LVBET BONUS BEZ DEPOZYTU

bonus bez depozytu lvbet

Wszyscy bukmacherzy starają się przyciągnąć do siebie na różne sposoby. Mają szeroką ofertę, starają się mieć najwyższe kursy na rynku, albo dzięki różnego rodzaju promocjom startowym. Niektóre z nich są naprawdę ciekawe, a najatrakcyjniejszymi są bez wątpienia bonusy bez depozytu. Możemy wtedy bez korzystania z własnych środków postawić kupon, za który normalnie musielibyśmy zapłacić. W tym przypadku całe koszty naszego zakładu ponosi bukmacher. Nic więc dziwnego, że gracze najbardziej wyczekują tego typu promocji, albo zakładają konta u każdego bukmachera dostępnego na polskim rynku. Dzięki nim możemy liczyć na wygranie kuponu bez opłacania go. Taki bonus oferuje również bukmacher LVBET swoim nowym klientom. Wystarczy tylko założyć konto z kodem promocyjnym TYPERVIP, a środki płynące z tytułu tej oferty można wykorzystać na dokonywanie dowolnych zakładów. W jaki sposób otrzymać na LVBET bonus bez depozytu? Bonus bez depozytu LVBET – jaka jest jego wysokość? Zapraszamy do przeczytania artykułu, gdzie znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące bonusu bez depozytu LVBET.

LVBET Bonus bez depozytu

W ofercie LVBET znajdziemy dużo zakładów na handicapy, szczególnie azjatyckie, najwięcej zakładów na over/under goli, a także mnóstwo zakładów łączonych, np. Drużyna 1 wygra mecz, lub padnie wynik 0:0. To szczególnie wyróżnia tego bukmachera i często lubimy postawić takie zakłady. Tutaj na samym początku możemy zrobić to całkowicie za darmo. W jaki sposób? Bonus bez depozytu LVBET aktualnie możemy zdobyć zakładając konto, albo posiadając karnet na mecze jednej z podanych przez bukmachera drużyn. Również może zdarzyć się tak, że wprowadzi on nowe, ciekawe promocje, dzięki którym będziemy mieli szansę wygrać pieniądze bez wpłacania własnych środków na konto depozytowe. Warto więc na bieżąco sprawdzać listę bonusów, które proponuje LVBET. Jak jednak na ten moment dostać darmowe zakłady od bukmachera? 

Spis treści

  1. LVBET Bonus bez depozytu
  2. Jak otrzymać w LVBET bonus bez depozytu?
  3. Bonus bez depozytu LVBET przy założeniu konta
  4. Jak wykorzystać bonus bez depozytu po rejestracji? 
  5. LVBET bonus bez depozytu za posiadanie karnetu
  6. Czy z bonusu można skorzystać w aplikacji?
  7. Jakie zakłady można obstawić za bonus bez depozytu?
  8. Ile razy można skorzystać z bonusu bez depozytu w LVBET?

Jak otrzymać w LVBET bonus bez depozytu?

Sporo bukmacherów proponuje swoim nowym graczom na start różnorodne promocje. Najczęściej są to bonusy od wpłat, czasami występują także zakłady bez ryzyka i promocje typu cashback, a również bonusy bez depozytu, czyli freebety. Te ostatnie są najkorzystniejsze z wszystkich wymienionych, ponieważ już po założeniu konta możemy postawić swój zakład, bez potrzeby jakiejkolwiek wpłaty. Wystarczy się zarejestrować zgodnie z instrukcjami na stronie bukmachera, przejść wszystkie potrzebne weryfikacje i możemy cieszyć się darmowym zakładem od bukmachera. Jednym ze sposobów na otrzymanie od LVBET bonusu bez depozytu jest – a jakże, założenie nowego konta. Nie jest to jedyna opcja na freebet u tego operatora. Możemy je dostać również jeżeli posiadamy karnet na mecze jednej z podanej przez bukmachera drużyn. Dodatkowo, bardzo często możemy otrzymać w LVBET bonus bez depozytu z okazji promocji czasowej, które ten bukmacher oferuje całkiem często.

Bonus bez depozytu LVBET przy założeniu konta

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, najczęstszym sposobem na otrzymaniu freebetu nie tylko w LVBET, ale u każdego bukmachera jest rejestracja konta w serwisie danego operatora zakładów bukmacherskich. Jeśli jednak chodzi o LVBET, odebranie bonusu bez depozytu nie powinno sprawić żadnych kłopotów. W jaki sposób to zrobić? To bardzo proste. Po zakończeniu rejestracji i przejściu potrzebnych weryfikacji należy aktywować swoje konto poprzez potwierdzenie adresu e-mail. Następnie, po zalogowaniu się na konto, trzeba dokończyć pełną rejestrację, polegającą na przejściu kilku niezbędnych weryfikacji, jak to ma miejsce u każdego z bukmacherów, aby uzyskać stały status konta. Należy wtedy zaznaczyć pole “Chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Po pozytywnej weryfikacji darmowy zakład na kwotę 20 złotych pojawi się na naszym koncie. Nie zdziwcie się, jeżeli na koncie bonusowym ujrzycie kwotę 1 PLN. Bonus ten posiada mnożnik kursu x20, co w rzeczywistości jest kwotą 20 PLN. Czytaj LVBet rejestracja.

Jak wykorzystać bonus bez depozytu po rejestracji? 

Aby wykorzystać bonus, trzeba samodzielnie przy zagrywaniu kuponu wybrać opcję “Wykorzystaj bonus”. Można go wykorzystać w zakładach kombinacyjnych, składających się z co najmniej 3 zdarzeń, łączny kurs kuponu musi wynosić 2.50, a kurs każdego pojedynczego zdarzenia 1.25. Potencjalna wygrana z tego kuponu podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Należy również pamiętać, że w przypadku zakładów akumulowanych, przynajmniej jedna selekcja musi posiadać kurs minimalny 1.50. Po spełnieniu tych warunków, bonus przejdzie na konto depozytowe, skąd możemy wypłacić środki na swoje konto bankowe. Jest to bardzo atrakcyjna promocja dla tych, którzy lubią gdy nie muszą wpłacać żadnych środków, a mogą zagrać od razu swój kupon. Warto z niego skorzystać, chociażby w celu przetestowania danego bukmachera, a przy okazji wygrania pieniędzy, bez jakiegokolwiek wkładu własnego. 

LVBET bonus bez depozytu za posiadanie karnetu

Bukmacherzy często podejmują współpracę z innymi spółkami, które przynoszą zyski im obu. Czasami jest to współpraca z poszczególnymi ligami, a czasami z zespołami. Bukmacher LVBET jest aktualnie sponsorem wielu drużyn. Jedną z nich jest Unia Leszno. To właśnie dzięki współpracy z nimi, możemy otrzymać bonus bez depozytu LVBET. Dlaczego? Jeżeli jesteśmy kibicem tej drużyny i posiadamy karnet na mecze Unii Leszno w sezonie 2022/23, możemy otrzymać od bukmachera bonus bez depozytu wynoszący aż 50 złotych!

W jaki sposób dostać w LVBET bonus bez depozytu za posiadanie karnetu? Wystarczy przesłać na adres mailowy bukmachera zrzut ekranu z podanego systemu biletowego, wraz z widniejącym na nim imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu. Darmowy zakład zostanie nam przyznany na konto, a wtedy należy nim obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym całego kuponu 1,75. Po spełnieniu warunków obrotu kwota bonusu przejdzie na konto depozytowe, skąd możemy wypłacić środki na nasze konto bankowe. Jeżeli więc jesteśmy kibicami jednej z drużyn i wykupiliśmy karnet na mecze, możemy cieszyć się darmowym zakładem otrzymanym od bukmachera.

Czy z bonusu można skorzystać w aplikacji?

LVBET posiada aplikację mobilną zarówno na Android, jak i iOs. Zbiera ona dużo pozytywnych ocen, nic więc dziwnego, że gracze zaczęli chętniej korzystać z niej, aniżeli ze strony internetowej. Coraz więcej klientów operatora LVBET przerzuca się na stawianie zakładów ze swojego telefonu, w aplikacji. Powstaje więc pytanie, czy tam również można skorzystać z bonusów? Nie ma w tym żadnej przeszkody. Aplikacja wygląda podobnie do strony internetowej, nie musimy więc się obawiać, że się w niej nie odnajdziemy. Dodatkowym plusem jest jej szybkość i możliwość zawierania zakładów w każdym miejscu. Ciekawą funkcją dostępną tylko w aplikacji, są powiadomienia push, które poinformują nas o wyniku naszego zakładu, a także przypomną o najciekawszych meczach do postawienia. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby w LVBET bonus bez depozytu wykorzystać w aplikacji.

Jakie zakłady można obstawić za bonus bez depozytu?

Czasami bukmacherzy ograniczają wybór zakładów, w których dostępne jest wykorzystanie naszego freebeta. Nie jest tak jednak w tym przypadku. Środki bonusowe otrzymane od bukmachera LVBET możemy wykorzystać tak naprawdę, na co tylko chcemy. Tyczy się to zarówno normalnej oferty na zakłady sportowe, a także sporty wirtualne, gdzie mecze toczą się przez 24 godziny na dobę. Nie musimy się więc martwić, że nasz bonus przepadnie, ponieważ nie mamy na co zagrać. Tutaj zawsze znajdziemy cokolwiek do postawienia, choć nie ukrywamy, że najlepiej korzystać na LVBET bonus bez depozytu gdy aktualnie trwają rozgrywki, które nas interesują, albo akurat jest mecz, na który mamy nasz typ. To jest idealny czas, żeby wykorzystywać promocje takie jak bonus bez depozytu LVBET.

Ile razy można skorzystać z bonusu bez depozytu w LVBET?

Bonusy bez depozytu są unikalne, co oznacza że możemy z nich skorzystać zaledwie jeden raz. Również i tutaj bonus bez depozytu za zarejestrowanie się jest promocją dla nowych graczy, z którego więcej nie będziemy mogli skorzystać. Choć nie oznacza to, że po wygranej z zagranych przez nas zakładów za bonus bez depozytu nie możemy grać dalej. Nawet po wykonanym wymaganym obrocie, wciąż możemy korzystać ze środków. Możemy je także wypłacić na swoje konto. To już od nas zależy, czy chcemy dalej ryzykować dla większych wygranych. To, że bonus bez depozytu otrzymujemy tylko po założeniu konta, nie sprawia jednak, że już nigdy u tego bukmachera nie skorzystamy z darmowych zakładów. LVBET często proponuje freebety stałym graczom, na przykład na ciekawe weekendowe spotkania. Nie należy więc całkowicie zapominać o tym bukmacherze, ponieważ nawet po wykorzystaniu pierwszego darmowego zakładu za rejestrację, możemy liczyć na inne bonusy bez depozytu w LVBET w przyszłości.

Jak wypłacić w LVBET bonus bez depozytu?

Istnieją różne formy bonusów bez depozytu. Niektóre nie wymagają żadnego obrotu, wystarczy zagrać swój zakład i przy wygranej od razu jest możliwa wypłata środków. W przypadku bonusów bez depozytu w LVBET, obrót ten jest niestety wymagany. Jeśli chodzi o bonus, który otrzymamy przy rejestracji, otrzymanymi środkami najpierw należy zagrać po kursie minimalnym 2.50, z minimalną liczbą trzech typów, kiedy każde z zagranych przez nas zdarzeń ma kurs minimalny 1.25. Następnie, obrócić wygraną dwukrotnie, po kursie minimalnym 2.00. Przy zakładach z więcej niż jedną selekcją, przynajmniej jeden typ musi posiadać kurs minimalny 1.50.

Po udanym obrocie, nic już nie stoi na przeszkodzie, aby wypłacić środki na nasze konto bankowe. W przypadku bonusów bez depozytu za karnety, tutaj obrót jest już czterokrotny, jednak nie jest wymagana minimalna ilość zdarzeń, ani minimalny kurs poszczególnego zdarzenia. Wystarczy, że nasz kupon ma kurs minimalny 1.75 i już będzie zaliczał się do obrotu. Po udanym obrocie można spokojnie wypłacać pieniądze na własne konto bankowe. Przy samych trafionych wyborach, nie ma więc w tym nic trudnego. Najważniejsze jest, aby nasze kupony były rozliczane na plus, a my będziemy mogli cieszyć się z “darmowych” pieniędzy.

Ile jest czasu na obrót bonusem bez depozytu LVBET?

Bukmacherzy zawsze dają jakiś limit czasowy na obrót bonusem bez depozytu. Nie jest więc tak, że założymy konto, odbierzemy sobie darmowe środki i zagramy za nie pół roku później. Po pewnym, ustalonym przez bukmachera czasie bonusy te przepadają. Nie ma co się jednak martwić, zazwyczaj czas ten wynosi od kilku do nawet kilkudziesięciu dni. W przypadku bukmachera LVBET, bonus bez depozytu można wykorzystać do 30 dni. Oznacza to, że od momentu odebrania naszego darmowego zakładu mamy dokładnie 30 dni na wykonanie wszystkich wymaganych obrotów.

Po zrobieniu tego, pieniądze staną się środkami depozytowymi, a nie bonusowymi, a bukmacher nie będzie mógł już nam ich zabrać. W przypadku jednak, gdy wykonamy na przykład dwa z trzech wymaganych obrotów i minie 30 dni od dnia odebrania zakładu, przepadną nam wszystkie środki której do tej pory zebraliśmy. Nie należy się tym przesadnie stresować, ponieważ 30 dni to sporo czasu, trzeba jednak pamiętać o tym zapisie w regulaminie. 

Do kiedy można skorzystać z bonusów bez depozytu?

Bonus bez depozytu LVBET za rejestrację jest aktualnie stałą promocją bukmachera, więc raczej nie powinna zostać wycofana z oferty. Istnieje jednak na to minimalna szansa. Najlepiej więc przed założeniem konta upewnić się na stronie bukmachera, że promocja wciąż obowiązuje. Wszystkie potrzebne informacje znajdziemy na stronie internetowej LVBET, w zakładce “Promocje”. To właśnie tam za każdym razem należy sprawdzić, czy promocja z której chcemy skorzystać jest wciąż aktualna. Inaczej ma się sprawa z bonusem bez depozytu za posiadanie karnetu. Logiczne jest, że przy zakończeniu sezonu karnet traci ważność, co spowoduje że również promocja z nimi związana zostanie zakończona. Nie ma jednak powodu się załamywać, ponieważ prawdopodobnie na następne sezony rozgrywek bonusy bez depozytu będą ponownie dostępne. Wszystko zależy również od potencjalnych nowych współprac LVBET z innymi firmami. Warto więc sprawdzać, czy bukmacher nie proponuje bonusów za karnet z naszym ulubionym klubem.

Czy na LVBET będzie w przyszłości więcej bonusów bez depozytu?

Bukmacherzy z biegiem czasu rozszerzają swoją ofertę promocyjną. Pomaga im to w nabyciu nowych klientów. Oferują również czasowe promocje, aby zatrzymać stałych graczy przy sobie. Tworzą wtedy bonusy, z których może skorzystać każdy, nie tylko nowy klient. Nie inaczej jest w przypadku LVBET. Bukmacher ten często organizuje różnorakie promocje, dzięki którym możemy otrzymywać dodatkowe środki. Choć najczęstszą ich formą jest bonus od wpłaty naszych środków, nie można powiedzieć, że LVBET bonusów od wpłaty nie proponuje. Przykładowo, od kilku lat, w grudniu każdego roku w ofercie bonusowej możemy znaleźć tak zwany “Kalendarz Adwentowy”. Jest to promocja, podczas której trwania przez 24 dni (od 1 do 24 grudnia) otrzymujemy różne bonusy od bukmachera.

W 2021 roku kilkukrotnie w ciągu trwania Kalendarza Adwentowego mogliśmy dostać freebet, czyli bonus bez depozytu. Jedynym wymogiem było posiadanie konta u bukmachera LVBET. Jak widać, warto więc śledzić na bieżąco ofertę promocyjną tego operatora, ponieważ można liczyć na otrzymanie od niego dodatkowych środków. Możemy także przy rejestracji zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od LVBET. Wtedy bukmacher sam prześle na nasz adres e-mail lub numer telefonu wiadomość o pojawieniu się nowej promocji w ich serwisie. 

Czy warto skorzystać z bonusów bez depozytu w LVBET?

Nie ma żadnego powodu, żeby tego nie zrobić. Jest to szansa na wygranie pieniędzy, bez korzystania z własnych środków. Dodatkowym plusem wykorzystania tych bonusów jest możliwość przetestowania bukmachera, jakim jest LVBET. Tak naprawdę wszystko, co trzeba zrobić, aby otrzymać darmowe środki, to rejestracja, a następnie przejście kilku prostych, rutynowych weryfikacji. Na ten moment szczególnie polecamy zarejestrować się kibicom Unii Leszno, posiadających karnet na mecze swojej drużyny. Możemy wtedy odebrać freebet wynoszący aż 50 złotych. Dodając do tego 20 złotych za samą rejestrację, mogą oni liczyć na łączną kwotę bonusów bez depozytu aż 70 złotych! Szkoda byłoby nie skorzystać, jeśli jest tylko taka możliwość. W końcu nic nie tracimy, a możemy tylko zyskać.

Warto też wspomnieć, że bonus bez depozytu to nie jedyna promocja startowa u tego bukmachera. Oprócz niego, możemy otrzymać aż 3000 złotych bonusu od pierwszych dwóch wpłat, a od trzeciej zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto bonusowe aż do 333 złotych. To sprawia, że założenie konta w LVBET powinno być rozważone przez każdego miłośnika bukmacherki.

Podsumowując, bonus bez depozytu w LVBET to świetna promocja, pozwalająca po pierwsze zagrać nasz pierwszy zakład całkowicie za darmo, a po drugie wypróbować usługi tego operatora i porównać je z innymi. Kto wie, może akurat LVBET stanie się waszym ulubionym bukmacherem.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Ile wynosi bonus bez depozytu LVBet?

Po rejestracji konta z kodem promocyjnym TYPERVIP można zyskać freebet o wartości 20 PLN.

Jakie są inne opcje otrzymania freebetu LVBet?

Jeśli posiadasz karnet Unii Leszno to masz szanse na dodatkowe 50 PLN w formie freebetu LVBet.