BETX KOD PROMOCYJNY

kod promocyjny betx

Przy wyborze odpowiedniego bukmachera do gry warto poczekać i przeanalizować wszystkie aspekty. Ranking bukmacherów w 2022 roku wzbogacił się o kilka znaczących podmiotów. Firma Betx, bo o niej mowa w tym tekście została założona w 2018 roku, jednak od tego czasu Betx kod promocyjny nie znalazł szerszego zastosowania podczas rejestracji. O szczegółach przeczytacie w dalszej części artykułu! Betx Polska Spółka z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000750227, a siedziba mieści się w stolicy. Betx to w pełni legalny bukmacher, który rok po założeniu otrzymał licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że właściciele starają się również o otrzymanie licencji na działalność stacjonarną.

Ta jednak w Polsce powoli odchodzi w zapomnienie. Z punktów lokalnych zrezygnował m.in. bukmacher eTOTO, a najpopularniejsze przedsiębiorstwa jak Fortuna, STS i forBET również stopniowo zamykają swoje punkty. Trend ten raczej będzie się utrzymywał, dlatego nie wiadomo czy Betx faktycznie będzie oferował swoje zakłady naziemne. Wracając do samej strony internetowej, ta wystartowała pod koniec maja 2020 roku. Po ponad roku można śmiało stwierdzić, że bukmacher zrobił ogromny postęp, udostępniając szeroką ofertę zakładów sportowych, a także e-sportowych i wirtualnych. Na pewno to, co wyróżnia Betx wśród konkurencji to rekordowy bonus powitalny. Sprawdźmy zatem, czy kod promocyjny Betx da nam dodatkowe możliwości i jak wygląda procedura wykorzystania wszystkich udogodnień dla nowych i stałych graczy.

Betx kod promocyjny podczas rejestracji konta


Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce dają możliwość wpisania kodu promocyjnego wyłącznie w formularzu rejestracyjnym. Jest to logiczne, ponieważ promocja powitalna tyczy się wyłącznie nowych użytkowników. Stali bywalcy nie muszą się już o to martwić, ponieważ bonusy stałe i okresowe pojawiają się co jakiś czas w ofercie bukmachera. Ten zgodnie z obowiązującymi trendami i nowinkami technicznymi uprzyjemnił proces tworzenia konta, wprowadzając funkcję „szybka rejestracja”. W związku z tym konto tymczasowe zakłada się dosłownie w dwie minuty i nie wymaga od nas głowienia się nad szczegółowymi danymi. Poniżej przedstawiamy krok po kroku, co należy zrobić, aby pomyślnie przejść przez ten proces:

  1. Krok pierwszy – wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera Betx. Zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę, która sugeruje, że cały proces tworzenia konta zakończy się w dwóch krokach. I tak faktycznie jest! W pierwszej fazie Betx prosi nas o wpisanie nazwy użytkownika oraz hasła. Te dwie informacje są bardzo ważne, ponieważ dzięki tym danym będziemy się w przyszłości logować na stronę internetową lub aplikację mobilną. Oczywiście to nie koniec. Nie obejdzie się bez adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego. Pierwszy krok to również specjalne pole na Betx kod promocyjny o treści TYPERVIP, który uruchamia dodatkowe środki pieniężne w promocji powitalnej. Klikamy „Dalej” i przechodzimy do ostatniej części formularza,
  2. Krok drugi – dokończenie rejestracji polega na wpisaniu dodatkowych danych osobowych jak: nr PESEL, adres zamieszkania, imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Następnie potwierdzamy pełnoletność i regulamin bukmachera Betx. Jest również osobne pole na otrzymywanie informacji marketingowych. Jeśli zaznaczymy tę opcję, to na nasz adres e-mail będą co jakiś czas przychodzić wiadomości o nowych bonusach i konkursach. Nie jest to jednak obowiązkowe. Na koniec aktywujemy konto tymczasowe poprzez link w mailu.

Pełna rejestracja Betx


Szybka rejestracja jak już wspomnieliśmy, otwiera konto przejściowe, które nie do końca gwarantuje możliwość korzystania ze wszystkich funkcji bukmachera. Do tych należą przede wszystkim wypłaty. Dodatkowo konto tymczasowe nadaje limit stawek do 5000 PLN. Po 30 dniach traci ono ważność i konieczna jest weryfikacja. Dokonać jej można wyłącznie za pomocą wysłania skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Będzie również potrzebny numer rachunku bankowego, na który firma będzie wysyłać zgromadzone przez nas środki. Obsługa klienta z reguły weryfikuje dane do 24 godzin. W razie problemów można skorzystać z czatu na żywo, a także wiadomości e-mail na adres info@ebetx.pl.

Spis treści

  1. Betx kod promocyjny podczas rejestracji konta
  2. Betx kod promocyjny – bonus od pierwszego depozytu 30 PLN
  3. Pakiet powitalny Betx w wysokości 750 PLN
  4. Freebet za pobranie aplikacji Betx 20 PLN
  5. Kod promocyjny Betx – pozostałe bonusy
  6. Metody płatności
  7. FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Betx kod promocyjny – bonus od pierwszego depozytu 30 PLN

Promocje od depozytów to „chleb powszedni” u legalnych polskich bukmacherów. Ta forma zdecydowanie według opinii graczy zawsze się sprawdza i gwarantuje konkretny zastrzyk dodatkowej gotówki. Najczęściej spotkamy się z podwojeniem wpłaty. W przypadku Betx jest to freebet na łączną wartość 30 PLN. Bonus o nazwie „Zgoda Buduje” nowi gracze zgarną, jeśli wypełnią formularz rejestracyjny z kodem promocyjnym Betx – TYPERVIP, zaznaczą zgody marketingowe, dokończą proces rejestracji i dokonają pierwszego depozytu na minimalną kwotę 10 PLN. Najkorzystniej jest jednak wpłacić co najmniej 100 PLN, aby dodatkowo otrzymać specjalny freebet 50 PLN z naszym kodem (szczegóły promocji w dalszej części artykułu) Promocja jest dostępna przez 3 dni od momentu otrzymania. Warto zaznaczyć, że bonus Betx należy oczywiście obrócić. O warunkach przeczytacie poniżej:

Jak obrócić bonus od depozytu z kodem promocyjnym Betx

Betx freebet 50 PLN tylko z kodem TYPERVIP

Wspominaliśmy wyżej, że w przypadku wpłaty min. 100 PLN i użyciu kodu promocyjnego Betx o treści TYPERVIP każdy gracz zyska dodatkowe środki na start. Promocja jest dostępna tylko po rejestracji przez naszą stronę! Szczegóły freebetu Betx wyglądają następująco:

Pakiet powitalny Betx w wysokości 750 PLN

Po skompletowaniu dwóch pierwszych freebetów Betx na maksymalną kwotę 80 PLN czas na odkrycie, co przygotował bukmacher dla nowych użytkowników w swoich standardowym pakiecie powitalnym. Składają się na niego trzy różne bonusy. Jest to zakład bez ryzyka, freebet oraz bonus od 3. depozytu. Łącznie można uzyskać 750 PLN.

Zakład bez ryzyka Betx 50% do 250 PLN

Pierwszym bonusem w pakiecie powitalnym Betx jest cashback. Jak go uzyskać?

Freebet od drugiego depozytu 50% do 250 PLN

Drugim bonusem jest kolejny freebet, który uzyskamy po 2. depozycie. 

Bonus od trzeciego depozytu 50% do 250 PLN

Po wpłaceniu trzeciego depozytu przysługuje nam freebet 50% do 250 PLN w gotówce. Poniżej przedstawiamy szczegółowe warunki:

Freebet za pobranie aplikacji Betx 20 PLN

Dla miłośników aplikacji mobilnych, Betx przygotował dodatkowy bonus w wysokości 20 PLN. Wystarczy pobrać aplikację mobilną Betx i zagrać za własne środki za minimum 10 PLN. Kurs i liczba zdarzeń może być dowolna. Betx nie nakłada żadnych ograniczeń w tym aspekcie. Jeśli to zrobisz, otrzymasz freebet 20 PLN z mnożnikiem 2×10 PLN. Freebet przed wypłatą należy wykorzystać na kupon z kursem min. 2.00 w ciągu 3 dni (SOLO lub AKO).

Czytaj więcej: Betx bonus bez depozytu.

Kod promocyjny Betx – pozostałe bonusy

Metody płatności


Doładowanie środków w Betx, które jest konieczne do otrzymania bonusu powitalnego, możemy dokonać za pomocą kilku metod płatności. Firma stanęła na wysokości zadania, oferując naprawdę najważniejsze i najpopularniejsze systemy:


Minimalny depozyt wynosi 5 zł.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI


Jaki jest Betx kod promocyjny?

W formularzu rejestracyjnym należy wpisać kod promocyjny TYPERVIP, aby uzyskać bonus powitalny. 

Jak wpisać kod promocyjny Betx?

Pole na wpisanie kodu pojawia się już w pierwszym kroku tworzenia konta tymczasowego.

Dlaczego warto założyć konto Betx?

Bukmacher oferuje ponad 30 dyscyplin sportowych, jednak zdecydowanie wyróżnia się pod względem oferty e-sportowej. Każdy zarejestrowany gracz wytypuje kilka tytułów, a wszystkie gwarantują nawet kilkadziesiąt rynków zdarzeń. Ponadto Betx jest jednym z bukmacherów na rynku, który ma tak wysoki bonus powitalny od wpłaty. Na plus zasługują również sporty wirtualne i gry karciane.