FUKSIARZ BONUS BEZ DEPOZYTU

bonus bez depozytu fuksiarz

Od wprowadzenia nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku konkurencja firm bukmacherskich na polskim rynku stale rośnie. W związku z tym zakłady bukmacherskie starają się przyciągać do siebie nowych klientów, oferując wysokie kursy, szeroką ofertę dyscyplin sportowych oraz lig, nowoczesną aplikację mobilną, sporty wirtualne, a przede wszystkim ciekawe promocje. To właśnie ta ostatnia kategoria jest rozchwytywana przez nowych użytkowników. Bonusy to nieodłączna część podmiotów związanych z zakładami sportowymi. Od początku istnienia tej branży widnieją one na oficjalnych stronach bukmacherów w najbardziej widocznym miejscu. Ma to na celu zwrócić uwagę potencjalnych osób, które szukają bukmachera do obstawiania spotkań. Wyróżniamy kilka podstawowych bonusów. Najpopularniejszy z nich daje nam podwojenie środków przy pierwszej wpłacie. Bonus bez depozytu to drugi rodzaj promocji i zdecydowanie najkorzystniejszy dla początkujących i nowozarejestrowanych graczy. Bonus bez depozytu Fuksiarz na pewno do nich należy. W tym artykule znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na temat freebetu u bukmachera Fuksiarz.

Czym wyróżnia się bukmacher Fuksiarz?

Co ciekawego Fuksiarz przygotował dla nowych i stałych graczy? Firma otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów 9 grudnia 2020 roku. Właściciele postanowili uruchomić serwis internetowy w marcu 2021 roku. Od początku było wiadomo, że w spółce nie znajdują się losowi ludzie, a ich wiedza w branży bukmacherskiej stoi na najwyższym poziomie. Po kilku miesiącach śmiało można powiedzieć, że Fuksiarz ma szanse stać się jednym z czołowych graczy na polskim rynku. Bukmacher ma w swojej ofercie ponad 25 dyscyplin sportowych, w tym również te mniej popularne. Piłka nożna jako sport numer jeden wśród typerów gwarantuje od 100 do nawet 200 rynków w zależności od rangi meczu. To bardzo dobry wynik, zważywszy na fakt, że nie zabrakło tutaj niższych polskich, angielskich i niemieckich lig.

Możliwość obstawiania na żywo to już standard w dzisiejszych czasach. Fuksiarz dysponuje ciekawym interfejsem i match-trackerem, który wydaje się jednym z lepszych na rynku. Znajdziemy tutaj szczegółowe statystyki spotkania, dane odnośnie do meczów bezpośrednich i relację w formie tekstowej i wizualnej na miniaturce boiska lub kortu. Wśród sportów umożliwiających zawieranie zakładów live znajdziemy np.:

Oprócz szerokiej oferty zakładów przedmeczowych i na żywo Fuksiarz nie zapomniał o fanach sportów wirtualnych. Mecze rozgrywane według komputerowego algorytmu cieszą się coraz większą popularnością, dlatego wprowadzenie tej kategorii od początku istnienia firmy to spory plus. W zakładce „Sporty Wirtualne” znajdziemy m.in. piłkę nożną – liga Fuksiarz, koszykówkę i tenis. W każdej kolejce możemy obstawiać jednocześnie 8 spotkań, a wszystkie zawierają ponad 30 rynków zdarzeń! Nowoczesnym rozwiązaniem jest Fuks Kreator, który polega na łączeniu kilku rynków z jednego spotkania na jednym kuponie. W ramach tej funkcji gracz ma możliwość stworzenia kombinacji według schematu: dowolne zdarzenie meczu + rzuty rożne + kartki + żółte kartki i faule + asysty + spalone.

Spis treści

 1. Czym wyróżnia się bukmacher Fuksiarz?
 2. Fuksiarz bonus bez depozytu po rejestracji
 3. Fuksiarz freebet
 4. Jak wykorzystać Fuksiarz freebet?
 5. Freebet Fuksiarz – aplikacja mobilna
 6. Jakie zakłady można obstawiać za bonus bez depozytu Fuksiarz?
 7. Ile razy można skorzystać z freebetu?
 8. Fuksiarz bonus bez depozytu – obrót

Fuksiarz bonus bez depozytu po rejestracji

Każda firma bukmacherska oferuje swoje promocje startowe dla nowych użytkowników. Co należy zrobić, aby je otrzymać? Na wstępie bez wątpienia musimy utworzyć konto gracza. Jak to zrobić? Wchodzimy na stronę rejestracja Fuksiarz. Wypełnianie formularza rejestracyjnego jest proste i bardzo szybkie. Firma zadbała o komfort, wprowadzając innowacyjną metodę szybkiej rejestracji. Cały proces składa się z dwóch etapów:

 1. Na pierwszej stronie wpisujemy nasz adres e-mail, hasło (powinno zawierać znaki szczególne, duże i małe litery oraz liczby) i numer telefonu. Poniżej potwierdzamy, że jesteśmy osobą pełnoletnią i ewentualnie zgadzamy się na otrzymywanie informacji handlowych (nowe promocje, bonusy i konkursy). Nie jest to pole obowiązkowe i możemy po prostu zostawić je puste. Klikamy czerwony przycisk „Dalej”,
 2. W drugim kroku podajemy kod SMS, który po kilku sekundach pojawi się na naszym telefonie, numer PESEL, imię i nazwisko oraz kod promocyjny fuksiarz, jeśli taki posiadamy. Po potwierdzeniu rejestracji ustalamy limity lub akceptujemy proponowane. Następnie wchodzimy w link aktywacyjny na naszym mailu i od tej pory cieszymy się z posiadania konta tymczasowego. Korzystając z niego mamy dostęp do wszystkich funkcji bukmachera Fuksiarz, jednak nie możemy wypłacać środków, a nasz limit wpłat wynosi 5000 zł. Zmiana konta tymczasowego na stałe następuje po wysłaniu skanu dowodu osobistego.

Po rejestracji niestety Fuksiarz nie przyzna nam żadnego bonusu bez depozytu, ponieważ firma nie ma takiej promocji w swojej ofercie. W fuksiarzu freebet możemy nazwać cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Fuksiarz freebet

Bonusami bez depozytu można nazwać różne rodzaje promocji. Może to być np. fuksiarz freebet jako dodatkowa kwota od pierwszej wpłaty, a także cashback. To właśnie ten rodzaj bonusu bez depozytu bukmacher przygotował dla swoich nowych graczy. Na czym polega cashback? Jest to forma promocji, w której nasz pierwszy postawiony zakład podlega zabezpieczeniu. W praktyce oznacza to, że podczas gdy nasz kupon okaże się przegrany, Fuksiarz zwróci nam postawione środki. Najczęściej bukmacherzy zwracają pełną kwotę zakładu, a jak rozwiązał to Fuksiarz zakłady bukmacherskie? Tym razem wygląda to trochę inaczej. Cashback na start wynosi 50% do 500 zł. To oznacza, że w celu wykorzystania w 100% promocji, musimy zagrać za kwotę 1137 zł, uwzględniając 12% podatek. Promocja dotyczy wszystkich zarejestrowanych graczy, którzy utworzyli pierwszy kupon AKO z minimum 2 zdarzeniami. Każde z nich ma zawierać kurs nie mniejszy niż 1.60, a minimalna stawka zakładu musi wynosić 50 zł!

Jak wykorzystać Fuksiarz freebet?

Fuksiarz freebet możemy wykorzystać na mnóstwo sposobów i tak naprawdę nic nas nie ogranicza. Jak najlepiej wykorzystać zakład bez ryzyka? W związku z tym, że nasz pierwszy kupon jest chroniony w 50%, możemy na początku bardziej zaryzykować. Niewątpliwie im więcej typów na kuponie tym większe ryzyko i takie same reguły tyczą się kursów. Jeśli jesteś typem gracza, który gra zachowawczo i woli mniejsze ryzyko, a pewniejszą wygraną, to najlepszym rozwiązaniem będzie obstawienie od dwóch do maksymalnie trzech zdarzeń po kursach nieprzekraczających 1.60. Przed tworzeniem kuponu warto także wybrać dyscyplinę i ligę, w której czujemy się dobrze i mamy przynajmniej podstawową wiedzę. Liczne informacje i statystyki z łatwością znajdziemy na forach, grupach i stronach poświęconych typowo bukmacherce i obstawianiu.

W momencie, gdy lubimy ryzyko, nasz pierwszy postawiony kupon powinien zawierać duży kurs, ale jak najmniej zdarzeń. Warto dobierać typy w przedziale kursowym od 2.00 do 3.00. Fuksiarz freebet nie ma w zapisie regulaminu maksymalnej granicy kursu całkowitego. Reasumując, gdy zagramy za dużą kwotę, to wygrana przy sporym kursie może znacząco „pogrubić” nasz portfel, a w przypadku porażki stracimy zaledwie 50% środków.

Freebet Fuksiarz – aplikacja mobilna

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez posiadania telefony komórkowego lub tabletu. Urządzenia mobilne stały się bardzo popularne, dlatego każdy popularny bukmacher powinien w swojej ofercie mieć możliwość pobrania aplikacji na system Android lub iOS. Fuksiarz od początku działa według istniejących trendów, czego dowodem jest właśnie stworzenie specjalnej aplikacji bukmacherskiej. Jedyny problem to brak oddzielnej zakładki z dostępem do apki. Nowi gracze powinni od razu widzieć, że taka funkcja jest tutaj dostępna. Jak pobrać aplikację Fuksiarz? Informacja pojawia się na głównej stronie, a dokładnie w jednym z banerów o treści „Aplikacja mobilna jest już dostępna”. Klikamy w baner lub napis „Sprawdź”. Zostaniemy przekierowani do podstrony, na której widnieje zakładka „Pobierz aplikację”.

Na ten moment Fuksiarz dysponuje aplikacją tylko na system Android, podczas gdy inni bukmacherzy nie zapomnieli również o użytkownikach iOS. Niewątpliwie z biegiem czasu Fuksiarz wprowadzi obie wersje, lecz musimy uzbroić się w cierpliwość. Aplikacja Fuksiarz pozwala na korzystanie ze wszystkich dostępnych funkcji. Przede wszystkim na spory plus zasługują szybkie metody płatności, rozliczanie kuponów przed czasem funkcją cashout i korzystanie z dodatkowych profitów i promocji. Po zainstalowaniu aplikacji na naszym urządzeniu możemy wykorzystać fuksiarz freebet w formie cashbacku niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym się znajdujemy. Wystarczy, że mamy dostęp do Internetu, a wygrane stoją przed nami otworem!

Jakie zakłady można obstawiać za bonus bez depozytu Fuksiarz?

Większość bukmacherów w regulaminie uwzględnia szczegółowe warunki korzystania z poszczególnych promocji. Najczęściej bonus bez depozytu możemy wykorzystać tylko i wyłącznie w zakładach sportowych. W tej kategorii typujemy przedmeczowo i na żywo. Omawiany przez nas bukmacher odbiega od tej reguły, dzięki czemu fuksiarz freebet jest bardzo atrakcyjny dla nowych graczy. Co prawda zwrot przy pierwszym kuponie obejmuje tylko 50% środków, ale za to nie mamy związanych rąk co do rodzajów zakładów i dyscyplin. Cashback 50% do 500 zł działa w następujących kategoriach:

Jedynym warunkiem jest brak możliwości korzystania z funkcji cashout i zakładów systemowych. Ponadto promocja cashback nie łączy się z innymi promocjami, a kupon musi zawierać minimum 2 zdarzenia i kurs każdego nie mniejszy niż 1.60.

Ile razy można skorzystać z freebetu?

Freebety to unikalne bonusy, które zazwyczaj są dostępne jednorazowo. Zdarza się również, że poza powitalnym bonusem bez depozytu w przyszłości bukmacher będzie wprowadzał okresowe promocje np. na ważne wydarzenia sportowe. Freebet odbieramy raz, a następnie musimy go obrócić określoną liczbę razy. To oznacza, że możemy z niego skorzystać kilka razy na różnych kuponach. Wszystko zależy od regulaminu i wymagań firmy bukmacherskiej. Jak dobrze wiemy, fuksiarz freebet nie jest dostępny w swojej nominalnej formie. Nie jest to jednak żaden problem, ponieważ zarejestrowani gracze dostają cashback w wysokości 50% do 500 zł. Jest to również godna uwagi promocja, która dorównuje konkurencji. Zakład bez ryzyka wykorzystujemy wyłącznie w pierwszym kuponie.

Oznacza to, że w przypadku wygranej środki trafiają na konto depozytowe i możemy je przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić na konto bankowe. W momencie, gdy braknie nam szczęścia przy typowaniu, Fuksiarz zwróci nam 50% stawki, która nie wymaga obrotu! Warto o tym wspomnieć, ponieważ większość bukmacherów wymaga przynajmniej jednego obrotu zwróconymi pieniędzmi z określonym kursem całkowitym. Wygrana i porażka automatycznie dezaktywuje bonus cashback. Kolejne typy będziemy już grać za środki, które nie są ubezpieczone.

Fuksiarz bonus bez depozytu – obrót

Fusksiarz to jeden z nielicznych bukmacherów na rynku, który oferuje promocję cashback bez konieczności obracania zwróconymi środkami! Na tle konkurencji firma wypada bardzo dobrze. Tak powinien wyglądać każdy bonus, ponieważ żaden gracz nie lubi utrudnionych warunków. Dla przykładu u bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka do 600 zł podlega jednokrotnemu obrotowi. To oznacza, że istnieje ryzyko niewypłacenie naszych pieniędzy, jeśli kolejny kupon okaże się przegrany. Jeśli jesteś początkującym graczem lub nie posiadasz dużego kapitału na grę, to bukmacher Fuksiarz jest idealnym wyborem dla Ciebie. Stawiasz pierwszy kupon AKO z minimum dwoma zdarzeniami, a firma gwarantuje 50% zwrot bez obrotu.

Bonus bez depozytu Fuksiarz – jak wpłacić depozyt?

Najwięksi bukmacherzy w Polsce mocno pracują na dobre opinie wśród użytkowników. Do takich zaliczają się te o możliwościach wpłaty pieniędzy na konto gracza. W tej chwili na świecie dostępnych jest mnóstwo portfeli elektronicznych i systemów, które dostarczają środki w ciągu kilku sekund lub minut. Bukmacher to podmiot, któremu najbardziej zależy, aby gracz jak najczęściej dostarczał kapitał. Fuksiarz pod tym względem nie odstaje. Komfort i bezpieczeństwo to podstawowe kryteria, którymi cechują się metody płatności u tego bukmachera. Po zarejestrowaniu konta naszym pierwszym krokiem jest wpłata pieniędzy, które następnie wykorzystujemy w licznych bonusach. Fuksiarz cashback 50% do 500 zł wymaga od nas minimalnej wpłaty w wysokości 20 PLN. Możemy tego dokonać za pomocą 5 metod:

Są to najpopularniejsze metody, którymi posługują się gracze w dzisiejszych czasach. Fuksiarz oferuje natychmiastowe wpłaty dla 17 banków w Polsce i nie ma tutaj mowy o żadnych prowizjach!

Kod promocyjny Fuksiarz na bonus bez depozytu

Używanie kodów promocyjnych to częsta metoda, która gwarantuje dodatkowe bonusowe środki. Najczęściej jest to kilka złotych więcej w promocji od pierwszej wpłaty, powiększony cashback lub dodatkowe „siano” we freebecie. Bukmacher Fuksiarz daje możliwość wpisania kodu promocyjnego w drugim kroku formularza rejestracyjnego. Aby otrzymać bonus w formie zakładu bez ryzyka, nie jest wymagany żaden kod promocyjny, ale najprawdopodobniej w przyszłości firma pozyska więcej współprac, co powinno zaowocować dodatkowymi benefitami. Kody promocyjne często możemy znaleźć na stronach poświęconych bukmacherce lub serwisach współpracujących z danymi bukmacherami. Specjalne kody znajdziecie również na naszej stronie w zakładce „Kody promocyjne bukmacherzy”. Zaglądajcie tam jak najczęściej, ponieważ w przypadku Fuksiarza nowy kod promocyjny gwarantujący dodatkowe profity może pojawić się w każdej chwili.

Czy warto skorzystać z bonusu bez depozytu u bukmachera Fuksiarz?

Odpowiedź jest chyba jasna – tak. Korzystanie z bonusów to zawsze świetna opcja na wygranie dodatkowych pieniędzy. Niezależnie jakie promocje oferuje bukmacher, zawsze warto z nich korzystać, a przede wszystkim przy okazji dużych wydarzeń sportowych. Na pewno najlepszym rozwiązaniem jest bonus bez depozytu (freebet), który nie wymaga od nas ryzykowania własnymi środkami. Fuksiarz bonus bez depozytu na ten moment nie jest dostępny w ofercie, ale w zamian bukmacher przygotował cashback, który nie wymaga obrotu! Możemy postawić nasz pierwszy kupon z minimum dwoma zdarzeniami, a w przypadku przegranej firma zwróci nam 50% do 500 PLN. Takie warunki zdarzają się niezwykle rzadko na rynku bukmacherskim. Przeważnie zakłady bukmacherskie nakładają na graczy wymagania obrotu, które często są bardzo trudne do zrealizowania. W związku z powyższymi argumentami Fuksiarz bez wątpienia należy do grona czołowych bukmacherów, jeśli weźmiemy pod uwagę przystępność bonusów.

Pozostałe promocje Fuksiarz

Cashback w postaci 50% do 500 zł to nie jedyna promocja, która przyciąga uwagę graczy. Firma stara się zadowolić swoich klientów, czego dowodem są inne ciekawe atrakcje:

 1. Cashback bez końca – Jest to już drugi rodzaj zakładu bez ryzyka. Tym razem promocja trwa bez przerwy, dlatego po wykorzystaniu bonusu powitalnego stali gracze mogą nadal czerpać korzyści z gry i typowania. Na czym polega cashback bez końca? W skrócie im więcej zdarzeń na naszym kuponie tym większy zwrot środków otrzymamy. Zabawa zaczyna się już przy 1 zdarzeniu. W przypadku nietrafionego typu otrzymamy 5% zwrot. Najwięcej możemy odzyskać, jeśli postawimy kupon AKO z 15 zdarzeniami (zwrot aż 50%). Cashback nie jest objęty żadnym obrotem!,
 2. Cashback na sporty wirtualne – Fuksiarz upatrzył sobie ten rodzaj promocji i wykorzystuje go na każdym kroku. Tym razem fani sportów wirtualnych mogą jednocześnie typować i mieć na uwadze fakt, że w przypadku braku szczęścia otrzymają zwrot. Kurs pojedynczego typu nie może być mniejszy niż 1.20, a maksymalna stawka kuponu nie może przekroczyć 2000 PLN. Za jedno nietrafione zdarzenie otrzymamy 3% zwrot, a za sześć lub więcej nawet 14%! Środki z przegranych zakładów trafiają na specjalne konto, gdzie są kumulowane. Każdy gracz może je w dowolnym momencie przenieść na swoje główne konto i przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić na konto bankowe.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy Fuksiarz freebet jest dostępny?

Niestety nie, ale bukmacher gwarantuje nowym graczom zwrot środków, gdy nie trafimy naszego pierwszego kuponu.

Czy zakład bez ryzyka wymaga obrotu?

W przypadku bukmachera Fuksiarz cashback nie wymaga żadnego obrotu!