FUKSIARZ OPINIE

opinie bukmachera fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz to nowy podmiot na naszym rynku, który rozpoczął działalność na przełomie lutego i marca 2021 roku. Firma otrzymała licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych 9 grudnia 2020 roku. Nr licencji to PS4.6831.1.2020. Daje to możliwość graczom na bezproblemowe zakładanie konta i korzystanie z oferty oraz licznych promocji. Trzeba przyznać, że pomimo krótkiego stażu Fuksiarz opinie zbiera pozytywne. Głównym atutem bukmachera są stałe promocje, a także innowacyjne rozwiązania, które mają za zadanie wprowadzić do świata obstawiania różnorodność.

Z pewnością jest to świetna wiadomość dla graczy oczekujących czegoś nowego, a nie ciągle oklepanych funkcji i bonusów. Zakłady bukmacherskie Fuksiarz są zarządzane przez znane osoby w branży hazardowej. Właściciele pracowali m.in. w Betclicu oraz Betssonie. Znają oni potrzeby typujących, dzięki czemu w przyszłości można się spodziewać kolejnych zmian na plus. Nasza recenzja tego serwisu będzie obiektywna i sprawdzimy jakie opinie o bukmacherze Fuksiarz krążą w sieci i co my osobiście myślimy o nowym graczu na polskim rynku.

Jak zarejestrować konto Fuksiarz?

Na to pytanie musimy odpowiedzieć na początku naszej recenzji. Bez utworzenia konta żaden użytkownik nie będzie przecież miał możliwości pełnego korzystania z serwisu! Fuksiarz dysponuje bardzo popularną funkcją szybkiej rejestracji. Umożliwia ona założenie konta tymczasowego w dosłownie kilka chwil. Konto przejściowe ma jednak trzy ważne ograniczenia:

Aby odblokować pozostałe możliwości będzie potrzebna pełna rejestracja, która polega na weryfikacji konta za pomocą skanu dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Nie trzeba się jednak spieszyć, ponieważ mamy na to aż 90 dni. Wystarczy, że wejdziemy na swój profil i klikniemy przycisk „Twoje Dane”. Następnie podajemy numer konta bankowego, na który Fuksiarz będzie wysyłać środki, numer i rodzaj dokumentu oraz jego skan.

Jak zatem wygląda proces szybkiej rejestracji?

  1. Krok pierwszy – wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera Fuksiarz. Następnie w prawym górnym rogu klikamy baner „Rejestracja”. Na pierwszej stronie podajemy adres e-mail, hasło i numer telefonu. Dodatkowo potwierdzamy pełnoletność i ewentualnie godzimy się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  2. Faza druga – wprowadzamy pozostałe dane: imię i nazwisko, numer PESEL, kraj, kod SMS oraz kod promocyjny Fuksiarz. Na koniec ustalamy limity konta i kończymy rejestrację.

Spis treści

  1. Jak zarejestrować konto Fuksiarz?
  2. Fuksiarz opinie – Oferta przedmeczowa
  3. Zakłady na żywo – Opinie Fuksiarz
  4. Sporty wirtualne
  5. Jakie opinie Fuksiarz otrzymuje na temat oferty e-sport?
  6. Gry karciane
  7. Cashback 50% do 500 PLN na start
  8. Cashback bez końca

Fuksiarz opinie – Oferta przedmeczowa

Każdy bukmacher ma obowiązek wprowadzenia szerokiej oferty zakładów, jeśli myśli realnie o konkurowaniu z innymi firmami. Na pewno Fuksiarz miał to na uwadze od początku. Cała lista dyscyplin znajduje się po lewej stronie po wejściu w zakładkę „Zakłady bukmacherskie”. Niestety pod tym względem serwis odstępuje czołowym markom na polskim rynku. Gracz ma do dyspozycji około 25 sportów, a najbardziej rozbudowany to oczywiście piłka nożna. Fani tej dyscypliny nie będą tutaj narzekać, ale opinie Fuksiarz mogą z czasem być negatywne na temat pozostałych kategorii, które nie gwarantują tak wielu rynków zdarzeń. Na pewno w przyszłości bukmacher musi to poprawić i zbalansować różnorodność również w tych mniej popularnych dyscyplinach.

Wracając do piłki, na najważniejsze rozgrywki Fuksiarz proponuje od 150 do 200 rynków. Jest to solidna liczba, ale nasze zastrzeżenia kierujemy w stronę typów na zawodników. Brak rozbudowanych zakładów na statystyki graczy to spore niedociągnięcie. Rekompensuje to jednak funkcja Fuks Kreator, o której napiszemy w dalszej części artykułu. Przy zakładach przedmeczowych warto również wspomnieć o stałym bonusie „Mega kursy boost”. Polega to na tym, że codziennie analitycy sportowi pracujący w Fuksiarzu wrzucają kilka spotkań, które mają znacząco podwyższone kursy względem konkurencji. Podobnie do innych bukmacherów podbite kursy można łączyć z normalnymi zakładami!

Zakłady na żywo – Opinie Fuksiarz

Obstawianie wydarzeń sportowych w czasie rzeczywistym jest czymś, bez czego niektórzy gracze nie potrafią żyć. W tej kategorii Fuksiarz wypada przeciętnie. Co prawda znajdziemy tutaj większość dyscyplin i rozgrywek, ale liczba zdarzeń jest, mówiąc szczerze niezadowalająca. Sporym minusem jest również okrojony match-tracker, a przecież wiemy, jak ważną rolę odgrywa ta funkcja u pozostałych bukmacherów. Po wejściu w szczegółowy widok spotkania na naszym ekranie pojawia się wizualizacja boiska lub kortu, na której widnieją tylko podstawowe statystyki. U bukmachera Fuksiarz nie uświadczymy również żadnych transmisji na żywo. Mamy jednak na względzie to, że firma dopiero rozpoczęła działalność, a pozyskanie praw do pokazywania spotkań na żywo w formie streamingu nie jest takie proste i zapewne sporo kosztuje. Plusem natomiast jest możliwość łączenia zakładów live z przedmeczowymi, dynamiczna zmiana kursów i funkcja „Multi”, która pozwala dodawać kilka wydarzeń sportowych na jeden ekran. To ułatwia typowanie i śledzenie zmagań drużyn.

Sporty wirtualne

Ten rodzaj zakładów z roku na rok przybiera na znaczeniu. Gracze chętnie sięgają po wirtuale, gdy w danym czasie oferta typowo sportowa nie wzbudza zainteresowania. Najczęściej taki okres spotkamy w trakcie tygodnia. Fuksiarz opinie podkreślają, że wdrążenie sportów wirtualnych do oferty zaraz na początku istnienia firmy to strzał w dziesiątkę. Każdy zarejestrowany gracz znajdzie trzy dyscypliny:

Najpopularniejsza zdecydowanie jest ta pierwsza. Fuksiarz przygotował własną ligę, która przypomina nazwami drużyn Ekstraklasę i 1. Ligę polską. Dzięki temu gracz może, chociaż w drobnym stopniu poczuć się jak na prawdziwym spotkaniu. Opinie o bukmacherze Fuksiarz zachwalają go ze względu na liczbę zdarzeń. Prawie każde spotkanie ma do zaoferowania ponad 30 selekcji. Tworzyć kupony można z takich opcji jak:

Dodatkowo oprócz rynków na poszczególne spotkania znajdziemy również zakłady długoterminowe i na każdy dzień meczowy. Wizualizacje są przedstawiane w dobrej jakości wideo i dźwięku. Ponadto na ekranie w każdej dyscyplinie da się sprawdzić szczegółowe statystyki, klikając symbol słupków statystycznych. Na koniec warto dodać, że Fuksiarz opinie są bardzo pozytywne ze względu na stałą promocję dedykowaną sportom wirtualnym. Cashback na sporty wirtualne działa podobnie jak omawiany w dalszej części artykułu „cashback bez końca”. Wystarczy, że gracz postawi minimum 3 zdarzenia z oferty wirtuali, a każde będzie mieć kurs nie mniejszy niż 1.20. W przypadku przegranego kuponu zakłady bukmacherskie Fuksiarz zwrócą nam dany % z kwoty zakładu. Maksymalnie możemy uzyskać 14% zwrotu przy 6 lub więcej typów na kuponie AKO. Należy też pamiętać, że stawka maksymalna kuponu nie może przekraczać 2000 PLN!

Jakie opinie Fuksiarz otrzymuje na temat oferty e-sport?

Rozgrywki e-sportowe podobnie jak sporty wirtualne cieszą się sporym zainteresowaniem. Jest to dziedzina skierowana bardziej do młodych osób, które interesują się grami komputerowymi, ale coraz częściej można spotkać prawdziwych zapaleńców w tej starszej grupie wiekowej. Bukmacherzy od kilku lat zauważyli trend wzrostowy tej branży. W związku z tym jest to kolejna kategoria, w której firmy bukmacherskie konkurują ze sobą. Fuksiarz w przeciwieństwie do eTOTO od początku ma w swojej ofercie E-sport. Jest jednak jedno „ale”, nadal brakuje tutaj osobnej zakładki. Rozgrywki e-sportowe są wrzucone do ogólnej oferty. Jest to nieestetyczne i czasem może wprowadzić spore zamieszanie. Przejdźmy jednak do samej oferty. Jest ona dość podstawowa. Znajdziemy w niej m.in. CS:GO, League of Legends, Dota 2 i Starcraft. Pozytywnych opinii o bukmacherze Fuksiarz nie możemy napisać na temat liczby zdarzeń. Mówiąc szczerze, liczba rynków jest mizerna, żeby nie powiedzieć żałosna. Mamy nadzieję, że w przyszłości się to poprawi.

Gry karciane

Bukmacher Fuksiarz od początku istnienia postanowił wprowadzić gry karciane do swojej oferty. Warto wyjaśnić, na czym one polegają. W tej kategorii można typować przebieg gier karcianych i tutaj warto zaznaczyć, że w rozgrywce nie uczestniczy bezpośrednio gracz. Jego zadaniem jest wyłącznie typowanie wydarzeń na przeprowadzanej symulacji z udziałem realnych krupierów. W Fuksiarzu możemy obstawiać pokera i blackjacka. Dodatkowo początkujący gracze mogą poczytać o szczegółowych zasadach gry w zakładce „Jak grać”. Nasze opinie Fuksiarz o grach karcianych są pozytywne, jednak brakuje w nich baccarata lub klasycznej wojny.

Czytaj więcej o ofercie Fuksiarz legalny bukmacher.

Cashback 50% do 500 PLN na start

Fuksiarz dla nowych graczy przygotował jedyną promocję, która opiera się na zakładzie bez ryzyka. Po rejestracji konta konieczna jest wpłata o wartości min. 50 PLN. Maksymalne wykorzystanie bonusu następuje przy depozycie na kwotę 1137 zł. Przede wszystkim ma to związek z 12% podatkiem. Nasz pierwszy kupon musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia, a kurs pojedynczego nie może być mniejszy niż 1.60. W przypadku wygranej cała kwota trafia na nasze konto depozytowe. Pieniądze możemy od razu wypłacić lub zostawić na dalszą grę. Jeśli nam się nie powiedzie, Fuksiarz odda nam 50% z kwoty zakładu. Szkoda, że jest to tylko połowa zwrotu, a nie 100% jak u większości konkurentów.

Naszym zdaniem jest to lekki minus, który może przyczynić się do wyboru tego bukmachera przez innych graczy, którzy jednak oczekują czegoś więcej. Słaba część zwrotu rekompensowana jest warunkami obrotu. Te w przypadku Fuksiarza nie istnieją! To oznacza, że zwrócona kasa może być momentalnie wypłacona. Jest to świetna informacja dla początkujących typerów, którzy dopiero zaczynają przygodę z bukmacherką i nie rozumieją jeszcze podstawowych zasad związanych z obracaniem bonusowymi środkami.

Cashback bez końca

Jest to unikalna promocja, którą znajdziemy wyłącznie u tego bukmachera. Funkcjonuje ona bardzo podobnie do bonusu startowego i jest na stale w ofercie. To udogodnienie polega na tym, że bukmacher w przypadku przegranego zakładu oddaje część kwoty. Im więcej zdarzeń, tym większy zwrot kasy. Bonus adresowany jest przede wszystkim graczom, którzy lubią obstawiać kuponu akumulowane. Zabawa zaczyna się już od 1 zdarzenia. Przy nietrafionym typie odzyskamy 5% kwoty zakładu. Przy 10 selekcjach zwrot wynosi już 27%. Maksymalnie możemy wykorzystać cashback bez końca przy 15 typach na kuponie AKO (zwrot 50%).

Warto zaznaczyć, że wszystkie zdarzenia muszą być postawione ze specjalnej zakładki „cashback bez końca”, która znajduje się po lewej stronie w kategorii „Zakłady bukmacherskie”. Nie trzeba się jednak martwić o słabą ofertę, ponieważ codziennie znajduje się tam od 30 do nawet 100 propozycji. Fuksiarz opinie zachwalają ten rodzaj promocji, ponieważ niezależnie od ilości typów na kuponie gracz otrzymuje jakąś część zwrotu!

Early Payout – Fuksiarz opinie

Kolejna atrakcyjna funkcja, która występuje tylko u dwóch bukmacherów w Polsce. Jakie są jej zasady? Jeśli nasza postawiona drużyna piłkarska wyjdzie na 2-bramkowe prowadzenie, to zdarzenie zostaje automatycznie rozliczone jako wygrane! Plusem jest to, że nie trzeba czekać na końcowy gwizdek sędziego. Early Payout działa na kuponach akumulowanych i pojedynczych. Ta świetna promocja dotyczy konkretnych rozgrywek, a są to:

Fuks Kreator – nowość wśród opinii o Fuksiarzu

W Polsce powoli można zauważyć nowinki techniczne, które są żywcem zaczerpnięte od zagranicznych firm. Jest to dobra wiadomość, ponieważ przynajmniej nie wieje na rynku nudą. Fuks Kreator to narzędzie, które pozwala łączyć kilka zakładów z jednego spotkania. Na ten moment funkcja działa wyłącznie przy piłce nożnej. Mamy nadzieję, że z czasem Fuksiarz opinie graczy weźmie do serca i wprowadzi, tak jak ma to miejsce np. w Noblebet koszykówkę i inne dyscypliny sportowe. Gracz, aby przejść do budowania zakładu, musi najpierw wybrać jedną z opcji z zakładów specjalnych, a następnie może do niej dodać następne zdarzenia. Do wyboru są takie rynki jak:

Zakłady z Fuks Kreatora mogą być łączone z innymi standardowymi zdarzeniami, dzięki czemu kurs na kuponie AKO może być naprawdę atrakcyjny, a wygrane bardzo wysokie. Bez wątpienia jest to jedna z lepszych funkcji na polskim rynku. Warto jednak zaznaczyć, że opinie Fuksiarz stawiają tę nowość dopiero na 3 miejscu zaraz za bukmacherem Noblebet i Betfan.

Fuksiarz aplikacja mobilna – opinie

Fuksiarz praktycznie od początku starał się wprowadzić swoją własną aplikację mobilną. Jest ona obecnie dostępna na systemy Android i iOS. Niestety według opinii nie należy ona do najszybszych, a w dodatku jest to praktycznie kopia strony mobilnej. Ma to wpływ na funkcjonalność i przejrzystość. Szczególnie problemy zauważymy przy typowaniu na żywo. Jeśli chcemy szybko reagować na przebieg meczu, to zdecydowanie na tej aplikacji będzie to nie lada wyzwaniem. Do minusów trzeba również zaliczyć brak funkcji logowania pinem lub odciskiem palca, a także niedziałającą jak należy opcję „zapamiętaj mnie”. Nasze opinie o aplikacji Fuksiarz są niestety negatywne.

Fuksiarz – metody płatności i obsługa klienta

W tym aspekcie jest nieco lepiej, ale nadal bukmacher Fuksiarz ma sporo do poprawy. Dokonać wpłaty można za pomocą:

Fuksiarz współpracuje z 17 najpopularniejszymi bankami w Polsce. Pieniądze trafiają na konto depozytowe w ciągu 15 minut, a minimalna wpłata wynosi 1 zł. Warto zaznaczyć, że gracz nie jest obciążany żadnymi ukrytymi prowizjami. Wypłaty są dokonywane po pełnej rejestracji konta. Na oficjalnej stronie bukmachera w zakładce „Szybkie płatności” znajdziemy listę banków oraz godziny ich pracy. Całodobowe realizowanie przelewów oferują wyłącznie: mBank, Inteligo, ING Bank Śląski, Alior Bank, Credit Agricole, PKO BP, Volkswagen Bank, Nest Bank, Get In Bank i Idea Bank.
W razie jakichkolwiek pytań możemy wejść w zakładkę „Pomoc”, znajdującą się na samym dole witryny internetowej.

Tam czeka na nas formularz zgłoszeniowy, w którym wpisujemy nasze imię i nazwisko, adres e-mail i wiadomość odnośnie do pytania lub problemu, z którym nie możemy sobie poradzić. Obsługa klienta niestety nie pomaga klientom w formie czatu na żywo. Jest to naszym zdaniem minus, ponieważ sporo firm bukmacherskich zatrudnia co najmniej kilka osób, które w określonym czasie chętnie pomagają graczom. W zamian za to Fuksiarz postarał się o rozbudowaną sekcję FAQ, na której znajdziemy praktycznie wszystkie odpowiedzi na nurtujące użytkowników pytania.

Fuksiarz opinie – podsumowanie

Nasze opinie Fuksiarz na pewno mogą stać się powodem, dla którego firma zdecyduje się na kilka istotnych zmian. Na ten moment bukmacher ma kilka niedociągnięć, ale jest to do wybaczenia, ponieważ serwis działa dopiero od marca 2021 roku. Przed właścicielami sporo pracy, ale ich doświadczenie na rynku bukmacherskim powinno wkrótce zaowocować dużym skokiem jakościowym i funkcjonalnym strony internetowej i aplikacji mobilnej. Do poprawy na pewno jest oferta przedmeczowa, która nie powinna się skupiać wyłącznie na piłce nożnej. Ta bowiem jest niemal doskonała, ale bukmacher powinien też patrzeć szerzej i umilać typerom dzień, wstawiając rozbudowane zakłady na kilka sportów. Liczymy także na zmianę match-trackera. W obecnych czasach ta funkcja powinna być standardem wśród firm. Brak szczegółowych statystyk i wizualizacji przebiegu meczu lub pojedynku to spore niedociągnięcie.

Opinie fuksiarz, nie są przede wszystkim przychylne w kontekście E-sportu. Fani tych rozgrywek zdecydowanie powinni szukać innej firmy, ponieważ tutaj nie będą na ten moment w stanie wykorzystać swojej wiedzy. Do plusów zdecydowanie trzeba zaliczyć sporty wirtualne, które gwarantują obstawianie kilku spotkań jednocześnie, przy dużym wyborze rynków zdarzeń. Fani gier karcianych również nie będą zawiedzeni, chociaż brakuje w ofercie dwóch pojawiających się u konkurencji rodzajów gier (wojna i baccarat). Od niedawna Fuksiarz wprowadził własny Blog, na którym co jakiś czas pojawiają się ciekawostki ze świata sportu i bukmacherki. Jest to świetny pomysł, który może zachęcić nowych klientów do zarejestrowania konta. Gracze kochają takie niuanse. Nasza ogólna ocena bukmachera Fuksiarz to 3/5.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy Fuksiarz jest legalny?

Tak, firma uzyskała licencję Ministerstwa Finansów 9 grudnia 2020 roku. Nr licencji to PS4.6831.1.2020.

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Nasz kod promocyjny o treści „TYPERVIP” gwarantuje cashback 50% do 500 PLN. Należy go wpisać podczas tworzenia konta.

Czu u bukmachera Fuksiarz zarejestrujemy się za pomocą szybkiej rejestracji?

Jak najbardziej. Nie wymaga ona żadnych skanów dokumentu tożsamości i trwa zaledwie kilka chwil. Konto tymczasowe jest aktywne przez 90 dni.

Jakie są promocje dla stałych klientów?

Zarejestrowani gracze mogą skorzystać z licznych udogodnień i stałych bonusów. Pierwszy, który przychodzi nam na myśl to cashback bez końca, który gwarantuje zwrot środków już od jednego zakładu na kuponie. Pozostałe promocje to: cashback na sporty wirtualne, mega kursy boost, early payout i fuks kreator.

Czy Fuksiarz ma aplikację mobilną?

Tak, działa ona na system Android i iOS, jednak w dużej mierze przypomina kopię mobilnej strony.