STS BONUS BEZ DEPOZYTU

bonus bez depozytu STS

Zakłady bukmacherskie STS

Bukmacher Star-Typ Sport jest niewątpliwie najpopularniejszy na polskim rynku. Wynika to z głównie z faktu, że funkcjonuje on już na terytorium naszego kraju bardzo długo, a mianowicie od 1997 roku. Udział w naszym krajowym rynku bukmacherskim jest we władaniu STS w niemal 50%. Ta liczba bez wątpienia robi wrażenie. Na jego popularność znacznie wpływa także fakt, że współpracuje on z licznymi klubami piłkarskimi, a nawet z Reprezentacją Polski w piłce nożnej. Przez to oglądając mecze praktycznie zawsze znajdziemy gdzieś logo tego bukmachera. Bukmacher oferuje także dobre promocje, w tym sts freebet. Dowiedz się więcej o STS bonus bez depozytu!

Spis treści

  1. Zakłady bukmacherskie STS
  2. STS bonus bez depozytu
  3. Czym jest bonus bez depozytu?
  4. Czy bonus bez depozytu STS wymaga obrotu?
  5. STS freebet opinie
  6. Czy warto korzystać z tej promocji?
  7. Promocje towarzyszące
  8. Bonus powitalny

STS bonus bez depozytu

Jak już zostało powyżej wspomniane Star-Typ Sport ma w swojej ofercie freebet, czyli powszechnie znany bonus bez depozytu. Bez wpłacania pieniędzy, będąc nowym klientem, możemy uzyskać środki na grę. Na ten moment wspomniana promocja jest nieaktywna, jednak wcześniej obejmowała kwotę 25 zł. W celu jej odebrania należało założyć konto i w odpowiednim polu na kod promocyjny wpisać: pewne25 (wielkość liter bez znaczenia). Po tak dokonanej rejestracji nasze konto zostanie zasilone o 20 zł. Warto jednak wiedzieć o istnieniu jeszcze innego kodu, który pozwolił nam uzyskać wyższą kwotę. Mowa tutaj o kodzie TYPERVIP, dzięki któremu uzyskaliśmy o cztery złote więcej, czyli dokładnie 29 zł. Oczywiste jest, że nie są to kwoty, które zwalają z nóg. Trzeba mieć jednak na względzie, że otrzymujemy je kompletnie za darmo i tak naprawdę niczym nie ryzykujemy. Korzystając z freebet STS możemy jedynie na tym zyskać, co wydaje się być dobrą perspektywą. 

Czym jest bonus bez depozytu?

Odpowiedź na powyższe pytanie dla osób doświadczonych, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, będzie oczywista. Jednak dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem, śpieszymy z wytłumaczeniem. Bonus bez depozytu jest odmianą promocji bukmacherskiej. Polega ona na tym, że otrzymać możemy środki bonusowe, za które postawić można kupon, nie poczynając na ten cel żadnych własnych wkładów finansowych. W skrócie – promocja dająca pieniądze na granie, która niczego od nas nie wymaga. Jej największą zaletą jest fakt, że tak naprawdę niczym nie ryzykujemy podczas grania za odebrany freebet. Należy jednak mieć na uwadze, że jest to promocja rzadko proponowana przez bukmacherów, ponieważ jest ona dla nich zdecydowanym ryzykiem finansowym, który naturalnie chcą jak najbardziej wyeliminować.

Czy bonus bez depozytu STS wymaga obrotu?

Naturalną koleją rzeczy jest, że po otrzymaniu środków bonusowych musimy nimi obrócić. W przeciwnym razie otrzymywalibyśmy darmowe pieniądze, co z perspektywy bukmachera byłoby totalnie nieopłacalne. W jego gestii jest, przyznając nam bonus, abyśmy za niego zagrali i żeby dane nam środki zostały u niego. Oczywiście, jeżeli uda nam się odpowiednio obrócić bonusem, to środki bezproblemowo będziemy mogli wypłacić. Dla STS bonus bez depozytu wymagany był trzykrotny obrót. Oznacza to, że jeżeli zarejestrowaliśmy się z kodem promocyjnym TYPERVIP i otrzymaliśmy 29 zł w postaci freebet STS, to musieliśmy zagrać za łącznie 87 zł. Kupon, którym obracaliśmy przyznany nam bonus ,musiał mieć minimalny kurs wynoszący 1.91.

Warto wiedzieć, że STS stosuje dosyć nieszablonowe rozwiązanie i do obrotu zalicza jedynie kupony, które zostaną rozliczone jako wygrane. Zatem, reasumując wątek obracania bonusem za kod TYPERVIP prezentuje się następująco: suma stawek naszych wygranych kuponów, których kurs będzie wynosił co najmniej 1.91, musi wynieść 87 zł. Jeżeli spełnimy warunki obrotu, to pozostałe środki zostaną przelane na konto depozytowe. Takie środki, można albo wypłacić, albo przeznaczyć na dalszą grę – wszystko zależy od nas samych. 

STS freebet opinie

Generalnie rzecz ujmując, trudno jest znaleźć osoby, które nie są fanami bonusów bez depozytu. Trudno jest narzekać na promocję, dzięki której zyskujemy środki na granie, bez przeznaczania na ten cel żadnych naszych pieniędzy. Jeżeli chodzi o promocję bonus bez depozytu STS, to jest ona odbierana zdecydowanie pozytywnie. Trzeba jednak przyznać, że ma też jedną wadę. Mianowicie chodzi o to, że bukmacherzy niechętnie stosują tę promocję. Oczywiście chodzi o finanse, a konkretnie znaczne prawdopodobieństwo ich utracenia. Nie każdy z bukmacherów chce i jest w stanie sobie na to pozwolić.

Warto wiedzieć, że niektórzy proponują ten bonus cyklicznie. Oznacza to, że jest to jednorazowa akcja marketingowa, umożliwiająca odebranie freebetu za sprawą wpisania odpowiedniego kodu. Niestety jednak, z tej promocji nie zawsze mogą skorzystać wszyscy, ponieważ bardzo często dedykowana jest tylko dla wybranych użytkowników. Jeżeli chodzi o STS freebet to nie jest on promocją cykliczną, a permanentną. Na dzień dzisiejszy promocja została zastąpiona zakładem bez ryzyka do 100 zł oraz bonusem od trzech pierwszych wpłat. To oznacza, że kod promocyjny pewne25 dający 25 zł freebetu, już nie działa. Kod TYPERVIP nadal obowiązuje i aktywuje on wspomniany wyżej pakiet powitalny (cashback STS 100 PLN i bonus od wpłat 1500 PLN) 

Czy warto korzystać z tej promocji?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest oczywista. Promocja, dzięki której zyskujemy bonus bez depozytu zawsze powinna przykuwać naszą uwagę. Nie wszystkie promocje proponowane przez bukmacherów są warte uwagi, ale STS bonus bez depozytu oferuje naprawdę dobry. Wiadomo, że szczególnie początkujący gracze początkowo niechętnie ryzykować będą swoje prywatne pieniądze. Taki freebet jest dobrą alternatywą, która pozwala nam sprawdzić swoje umiejętności typerskie, bez żadnych strat finansowych. W dodatku pamiętajmy, że freebety są rzadko oferowane przez bukmacherów, także jeżeli taki się już gdzieś pojawia, to bez wątpienia powinniśmy z niego skorzystać. Pamiętajmy, że w przypadku STS freebet skorzystać z niego mogą jedynie nowi użytkownicy. Mało kto wie, że tego typu promocje nie dość, że przypadają na jedno konto gracza, to również na jedno gospodarstwo domowe. Przypominamy, aby przed skorzystaniem z promocji zapoznać się z regulaminem, aby uniknąć zbędnych problemów.

Promocje towarzyszące

Oprócz wspomnianego powyżej STS bonus bez depozytu, bukmacher oferuje nam coś więcej na rozpoczęcie przygody z typowaniem. Mianowicie chodzi tutaj o bonus powitalny. Co istotne, podczas zakładania konta nie musimy wybierać, czy wolimy STS freebet, czy może wspomniany zdanie wcześniej bonus powitalny. Obie promocje się nie wykluczają, co oznacza, że pomimo skorzystania z jednej z nich możemy również wykorzystać drugą. Sprawę wysokości i obrotu freebetu mamy już omówioną, czas przyjrzeć się promocji towarzyszącej. Jest nim oczywiście bonus, tym razem od depozytu.

Rejestrując się z kodem TYPERVIP, za naszą pierwszą wpłatę dostaniemy jej równowartość na konto bonusowe, do 300 zł. Druga wpłata gwarantuje 50% do 500 PLN, a trzecia 50% do 700 PLN. Ponadto nowi gracze mogą postawić pierwszy zakład, niczym nie ryzykując do kwoty 100 zł. Trzeba przyznać, że podwojenie pierwszej wpłaty na start, kolejne bonusy od drugiej i trzeciej wpłaty, a także zakład bez ryzyka wraz z freebet STS wygląda naprawdę atrakcyjnie. Nic dziwnego, że ten bukmacher bez problemu przyciąga nowych klientów i utrzymuje się na szczycie polskiego rynku bukmacherskiego.

Bonus powitalny

Wiadomo już, że zakładając konto na STS, otrzymamy równowartość pierwszej wpłaty na konto bonusowe (do 300 zł). Warto wiedzieć, jak zagrać, aby ten bonus został przeniesiony na saldo depozytowe i mógł być wypłacony przez gracza. Oczywiście podlega on obrotowi. Tak samo jak w przypadku STS freebet wymagany jest trzykrotny obrót. Kurs minimalny dla każdego z zakładów wynosi 1.91. W tym przypadku również na poczet obrotu zaliczane są jedynie kupony rozliczone jako wygrane. Przykładowo, jeżeli dokonamy wpłaty 300 zł i takiej wartości otrzymamy bonus, to musimy zagrać kupony, które będą wygrane za łączną stawkę 900 zł.

Po dokonaniu takiego obrotu środki są automatycznie przenoszone na nasze konto depozytowe, dzięki czemu możemy je wypłacić, bądź przeznaczyć na dalszą grę. Co istotne, do obrotu zaliczają się również zakłady live, jednakże nie wolno dokonywać opcji cash out, ponieważ sprawia ona, że stawka kuponu nie wliczy się do obrotu otrzymanego bonusu. Na ten moment, zarówno STS bonus bez depozytu, jak i bonus powitalny są nieograniczone czasowo i będą dostępne aż do odwołania. Czytaj STS bonus powitalny.

Oferta STS

Wspominaliśmy już wcześniej, że STS bardzo kusi nowych klientów swoją bardzo dobrą ofertą. Będąc już tak długo na rynku ten bukmacher zdążył rozwinąć naprawdę szeroką gamę zakładów. Niewątpliwie bardzo dobra oferta występuje na wszelkiego rodzaju sporty drużynowe, takie jak: piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka itp. W ostatnim czasie, STS mocno rozwinął zakłady dotyczące wydarzeń e-sportowych. Wynika to głównie z faktu, że jest to dyscyplina, która w ostatnim czasie szczególnie mocno zyskała na popularności. STS proponuje również dość nietypowe zakłady. Mowa tutaj o wydarzeniach kulturowych, czy politycznych. Sporadycznie można obstawiać kto wygra następne wybory prezydenckie/parlamentarne, jak również to, kto wygra w tym roku Oscara. Star-Typ Sport umożliwiają również zakłady karciane. Zagrać można z krupierem w wojnę, pokera, czy bakarda.

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę nietypowa oferta, ale właśnie to sprawia, że STS jest taki popularny. Stara się on, aby każdy klient był w stanie znaleźć coś, co szczególnie go zainteresuje. Jak widać STS jest bukmacherem, gdzie obstawić można praktycznie wszystko. Nie zdarza się do często, a wiele osób naprawdę mocno sobie ceni możliwość grania nietypowych zakładów.

Zakład bez ryzyka

Drugą najbardziej popularną promocją, zaraz po bonus bez depozytu STS jest oczywiście zakład bez ryzyka. Chodzi w nim o to, że biorąc udział w tej promocji, nasz kupon jest ubezpieczony w taki sposób, że w przypadku kiedy okaże się przegrany, to otrzymamy zwrot (czasami części) stawki. Kilku bukmacherów proponuje tę promocję już na start. W dodatku nieliczni szczególnie wyróżniają się w tej kwestii, oferując zwrot na konto depozytowe, przez co gracz może środki od razu wypłacić (albo ponownie za nie zagrać, jeżeli tak woli). Jeżeli chodzi o STS, to ma on w swojej ofercie zakład bez ryzyka. Nie oznacza to jednak, że występuje on cały czas. Pojawia się zazwyczaj cyklicznie. Zdarza się również tak, że bukmacher oferuje zakład bez ryzyka na konkretne wydarzenie/rozgrywki. Jest to wtedy promocja szczególnie ograniczona czasowo. Jej wadą, w stosunku do STS bonus bez depozytu, jest fakt, że musimy dokonać wkładu własnego.

Oczywiście nasze ryzyko jest nieco ograniczone, ale pamiętajmy, że zwrot stawki najczęściej następuje na konto bonusowe. Oznacza to, że konieczne będzie obrócenie określoną kwotą. Jest to bonus bardzo lubiany przez graczy, ponieważ mniej muszą się obawiać o powodzenie swojego kuponu. Mają świadomość, że nawet w przypadku niepowodzenia otrzymają pewnego rodzaju kolejną szansę. 

Jakie jeszcze promocje oferuje STS?

STS bonus bez depozytu oraz bonus powitalny, są standardowymi promocjami oferowanymi przez STS. Oczywiście zdarzają się inne, ale najczęściej są to bonusy okazjonalne. Polega to na tym, że bukmacher w związku z danym wydarzeniem wychodzi z inicjatywą konkretnej promocji. Przykładowo może to być zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów. Najczęściej polega to na tym (na przykładzie LM), że stawiając kupon za określoną stawkę na zdarzenia dotyczące Ligi Mistrzów, nasz kupon będzie zakładem bez ryzyka – czyli otrzymamy zwrot stawki w przypadku rozliczenia zakładu jako przegranego. Naturalnie w tym przypadku również konieczny jest obrót otrzymanego bonusu, a jego warunki określone są ściśle w regulaminie danej promocji.

To tylko jeden z przykładów, tego jak wyglądają promocje u bukmachera STS. Najczęściej uwarunkowane są one konkretnymi wydarzeniami sportowymi. Bardzo popularną promocją, lubianą także przez użytkowników, jest gra bez podatku. Jak powszechnie wiadomo, stawiając kupon, potencjalna wygrana jest pomniejszona o 12% względem tego, ile wygrana wynosiłaby po pomnożeniu stawki i kursu. Wspomniana promocja polega na tym, że to pomniejszenie nie występuje (najczęściej po prostu kurs zostaje zwiększony). Jeżeli chodzi o STS, to tego rodzaju promocje pojawiają się niestety cyklicznie i bukmacher nie posiada tego na stałe w swojej ofercie. Miejmy nadzieje, że zmieni się to w najbliższym czasie i będziemy mogli cieszyć się większymi wygranymi.

Zaproś kumpli

STS ma natomiast w swojej ofercie promocję, która w ostatnim czasie mocno zyskuje na popularności. Chodzi o tzw. reflink, dzięki któremu możemy zapraszać swoich znajomych do gry, a bukmacher będzie widział, że zarejestrowali się oni z naszego polecenia. Jeżeli masz kilku kolegów lub koleżanek, którzy również chcieliby zacząć przygodę z obstawianiem meczów, to warto jest przyjrzeć się tej promocji. Na samym wstępie konieczne jest dołączenie do promocji w przeznaczonej do tego zakładce (znajdziemy ją w kategorii promocje). Kiedy już to uczynimy, musimy w następnej kolejności wpłacić depozyt w dowolnej kwocie. Ważne jest jednak, aby z tego depozytu 25 zł zostało obrócone (najprościej mówiąc, musi nam wejść kupon za 25 zł), po kursie minimalnym 1.85.

Kiedy tego dokonamy, aktywowany zostanie specjalny link, który możemy udostępniać znajomym, a kiedy oni korzystając z niego założą konto u bukmachera, to otrzymamy z tego określone benefity. Co ciekawe, z promocji korzystają obie strony (Ty i Twój znajomy), ponieważ bonus otrzymuje zarówno osoba polecająca, jak i znajomy który się zarejestrował korzystając ze specjalnego linku. Aby rejestracja kolegi bądź koleżanki została zaliczona, konieczne jest dokonanie przez znajomego depozytu w wysokości 50 zł, a następnie obrócenie kwotą 500 zł po kursie minimalnym 1.85. Zbudować można ekipę 6 znajomych. Za każdego z nich, otrzymać można 50 zł (jeżeli spełni warunki), a więc łącznie do zgarnięcia jest 300 zł. Jednakże, dodatkowo za trzecią i szóstą osobę dostaniemy dodatkowe 20 zł, a więc w ostatecznym rozrachunku otrzymać możemy 340 zł. 

Dodatkowe zalety STS

Bez wątpienia największy plus bukmacher otrzymuje za freebet STS oraz bonus powitalny. Jednakże, poza tym jest jeszcze kilka aspektów, w których bukmacher ten wypada naprawdę dobrze. Pierwszą z tych rzeczy jest aplikacja mobilna. Dostępna jest na wszystkie mobilne systemy operacyjne, więc każdy może sobie ją pobrać, aby mieć ułatwiony dostęp do swojego konta. Trzeba przyznać, że bukmacher STS naprawdę pochwalić może się jedną z lepszych aplikacji na polskim rynku bukmacherskim.

W dodatku możliwe jest oglądanie transmisji wybranych spotkań. W tym celu wymagane jest posiadanie konta i zawarcie kuponu w ciągu ostatnich 24h (za środki pochodzące z depozytu). Jest to szczególnie atrakcyjne, jeżeli mamy ochotę oglądać na żywo wydarzenia, które znajdują się na naszym kuponie. Warto jednak wiedzieć, że tylko część wydarzeń sportowych jest transmitowanych, a konkretnie te, na które bukmacher posiada stosowną licencję. Na plus zaliczyć można także chat użytkowników. Każdy, kto posiada konto na STS, może konsultować się z innymi użytkownikami. Dzięki temu, można szybko uzyskać odpowiedź na pytanie związane z jakimś zakładem, czy też wspólnie przeżywać wydarzenia sportowe, które znajdują się na naszych kuponach. 

Podsumowanie

STS i jego Freebet

Bukmacher STS nie bez powodu znajduje się na szczycie polskiego rynku bukmacherskiego. Jest atrakcyjny dla wszystkich graczy, zarówno aktywnych, jak i tych, którzy dopiero planują założyć konto. Nie skłamie osoba, która powie, że jest to bukmacher, który ma naprawdę dobrą i w dodatku dosyć szeroką ofertę, którą wypełniają wysokie kursy. STS bonus bez depozytu robi chyba u tego bukmachera największą robotę. Jak wiadomo, jest to promocja bardzo niechętnie używana przez wszelkie firmy oferujące zakłady bukmacherskie, a jednak na Star-Typ Sport jest on dostępny. Co prawda, kwota tego bonusu nie jest zbyt wysoka, ale należy mieć na względzie, że jest to jedna z wyższych na polskim rynku.

Freebet i bonus Powitalny czyli same plusy

Freebet w połączeniu z bonusem powitalnym sprawia, że nowi gracze nie mogą narzekać. Bukmacher zapewnia im świetne warunki do rozpoczęcia typowania, dając duże możliwości. Same wymagania co do obrotu bonusami nie są w żaden sposób wygórowane. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że są jednymi z najbardziej liberalnymi na rynku. Nietypowym co prawda rozwiązaniem jest wliczanie do obrotu jedynie wygranych kuponów, jednakże w pewnym sensie wychodzi to graczowi na dobre. Zdecydowanie brakuje u tego bukmachera gry bez podatku oraz zakładu bez ryzyka. Jak już zostało wyżej wspomniane, promocje te pojawiają się cyklicznie. Jednakże nie jest wykluczone, że w końcu obie te promocje zostaną wprowadzone do oferty bukmachera STS na stałe. Wtedy, naprawdę trudno byłoby znaleźć słaby jego słaby punkt.

Same opinie dotyczące tego buka są w przeważającej części pozytywne. Klienci są w dużej mierze zadowoleni z tego co oferuje STS. W dodatku po wprowadzanych promocjach, widać że temu bukmacherowi zależy nie tylko na nowych klientach, ale także na tych, którzy są z nim już od jakiegoś czasu. Bukmacher jest sponsorem wielu klubów piłkarskich, w szczególności polskiej Ekstraklasy, a także Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Same osoby pracujące w tej firmie wypowiadają się o niej pozytywnie. Czytaj opinie STS.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Kto może odebrać freebet STS na start?

Z tej promocji skorzystać może każda osoba, która nie ma jeszcze konta STS i je założy, a przy rejestracji wpisze stosowny kod. Pamiętajmy, że konto u bukmachera może mieć jedynie osoba pełnoletnia.

2. Czy kod pewne25 i TYPERVIP łączą się?

Niestety nie. Są to kody promocyjne, które się wykluczają, głównie ze względu na fakt, że dotyczą one tego samego bonusu – różnica jest w kwocie, z kodem TYPERVIP otrzymacie więcej.

3. Czy mogę skorzystać z kodu TYPERVIP jeżeli mam już konto na STS?

Nie, ten kod promocyjny skierowany jest jedynie do nowych użytkowników i umożliwia odebranie bonusów na start. 

4. Czy są specjalne wymagania dotyczące odebrania freebetu i bonusu powitalnego?

Jeżeli chodzi o freebet, to wystarczy samo założenie konta z kodem promocyjnym TYPERVIP. W przypadku bonusu powitalnego, oprócz użycia kodu promocyjnego, należy zaznaczyć w odpowiednim miejscu, że chcemy ten bonus odebrać.