również zakłady bukmacherskie na esport. Możemy tu obstawiać najważniejsze turnieje w takich dyscyplinach, jak chociażby Counter Strike czy League of Legends.

W ofercie Totolotka legalnego bukmachera znajdują się także zakłady na żywo, które możemy obstawiać w czasie rzeczywistym. Warto zwrócić uwagę na zakłady Last Minute, w których możemy znaleźć wydarzenia rozpoczynające się w przeciągu najbliższych minut. Kalendarz obejmuje również ofertę na kolejny dzień. Na uwagę zasługuje prosty panel do wyszukiwania interesujących nas zakładów. Możemy wybrać topowe wydarzenia lub skorzystać z wyszukiwarki, w której wybieramy dyscyplinę, kraj, w którym rozgrywane są zawody oraz dokładne wydarzenie.

Bonus powitalny Totolotek dla nowych klientów

Przejdźmy do oferty powitalnej, która z pewnością żywotnie interesuje osoby, które zastanawiają się nad założeniem konta w tym miejscu. Totolotek legalny bukmacher proponuje tradycyjny bonus powitalny przyznawany do pierwszej wpłaty. W tym serwisie jest to premia 100% do 500 PLN. Wystarczy zatem dokonać pierwszej wpłaty, a zostanie ona podwojona nawet do kwoty 500 PLN. Ponadto, do dyspozycji graczy pozostaje bonus okresowy przysługujący za instalację aplikacji mobilnej. W tym przypadku gracze mogą otrzymać bonus 100% do 49 PLN za pierwszą wpłatę zrealizowaną za pośrednictwem aplikacji na swoim smartfonie lub tablecie. Czytaj więcej bonus powitalny Totolotek.

Promocje dla stałych klientów legalnego bukmachera Totolotek

W serwisie bukmacherskim Totolotek możemy liczyć na ciekawe promocje, z pomocą których zdobędziemy dodatkowe środki na swobodne obstawianie kuponów. Jeśli chodzi o promocje stałe, warto tu wspomnieć o Bonusie King Size, w ramach którego gracze mogą zgarnąć wyższe wygrane za zakłady AKO z wieloma zdarzeniami. Premia wynosi od 5% przy 5 zdarzeniach do 66% przy kuponach zbudowanych z min. 30 zdarzeń.

Totolotek bukmacher online oferuje oczywiście szereg promocji okresowych związanych z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Ponadto, w przypadku wydarzeń cieszących się największym zainteresowaniem ze strony graczy dostępne są promocje związane z wyższym kursem. W ofercie legalnego bukmachera Totolotka dostępny jest także program lojalnościowy Bet Club. Obstawiając zakłady bukmacherskie, zbieramy punkty, które następnie można wymienić na nagrody. A zatem bukmacher dba o zadowolenie aktywnych klientów serwisu.

Jakie udogodnienia oferuje Totolotek legalny bukmacher?

Nawet najbardziej rozbudowana oferta zakładów bukmacherskich może okazać się niewystarczająca, jeśli nie zostanie poparta odpowiednimi udogodnieniami. Czy Totolotek legalny bukmacher w Polsce oferuje swoim klientom dodatkowe funkcje, które ułatwiają obstawianie zakładów sportowych? Do najważniejszych udogodnień możemy zaliczyć:

Apropos punktów naziemnych, warto tu nadmienić, że z powodu pandemii koronawirusa, Totolotek zdecydował się na zamknięcie wszystkich punktów stacjonarnych w kraju. czy jest to tymczasowa decyzja? Wiele wskazuje na to, że Totolotek legalny bukmacher w Polsce nie zamierza już wracać do przyjmowania zakładów w punktach.

Totolotek legalny bukmacher – Rejestracja i weryfikacja w serwisie 

W serwisie Totolotek dostępna jest szybka rejestracja, która pozwala założyć konto tymczasowe bez dowodu. Wystarczy podać najważniejsze dane osobowe oraz dane konta. Dysponując kontem tymczasowym, możesz dokonać pierwszej wpłaty, odebrać bonus oraz obstawiać pierwsze zakłady. Warto jednak jak najszybciej zadbać o weryfikację konta, aby otworzyć sobie dostęp do wszystkich funkcji serwisu, w tym również do wypłat z konta.

Weryfikacja konta jest bardzo prosta. Totolotek legalny bukmacher online prosi o załączenie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości, na podstawie którego potwierdzona zostanie nasza tożsamość. Zwykle jest to dowód osobisty. Weryfikacja następuje zazwyczaj w przeciągu kilkunastu minut, choć czas oczekiwania może się wydłużyć w weekendy oraz późnym wieczorem. Gdy Twoje konto zostanie aktywowane, możesz już korzystać ze wszystkich funkcji, obstawiać zakłady bez limitu stawki, a także zlecać wypłaty ze swojego portfela bukmacherskiego.

Metody płatności obsługiwane przez bukmachera Totolotek

Wpłatę w serwisie bukmacherskim Totolotek możesz zrealizować za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych obsługiwanych przez platformy Dotpay oraz Tpay. Dostępne są również płatności kartą VISA lub Mastercard, a także wpłaty z portfela elektronicznego Skrill. Nie mogło zabraknąć popularnej płatności mobilnej BLIK. Przy powyższych wpłatach, minimalna kwota depozytu wynosi 4 PLN. Nieco wyższy limit, bo 20 PLN, obowiązuje w przypadku metody Paysafecard. Środki są księgowane na koncie natychmiast, dzięki czemu, możesz przejść do obstawiania zakładów.

Jeśli chodzi o wypłaty, Totolotek legalny bukmacher online na ten moment nie obsługuje ekspresowych wypłat z konta. Są one realizowane poprzez tradycyjny przelew na rachunek bankowy. Wypłaty są realizowane do godziny 12:00 w dni robocze. Czas oczekiwania na dotarcie przelewu wynosi zwykle 1-2 dni robocze. Warto oczywiście nadmienić, że w serwisie Totolotka legalnego bukmachera nie są pobierane żadne prowizje przy wpłatach i wypłatach.

Legalny bukmacher Totolotek – Aplikacja mobilna

Ważnym udogodnieniem z perspektywy wielu graczy jest nowoczesna aplikacja mobilna, która pozwala na obstawianie zakładów bukmacherskich także za pośrednictwem naszego smartfona lub tabletu. Totolotek legalny bukmacher w Polsce posiada nowoczesną i funkcjonalną aplikację, z poziomu której możliwe będzie obstawianie zakładów bukmacherskich na urządzeniach iOS oraz Android. W tym miejscu warto przypomnieć o bonusie dostępnym dla graczy, którzy zdecydują się na rejestrację konta w serwisie. Przy pierwszej wpłacie wykonanej w aplikacji można otrzymać bonus 100% do 49 PLN. Warto jednak dodać, że jest to promocja okresowa, która nie zawsze jest aktywna!

Opinie klientów na temat legalnego bukmachera Totolotek

Zastanawiasz się, czy Totolotek jest legalny i oferuje opłacalne zakłady bukmacherskie? O ile nie mamy wątpliwości, że jest to legalny bukmacher, o tyle w drugiej kwestii warto zaufać innym graczom, którzy nalezą już do grona zarejestrowanych klientów. Bukmacher cieszy się pozytywnymi opiniami zwłaszcza ze strony osób, którym zależy na jakościowej i rozbudowanej ofercie zakładów sportowych. Pod tym względem,  Totolotek legalny bukmacher wypada naprawdę dobrze. Kilkadziesiąt dyscyplin i dostęp do setek turniejów na całym świecie sprawia, że bez trudu znajdziesz tu interesujące wydarzenia.

Drobnym minusem z perspektywy graczy jest brak aktywności pobocznych. Z drugiej strony, mamy pewność, że Totolotek legalny bukmacher w Polsce skupia się na perfekcyjnej ofercie na zakłady sportowe. Zdaniem klientów, nieco większy mógłby być bonus powitalny, który nie imponuje na tle konkurencji. Znacznie lepiej wypada natomiast oferta promocyjna dla stałych klientów. W gruncie rzeczy, Totolotek legalny bukmacher online może pochwalić się pozytywnymi rekomendacjami ze strony większości graczy.

Czy warto obstawiać zakłady w serwisie Totolotek?

Doświadczony bukmacher może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą zakładów sportowych, które możemy obstawiać także na żywo. Do dyspozycji graczy pozostaje kilkadziesiąt dyscyplin sportowych oraz zakłady specjalne. Na chwilę obecną, bukmacher nie proponuje natomiast pobocznych aktywności, takich jak sporty wirtualne. Totolotek legalny bukmacher w Polsce proponuje przejrzysty system szukania i obstawiania interesujących nas zakładów. Jest to zatem dobra opcja dla graczy, którzy oczekują prostej platformy do obstawiania zakładów sportowych.

Jeśli chodzi o ofertę promocyjną, bonus powitalny Totolotek nie wyróżnia się szczególnie na tle konkurentów. Mamy klasyczną premię 100% do 500 PLN przy pierwszej wpłacie oraz bonus depozytowy na aplikacji mobilnej. Nieco lepiej wypadają natomiast promocje dla aktywnych klientów serwisu. Czy Totolotek jest legalny i czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie w tym miejscu? Bez wątpienia jest to dopracowany serwis, który sprosta oczekiwaniom osób szukających bogatej oferty na zakłady sportowe. Jeśli natomiast zależy Ci na pobocznych aktywnościach, jak sporty wirtualne czy typowanie gier karcianych, ten bukmacher raczej nie sprosta Twoim oczekiwaniom.

Totolotek legalny bukmacher online FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Czy Totolotek jest legalny w Polsce?

Tak, spółka akcyjna Totolotek od 2013 roku działa na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów. Licencja nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 umożliwia przyjmowanie zakładów bukmacherskich przez Internet i w punktach naziemnych.

2. Co znajdziemy w ofercie bukmachera Totolotek?

Totolotek skupia swoją działalność na zakładach sportowych. W ofercie serwisu znajdziemy rozbudowaną ofertę na zakłady przedmeczowe i zakłady live.

3. Jaki bonus powitalny oferuje Totolotek?

Nowi klienci w serwisie bukmacherskim Totolotek, mogą skorzystać z klasycznej premii depozytowej do pierwszej wpłaty. Bukmacher oferuje bonus 100% do 500 PLN. Ponadto dostępny jest również bonus za instalację aplikacji mobilnej: 100% do 49 PLN (promocja cykliczna).

4. Czy Totolotek posiada aplikację mobilną?

Tak, klienci serwisu bukmacherskiego Totolotek mogą obstawiać zakłady sportowe również za pośrednictwem nowoczesnej i funkcjonalnej aplikacji z poziomu swojego smartfona i tablet. Dostępna są wersje na urządzenia iOS oraz Android.

5. Jakie metody płatności obsługuje Totolotek?

Bukmacher obsługuje błyskawiczne przelewy bankowe za pośrednictwem platform Dotpay oraz Tpay. Ponadto, konto można zasilić kartą płatniczą oraz z poziomu portfela elektronicznego Skrill. Minimalna kwota depozytu wynosi 4 złote.