EWINNER BONUS BEZ DEPOZYTU

bonus bez depozytu ewinner

Bukmacher eWinner jest stosunkowo młodym zakładem bukmacherskim na polskim rynku. Od samego początku swojego istnienia przyciągnął do siebie dużą rzeszę graczy oraz ustabilizował swoją wysoką pozycję pośród innych bukmacherów. Oczywiście najłatwiejszym sposobem na zainteresowanie sobą graczy, są promocje, a opisywany przez nas eWinner, mocno postawił na ten aspekt. Oprócz rozmaitych promocji, firma ma w ofercie zakłady na ponad 30 dyscyplin sportowych oraz funkcję Custom Bet. Funkcja ta polega na stworzeniu przez siebie własnego typu, który po rozpatrzeniu przez analityków może trafić do oferty, a następnie można go zagrać. W niniejszym artykule postaramy się przedstawić Wam najważniejsze informacje dotyczące propozycji bonusowych tego operatora, a także informacji o ofercie i wszelkich funkcjach bukmachera. Dowiedz się więcej o eWinner bonus bez depozytu i eWinner Freebet!

EWINNER BONUS BEZ DEPOZYTU – OFERTA

Jak wspomnieliśmy we wstępie, bukmacherzy przyciągają do siebie graczy poprzez promocje oraz bonusy. Z eWinnerem nie było inaczej. Ewinner bonus powitalny to specjalna oferta wyłącznie dla nowych graczy, którzy nigdy wcześniej nie posiadali konta w eWinnerze. Po zakończeniu rejestracji i potwierdzeniu wszystkich wymaganych dokumentów można już zacząć swoją przygodę z typowaniem na eWinnerze. Czytaj więcej eWinner bonus powitalny.

EWINNER ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 110 PLN

Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner. Należy pamiętać o zaznaczeniu checkboxa „Chcę otrzymać bonus powitalny” oraz wyrazić zgody marketingowe. Gracz otrzymuje Zakład Bez Ryzyka, który tyczy się pierwszego zakładu dokonanego z salda głównego, do kwoty 110 PLN. Minimalna stawka pierwszego zakładu uprawniająca do otrzymania zwrotu to 20 zł. Z kolei, aby otrzymać maksymalny zwrot o równowartości 110 zł, gracz musi zagrać za 125,00 zł. Wszystkie zwroty są pomniejszone o 12% podatek od stawki i trafiają na konto depozytowe, a więc można je od razu wypłacić albo grać dalej.

Co więcej, Zakład Bez ryzyka nie ogranicza nas co do wyboru kursu ogólnego pierwszego zakładu, ani wymagań co do kursu minimalnego poszczególnych zdarzeń. Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia wszystkich spotkań na kuponie. Nie możemy zapomnieć o tym, że w tej promocji funkcja cashout jest niedostępna. Spoglądając i porównując Zakład Bez Ryzyka w eWinnerze z innymi bukmacherami, musimy przyznać, że w opisywanym przez nas operatorze promocja ta wyróżnia się na tle innych firm.

EWINNER BONUS OD DEPOZYTU DO 500 PLN

Ewinner jako jeden z nielicznych bukmacherów w swojej ofercie promocyjnej posiada bonus od drugiego depozytu, który różni się nieco od Zakładu Bez Ryzyka. Każdy gracz, który wpłaci drugi depozyt na konto w eWinnerze, otrzymuje bonus o wartości 50% tej wpłaty, jednak nie więcej niż 500 zł. Zatem podstawową różnicą jest to, że zwrot następuje na saldo bonusowe, a nie główne. Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania bonusu to 20 zł, a więc w tej kwestii się nic nie zmienia w porównaniu z bonusem od pierwszego depozytu. Aby otrzymać maksymalny zwrot, czyli 500 złotych, gracz musi wpłacić 1000 złotych. W przypadku tego bonusu pieniądze trafiają na saldo bonusowe od razu po depozycie, a nie po rozliczeniu wszystkich spotkań.

Warunkiem uruchomienia bonusu jest zagranie przez Gracza za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 dla całego kuponu oraz zakończenie i rozliczenie wszystkich wydarzeń na kuponie. Należy pamiętać o tym, że jeśli gracz dokona jakiejkolwiek wypłaty z konta depozytowego w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany.

Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi dokonać 6-krotnego obrotu promocyjnymi środkami w ciągu 30 dni. Do obrotu zaliczane są kupony wielokrotne, oraz single z łącznym kursem minimalnym na poziomie 2.50. Obrót zostaje zaliczony w momencie rozliczenia wszystkich spotkań. Nie są to wymarzone warunki obrotu bonusu, aczkolwiek biorąc pod uwagę maksymalną wartość zwrotu oraz ilość promocji na sam start dla nowych graczy, trzeba przyznać, że są uczciwe i na pewno przyciągają nowych graczy. 

Spis treści

  1. EWINNER BONUS BEZ DEPOZYTU – OFERTA
  2. EWINNER BONUS BEZ DEPOZYTU – KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY?
  3. EWINNER FREEBET – CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?
  4. EWINNER BONUS BEZ DEPOZYTU A FREEBET
  5. EWINNER ESPORT 
  6. EWINNER ESPORT BEZ PODATKU
  7. FREEBET EWINNER A CUSTOM BET
  8. EWINNER BONUS BEZ DEPOZYTU A APLIKACJA MOBLINA

EWINNER BONUS BEZ DEPOZYTU – KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY?

Obecnie najlepszą promocją dla graczy jest bonus bez depozytu, czyli tzw. Freebet. Aktualnie eWinner bonus bez depozytu nie posiada, ale wydaje nam się, że kwestią czasu jest to, kiedy go wprowadzi. Oczywiście, nasze rozważania są czysto hipotetyczne, ale oparte na dyskusjach na forach bukmacherskich oraz naszym własnym doświadczeniu związanym z bukmacherką. W tej chwili bonus bez depozytu posiada m.in. LVBet, Totalbet i Fortuna, które są największymi firmami na polskim rynku bukmacherskim. Jeżeli opisywany przez nas operator marzy, aby do nich dołączyć, po prostu musi taki freebet eWinner wprowadzić. Należy też przy tym wszystkim postawić dwa następujące pytania. Jeżeli eWinner wprowadzi do swojej oferty bonus bez depozytu, to czy usunie jedną z dwóch promocji na start, którą już opisaliśmy?

Z doświadczenia wiemy, że żaden bukmacher nie ma aż 3 promocji na start dla nowych graczy, więc wątpliwym jest, aby eWinner jako jedyny je miał. Zatem  jedna z promocji najprawdopodobniej zostałaby usunięta, więc powstaje drugie pytanie – Która z nich zostałaby usunięta? Na te pytania nie znamy odpowiedzi, ale już niedługo powinniśmy je poznać. 

EWINNER FREEBET – CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Zazwyczaj bonusy bez depozytu opiewają na nieduże kwoty, w przypadku Fortuny jest to 20 zł, zaś w przypadku Totalbet jest to 40 zł. W kwestii eWinnera mamy sytuacją ułatwioną dzięki promocji „Futbol Totalny” (do której szerzej odniesiemy się w oddzielnym akapicie), w której otrzymuje się freebet. Jeżeli chodzi o samo przyznanie darmowego zakładu, to w większości bukmacherów odbywa się to za pomocą specjalnego kodu, który trzeba wpisać przy rejestracji i zapewne tak samo mogłoby być w przypadku operatora, którego poddaliśmy naszej analizie. Jeśli chodzi o same warunki obrotu freebetem, to najprawdopodobniej będą one trudniejsze niż w przypadku promocji „Fubol Totalny”. W tej promocji, pieniądze należy obrócić po kursie minimalnym 1.50, a maksymalnym 10. Należy jednak pamiętać, że aby otrzymać freebet, najpierw trzeba zagrać kupon, a więc mamy tutaj sytuację typu „coś za coś”.

W przypadku bonusu bez depozytu, eWinner freebet przyznaje tak naprawdę za samą rejestrację, a więc za darmo, przez co musimy spodziewać się, że i warunki obrotu będą trudniejsze. Kierując się doświadczeniem, musimy nastawić się na kilkukrotny obrót tego freebetu po kursie minimalnym co najmniej 2.50.  Co więcej, można się domyślać, że operator postawi wymóg minimalnej liczby obstawianych wydarzeń, która zapewne będzie wynosić minimum 3 spotkań. 

EWINNER BONUS BEZ DEPOZYTU A FREEBET

W tym miejscu chcielibyśmy wytłumaczyć wam różnicę pomiędzy bonusem bez depozytu, a freebetem. Pojęcia te stosowane są często naprzemiennie, lecz nie zawsze oznaczają to samo. Bonus bez depozytu to rodzaj promocji, w którym nie ma konieczności wkładu własnego. Z kolei freebet nie zawsze otrzymuję się za darmo. Czasami otrzymanie go będzie możliwe dopiero po dokonaniu wpłaty i wytypowaniu za nią zdarzeń. Takiego mechanizmu nie możemy wtedy nazwać bonusem bez depozytu. Aby to uplastycznić, przyjrzyjmy się przykładowi opisanemu przez nas wyżej. W promocji „Futbol Totalny” darmowy zakład otrzymujemy dopiero po zagraniu kuponu za własne wpłacone pieniądze, a więc nie możemy tego nazwać bonusem bez depozytu. Z drugiej strony, kiedy freebet eWinner podaruje nam za samo założenie konta, możemy wtedy taki proces nazwać zarówno bonusem bez depozytu, jak i freebetem. 

EWINNER ESPORT 

Następna promocją, jaką chcielibyśmy opisać, jest akcja związana z E-sportem. Musimy przedstawić Wam, jak wygląda oferta na tą dziedzinie w eWinnerze. Branża e-sportowa niewątpliwie rozwija się w ekspresowym tempie i coraz więcej inwestorów, a nawet tez klubów piłkarskich zaczyna w nią inwestować. Niewątpliwie e-sport jest przyszłością, a sam eWinner bardzo mocno na niego stawia. Zdecydowana większość bukmacherów posiada w swojej ofercie jedynie podstawowe zakłady na tę dziedzinę. Z kolei opisywana przez nas firma oferuje bardzo rozbudowaną ofertę na sporty elektroniczne. Oczywiście nie będziemy poruszać tutaj oferty na każdą poszczególną grę. Skupimy się jedynie na dwóch najpopularniejszych, czyli Counter Strike i League of Legends.

W przypadku Counter Strike, eWinner jako jeden z nielicznych bukmacherów oferuje zakłady na ilość zabójstw zawodników. Z kolei w League of Legends, operator jako jedyny posiada w swojej ofercie zakłady na ilość zabójstw czy nawet ilość asyst graczy. Co więcej, w eWinnerze nawet można wytypować drużynę, która szybciej zdobędzie pierwszą wieżę, a w przypadku Counter Strike ilość rund zakończonych wybuchem bomby lub jej rozbrojeniem.  

EWINNER ESPORT BEZ PODATKU

Promocja E-sport bez podatku utwierdza tylko w przekonaniu, że operator bardzo mocno stawia na E-sport. Na żadną inną dyscyplinę, eWinner nie posiada w swojej ofercie gry bez podatku jako stały element. Na czym więc polega gra bez podatku? Polega na zrekompensowaniu graczowi obniżonego współczynnika odpowiadającego podatkowi od gier, którego stawka wynosi 12%. W praktyce oznacza to, że w przypadku wygranego przez gracza zakładu, współczynnik ulega zmianie z 0.88 na 1.0.

Aby otrzymać dodatkowe środki, gracz musi zawrzeć kupon z salda głównego. Kupon musi składać się z wyłącznie ze zdarzeń z oferty z kategorii E-sport, a kurs minimalny pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1.20. Takich zdarzeń musi być minimum 3. Oczywiście, tak jak w przypadku większości promocji należy pamiętać, że w przypadku użycia funkcji Cash-out, promocja zostanie anulowana.

Podsumowując powyższe, czyli ofertę oraz promocje na E-sport, trzeba uczciwie przyznać, że bukmacher ten zdecydowanie dominuje w tej dziedzinie na polskim rynku. Warto przypomnieć, że eWinner freebet również wprowadzał okazjonalnie na sam CS:GO. Ponadto jesteśmy całkowicie przekonani, że stawianie na sporty elektroniczne przez tego operatora, z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

FREEBET EWINNER A CUSTOM BET

We wstępie poruszyliśmy temat Custom Bet, a więc teraz wyjaśnimy Wam, na czym on polega i jak się ma do darmowego zakładu. Custom Bet polega na stworzeniu swojego autorskiego typu. Zakład ten może dotyczyć zarówno rozgrywek sportowych, jak i wydarzeń kulturalnych oraz politycznych. Wystarczy, żeby gracz wypełnił formularz Custom Bet, w którym określi rozgrywkę, wydarzenie i rodzaj zakładu. Następnie analitycy mają 12 godzin na rozpatrzenie go oraz poinformowanie pocztą elektroniczną o tym, czy został rozpatrzony pozytywnie, czy negatywnie. Zazwyczaj proces ten nie trwa aż tylu godzin, a zaledwie około 15 minut. Po pozytywnej weryfikacji Custom Bet pojawi się w ogólnodostępnej ofercie i można będzie go zagrać. Niestety przy promocjach, za które oferuje eWinner freebet, zakłady specjalne takie jak właśnie Custom Bet nie kwalifikują się do promocji. 

EWINNER BONUS BEZ DEPOZYTU A APLIKACJA MOBLINA

W obecnych czasach gracze najczęściej korzystają już z aplikacji mobilnych bądź stron internetowych. Ewinner i w tym względzie nie ma powodów do wstydu, ponieważ ich aplikacja, jeżeli chodzi o funkcjonalność, jest jedną najlepszych. Wprowadzenie aplikacji znacznie ułatwiło życie graczom, ponieważ w eWinner freebet można już teraz odebrać za jej pomocą. Zapewne potencjalny bonus bez depozytu, który może wprowadzić operator, też będzie można odebrać w aplikacji.

FREEBET EWINNER A COMBO DNIA

Ostatnią ciekawą promocją, jaką opiszemy w tym artykule, jest Combo Dnia. Polega ono na podwyższeniu kursów przez bukmachera na wybrane przez nich zdarzenia. Na jakiej zasadzie się je wybiera? Są to spotkania, które budzą najwięcej emocji i wiadome jest, że będą przez graczy najchętniej obstawiane. Combo Dnia jest jedyną promocją, która funkcjonuje każdego dnia i jest dostępna zarówno dla stałych jak i nowych graczy. Co więcej, jest to promocja, która obejmuje różne dyscypliny sportowe. Więc np. jednego dnia zagramy Ligę Mistrzów z podwyższonym kursem, a następnego dnia – NBA. Niestety, ale tak jak w przypadku Custom Bet, za freebet eWinner nie umożliwił obstawiania takich zakładów. 

EWINNER BONUS BEZ DEPOZYTU A CASH-OUT

Cash-out cieszy się ogromną popularnością wśród graczy i jest jedną z najbardziej prokonsumenckich funkcji, jaką wymyślili bukmacherzy. Na czym polega ta opcja? Cashout pozwala na zamknięcie kuponu i wypłacenie części wygranej, bez czekania na zakończenie wszystkich obstawionych zdarzeń. Należy pamiętać, że korzystając z Cash-out gracz jednocześnie rezygnuje z wygrany głównej, którą mógł wygrać po zawarciu kuponu. Przechodząc do sedna sprawy, aby skorzystać z funkcji Cash-out, kupon musi zostać zagrany z salda głównego, a nie z salda bonusowego. Oznacza to, że jeśli eWinner wprowadzi bonus bez depozytu, to grając za freebet nie będziemy mieli możliwości skorzystania z tej funkcji.

OBSŁUGA KLIENTA

Informacje w tym fragmencie tego artykułu będą nieco odbiegać od wcześniej poruszanych kwestii, aczkolwiek bonus bez depozytu jest promocją dla nowych graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką i bardzo często napotykają na niej wiele problemów, a nie wiedzą do kogo mają się z nimi zwrócić. Możliwość kontaktu z pracownikami eWinnera występuje za pomocą dwóch mechanizmów. Pierwszym z nich jest live chat, który funkcjonuje w godzinach 8-23, przez 7 dni w tygodniu. Samo połączenie z konsultantem jest bardzo proste, a czas oczekiwania trwa maksymalnie kilka minut. Drugim sposobem jest wysłanie formularza kontaktowego, na którego odpowiedź uzyskuje się w ciągu kilku godzin, a przy odrobinie szczęścia nawet w ciągu kilkudziesięciu minut. Problemy graczy zostają w bardzo klarowny oraz profesjonalny sposób rozwiązane przez pracowników.

Poza live chatem oraz formularzem kontaktowym, bukmacher oferuje jeszcze bardzo rozbudowany dział FAQ. W którym zawarte są odpowiedzi na najczęściej zadawane przez graczy pytania, co pozwala na zaoszczędzenie czasu przez graczy i nieblokowanie kolejek do połączenia z konsultantem. Przeglądając różne fora bukmacherskie, możemy zauważyć, że obsługa klienta w eWinnerze cieszy się bardzo dobrą opinią wśród graczy.

EWINNER BONUS BEZ DEPOZYTU – OPINIE GRACZY

Ewinner jest dość nowym bukmacherem na polskim rynku, a już zdobył bardzo dużą ilość graczy, którzy w znacznej większości wyrażają się pozytywnie o tym operatorze. Tempo w jakim rozwija się ten buk jest niesamowite. Ale patrząc na to, ze eWinner jest jednym z najbardziej przyjaznych dla graczy bukmacherem, nie może nas to dziwić. 

Ważnym aspektem oprócz prokonsumenckiej postawy są bonusy, które oferuje bukmacher. W eWinnerze tych bonusów mamy na sam start już aż dwa. W tym bardzo wysoki zakład bez ryzyka, co z pewnością przyciąga graczy jak magnes. Oczywiście, operator również nie zapomina o swoich stałych graczach oferując grę bez podatku na E-sport, czy też podwyższając kursy w ramach promocji Combo Dnia na najatrakcyjniejsze spotkania danego dnia. Takie rzeczy, muszą pozytywnie oddziaływać na opinię.

Kolejnym czynnikiem mającym duży wpływ na opinię bukmachera oczywiście jest sama oferta na wydarzenia sportowe i e-sportowe. W kwestii E-sportu wiele już powiedzieliśmy i trzeba przyznać, że eWinner ma najlepszą ofertę w tej dziedzinie. Ponadto gracze bardzo chwalą sobie ofertę na żużel, uważając, że obok bukmachera forBET, opisywany przez nas eWinner ma najlepszą ofertę. W kwestii piłki nożnej, wachlarz zdarzeń na ten sport również wyróżnia się na tle reszty bukmacherów. Funkcja Custom Bet zdecydowanie zwraca uwagę na eWinnera w ofercie na tę dyscyplinę sportową. Reasumując wszystko i spoglądając na fora bukmacherskie, możemy stwierdzić, że bukmacher eWinner cieszy się bardzo dobrą opinią wśród graczy.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy eWinner posiada bonus bez depozytu?

Obecnie ten operator tego bonusu nie posiada, ale posiada dwa inne równie atrakcyjne bonusy na start.

Kiedy eWinner wprowadzi bonus bez depozytu?

Dokładna data tego nie jest znana, ale możemy domniemywać, że eWinner bonus bez depozytu wprowadzi jeszcze w 2022 roku.