FORTUNA BONUS POWITALNY

bonus powitalny fortuna

Prawdopodobnie każda osoba zainteresowana tematem zakładów bukmacherskich słyszała o operatorze Fortuna. Jest to jedna z największych firm w Polsce organizująca zakłady wzajemne na terytorium naszego kraju. Przez wiele lat dla bukmachera Fortuna bonus powitalny nie był najważniejszy, ponieważ konkurencja na rynku była niewielka. W ostatnich czasach jednak całkowicie się to zmieniło. Między innymi wystartowało wiele nowych projektów. W związku z czym, znany bukmacher musiał również rozpocząć działania zmierzające do pozyskiwania kolejnych użytkowników. Dzięki temu utworzony został bonus powitalny dla nowych klientów Fortuna, który pozwala graczom otrzymać wiele ciekawych profitów na start. W niniejszym artykule opiszemy wszystkie istotne elementy oferty powitalnej tego bukmachera.

Kto może otrzymać bonus powitalny Fortuna?

Fortuna bonus na start skierowany jest do wszystkich nowych klientów, którzy utworzą konto u tego bukmachera. Nie ma pod tym względem absolutnie żadnych ograniczeń, dlatego każda pojedyncza osoba, która zarejestruje się w Fortunie, będzie mogła ubiegać się o przyznanie jej benefitów związanych z akcją powitalną. Oczywiście do tego grona należą wyłącznie osoby, które zgodnie z prawem mogą legalnie utworzyć konta u organizatora tego typu działań, a więc tylko osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Nie można również otrzymać benefitów z tej oferty, jeżeli w przeszłości posiadało się już konto w Fortunie. Przypominamy również, że jest to bonus powitalny Fortuna tylko dla klientów internetowych, a więc tych, którzy dokonają rejestracji online, czyli założą tzw. iKonto. W odróżnieniu od niektórych konkurencyjnych firm Fortuna bonus powitalny przysługuje każdemu członkowi gospodarstwa domowego czy adresu IP.

Spis treści

  1. Kto może otrzymać bonus powitalny Fortuna?
  2. Co zrobić, by otrzymać bonus powitalny w Fortunie?
  3. Czy można skorzystać z promocji startowej Fortuny na koncie tymczasowym?
  4. Czy otrzymam bonus powitalny Fortuna w aplikacji mobilnej?
  5. Jak aktywować Fortuna bonus powitalny?
  6. Bonus powitalny dla nowych klientów Fortuna – co można otrzymać?
  7. Czy korzystanie z oferty powitalnej Fortuny jest bezpieczne?
  8. Czy muszę korzystać z oferty powitalnej Fortuny?

Co zrobić, by otrzymać bonus powitalny w Fortunie?

Jedynym warunkiem potrzebnym do uzyskania bonusów z oferty powitalnej jest rejestracja u tego bukmachera. Utworzenie konta jest szybkie i intuicyjne, przez co nie powinniśmy mieć z tą czynnością najmniejszych problemów. Aby tego dokonać, musimy udać się na stronę internetową eFortuna. Następnie wybrać przycisk „Rejestracja” i postępować zgodnie z opisanymi tam wskazówkami. Uzupełnienie nieskomplikowanego formularzu pozwoli nam rozpocząć grę u tego bukmachera.

Czy można skorzystać z promocji startowej Fortuny na koncie tymczasowym?

Szybka rejestracja w Fortunie prowadzi do utworzenia konta tymczasowego, które dopiero po uzupełnieniu odpowiednich danych przekształcić się może w konto stałe. Uzupełnienie profilu nie jest jednak konieczne, by zostać objętym promocją startową i wszystkimi wynikającymi z niej gratyfikacjami. Weryfikacja potrzebna będzie dopiero w momencie, gdy będziemy chcieli wypłacić środki. Istotnym ograniczeniem, o którym należy pamiętać, jest górny limit wygranej na koncie tymczasowym. Wynosi on 2279,99 złotych, a więc innymi słowy, nie można przekroczyć kwoty, która zmusza do zapłaty podatku 10% od wysokich wygranych.

Innym ograniczeniem wynikającym z posiadania konta tymczasowego jest maksymalna wysokość depozytu wynosząca 5000 PLN. W Fortunie konto tymczasowe może być aktywne tylko przez 28 dni. Po tym okresie będziemy zmuszeni przejść na konto stałe. Nie można więc zwlekać zbyt długo.

Czy otrzymam bonus powitalny Fortuna w aplikacji mobilnej?

Benefity pochodzące z promocji startowej dla nowych klientów bukmachera Fortuna zostaną przekazane zarówno przez stronę internetową, jak i w ramach aplikacji mobilnej. Operator pozostawił dowolność pod tym kątem, więc możemy korzystać z tego, co jest dla nas wygodniejsze. Bukmacher Fortuna posiada aplikację zarówno na telefony z systemem Android, jak i na iOS, dlatego niemal wszyscy mają możliwość jej używania. Jest to jedna z najlepiej ocenianych aplikacji na rynku, dlatego warto rozważyć jej instalację.

Jak aktywować Fortuna bonus powitalny?

Bonus powitalny Fortuna aktywuje się automatycznie, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni do samodzielnej ingerencji. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu bonus ten by się nie pojawił, powinniśmy skrupulatnie przejrzeć regulamin promocji, by upewnić się, czy na pewno jesteśmy nią objęci. W razie jakichkolwiek wątpliwości możemy skierować się do obsługi klienta, która wyjaśni nam, po czyjej stronie zaistniał problem. Na ogół jednak najprawdopodobniej nie nastąpi taka konieczność i będziemy mogli cieszyć się korzyściami uzyskanymi w ramach oferty powitalnej.

Bonus powitalny dla nowych klientów Fortuna – co można otrzymać?

U bukmachera Fortuna bonus powitalny składa się z trzech elementów. Są to zakład bez ryzyka, podwojenie drugiego depozytu oraz bonus bez depozytu. Operator więc zawarł wszystkie najważniejsze rodzaje promocji, które są najczęściej oferowane na start, starając się spełnić oczekiwania każdej grupy klientów. W poniższych akapitach opisaliśmy szczegółowo działanie tych elementów promocji startowej. Niewątpliwie jest ona bardzo korzystna dla graczy i dość mocno rozbudowana. 

Czy korzystanie z oferty powitalnej Fortuny jest bezpieczne?

Wszystkie promocje wynikające z oferty na start operatora Fortuna są w pełni legalne i bezpieczne. Operator działa na podstawie licencji otrzymanej od Ministerstwa Finansów. Przez co ma prawo organizować zakłady wzajemne na terytorium naszego kraju. Może również prowadzić działania marketingowe, które obejmują stworzone przez firmę promocje startowe. Możemy więc bez obaw korzystać z tej oferty, ponieważ ich używanie nie powoduje żadnego typu negatywnych konsekwencji.

Czy muszę korzystać z oferty powitalnej Fortuny?

Udział w promocji powitalnej u bukmachera Fortuna nie jest obowiązkowy i w razie takiej potrzeby można się zrzec tej możliwości. Nie istnieje jednak opcja, by przenieść profity z promocji startowych na innego użytkownika. Dlatego, że promocja jest imienna i korzyści z niej uzyskać może tylko osoba, która w ramach rejestracji została nią objęta.

Fortuna bonus powitalny kod promocyjny

Aby być pewnym udziału w promocji powitalnej tego bukmachera, warto przy rejestracji wskazać odpowiedni Fortuna bonus powitalny kod promocyjny. Aktualnie najlepszym kodem, który można wskazać przy zakładaniu konta, jest kod „TYPERVIP”. Dzięki niemu będziemy uprawnieni do odebrania wszystkich dostępnych elementów promocji na start. Dodatkowo będziemy mogli rozszerzyć niektóre elementy promocji i zwiększyć kwoty możliwe do otrzymania. Kod ten działa również u innych bukmacherów, dlatego warto o nim pamiętać podczas rejestracji u praktycznie każdego operatora.

Fortuna bonus na start – zakład bez ryzyka do 600 PLN

Bukmacher w ramach oferty powitalnej umieścił promocję, którą nazywa zakładem bez ryzyka. W praktyce jest to jednak cashback, ponieważ zwracane środki podlegają jednokrotnemu obrotowi. Mimo tego promocja ta wciąż jest bardzo atrakcyjna i zdecydowanie warto z niej skorzystać. Zgodnie z zasadami zakładu bez ryzyka w Fortunie, gracz musi zawrzeć pierwszy kupon w określonym czasie. Musi zawrzeć go za stawkę pochodzącą z depozytu lub punktów Fortuna Klub Plus. Zdarzenia umieszczone na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w maksymalnie 30 dni od jego zawarcia. Mogą być to typy na jakiekolwiek dyscypliny czy ligi, a z promocji wyłączone są tylko sporty wirtualne oraz gry karciane. 

Zwrot stawki w ramach zakładu bez ryzyka Fortuna

Jeśli nasz kupon zostanie rozliczony jako przegrany, to w przeciągu trzech dni otrzymamy bonus w wysokości stawki, za którą zawarliśmy kupon. Aby móc wypłacić pieniądze, będziemy musieli obrócić nimi jednokrotnie. Co warte podkreślenia, kupon może zostać postawiony nie tylko przez internet, ale i w punkcie stacjonarnym. Aby otrzymać maksymalny zwrot w wysokości 600 PLN, należy zagrać za 682 PLN.

Podwojenie depozytu do 2100 PLN w ramach oferty powitalnej

U bukmachera Fortuna bonus na start przysługuje także w ramach podwojenia drugiego dokonanego przez klienta depozytu. Ten element promocji powinien szczególnie zadowolić klientów, którzy planują przeznaczenie większego kapitału na grę. Polega on na podarowaniu graczowi bonusu o wysokości dostosowanej do wielkości jego drugiej wpłaty. Aby wziąć udział w tej promocji, należy zaakceptować bonus, dokonać pierwszej wpłaty, a następnie w ciągu trzech dni dokonać drugiego depozytu. Jeżeli spełnimy te warunki, otrzymamy bonus w wysokości naszego przelewu, a więc dojdzie do podwojenia wpłaty.

Warunki obrotu bonusu na start Fortuna od drugiej wpłaty

Darmowy Fortuna bonus powitalny bez depozytu

Trzecim elementem oferty powitalnej tego operatora jest Fortuna bonus na start bez depozytu. Polega on na otrzymaniu przez gracza 2800 punktów Fortuna Klub Plus, co jest równowartością 20 PLN. Możemy wykorzystać je na grę w ramach darmowego zakładu. Jest to więc w praktyce freebet, za który możemy zawierać zakłady i wygrywać pieniądze, które podlegają natychmiastowej wypłacie.

Nie jest wymagany żaden obrót czy warunki minimalnej liczby zdarzeń lub kursu. Bonus ten zostanie przypisany do konta gracza maksymalnie w terminie trzech dni od założenia iKonta. Na użycie otrzymanych punktów mamy czas do końca roku kalendarzowego, w którym zarejestrowaliśmy nasze konto. W innym przypadku niewykorzystane punkty wygasną. Można wykorzystać je na każdy rodzaj zakładów z wyłączeniem sportów wirtualnych oraz gier karcianych.

Na co jeszcze można wydać punkty Fortuna Klub Plus?

Punkty Fortuna Klub Plus otrzymuje się nie tylko w ramach oferty powitalnej. Można je również otrzymać podczas swojej bieżącej gry u tego bukmachera. Są one dopisywane do naszego konta przy każdym zawieranym zakładzie. Można wykorzystywać je jako odpowiednik środków pieniężnych przy obstawianiu kuponów. Mamy również opcję wymieniać je na bonusy dostępne w sklepie Fortuny, z którego „asortymentem” zapoznać się możemy na stronie internetowej. Punkty te są więc elementem programu lojalnościowego, który gratyfikuje stałych klientów od początku ich przygody z tym bukmacherem.

Na co można wykorzystać środki z oferty promocyjnej Fortuny?

Operator nie ogranicza swoich klientów pod kątem przeznaczenia środków otrzymanych na start. Wyłączone są jedynie sporty wirtualne oraz gry karciane ze względu na odmienną od klasycznych zdarzeń sportowych czy kulturalnych specyfikę. Możemy więc za pieniądze z bonusów powitalnych zawrzeć zakłady na dowolną dyscyplinę czy ligę, a także rodzaj zakładu i dowolnie je modyfikować według naszego uznania. W naszej gestii pozostaje też w większości przypadków liczba zdarzeń czy kurs – jedyne ograniczenia w tym zakresie pochodzą z bonusu od drugiej wpłaty.

Gdzie sprawdzić postęp w obrocie bonusem?

Spośród trzech elementów oferty powitalnej Fortuny, tylko jeden z nich podlega kilkukrotnemu obrotowi. Jest to bonus otrzymany na skutek podwojenia depozytu. Niekiedy podczas obrotu możemy zgubić się w obliczeniach, przez co potrzebujemy sprawdzić, na jakim etapie obrotu jesteśmy. Weryfikacja stanu rzeczy jest bardzo prosta. Wystarczy wejść w panel „Moje konto”, a następnie zakładkę „Bonusy”. Tam znajdziemy informację o wszystkich aktywnych bonusach oraz postępie obrotu. Dzięki temu dowiemy się, ile razy jeszcze musimy obrócić danym bonusem.

Fortuna bonus powitalny – opinie graczy

Klienci bukmachera Fortuna są bardzo zadowoleni z oferty powitalnej, którą zaproponowała firma. Przede wszystkim należy zauważyć, że jest ona bardzo wszechstronna. Znajdziemy w niej zarówno bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka, jak i podwojenie drugiej wpłaty, co łącznie daje nam nawet 2720 PLN w bonusach. Jest to imponująca kwota na start, którą możemy owocnie spożytkować w celu pomnożenia naszego wkładu finansowego. Fortuna nie miewa też problemów z przyznawaniem gratyfikacji wynikających z oferty powitalnej, co również satysfakcjonuje jej klientów.

Dlaczego warto odebrać bonus na start Fortuna?

Fortuna bonus na start jest doskonały dla dowolnej grupy docelowej. Bowiem znajdują się w niej liczne elementy, z których każdy powinien odnaleźć coś dla siebie. Uznana firma już przez wiele lat oferuje swoje usługi na polskim rynku. Z tego względu mogą oni pozwolić sobie na zaserwowanie wyjątkowych korzyści, by zachęcić graczy do współpracy. Dzięki temu jako potencjalni klienci możemy stawiać duże wymagania, a później czerpać z promocji profity.

Do kiedy trwa promocja powitalna Fortuny?

Bukmacher nie określił daty końcowej promocji, co oznacza, iż trwać ona będzie do odwołania. Jeżeli operator postanowi wprowadzić nowe zasady ofert na start, z pewnością poinformuje z wyprzedzeniem o planowanych zmianach. Obecnie nic nie wskazuje na to, że miałyby one ulec zmianie. Możemy więc bez obaw rejestrować się w Fortunie i czerpać korzyści z obecnie reklamowych elementów oferty promocyjnej!

Problem z bonusem powitalnym Fortuna – co zrobić?

W razie ewentualnych wątpliwości czy problemów związanych z odbiorem korzyści przysługujących na podstawie oferty powitalnej, każdy uczestnik promocji ma prawo do reklamacji, której należy dokonać maksymalnie do 74 dni od założenia konta internetowego. Należy składać je na adres mailowy reklamacje@efortuna.pl, podając swoje imię i nazwisko oraz numer klienta lub numer umowy, a także rodzaj promocji i szczegółowy opis powodu reklamacji. Prawidłowo złożona reklamacja jest rozpatrywana w ciągu czternastu dni od jej dokonania. Następnie gracz otrzymuje odpowiedź zwrotną na adres mailowy, który podał przy rejestracji.

Jakie promocje Fortuna posiada dla stałych graczy?

Oferta powitalna to pierwszy krok do udanej współpracy z bukmacherem. Fortuna może pochwalić się ciekawą gamą akcji dla stałych klientów, z których na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się promocja Happy Hours. Polega ona na możliwości dodania współczynnika 1.14 do kuponów z co najmniej trzema zdarzeniami, dzięki czemu niwelowany jest podatek od stawki. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić 1.3. Promocja ta jest dostępna całodobowo na typy live oraz w godzinach od 12:00 do 15:30 na ofertę przedmeczową tylko w soboty i niedziele.

Fani zakładów akumulowanych mogą z kolei skorzystać z promocji Bonus AKO. Promocja ta pozwala podwyższyć potencjalną wygraną wraz z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, nawet do 50% jej wysokości. Promocji u tego bukmachera jest znacznie więcej. Aby się z nimi zapoznać i móc z nich skorzystać, należy zarejestrować się z kodem „TYPERVIP” i można od razu rozpocząć obstawianie!

Podsumowanie bonusu powitalnego Fortuny

Oferta promocyjna uznanego na polskim rynku bukmachera Fortuna jest zdecydowanie warta uwagi. Dzieje się tak z uwagi na to, że jest kompleksowa, można na niej dużo zyskać, a warunki obrotu otrzymanymi bonusami są bardzo przystępne. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta u tego organizatora zakładów wzajemnych, nie zwlekaj i przetestuj jego usługi, a także wykorzystaj gratyfikacje finansowe oferowane na start!

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest bonus powitalny w Fortunie?

Nowi gracze, którzy założą konto z kodem promocyjnym TYPERVIP zyskują darmowy zakład (freebet) o wartości 20 zł, zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus od drugiego depozytu 100% do 2100 zł.

Czy bonus na start Fortuna można wykorzystać w aplikacji mobilnej?

Jak najbardziej. Fortuna posiada jedną z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku i pozwala za jej pomocą wykorzystać każdy bonus i promocję.