OKBET BONUS POWITALNY

bonus powitalny okbet

Okbet to kolejny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów. Firma otrzymała pozwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych w Internecie 3 stycznia 2019 roku. Prezesem spółki Polski Bukmacher Sp. z o.o. jest Norbert Ciepierski, który pełni taką samą funkcję u bukmachera Noblebet. Siedziba firmy znajduje się w Dąbrowie Górniczej na ulicy Limanowskiego 10. Oficjalna strona internetowa miała inaugurację w grudniu 2019 roku, jednak ze względu na liczne błędy i problemy techniczne została zablokowana. Do tej pory nie mamy informacji, kiedy nowi gracze będą mogli korzystać z pełnej oferty nowego bukmachera Okbet, jednak mamy nadzieję, że stanie się to jak najszybciej i Okbet bonus powitalny będzie jak najkorzystniejszy!

BONUSY POWITALNE OD BUKMACHERA OKBET

W naszym kraju mamy już ponad 15 legalnie działających bukmacherów, którzy prześcigają się między sobą przede wszystkim wszelkiego rodzaju promocjami i bonusami. Każdy nowy bukmacher to kolejna konkurencja, która wpływa na potencjalne przychody. Nas bardzo to cieszy, ponieważ przeważnie nowe firmy wprowadzają świeżość i unikatowe rzeczy, które są bardzo potrzebne dla urozmaicenia gry i zakładów sportowych. Każdy z nas pamięta czasy przed 2017 rokiem, kiedy weszła nowa ustawa hazardowa wykluczająca firmy zagraniczne z prowadzenia działalności bukmacherskiej w naszym kraju.

Większość z nich kusiło bardzo atrakcyjnymi bonusami, brakiem podatku, kursami i szeroką ofertą przedmeczową oraz zakładami na żywo. W tej chwili mamy sytuację, w której gracze tęsknią za takimi gigantami jak Bet365, Unibet, czy Bet-at-home. Wszystko jednak jest na dobrej drodze i od kilku lat jesteśmy świadkami napływu nowych firm, które mogą z czystym sumieniem dorównywać wspomnianym zagranicznym firmom. Czekamy, czy Okbet również nawiąże walkę.

Spis treści

  1. BONUSY POWITALNE OD BUKMACHERA OKBET
  2. OKBET BONUS POWITALNY – KUSZĄCA OFERTA
  3. FREEBET OKBET
  4. BONUS OD DRUGIEGO I TRZECIEGO DEPOZYTU OKBET
  5. ZAKŁAD BEZ RYZYKA OKBET
  6. KOD BONUSOWY OKBET
  7. INNE BONUSY POWITALNE OKBET

OKBET BONUS POWITALNY – KUSZĄCA OFERTA

Każdy bukmacher chce przyciągnąć do siebie jak największą liczbę nowych graczy. Niezawodnymi sposobami są liczne promocje, które postaramy się omówić w tym artykule. Okbet będzie mieć nie lada „orzech do zgryzienia”, ponieważ konkurencja nie śpi, a najpopularniejsze firmy naprawdę mogą się pochwalić sporymi atrakcjami dla nowych i stałych użytkowników. Bez wątpienia możemy założyć, że raczej na pewno Okbet bonus powitalny zagości u tego bukmachera. Jak będzie wyglądać? Opcji jest bardzo dużo, jednak oczywistym wydaje się bonus od pierwszej wpłaty, który funkcjonuje na naszym rynku od samego początku. Zamysł jest bardzo prosty i każdy, nawet mało doświadczony gracz zrozumie, na czym to polega.

Po rejestracji pierwszym krokiem jest wpłata własnych środków na konto gracza. System po wychwyceniu płatności automatycznie podwoi tę sumę. Otrzymane dodatkowe pieniądze musimy przeznaczyć na grę u bukmachera i nie możemy ich od razu wypłacić. Warto również pamiętać, że firmy chronią się przed nieuczciwymi graczami, którzy naginają regulamin i próbują oszukać bukmachera, zakładają kilka kont. Najczęściej rejestracji dokonać może tylko jedna osoba w danej rodzinie, zamieszkująca to samo gospodarstwo domowe. Bonus na start Okbet w postaci pierwszej wpłaty musi konkurować z innymi firmami, dlatego proponujemy, by kwota bonusu nie było niższa niż 1000 zł.

FREEBET OKBET

Opinie o Okbet bonus powitalny potwierdzają, że jedną z promocji, na którą nowi gracze czekają, jest darmowy zakład, czyli freebet Okbet. Jak działa taki zakład? Bukmacher daje nam środki za samą rejestrację na stronie internetowe lub za pomocą aplikacji mobilnej. Najczęściej są to kwoty rzędu 20-40 zł, które musimy wykorzystać w zakładach sportowych lub w sportach wirtualnych.

My nic nie tracimy, rejestrując się, a bukmacher zyskuje nowe klienta, który bez angażowania swoich środków może przetestować, jak działa witryna/aplikacja i jaką ofertę przygotowali właściciele. Niestety na ten moment nie wiemy, czy Okbet bonus powitalny będzie zawierał darmowy zakład i jaką kwotę otrzymają nowi gracze w przypadku powstania takiej inicjatywy. Czytaj więcej Bonus bez depozytu Okbet.

BONUS OD DRUGIEGO I TRZECIEGO DEPOZYTU OKBET

Okbet bonus na start w postaci pierwszej wpłaty to praktycznie 100% pewniak w momencie wystartowania serwisu. To jednak nie wszystko, co może zaoferować nam nowy bukmacher. Na rynku bukmacherskim w naszym kraju kilka firm oferuje graczom promocje od kolejnych wpłat. Warunki obrotu przeważnie są bardzo zbliżone do tych, które widnieją w regulaminie bonusu od pierwszego depozytu. Pierwszym przykładem, który przychodzi nam na myśl, jest bukmacher Lvbet.

Bukmacher nie dość, że oferuje wysoki bonus w wysokości 100% do 1500 zł za pierwszy przelew pieniędzy na konto gracza, to dodatkowo daje możliwość skorzystania z bonusu od drugiej wpłaty. Na pewno ta forma promocji nie jest aż tak popularna w Polsce, jednak pozwala zatrzymać klientów na dłuższy okres, a przecież o to chodzi. W przypadku sporej ilości promocji dobrym rozwiązaniem będzie utworzenie regulaminu, który w osobnej zakładce np. o nazwie „Okbet bonus powitalny zasady” przedstawiać będzie wszystkie warunki aktualnych promocji.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA OKBET

Każdy w miarę doświadczony gracz miał okazję z korzystania z bonusu cashback. Kwoty takich promocji nie powalają na kolana, ale jest to świetna zabawa, gdy możemy swobodnie obstawić nawet te ryzykowniejsze kursy bez żadnego ryzyka. Dla nowych w świecie bukmacherki wyjaśniamy, jak to dokładnie działa. Zakład bez ryzyka, który w języku angielskim określany jest jako „cashback” to bonus, który w momencie przegranego kuponu daje nam gwarancję zwrotu pieniędzy na konto gracza.

W przypadku wygranej musimy obrócić środki zgodnie z obowiązującym regulaminem. Najczęściej bukmacherzy dają nam warunki, dotyczące ile razy musimy dokonać obrotu, jaki minimalny kurs musi zawierać kupon i ile minimalne zdarzeń mamy wytypować. Zakład bez ryzyka nie jest tak popularny, jak bonusy od wpłat, jednak mamy nadzieję, że Okbet bonus powitalny nie zrezygnuje z tej formy benefitów dla nowych użytkowników. Brak na razie informacji na temat bonus powitalny opinie Okbet, ponieważ ciężko pisać o czymś, czego na ten moment nie ma, jednak nowi gracze, którzy będą mieć możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka, będą bardzo zadowoleni.

KOD BONUSOWY OKBET

Co z popularnymi kodami promocyjnymi, które wpisujemy podczas rejestracji? Ze względu na brak informacji, kiedy bukmacher Okbet ruszy ze swoją działalnością nie wiemy również, czy Okbet bonus na start będzie uwzględniać specjalne kody. Mając na uwadze spore doświadczenie prezesa firmy, jesteśmy niemal pewni, że bukmacher będzie chciał dać możliwość skorzystania z kodów, które po rejestracji wzbogacą nasze konto gracza o kilka dodatkowych złotych.

Wszystkie informacje na temat, jaki kod jest aktualny w danym miesiącu, powinny być zawarte po wejściu w specjalną utworzoną zakładkę „Okbet bonus powitalny zasady”. Nikt nie lubi niejasności w tak ważnym zagadnieniu i wszystkie niejasności powinny być dodatkowo wytłumaczone w sekcji FAQ. Czytaj więcej Kod promocyjny Okbet.

INNE BONUSY POWITALNE OKBET

Bonus na sporty wirtualne

Sporty wirtualne rozwijają się w szybkim tempie i systematycznie bukmacherzy w Polsce decydują się na wprowadzenie ich do standardowej oferty. Często można również zauważyć, że firmy chcąc konkurować i przyciągać nowych graczy dają możliwość skorzystania z licznych promocji. Czy bonus na start Okbet uwzględni wirtualne? Wszystko zależy od dogadania się z firmami, które dostarczają profesjonalne oprogramowanie na stronę i aplikację. Każdy bukmacher dodatkowo używa specjalnych nakładek w postaci banerów z nazwą firmy np. na wirtualnych stadionach lub koszulek zawodników z logiem bukmachera.

Bonus na e-sport

Gry komputerowe od zawsze były świetną formą rozrywki w wolnym czasie. Od kilku lat większość popularnych tytułów doczekała się rywalizacji i turniejów na arenie międzynarodowej. Mowa tutaj przede wszystkim o takich tytułach jak: CS:GO, League of Legends, Dota 2, Starcraft, FIFA, Overwatch i wiele innych. Bukmacherzy, widząc spore zainteresowanie tym rynkiem, kładą duży nacisk, żeby w ich ofercie pojawił się e-sport i najpopularniejsze gry. Patrząc na bukmachera Noblebet, który w tej dziedzinie jest czołówką w naszym kraju, jesteśmy przekonani, że ten sam właściciel dopracuje bonus powitalny Okbet związany tylko i wyłącznie z zakładami na e-sportowe potyczki.

Bonus za korzystanie z aplikacji Okbet

Ta forma promocji nie jest popularna, ale pojawia się u niektórych bukmacherów. Najczęściej użytkownicy, którzy mają zainstalowaną aplikacją na systemie iOS lub Android i obstawiają zakłady, mają możliwość otrzymania darmowych pieniędzy na grę w wysokości od 10 do 30 zł. Nie jest to wybitnie atrakcyjna forma promocji, ale nie zapominajmy, że ponad 50% osób korzysta właśnie z aplikacji mobilnych na urządzeniach przenośnych.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy bonus powitalny Okbet jest obecny w ofercie bukmachera?

Nie, ponieważ firma jeszcze nie wystartowała ze stroną internetową.

Kiedy Okbet bonus na start ujrzy światło dzienne?

Jeśli właściciele wystartują z działalnością, to od razu zaktualizujemy dane o bonusie na start w Okbet.