MRBET BONUS BEZ DEPOZYTU

bonus bez depozytu mrbet

Na polskim rynku bukmacherskim mamy już obecnie 20 legalnych bukmacherów, a jednym z najnowszych został Mr BET. Firma Mr BET licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych w internecie otrzymał 9 stycznia 2020 roku. Niestety, ale operator ten jeszcze nie otworzył swojej strony internetowej, przez którą gracze mogliby obstawiać spotkania. W momencie powstawania nowych buków, najistotniejszą kwestią dla graczy stają się promocję na start. Jedną z najlepszych promocji oczywiście jest zakład bez ryzyka oraz MRBET bonus bez depozytu. W niniejszym artykule przedstawimy Wam nasze hipotetyczne rozważania, oparte na doświadczeniu związanym z bukmacherką, odnośnie tego, jakie bonusy na start przygotuje dla nas Mr BET. 

MR BET BONUS POWITALNY

W tym aspekcie operator ten ma duże pole do popisu. Zdecydowana większość bukmacherów w swojej ofercie powitalnej posiada dwa bonusy na start i tego też możemy oczekiwać od Mr BET. Są to zazwyczaj zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu lub bonus od depozytu. Nie mamy wątpliwości, że bez promocji powitalnych bukmacher ten szybko pójdzie w zapomnienie. Na ten moment ciężko określić, na który wariant Mr BET się zdecyduje, więc rozważymy każdą z tych opcji.

Spis treści

  1. MR BET BONUS POWITALNY
  2. MRBET BONUS OD DEPOZYTU
  3. MRBET BONUS BEZ DEPOZYTU
  4. MRBET FREEBET – JAK MOŻE WYGLĄDAĆ?
  5. MRBET ZAKŁAD BEZ RYZYKA
  6. MRBET FREEBET A APLIKACJA MOBILNA

MRBET BONUS OD DEPOZYTU

Gdyby Mr BET zdecydował się na bonus od depozytu, to zdecydowanie musiałby on opiewać na bardzo wysoką kwotę. Dla przykładu BetX, który również jest jednym z nowszych bukmacherów – oferuje bonus od depozytu do 1500 złotych. Zatem widzimy, że przed Mr BET stoi bardzo trudne zadanie, ponieważ żeby zaistnieć musi on co najmniej tym kwotom dorównać, a nawet je przebić. Na całe szczęście za tym bukmacherem stoją osoby mające spore doświadczenie w branży bukmacherskiej. Jednym z właścicieli Mr BET jest Konrad Łukasz Łabudek, były prezes zakładów bukmacherskich Fortuna. Wobec tego, jesteśmy skłonni postawić tezę, że operator ten nie zawiedzie graczy swoimi promocjami startowymi. 

Kierując się doświadczeniem, jesteśmy przekonani, że bonus ten pewnie będzie wyglądał praktycznie identycznie jak u innych bukmacherów. Różnice będzie widać jedynie w kwotach oraz warunkach obrotu bonusu. Oznacza to, że aby otrzymać bonus, gracz będzie musiał dokonać pełnej rejestracji wraz z zaakceptowaniem zgód marketingowych oraz wpłacić jakąś minimalną kwotę na konto depozytowe. Po zaksięgowaniu wpłaty, na saldo bonusowe gracza wpłynie kwota, ale czy będzie ona równowartości 100% wpłaty czy równowartości 50% wpłaty na ten moment ciężko stwierdzić. Otrzymany bonus będzie trzeba kilkukrotnie obrócić, po jakimś minimalnym kursie. 

MRBET BONUS BEZ DEPOZYTU

Czym jest bonus bez depozytu? Jak sama nazwa wskazuje bonus bez depozytu to promocja bukmacherska, w której gracz otrzymuje od danego bukmachera pewną sumę pieniędzy za samo założenie u niego konta. Często gracze tę promocję spotykają pod nazwą freebet. Freebet bez depozytu jest obecnie najrzadziej oferowanym bonusem na start. Jak na razie na taki wariant zdecydowało się kilku bukmacherów. Należy pamiętać, że w przypadku bonusu bez depozytu, kwota, jaką oferują bukmacherzy, nie przekracza 40 złotych, a więc nie nastawiajmy się na to, że zgarniemy w Mr BET freebet o bardzo dużej wartości za samą rejestrację.

MRBET FREEBET – JAK MOŻE WYGLĄDAĆ?

Jak już wspomnieliśmy przed chwilą, przeważnie freebety bez depozytu opiewają na stosunkowo małe kwoty. Jako przykład posłużą nam dwa najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w Polsce, czyli LVBet, Totalbet oraz Fortuna. W przypadku LVBet-u jest to kwota 20 złotych, podobnie jak w Fortunie, zaś w Totalbet freebet wynosi 40 zł. Wobec czego możemy spodziewać się, że jeśli MrBET bonus bez depozytu doda do swojej oferty powitalnej, to darmowy zakład będzie opiewał na kwotę maksymalnie do 40 złotych. W wypadku tej promocji, jak również innych, przyznanie freebetu będzie wyglądało praktycznie identycznie, a różnice będą jedynie w kwocie oraz warunkach obrotu. 

Aby odebrać bonus, zapewne trzeba by było założyć konto, wyrazić zgody marketingowe oraz wpisać specjalny kod w odpowiednim miejscu podczas rejestracji. Po przyznaniu darmowego zakładu, bukmacher będzie wymagał od nas, abyśmy go kilkukrotnie obrócili. W przypadku tej promocji, Mr BET freebet oferuje praktycznie za darmo, a więc warunki obrotu będą trudniejsze niż w przypadku jakiegoś bonusu od depozytu. 

MRBET ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Ostatnim bonusem startowym, ale nie tylko startowym – jaki opiszemy jest zakład bez ryzyka, znany też pod nazwą CASHBACK. Jest to najpopularniejsza promocja powitalna jaką stosują bukmacherzy, ale chyba też najbardziej lubiana przez graczy. CASHBACK to promocja, w ramach której za przegrany zakład, bukmacher zwraca graczowi pieniądze na konto depozytowe lub bonusowe. Często się o tym zapomina, ale należy pamiętać, że zwrot pieniędzy za zakład bez ryzyka, nie zawsze wynosi 100% postawionej kwoty. Ponadto bukmacherzy w przypadku tej promocji są również zobowiązani do odliczenia od stawki zakładu podatek od gry, który wynosi 12% stawki.

W przypadku promocji CASHBACK występują już pewne różnice między bukmacherami. Tak jak wspomnieliśmy już powyżej, operatorzy nie zawsze zwracają 100% postawionej kwoty. Co więcej, czasami zwrot pieniędzy nie następuje na saldo depozytowe, a na saldo bonusowe. Jeżeli bukmacher w swoim regulaminie ma zapis, że pieniądze zostaną zwrócone na saldo bonusowe, to ten bonus należy jeszcze obrócić, ale zazwyczaj tylko jednokrotnie. W kwestii Mr BET ciężko nawet domniemywać jakie rozwiązanie zastosuje ten bukmacher. Jesteśmy przekonani, że gracze woleliby wariant ze zwrotem całej postawionej kwoty od razu na saldo depozytowe. Tak jak w przypadku innych bukmacherów, zapewne maksymalna kwota zaliczająca się do zakładu bez ryzyka, będzie wynosić ponad 100 złotych.

MRBET FREEBET A APLIKACJA MOBILNA

W obecnych czasach, pojawiające się w Polsce nowe zakłady bukmacherskie, już nawet nie otwierają punktów naziemnych, a od samego początku stawiają na strony internetowe i apki. Zapewne tak samo postąpi Mr BET. Więc możemy wymagać od tego bukmachera, że od samego początku wprowadzi swoją aplikację zarówno na oprogramowanie iOS oraz Android. Współcześnie, aplikacje odgrywają bardzo ważną rolę. Oprócz zawarcia zakładów, w apkach możemy również obejrzeć nawet transmisje spotkań, których nie mamy możliwości zobaczenia w telewizji. Ponadto, gracze bardzo sobie cenią płynność działania aplikacji oraz możliwość z jej poziomu szybkich wpłat i wypłat. Czasami bukmacherzy oferują freebet za pobranie aplikacji. Taką promocję posiada m.in. Noblebet i Superbet, ale okazjonalnie również wprowadza ją Betfan oraz eTOTO. Oczywiście, darmowy zakład nie opiewa na astronomiczne kwoty, a zazwyczaj wynosi kilkadziesiąt złotych. Dla Mr BET wprowadzenie takiej promocji za pobranie aplikacji byłoby z pewnością bardzo dobrym rozwiązaniem. 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1.Czy można już zagrać kupon na Mr BET?

Niestety, ale nie możemy jeszcze zagrać kuponu u tego bukmachera. Pomimo tego, że uzyskał już zgodę Ministerstwa Finansów na podjęcie działań w zakresie organizacji zakładów. 

2. Czy MrBET bonus bez depozytu zaproponuje w swojej ofercie powitalnej?

Na ten moment ciężko jednoznacznie stwierdzić czy ten bukmacher tak postąpi, ponieważ wariantów takiej oferty jest wiele. Możemy jedynie mieć nadzieję, że MrBET bonus bez depozytu zaproponuje w swojej ofercie powitalnej.