KOD PROMOCYJNY TRAF

kod promocyjny traf

Zakłady bukmacherskie Traf to dość nietypowa firma. Specjalizuje się ona bowiem wyłącznie w gonitwach koni. Traf jest spółką grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego. Na polskim rynku pojawił się w 2010 roku, przyjmując zakłady wyłącznie w punktach stacjonarnych. W Polsce znajdują się trzy najważniejsze tory: warszawski Służewiec, wrocławski Partynice i sopocki Hipodrom. Wszystkie gonitwy znajdziecie w ponad 30 lokalach zlokalizowanych w całej Polsce. Najwięcej jest ich oczywiście w miastach, w których rozgrywane są biegi, a także m.in. w Bielsku-Białej, Zakopanem, Krynicy-Zdrój, Łodzi, Poznaniu, Lublinie i Szczecinie. Pod koniec listopada 2018 roku Traf otrzymał licencję Ministerstwa Finansów, która uprawnia go do prowadzenia działalności online. Oprócz typów na polskie gonitwy gracze mogą na oficjalnej stronie typować wyścigi z Francji i Szwecji. Czy Traf kod promocyjny powiększa kwotę bonusu powitalnego? Na to pytanie i kilka innych odpowiemy w tym artykule.

Czy Traf to legalny bukmacher?

W Polsce po 2017 roku tylko firmy bukmacherskie, które posiadają aktualną licencję Ministerstwa Finansów, mogą organizować zakłady wzajemne przez Internet lub stacjonarnie. Firma Traf uzyskała wszystkie zezwolenia w 2018 roku. Siedziba znajduje się w Warszawie na ulicy Kijowskiej 1. Ponadto legalność tego podmiotu podkreśla 12% podatek od każdego zawartego zakładu. Jeśli jednak chcecie sprawdzić wiarygodność danych, warto wejść na Krajowy Rejestr Sądowy. Tam znajdziemy m.in. takie informacje jak:


Drugim sposobem na zweryfikowanie bukmachera jest wejście na stronę hazard.mf.gov.pl. Tam wpisujemy adres domeny. Jeśli pojawi się on na liście, to znak, że zakłady bukmacherskie działają nielegalnie i nie przyjmują polskich graczy.

Spis treści

  1. Czy Traf to legalny bukmacher?
  2. Kod promocyjny Traf – rejestracja konta
  3. Traf – bonus powitalny
  4. Traf – oferta zakładów na wyścigi konne
  5. Metody Płatności
  6. Traf zakłady bukmacherskie – Podsumowanie
  7. FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Kod promocyjny Traf – rejestracja konta


Zanim przejdziemy do omawiania bonusu powitalnego w firmie Traf, warto zatrzymać się przy procesie rejestracji. Na początek należy wejść na oficjalną stronę bukmachera Traf. Następnie klikamy zakładkę „Zarejestruj się”. Uzupełnij pierwszą stronę danych:

W drugim kroku potwierdzamy zgody prawne, a w trzecim kilka oświadczeń. Niestety Traf nie dysponuje szybką rejestracją, dlatego cały proces zajmuje ponad 10 minut.

W całym formularzu nie znajdziemy pola „kod promocyjny Traf”. Jest to spowodowane tym, że właściciele od początku działalności nie wprowadzili do swojej oferty żadnych bonusów powitalnych. Mamy jednak nadzieję, że z czasem się to zmieni. Na koniec warto zaznaczyć, że tworzenie konta wymaga od nas wysłania skanu dokumentu tożsamości. Musi to być dobrej jakości zdjęcie z dwóch stron, przedstawiające wyraźnie nasze dane. Dzięki temu obsługa klienta szybko zweryfikuje konto i będziemy mogli przystąpić od razu do typowania.

Traf – bonus powitalny


Traf zakłady bukmacherskie jest dostępny w sieci od 2018 roku. W ciągu prawie 3 lat właściciele nie pofatygowali się o udostępnienie, chociażby jednego bonusu. Gonitwy konne to niszowy sport, ale na pewno ma on w Polsce grono fanów, którzy często na forach i stronach bukmacherskich pytają, kiedy Traf kod promocyjny będzie dostępny. Niestety nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Jednak gdyby spółka podjęła działania i zaproponowała dodatkowe benefity przy rejestracji, od razu poinformujemy o tym na naszej stronie. Z pewnością brak jakiegokolwiek bonusu to spore zaskoczenie, ponieważ spośród wszystkich 20 legalnych firm w Polsce tylko Traf jest wyjątkiem.

Bonus powitalny zawsze przyciąga spore grono nowych użytkowników. Wprowadzenie np. bonusu od pierwszej wpłaty mogłoby zaciekawić osoby, które nigdy jeszcze nie typowały wyścigów konnych. Często przecież nieświadomi użytkownicy dowiadują się o takich możliwościach „pocztą pantoflową”. Drugim typem promocji, który mógłby znacząco zwiększyć liczbę nowych typerów, jest zakład bez ryzyka. Jest to coś takiego jak ubezpieczenie samochodu lub domu. Gracz swój pierwszy kupon stawia z myślą, że bukmacher zwróci mu środki w przypadku przegranej. Przykładem takiego bonusu jest cashback w Superbet. Czytaj więcej o bonusie powitalnym Superbet.


Ostatni ciekawy bonus, który pojawia się już rzadziej, nosi nazwę „bez depozytu”. Każdy nowozarejestrowany gracz otrzymuje darmowe środki, które może przeznaczyć na grę. Na pewno jest to świetny bonus dla osób, które nie są doświadczone, jeśli chodzi o bukmacherkę i chcą wypróbować, z czym to się je. Dzięki freebetowi osoba poznaje ofertę bukmachera i wszystkie funkcje oraz systemy. Niestety Traf kod promocyjny nie uwzględnia żadnego omawianego bonusu. Ubolewamy nad tym, ale jesteśmy przekonani, że w przyszłości zakłady bukmacherskie Traf przez Internet wprowadzą coś dla nowych graczy.

Traf – oferta zakładów na wyścigi konne


Jak już wspomnieliśmy, zakłady bukmacherskie Traf oferują wyłącznie gonitwy koni. Na stronie i w punktach naziemnych mamy możliwość typowania wyścigów z trzech torów w Polsce, a także we Francji i Szwecji. Pomimo niszowej dyscypliny, jaką są wyścigi konne, Traf cieszy się sporym uznaniem. Cała oferta bukmachera dzieli się na dwa rodzaje zakładów. Pierwsze z nich to wydarzenia jednogonitwowe:


Jeśli nie jesteś typowym laikiem w obstawianiu wyścigów konnych, to zakłady wielogonitwowe są dla Ciebie stworzone. Na torach za każdym razem odbywa się więcej niż jedna gonitwa. W związku z tym bukmacher Traf ma w swojej ofercie zakłady uwzględniające kilka wyścigów:

Czytaj więcej: legalny bukmacher Traf.

Metody Płatności


Traf legalne zakłady bukmacherskie oferują klientom jedynie kilka metod płatności. Znajdziemy tutaj m.in.:

Wszystkie metody są zupełnie darmowe i nie zawierają żadnych ukrytych prowizji. Minimalna wysokość jednorazowej wpłaty wynosi 10 PLN. Traf umożliwia wypłacanie środków wyłącznie na konto bankowe podane podczas rejestracji. Transakcje rozliczane są na bieżąco, jednak zdarzają się przypadki, że trzeba poczekać nawet 7 dni roboczych.

Traf zakłady bukmacherskie – Podsumowanie

Bukmacher Traf specjalizuje się wyłącznie w gonitwach koni. To oznacza, że przyciąga tylko klientów, którzy interesują się tą dyscypliną sportu. Nie zmienia to faktu, że polityka firmy nie jest zbyt przyjazna dla nowych graczy. Nie dostają oni żadnych profitów w zamian za rejestrację konta, która w rzeczywistości może trwać nawet 15 minut. Na duży minus zasługuje również brak aplikacji mobilnej. W ciągu trzech lat działalności przez Internet nikt nie pokwapił się o stworzenie dedykowanej apki na systemy Android i iOS. Naszym zdaniem jest to nieodpowiedzialne zachowanie, ponieważ gracze w dzisiejszych czasach chcą być mobilni i mieć możliwość obstawiania w każdym miejscu z dostępem do Internetu. Mamy nadzieję, że w przyszłości Traf kod promocyjny znajdzie się na naszej stronie, a bukmacher wreszcie stworzy choćby prowizoryczny bonus powitalny. Nikt przecież nie wymaga cudów. Symboliczna kwota do pierwszego depozytu lub cashback wpłynęłyby na jakość usług, a przede wszystkim na pozytywne opinie w sieci.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI


Jaki jest kod promocyjny Traf?

Niestety firma nie ma w ofercie żadnych bonusów. W związku z tym próżno szukać treści kodu promocyjnego Traf.