BESTBET KOD PROMOCYJNY

kod promocyjny bestbet

Bukmacher BestBet to nowy serwis na polskim rynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BestBet – jaki jest kod bonusowy? Bukmacher BestBet24 – czym wyróżnia się na polskim rynku? Bonus powitalny BestBet – jaki jest bonus na start BestBet24? Aplikacja BestBet – czy jest dostępna apka BestBet24 iOS i Android?

Kod promocyjny BestBet TYPERVIP
Cashback 50% Do 750 PLN
Cashback 100% Do 1500 PLN

Bonus na start BestBet

Większość nowych podmiotów stara się udostępniać atrakcyjną ofertę powitalną dla graczy, składającą się z kilku rodzajów bonusów. Najczęściej można się jednak natknąć na bonus od wpłat oraz zakład bez ryzyka. Te dwie promocje cieszą się ogromnym uznaniem wśród typerów, jednak nie wolno też zapominać o bonusach bez depozytu, nazywanych inaczej freebetami. Zakłady bukmacherskie BestBet postawiły na jeden główny bonus na start.

Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują konto w BestBet24 zyskują cashback, a jego kwota i zasady obrotu zależą od tego, co wybierze gracz. Do wyboru mamy:

 1. Cashback 100% do 1500 PLN (3x obrót),
 2. Cashback 55% do 750 PLN (brak obrotu).

Bardzo ciekawa opcja i ukłon w stronę klientów, którzy mogą prosić o całkowity zwrot przegranych środków, jednak z koniecznością obrotu lub połowiczny zwrot bez opcji obrotu, co oznacza, że środki można od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę.

Spis treści

 1. Bonus na start BestBet
 2. Kod promocyjny BestBet
 3. Aplikacja BestBet
 4. Czy bonus BestBet24 można wykorzystać w aplikacji?
 5. Dodatkowe metody płatności
 6. Wpłaty i wypłaty z BestBet kod promocyjny
 7. BestBet opinie graczy
 8. Oferta zakładów – jak wykorzystać bonus BestBet?

Kod promocyjny BestBet

Kod promocyjny BestBet24, czyli w jaki sposób nowy bukmacher stara się zachęcić graczy do założenia konta i regularnej gry? Branża bukmacherska w Polsce ma się bardzo dobrze, a wiele firm od lat ma ugruntowaną pozycję wśród graczy. Nowe firmy, aby wybić się spośród ponad 20 legalnych serwisów, muszą zastosować atrakcyjne promocje, takie jak kody bonusowe, zakłady bez ryzyka, czy freebety na start. Jak sprawa wygląda, jeśli chodzi o kod promocyjny BestBet?

Z kodem bonusowym TYPERVIP odbierzesz cashback 55% do 750 PLN lub cashback 100% do 1500 PLN. Na czym polega promocja? Po wpisaniu kodu TYPERVIP przy rejestracji w polu „kod promocyjny” i przejściu procesu rejestracji dokonaj pierwszego depozytu i obstaw swój pierwszy zakład za minimum 100 PLN. Kupon musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia z kursem nie mniejszym niż 1.30. W ramach bonusu BestBet wlicza się cała oferta z zakładek SPORT, LIVE i ESPORT.

Jeśli kupon okaże się nietrafiony, należy zgłosić się mailowa na bukmacher@bestbet24.pl w ciągu 24 godzin od rozliczenia. Nasz BestBet kod promocyjny gwarantuje również możliwość gry bez marży. W BestBet24 w ciągu tygodnia wybrane ligi otrzymują najlepsze kursy na rynku. Jakie to ligi wystarczy sprawdzić w zakładce „Promocje”, a następnie „Liga Bez Marży”.

Cashback na start 55% do 750 PLN z kodem TYPERVIP

Kod promocyjny BestBet jest kolejnym na rynku, który gwarantuje pokaźny zakład bez ryzyka. Działa on na podobnych zasadach, co kod promocyjny Fuksiarz. To oznacza, że za przegrany pierwszy zakład gracz otrzymuje zwrot połowy stawki do 750 PLN, a po rejestracji konta z kodem TYPERVIP cashback zwiększa się do 55%! W BestBet24 bonus na start w formie zakładu bez ryzyka aktywuje się przy wpłacie własnych środków (min. 100 zł).

Jak odebrać cashback BestBet do 750 PLN:

 1. Zarejestruj konto z kodem promocyjnym BestBet o treści TYPERVIP,
 2. Postaw dowolny zakład AKO z min. 2 zdarzeniami z oferty przedmeczowej, live lub e-sport,
 3. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić min. 1.30,
 4. Jeśli Ci się nie poszczęści, to zgłoś się na bukmacher@bestbet24.pl w ciągu 24 godzin od rozliczenia,
 5. Bukmacher przyzna Ci zwrot środków wynoszący 55% do 750 PLN i nie podlegający obrotowi,

Dodatkowe informacje:

Cashback 100% do 1500 PLN

Wspomnieliśmy na początku, że cashback to popularna forma zachęcania użytkowników do rejestracji konta u danego bukmachera. BestBet poszedł o krok dalej w tej kwestii i jako jedyny bukmacher na rynku daje wybór formy zwracania środków za nietrafiony pierwszy zakład. Pierwszy rodzaj cashbacku opisaliśmy wyżej, a teraz czas na drugą opcję.

Jak zgarnąć cashback 100% do 1500 PLN?

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny z kodem promocyjnym BestBet – TYPERVIP,
 2. Postaw pierwszy kupon AKO spełniający wszystkie poniższe warunki:
 3. Kupon musi zawierać min. 2 zdarzenia,
 4. Kurs pojedynczej selekcji to min. 1.30,
 5. Stawka min. 100 zł,
 6. Na kuponie mają się znaleźć typy z oferty przedmeczowej, live lub e-sport.
 7. Jeśli nie trafisz, uzyskasz 100% zwrot środków pomniejszonych o podatek na konto bonusowe,
 8. Cashback podlega 3-krotnemu obrotowi na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem każdego co najmniej 1.30,
 9. Zwrot można wykorzystać na ofertę z zakładek SPORT i LIVE.

Dodatkowe informacje:

Aplikacja BestBet

Aplikacja BestBet24, czyli coś, co z pewnością w znaczącym stopniu ułatwiłoby grę typerom, którzy cenią sobie możliwość zawierania zakładów przy pomocy telefonów. Czy apka BestBet iOS lub apka BestBet Android są już dostępne do pobrania? Firma stanęła na wysokości zadania, dając opcję graczom korzystającym ze smarfonów i tabletów obstawiania wydarzeń sportowych i nie tylko. Jak typerzy mogą pobrać aplikację z oficjalnej strony BestBet24?

Sprawdź także: Kod promocyjny BetCris

Funkcjonalność aplikacji BestBet

Aplikacja mobilna od BestBet zachowuje pełną funkcjonalność. Oznacza to, że zainwestowane pieniądze w zakłady sportowe można spożytkować mobilnie, nie tracąc żadnej pozycji ze specyfikacji serwisu internetowego. Apka działa na zasadzie serwisu mobilnego, więc próżno szukać spersonalizowanych ustawień i popularnych powiadomień push, które informują użytkownika o promocjach i bonusach BestBet, ale za to możemy dodać spotkania do ulubionych i zmieniać format kursów na dziesiętne, amerykańskie lub ułamkowe.

Apka BestBet24 oferuje dostęp do pełnego pakietu oferty promocyjnej. Występuje tam m.in. cashback BestBet do kwoty 750 lub 1500 PLN oraz ciesząca się pozytywnymi opiniami gra bez marży na wybrane ligi i turnieje. Na duży plus zasługuje panel live, który naszym zdaniem prezentuje się lepiej niż na stronie internetowej. Poza wizualizacją spotkań gracze otrzymują dostęp do zaawansowanych statystyk. Ogólna ocena aplikacji mobilnej BestBet jest jak najbardziej pozytywna.

Czy bonus BestBet24 można wykorzystać w aplikacji?

W dzisiejszych czasach masa typerów zakładów sportowych korzysta z aplikacji mobilnej. Dlaczego? Powód jest bardzo prosty – wygoda. Można bez problemu pograć dowolne zakłady w przerwie w pracy, na siłowni, czy w tramwaju. Jedyne czego potrzebujemy to telefon z dostępem do Internetu mobilnego, a nie oszukujmy się obecnie każda sieć komórkowa w Polsce daje chociażby minimalny pakiet, który w zupełności wystarczy.

Bukmacherzy doskonalą wiedzą, że brak dobrze funkcjonującej aplikacji, nawet tej imitującej stronę mobilną to strzał w kolano, który może skutkować mniejszą liczbą rejestracji. Gracz, który większość dnia spędza poza domem, nie wybierze firmy nieumożliwiającej mu obstawiania na komórce. BestBet praktycznie od rozpoczęcia działalności posiadał aplikację. Na ten moment pobierzemy ją na system Android, jednak mamy nadzieję, że w przyszłości pojawi się także opcja zainstalowania apki na system iOS. Przejdźmy jednak do pytania, czy są jakieś utrudnienia w wykorzystaniu bonusu BestBet w aplikacji mobilnej?

Nie ma o takim czymś mowy. Wszystkie bonusy w BestBet24 dla nowych i stałych graczy można bez problemu aktywować i wykorzystać z poziomu apki. W aplikacji BestBet wszystko wygląda niemal identycznie jak na stronie internetowej. Najważniejsze zakładki widnieją w lewym górnym rogu pod ikoną „hamburgera”. Nas interesują przede wszystkim kategoria „Sporty”, „Live” oraz „E-Sport”, ponieważ gry karciane i sporty wirtualne są wykluczone z obrotu zakładem bez ryzyka BestBet.

Dodatkowe metody płatności

Jednym z najważniejszych elementów w ofercie zakładów bukmacherskich są metody płatności. Gracze oczekują, że firma udostępni im szybkie oraz bezpieczne formy wpłaty i wypłaty środków. Każda legalna firma w Polsce powinna zadbać o przynajmniej kilka najpopularniejszych opcji. Nie rozumiemy, dlaczego niektóre zakłady bukmacherskie zaniedbują ten ważny aspekt w tej branży. Firma BestBet od rozpoczęcia działalności dała do zrozumienia, że jej celem jest dostarczanie swoim klientom wszelakich udogodnień. Do takich bez wątpienia należą metody płatności. Na ten moment u bukmachera BestBet24 dokonamy wpłaty środków za pomocą:

BestBet jako stosunkowo nowy bukmacher na rynku stara się nadążać za panującymi trendami, dostrzegając błyskawiczny rozwój metod płatności, dlatego jego oferta w tej kategorii stale się poszerza.

Wachlarz możliwości wpłaty pieniędzy jest naprawdę spory. Oprócz standardowych już metod jak Blik, czy Przelewy24 nie zabrakło jednego z najpopularniejszych portfeli elektronicznych na świecie, jakim jest Skrill. Warto jednak dodać, że pierwsza wpłata na konto gracza jest możliwa tylko za pomocą Przelewy24, a dopiero kolejne depozyty można realizować za pośrednictwem pozostałych metod.

Wpłaty i wypłaty z BestBet kod promocyjny

Minimalny depozyt w BestBet24 wynosi 1 zł i nie ma ograniczeń co do maksymalnej kwoty wpłaty. Firma współpracuje z ponad 20 bankami. Na liście znajduje się mBank, PKO, Santander, ING, Bank Pekao, Alior Bank, Inteligo, Credit Agricole, City Handlowy, Get In Bank, BNP Paribas, BOŚ Bank, Pocztowy24, Bank Spółdzielczy, Volkswagen Bank, Noble Bank, Nest Bank, Plus Bank, Bank Nowy S.A., Toyota Bank i Millenium Bank.

Wypłaty realizowane są natychmiast i z reguły pieniądze są widoczne na koncie bankowym w około 20 minut. Minimalna wypłata wynosi 1 PLN i podobnie jak w przypadku wpłaty nie występuje ograniczenie co do maksymalnej kwoty wypłaty pieniędzy. Obsługa klienta zajmująca się płatnościami zatwierdza transakcje od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 09:00 do 22:00.

BestBet bukmacher bez podatku

Każdy legalny bukmacher w Polsce ma obowiązek odprowadzać podatek. BestBet w tej kwestii postanowił nieco pofolgować graczom, oferując bonus w formie gry bez podatku.

Zasady tej promocji są bardzo proste i raczej każdy będzie w stanie bez pomocy obsługi klienta stworzyć kupon kwalifikujący się do gry bez podatku w BestBet24. Jakie warunki należy spełnić, aby cieszyć się większymi wygranymi?

 1. Zrób dowolny depozyt i zgłoś się mailowo na adres bukmacher@bestbet24.pl (w tytule wpisz KLUB BESTBET24 i podaj ID gracza),
 2. Twój stan konta zostanie zwiększony o 5%,
 3. Dodatkowo otrzymasz opcję gry bez podatku, nawet na zakłady z jednym zdarzeniem bez minimalnych kursów,
 4. W zamian za to będziesz musiał obrócić swoimi środkami min. 3 razy na dowolnych zakładach, bez żadnych wymagań,
 5. Jak dokonasz obrotu możesz nadal grać bez podatku, lub zgłosić zakończenie obrotu na ten sam mail,
 6. Po opuszczeniu Klubu BestBet24 Twoje środki zostaną odblokowane i będziesz mógł dokonać dowolnej wypłaty.

Jak to działa na konkretnym przykładzie? Gracz zgłasza się do promocji, mając na koncie 100 zł. BestBet zamienia je w 10,5 PLN na koncie bonusowym. Następnie gra dowolne zakłady bez podatku. W momencie, w którym np. zdecyduje się zakończyć grę i wypłacić środki, mając na koncie 20 PLN, BestBet zamieni je w 200 PLN na koncie głównym, a środki te będą od razu gotowe do wypłaty.

BestBet opinie graczy

Zakłady bukmacherskie BestBet24 to w pełni legalny podmiot, który prężnie się rozwija wśród dużej konkurencji, czego dowodem są opinie BestBet na forach bukmacherskich i grupach poświęconych tej tematyce jak np. Zawód Typer.

Do głównych czynników, które chwalą sobie gracze, zaliczyć należy przede wszystkim wysokie kursy, szeroką ofertę zakładów na piłkę nożną, koszykówkę, hokej na lodzie, sporty amerykańskie (NHL, NBA, NFL, MLB) i sporty walki. Recenzje BestBet podkreślają także, że firma dba o potrzeby klientów. Dowodem na to jest szeroka gama zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo, zakładów na sporty wirtualne, zakładów na e-sport oraz zakładów na gry karciane.

Często można przeczytać pozytywne komentarze na temat bonusu powitalnego BestBet, który pozwala zagrać zakład bez ryzyka i zyskać 50 lub 100% zwrot środków w zależności od tego, którą opcję wybierze gracz.

Jeśli chodzi o zbierane powszechnie pochlebne opinie BestBet24 wyróżnia się także ze względu na przejrzysty interfejs i intuicyjną stronę internetową, a także dedykowaną na urządzenia mobilne aplikację bukmacherską. Apka BestBet w całości zastępuje właściwą platformę operatora, nie ujmując jej w żadnym stopniu funkcjonalności, a przy tym zapewniając istotnie zwiększony komfort obsługi na znacznie mniejszych ekranach.

Oferta zakładów – jak wykorzystać bonus BestBet?

Oferta BestBet24 wypada niezwykle korzystanie i zachęca do wykorzystania bonusu powitalnego. Bukmacher poczynił wszelkie kroki do rozbudowania możliwości obstawiania w najpopularniejszych sportach. Przykłada się to na ogromną liczbę zakładów, a także zróżnicowaną liczbę rynków. Bonus w formie cashbacku, który otrzymasz po wpisaniu kodu promocyjnego BestBet – TYPERVIP należy przeznaczyć na ofertę przedmeczową lub live. Na wykorzystanie zwróconych środków gracz ma nieograniczony czas, ale z pewnością w planowaniu typowania pomoże filtr zakładów znajdujący się nad listą wszystkich dostępnych dyscyplin.

BestBet oferuje także grę bez marży. Codziennie analitycy pracujący w firmie udostępniają od jednej do kilku lig z różnych dyscyplin ze znacznie zwiększonymi kursami. Jest to świetna opcja, jeśli polujemy na wysokie wygrane z bonusu na start BestBet.

Bukmacher plasuje się w czołówce, jeśli chodzi o samą ofertę. Poza najpopularniejszymi dyscyplinami jak piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie, tenis i siatkówka znajdziemy także niszowe sporty jak np. golf, unihokej, krykiet, piłka wodna, futsal. Nie zapomniano też o e-sporcie. W osobnej zakładce E-SPORT mamy do wyboru takie tytuły jak:

Nasz przyznany bonus powitalny BestBet można wykorzystać również na zakłady live. BestBet24 w tej kwestii zasługuje na pochwałę, a szczególnie za wprowadzenie widoku szczegółowego, przejrzystego match-trackera i zaawansowanych statystyk.

Wprowadź kod promocyjny BestBet podczas rejestracji

Aby wykorzystać bonus BestBet, w pierwszej kolejności należy się zarejestrować. Cały proces wypełniania formularza przebieg w trzech krokach:

 1. W pierwszym etapie wypełniamy część dotyczącą adresu e-mail, numeru telefonu, hasła i kodu promocyjnego. Wypełnij to pole hasłem TYPERVIP, aby w pełni skorzystać z bonusu powitalnego BestBet. Nie zapomnij o zatwierdzeniu pełnoletności i wyrażeniu zgód marketingowych,
 2. Na drugiej stronie podaj swoje imię i nazwisko, narodowość, numer PESEL oraz kod SMS. Na koniec uzupełnij, skąd pochodzą Twoje środki na grę i potwierdź, że Twoje dane podane w formularzu są prawdziwe i przejdź dalej, klikając „Zarejestruj”,
 3. Trzeci krok to już tylko ustalenie limitów związanych z odpowiedzialną grą: liczba godzin dziennie i miesięcznie, dzienny i miesięczny limit pieniędzy do wydawania na obstawianie.

Po pozytywnych przejściu formularza otrzymasz na swojego maila potwierdzenie utworzenia konta gracza. Pamiętaj jednak, że jest to konto tymczasowe, które jest ważne przez 90 dni i posiada pewne ograniczenia (brak opcji wypłaty środków, maksymalny depozyt 5000 zł). W celu korzystania z wszystkich funkcji, jakie daje BestBet24, dokończ rejestrację, przesyłając skan dowodu osobistego i podając numer rachunku bankowego oraz adres zamieszkania.

Co oferuje BestBet24 kod promocyjny?

Kody promocyjne udostępniane przez bukmacherów rozszerzają zakres oferty promocyjnej o dodatkowe kwoty lub zwiększają liczbę przyznawanych bonusów dla nowych użytkowników. Nie inaczej jest w BestBet – bukmacher przyznaje cashback dla osób, które zarejestrują konto w serwisie internetowym. Bonus powitalny BestBet będzie zależał od wpisanego kodu. Na pierwszy plan wysuwa się cashback lub inaczej zakład bez ryzyka o wartości 750 lub 1500 PLN. Zasady promocji omówiliśmy szczegółowo wcześniej, wskazując jednocześnie najlepsze sposoby wykorzystania tej promocji.

To jednak nie koniec, jeśli chodzi o bonus BestBet. Co jakiś czas na stronie pojawiają się dodatkowe promocje. Najczęściej gracze mogą zyskać premię do wpłaty lub freebet do wykorzystania na dowolne zakłady. Nie wolno też zapominać o promce „Liga Bez Marży”. Na czym ona polega? Dzięki tej promocji możesz typować zwycięzców bez marży, co gwarantuje Ci najwyższe kursy na rynku. BestBet nie narzuca minimalnych kursów, nie narzuca ilości wydarzeń na kuponie. Grasz, co Ci się żywnie podoba, swobodnie łącząc te zdarzenia z innymi ligami lub turniejami.

Zobacz też: Kod promocyjny Betclic

Bonus bez depozytu – kod promocyjny BestBet24

Niewątpliwie polscy gracze będą zadowoleni, jeśli w ofercie na start w przyszłości pojawi się bonus bez depozytu BestBet. Obecnie takie benefity dostępne są u kilku legalnych bukmacherów, a kwoty takiej gratyfikacji wynoszą kilkadziesiąt złotych. Te środki możemy wykorzystać na grę po utworzeniu konta bez konieczności dokonywania wpłaty. Jest to idealna opcja na przetestowanie usług danej firmy bez zobowiązywania się do wkładu własnego. Z tego powodu byłoby dobrym rozwiązaniem, gdyby bonus na start BestBet24 zawierał freebet. Jego minimalna kwota powinna oscylować w granicach 20-50 PLN, ponieważ właśnie takie sumy oferuje konkurencja.

Im wyższa będzie kwota freebetu, a zarazem atrakcyjniejsze warunki obrotu, tym chętniej nowi klienci skorzystają z tej promocji. Można zatem mieć nadzieję, że BestBet24 kod promocyjny może w przyszłości odblokowywać atrakcyjny bonus bez depozytu z przystępnymi warunkami obrotu. Na ten moment wykorzystanie kodu promocyjnego BestBet uruchamia wyłączenie cashback 50% do 750 PLN lub 100% do 1500 PLN.

Czy warto skorzystać z bonusu na start w BestBet?

Nie ma żadnych wątpliwości, warto korzystać ze wszystkich dostępnych bonusów nie tylko u bukmachera BestBet, ale także w innych legalnych serwisach bukmacherskich. Dzięki nim dostajemy szansę na podreperowanie budżetu. Najlepiej wypada cashback gwarantujący zwrot pieniędzy za pierwszy nietrafiony zakład AKO oraz możliwość gry bez podatku.

Dodatkowa szansa na freebety i inne bonusy BestBet jest ogromna. Co jakiś czas na najważniejsze wydarzenia sportowe firma przygotowuje ciekawe promocje z przyjemnymi warunkami obrotu.

Podsumowując, nie tylko w BestBet, ale w każdym legalnym serwisie warto korzystać z bonusów powitalnych, a szczególnie cashbacków za pierwszy przegrany zakład. Możemy dzięki nim zarobić dodatkowe środki, a także przetestować usługi danego bukmachera. Biorąc pod uwagę jak dużo różnych promocji, dzięki którym możemy zyskać bonusy BestBet24, każdy aktywny klient zakładów sportowych powinien posiadać konto w tym właśnie serwisie i bez zastanowienia wykorzystywać wszystkie dostępne promocje.

Sprawdź: Kod promocyjny Superbet

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Czy bukmacher BestBet jest legalny?

Tak, BestBet24 jest legalnym polskim bukmacherem.

Jaki jest kod promocyjny BestBet?

TYPERVIP

Jaki jest bonus na start BestBet?

Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują konto z kodem TYPERVIP zyskują możliwość zagrania pierwszego kuponu AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem każdego co najmniej 1.30 bez ryzyka utraty środków. Do wyboru jest cashback 50% do 750 PLN (bez obrotu) oraz cashback 100% do 1500 PLN (trzykrotny obrót).