NOBLEBET BONUS BEZ DEPOZYTU

bonus bez depozytu noblebet

NobleBet licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet otrzymał w styczniu 2019 roku. Firma funkcjonuje już od dwóch lat, ale nadal nie przebiła się do czołówki polskich bukmacherów. Co więcej, niektórzy gracze nawet nie zdają sobie sprawy, że taki operator istnieje. Po przeanalizowaniu oferty sportowej oraz promocji, jakie oferuje NobleBet, jesteśmy nieco zdziwieni tym faktem. W niniejszym artykule skupimy się jedynie na tym drugim aspekcie, czyli promocjach, ponieważ mają one największy wpływ na graczy przy wyborze bukmachera. Sprawdź NobleBET bonus bez depozytu!

NOBLEBET BONUS POWITALNY DO 2500PLN

Zaczniemy od najważniejszych dla graczy promocji, czyli bonusów powitalnych. NobleBet w tym aspekcie nie ulega reszcie bukmacherów, ponieważ oferuje aż 4 promocje na start. Zazwyczaj operatorzy proponują 2 promocje na start. Najczęściej jest to zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu, a w niektórych przypadkach bonus bez depozytu. Na pakiet powitalny NobleBet składają się:

1. Bonus 100% do 1250 PLN przy pierwszej wpłacie

2. Bonus 50% do 1000 PLN przy drugiej wpłacie

3. Bonus 100% do 250 PLN na sporty wirtualne i gry karciane przy trzeciej wpłacie

4. Możliwość obstawiania zakładów przez 30 dni bez podatku od stawki.

Jak widzimy, wartość pakietu powitalnego wynosi aż 2500 złotych. Należy pamiętać, że bukmacher ten oferuje jeszcze dodatkowo bonus 20 PLN na start w aplikacji. Kiedy to wszystko podsumujemy, możemy śmiało postawić tezę, że NobleBet posiada jeden z najbogatszych pakietów powitalnych wśród wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że na pierwszy rzut oka może wyglądać to wszystko skomplikowanie. Z tego powodu, opiszemy dla Was teraz każdy z tych bonusów oddzielnie, tak abyście wszystko dobrze zrozumieli. 

Spis treści

  1. NOBLEBET BONUS POWITALNY DO 2500PLN
  2. NOBLEBET BONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU DO 1250PLN
  3. NOBLEBET BONUS 1000 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY
  4. NOBLEBET BONUS 200 PLN NA SPORTY WIRTUALNE
  5. NOBLEBET GRA BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI PO REJESTRACJI
  6. NOBLEBET BONUS BEZ DEPOZYTU
  7. NOBLEBET FREEBET – JAK MOŻE WYGLĄDAĆ?
  8. NOBLEBET FREEBET A APLIKACJA MOBILNA

NOBLEBET BONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU DO 1250PLN

Aby otrzymać bonus, należy zarejestrować konto poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną. Następnie należy dokonać pierwszego depozytu na kwotę minimum 10 złotych oraz zaznaczyć opcję “BONUS POWITALNY 1250 PLN” – dostępny w zakładce WPŁATA. Po dokonaniu wpłaty oraz wybraniu bonusu otrzymamy podwojenie depozytu do maksymalnej kwoty 1250 PLN. Zagranie za środki bonusowe aktywuje się po naciśnięciu przycisku „Użyj bonusu” i potwierdzeniu, klikając „Bonusowy Zakład”.

Niestety, ale ta promocja ma pewien haczyk. Mianowicie polega on na tym, ze oprócz bonusu, musimy jeszcze obrócić 4-krotnie nasz depozyt, którego dokonaliśmy. Kurs minimalny każdego kuponu musi wynosić 1.85. Po spełnieniu warunków 4-krotnego obrotu środki mogą zostać wypłacone. W tym miejscu musimy zaznaczyć jedną rzecz. Przy wykonywaniu obrotu niestety nie możemy zagrać zakładu przeciwstawnego do zakładu z kuponu, który zagraliśmy za bonus. Jako przykład posłuży nam mecz Legia – Lech. Jeśli na kuponie za środki bonusowe postawiliśmy na Legię, to na kuponie za depozyt nie możemy postawić na Lecha. 

NOBLEBET BONUS 1000 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY

W tej promocji mamy do czynienia z klasycznym bonusem od depozytu, bez mnożnika. Przyznanie bonusu odbywa się tak samo jak w bonusie od pierwszego depozytu. Wobec tego, aby otrzymać bonus, musimy dokonać drugiego depozytu na kwotę minimum 10 złotych oraz wyrazić chęć otrzymania bonusu zaznaczając opcję “BONUS 1000 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY” – dostępny w zakładce WPŁATA. Po dokonaniu depozytu otrzymamy bonus 50% wartości naszej wpłaty, aż do 1000 złotych. Zatem jeśli chcemy otrzymać maksymalną wartość bonusu, czyli 100 złotych, to musimy wpłacić 2000 złotych. Otrzymany bonus Noblebet od drugiego depozytu musimy obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.85. Tak jak w przypadku pierwszej promocji, nie jest dozwolone zawieranie zakładów przeciwstawnych. Musimy pamiętać, że aby zagrać za środki bonusowe, należy zaznaczyć opcję „Użyj bonusu” i potwierdzić klikając „Bonusowy Zakład”. Po 3-krotnym obróceniu bonusem środki trafią na saldo depozytowe.

NOBLEBET BONUS 200 PLN NA SPORTY WIRTUALNE

Trzecim, a zarazem ostatnim bonusem, jaki opiszemy, jest bonus 250 złotych na sporty wirtualne i gry karciane. W przypadku tego jak i reszty bonusów, które już opisaliśmy, przyznanie go wygląda w identyczny sposób. Zatem, aby uzyskać bonus, należy dokonać trzeciego depozytu na kwotę minimum 10 złotych. Po dokonaniu depozytu otrzymamy bonus 100% wartości naszej wpłaty, aż do 250 złotych. Wobec tego jeśli chcemy otrzymać maksymalną wartość bonusu, czyli 250 złotych, to musimy wpłacić taką samą kwotę.

Ten rodzaj bonusu jest najmniej korzystny dla graczy. Wynika to z tego, że za środki bonusowe, jakie otrzymamy, możemy zagrać jedynie kupon ze zdarzeniami na sporty wirtualne lub gry karciane. Jak doskonale wiecie, wyniki sportów wirtualnych są loteryjne, a więc trzeba mieć dużo szczęścia, aby kupon okazał się zielony. Co więcej, otrzymany bonus musimy obrócić aż 5-krotnie po kursie minimalnym 1.85. Nie ma co ukrywać, ten bonus jest jednym z najgorszych wśród wszystkich bonusów proponowanych przez bukmacherów. 5-krotny obrót 250 złotych jedynie obstawiając sporty wirtualne lub gry karciane, czyli coś loteryjnego – jest bardzo trudne i trzeba mieć po prostu dużo farta, aby tego dokonać.

NOBLEBET GRA BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI PO REJESTRACJI

Do pakietu powitalnego NobleBet oferuje bardzo fajny dodatek, jakim jest gra bez podatku przez 30 dni po rejestracji. Oczywiście ten rodzaj promocji ma też pewne warunki do spełnienia, ale są one całkowicie akceptowalne i stosowane również przez innych bukmacherów. Aby operator dodał do naszej wygranej 14%, czyli to, co tracimy przez podatek od gry – musimy zagrać kupon składający się z minimum 3 zdarzeń o minimalnym kursie całkowitym 2.20. Po spełnieniu tych warunków odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0. 

W tym miejscu również podsumujemy cały pakiet powitalny. Sama wartość pakietu wraz z dodatkiem gry bez podatku jest naprawdę imponująca. Niestety, ale warunki obrotu tych bonusów są bardzo trudne i z pewnością odstraszają one graczy. Być może lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie przez NobleBet bonus bez depozytu kosztem bonusu na sporty wirtualne. Freebety bez depozytu opiewają na stosunkowo niskie kwoty, więc jesteśmy zdania, że takie rozwiązanie byłoby lepsze zarówno dla graczy jak i samego bukmachera.

NOBLEBET BONUS BEZ DEPOZYTU

Pytanie o ten rodzaj promocji bardzo często pada odnośnie tego bukmachera. Niestety, ale tak jak już pewnie wywnioskowaliście – NobleBet bonus bez depozytu nie posiada. Z pewnością za kulisami toczą się rozmowy, aby Noblebet freebet wprowadzić, ponieważ jeżeli opisywany przez nas operator chce dołączyć do czołówki polskich bukmacherów, to musi coś zmienić w kwestii pakietu powitalnego. Dla przykładu może posłużyć nam Fortuna oraz Totalbet, czyli dwa można by powiedzieć kolosy na polskim rynku. Obie firmy bukmacherskie praktycznie od samego początku w swoim pakiecie powitalnym oferują bonus bez depozytu. Z tego powodu przejdziemy teraz do rozważań, jak ten darmowy zakład mógłby wyglądać w NobleBet.

NOBLEBET FREEBET – JAK MOŻE WYGLĄDAĆ?

Na samym początku naszych dywagacji, musimy zaznaczyć, że są one czysto hipotetyczne oraz oparte na naszym doświadczeniu związanym z bukmacherką. Przyznanie przez NobleBet freebet pewnie odbyłoby się identycznie jak u innych bukmacherów, czyli za pomocą specjalnego kodu, który należałoby wpisać w odpowiednim miejscu podczas rejestracji. Musimy również pamiętać, aby wyrazić zgody marketingowe, ponieważ często się o nich zapomina, a są one wymagane w regulaminie promocji. Tak jak już wspomnieliśmy, przyznawane przez bukmacherów darmowe zakłady opiewają na kwoty stosunkowo niskie, zazwyczaj wahają się między 20 a 30 złotymi. Nie inaczej byłoby w przypadku opisywanego przez nas operatora. Oczywiście przyznany nam bonus bez depozytu należałoby obrócić kilkukrotnie. Jak widzimy, warunki obrotu bonusami ten bukmacher ma bardzo wymagające. Wobec tego, kiedy NobleBet freebet zaoferowałby tak naprawdę za darmo, musimy się liczyć z tym, że warunki obrotu mogą być podobne jak w przypadku bonusu na sporty wirtualne. 

NOBLEBET FREEBET A APLIKACJA MOBILNA

Chyba nie musimy nikogo przekonywać, jak ważną rolę współcześnie odgrywają aplikacje mobilne. Oprócz zawarcia zakładu, w aplikacjach możemy już obejrzeć nawet spotkania, których nie mamy możliwości zobaczenia w telewizji. Czasami bukmacherzy decydują się na przyznanie darmowego zakładu nowym graczom za pobranie aplikacji oraz zawarciu z jej poziomu kuponu. W NobleBet freebet za pobranie aplikacji opiewa na kwotę 20 złotych. Jedynym warunkiem, aby uzyskać darmowy zakład, jest zawarcie kuponu w aplikacji o stawce minimalnej 20 PLN oraz kursie co najmniej 2.00. Czytaj opinie NobleBET.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy NobleBet posiada w swojej ofercie powitalnej bonus bez depozytu?

Niestety, ale NobleBet bonusu bez depozytu nie posiada w swojej ofercie powitalnej.

Jakie promocje składają się na pakiet powitalny w NobleBet?

Na pakiet powitalny w NobleBet składają się: bonus 100% do 1250 PLN przy pierwszej wpłacie, bonus 50% do 1000 PLN przy drugiej wpłacie, bonus 100% do 250 PLN na sporty wirtualne lub gry karciane przy trzeciej wpłacie oraz możliwość obstawiania zakładów przez 30 dni bez podatku od stawki.