STS BONUS POWITALNY

bonus powitalny sts

Star-Typ Sport to obecnie najbardziej wpływowy organizator zakładów wzajemnych w naszym kraju. Firma działa od 1997 roku, prowadząc działalność nie tylko w Polsce, ale i w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie. Świetna organizacja operatora pozwoliła mu na zwiększenie swoich udziałów rynkowych do niemal 50%, a także przyciągnięcie licznej klienteli. Mimo tego firma nieustannie musi pozyskiwać nowych klientów, którzy wśród ponad dwudziestu podmiotów decydują się zazwyczaj na usługi maksymalnie kilku bukmacherów. Z tego powodu został utworzony w STS bonus powitalny, który ma zachęcić graczy do zainteresowania się usługami tego organizatora zakładów. 

Kto może otrzymać bonus powitalny STS?

STS bonus na start oferuje każdemu nowemu klientowi, który zarejestruje się na ich stronie. Promocja ta służyć ma bowiem przyciągnięciu użytkowników, którzy do tej pory nie mieli styczności z tym bukmacherem. Jeżeli więc posiadasz konto u tego operatora, nie możesz skorzystać z promocji, jaką jest STS bonus powitalny. Ponadto należy podkreślić, że bonus powitalny w STS przysługuje tylko takim osobom, które mogą zgodnie z prawem utworzyć konto u operatora zakładów. Więc tylko osobom pełnoletnim posiadającym pełną zdolność do czynności prawnych. Tylko spełniając te kryteria, możemy dokonać rejestracji. A co za tym idzie, skorzystać z oferty startowej, która umożliwi nam uzyskanie dodatkowych benefitów.

Spis treści

  1. Kto może otrzymać bonus powitalny STS?
  2. Co zrobić, aby otrzymać bonus powitalny w STS?
  3. Czy mogę skorzystać z promocji startowej STS w ramach konta tymczasowego?
  4. Czy otrzymam profity z oferty powitalnej STS, rejestrując się przez aplikację?
  5. Czy korzystanie z oferty powitalnej STS jest bezpieczne?
  6. Czy muszę korzystać z oferty powitalnej STS?
  7. Co składa się na bonus powitalny STS?
  8. Bonus bez depozytu STS (promocja wstrzymana)

Co zrobić, aby otrzymać bonus powitalny w STS?

Aby otrzymać bonus na start STS i inne gratyfikacje wynikające z reklamowanej przez bukmachera oferty na start, należy utworzyć konto oraz podczas rejestracji pozostawić zaznaczony check-box podpisany „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Jeżeli odznaczymy to pole, nie otrzymamy go. Powinno być ono jednak automatycznie zaznaczone, ale warto upewnić się, by w taki sposób nie stracić możliwości skorzystania z tej oferty. Oprócz tego w celu zwiększenia korzyści z promocji należy użyć kodu promocyjnego TYPERVIP, który uprawnia do odbioru wszystkich dostępnych u operatora elementów standardowej oferty startowej, a także podwyższenia kwoty klasycznego bonusu powitalnego STS.

Czytaj: kod promocyjny sts

Czy mogę skorzystać z promocji startowej STS w ramach konta tymczasowego?

W ostatnich latach wzrosła popularność tworzenia kont tymczasowych. Ze względu na możliwość zachowania nieco większej prywatności poprzez podawanie mniejszej liczby danych. Szybka rejestracja nie zamyka nam drogi do otrzymania oferty powitalnej. Możemy więc bez żadnego problemu odebrać w STS bonus na start z konta tymczasowego. Pamiętajmy jednak, iż mimo faktu, że taka forma korzystania z usług bukmachera pozwala na używanie większości jego funkcjonalności, to wiąże się ono z limitem stawek oraz brakiem możliwości wypłaty środków na konto bankowe. Prędzej czy później będziemy więc zmuszeni do tego, by dokonać pełnej rejestracji i zweryfikować swoje dane.

Czy otrzymam profity z oferty powitalnej STS, rejestrując się przez aplikację?

W STS bonus powitalny otrzymują zarówno gracze, którzy zarejestrowali się przez stronę internetową, jak i przez aplikację. Co więcej, instalacja aplikacji również wiąże się z kolejnymi gratyfikacjami dla nowego klienta, ponieważ można za to otrzymać dodatkowy bonus. Zachęcamy do skorzystania z aplikacji STS, ponieważ jest jedną z najpłynniej działających i funkcjonalnych narzędzi służących do obstawiania zakładów poprzez swojego smartfona. Nie musimy jednak jej posiadać, by korzystać z tego bukmachera z poziomu telefonu. Możliwa jest również gra za pośrednictwem mobilnej wersji strony internetowej.

Czy korzystanie z oferty powitalnej STS jest bezpieczne?

Tak, korzystanie z elementów oferty na start operatora STS jest zgodne z prawem i całkowicie bezpieczne. Wynika to z faktu, iż bukmacher ten jest legalny i działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu może on nie tylko legalnie organizować zakłady na terytorium naszego kraju, lecz również podejmować wszelkie dopuszczalne działania marketingowe zmierzające do pozyskania nowych klientów. Nie musimy więc martwić się o to, czy na pewno mamy uprawnienie do korzystania z tego typu promocji, ponieważ nie wzbudzają one żadnych wątpliwości pod kątem prawnym czy bezpieczeństwa.  

Czy muszę korzystać z oferty powitalnej STS?

Udział w promocji startowej u bukmachera STS jest całkowicie dobrowolny. Aby z niej nie korzystać, wystarczy odznaczyć button „Chcę otrzymać bonus powitalny”, który pojawia się przy zakładaniu konta. Pamiętajmy jednak, iż w takiej sytuacji nie mamy uprawnienia do przeniesienia gratyfikacji wynikających z oferty powitalnej na innego gracza, jak również wypłaty tego ekwiwalentu w gotówce.

Co składa się na bonus powitalny STS?

Oferta powitalna bukmachera STS składa się z dwóch głównych elementów. Są nimi zakład bez ryzyka do 100 PLN z kodem „TYPERVIP” oraz bonus od trzech pierwszych depozytów aż do 1500 PLN. Promocje te łączą się ze sobą, dlatego możemy skorzystać z nich obu. Oferta ta powinna być interesująca zarówno dla graczy posługujących się mniejszym kapitałem, jak i tych, którzy u bukmachera lokują większe środki. W poniższych akapitach wyszczególnimy te elementy, opisując szczegółowo mechanizm ich działania, warunki obrotu oraz wszelkie zalety.

Bonus bez depozytu STS (promocja wstrzymana)

Jeśli chodzi o bonus powitalny STS, zasady jego obrotu są bardzo proste. Należy bowiem obrócić bonusem trzykrotnie po kursie łącznym dla każdego kuponu o wysokości minimalnej 1.91. Są to standardowe warunki obrotu u tego bukmachera, które nie zmieniają się praktycznie w żadnej promocji. Dlatego zapamiętując je raz, możemy być niemal pewni, że wiedza ta przyda się do kolejnych akcji marketingowych organizowanych przez firmę. Równocześnie jest to jeden z bonusów bez depozytu o najwyższej wartości na polskim rynku.

STS bonus powitalny od pierwszej wpłaty

Opisując promocję dotyczącą bonusu od wpłaty stanowiącą element całości, jaką jest bonus powitalny STS, zasady jej wykorzystania są zupełnie nieskomplikowane. Wszystko sprowadza się do tego, że w ramach tego, co oferuje STS bonus powitalny, 300 PLN można otrzymać w bonusie od pierwszej wpłaty. Kwota ta zależna jest od wysokości dokonanego przez nas depozytu, ponieważ zawsze otrzymujemy jego równowartość. Nigdy jednak nie przekracza ona maksymalnej wartości bonusu wynoszącej 300 PLN. Chcąc wypłacić środki bonusowe, musimy dokonać standardowego obrotu. Oznacza to więc, że jeśli dzięki gratyfikacjom, które obejmuje STS bonus powitalny 100% do 300 PLN trafi na nasze konto bonusowe, będziemy musieli obrócić nimi 3 razy, a więc łącznie zawrzeć zakłady za kwotę 900 PLN. Każdy kupon musi mieć kurs minimalny 1.91. Jeśli uda nam się wypełnić te warunki, a choćby część zakładów okaże się być wygrana, będziemy mogli przenieść nasze środki na konto bankowe. 

Bonus na start STS od drugiego depozytu

Bonus powitalny STS składa się z dwóch promocji (cashback + bonusy od wpłat). Dawniej firma celowała wyłącznie w bonus od pierwszego depozytu, jednak naszym zdaniem zmodernizowanie oferty powitalne powinno w dłuższej perspektywie wyjść na dobre. Po wykorzystaniu bonusu od pierwszej wpłaty STS kolejnym krokiem jest bonus od drugiego depozytu. Co do obrotu warunki są identyczne, jednak różnic się kwota bonusu. Tym razem gracze zyskują 50% do 500 PLN. To oznacza, że maksymalne wykorzystanie promocji powitalnej STS następuje przy wpłacie 1000 zł. Należy pamiętać, że do późniejszego obrotu bonusem liczą się tylko stawki z wygranych kuponów, a na sam obrót mamy 90 dni.

Bonus powitalny STS od trzeciej wpłaty

Ostatnim elementem bonusu na start STS dla nowych klientów jest promocja, która aktywuje się przy trzecim depozycie. Jest to największy benefit w ofercie powitalnej STS, jednak wymaga także największej wpłaty. Po 3. depozycie dokonanym dowolną metodą płatności i obróceniu bonusu STS od 2. wpłaty, gracz zyskuje 50% do 700 PLN. W związku z tym, aby w pełni wykorzystać bonus STS, należy wpłacić 1400 zł.

Aby wypłacić bonus od 3. wpłaty STS, wymaga się od użytkownika serwisu 3-krotnego obrotu na dowolnych kuponach (AKO lub SOLO) z kursem min. 1.91. Pamiętać należy, że nie wolno korzystać z funkcji cash out i oferty Hit Dnia. Na obrót został przydzielony czas 90 dni od momentu założenia konta w STS.

Co nie zalicza się do obrotu bonusem w STS?

Aby dobrze zapoznać się z zasadami obrotu bonusami u bukmachera STS, należy skrupulatnie prześledzić jego regulamin, by wyśledzić wszystkie istotne niuanse. Przede wszystkim warto wiedzieć, iż w przypadku tego operatora do obrotu liczą się wyłącznie kupony wygrane. Ponadto na poczet obrotu zaliczone nie zostaną też kupony systemowe, bezpieczne, wypłacone poprzez funkcję cashout lub rozliczone w całości jako zwrot. Dodatkowo chcąc dokonać obrotu bonusem nie możemy korzystać też z promocji podwyższających kurs na dane zdarzenie, jak np. Hit Dnia.

Bonus powitalny STS zasady – czy są przystępne?

Biorąc pod uwagę wyżej opisane części promocji startowej oraz warunki konieczne do wypełnienia w celu samego udziału w promocji, jak i jej skutecznego skonsumowania, w STS bonus na start jest stosunkowo łatwy do wykorzystania i można bez większego problemu uzyskać z niego pożądane środki. Zasady promocji i warunki obrotu są zdecydowanie przystępne, dzięki czemu sama oferta wydaje się być bardzo atrakcyjna dla typerów. Warto podkreślić, iż zaledwie trzykrotny obrót należy do jednych z najniższych wymagań wśród ofert polskich bukmacherów. Dzięki temu gracz ma znacznie większą szansę na wygraną. Głównym minusem jest jednak fakt, że na poczet obrotu nie zalicza się zakładów przegranych.

Gdzie sprawdzić postęp obrotu bonusem powitalnym STS?

Konieczność kilkukrotnego obrotu bonusem sprawia, że niekiedy podczas zawierania zakładów możemy pogubić się i nie być pewni, ile jeszcze pozostało, by środki przeniosły się na depozyt. Na szczęście bukmacher STS umożliwia zbadanie aktualnego stanu rzeczy. Aby móc tego dokonać, należy zalogować się na swój profil u tego operatora, a następnie odszukać zakładkę „Moje konto”, która widoczna jest z poziomu strony głównej. Później musimy nacisnąć okienko „Obrót bonusu”. Dzięki temu zobaczymy, jaka kwota pozostała do przetransferowania środków bonusowych na konto główne. Jeżeli licznik wskazuje 000, a my nie otrzymaliśmy pieniędzy, oznacza to, że do obrotu pozostała mniej, niż złotówka.

Na co można wykorzystać pieniądze z bonusu STS?

W STS bonus na start można przeznaczyć niemal na wszystko, co znajdziemy w ofercie tego bukmachera. Firma ta jako pionier w dziedzinie zakładów wzajemnych regularnie poszerza swoją ofertę. Posiada do dyspozycji graczy całą gamę dyscyplin, turniejów i spotkań. Nie sposób nie znaleźć czegoś dla siebie u tego operatora, który przedstawia nam cały wachlarz zdarzeń możliwych do obstawienia. Klienci doceniają przede wszystkim fakt, iż w STS można zawrzeć zakłady na niektóre niszowe ligi, których w ofercie nie posiadają konkurencyjne firmy. Jedynymi obszarami wyłączonymi ze standardowych promocji są sporty wirtualne oraz gry karciane. Jednakże dla amatorów takich rozgrywek stworzono odrębną ofertę, która została opisana w przedostatnim akapicie.

STS bonus powitalny opinie graczy

W przypadku każdej promocji bukmacherskiej największe znaczenie ma oczywiście feedback otrzymywany od graczy. Jeśli chodzi o STS bonus powitalny, opinie klientów tego operatora są całkiem dobre. Satysfakcjonuje ich przede wszystkim fakt, że operator nie skupił się tylko na jednej grupie docelowej. Postarał się wprowadzić wszechstronną ofertę startową, która obejmuje zarówno mniejsze, jak i większe kwoty. Mocno doceniono również to, że STS nie ograniczył praktycznie w żaden sposób doboru zdarzeń, które można wykorzystać do obrotu bonusem, dzięki czemu gracze mają dużą swobodę i dowolność pod tym kątem. Można więc uznać, że oczekiwania graczy zostały spełnione.

Dla kogo najlepsza będzie oferta powitalna STS?

Niekiedy bukmacherzy poprzez swoją promocję powitalną usiłują trafić do konkretnej grupy klientów. Umożliwiają im udział w akcjach, które są dostosowane do ich budżetu, oczekiwań czy obstawianych dyscyplin. W przypadku STS postanowiono jednak zastosować możliwie kompleksową ofertę promocyjną. Nie będzie ona gratyfikować konkretnej grupy docelowej, lecz pozwoli znaleźć coś dla siebie każdemu typowi gracza. Dzięki temu możemy stwierdzić, że rejestracja w STS i korzyści z niej płynące będą odpowiednie zarówno dla „niedzielnych graczy”, którzy obstawiają za niewielkie stawki, jak i dla bardziej wykwalifikowanych typerów. Taka droga wydaje się być najbardziej kompleksowa, a co za tym idzie – powinna trafić do każdego.

Do kiedy trwa STS bonus na start?

Obecnie reklamowany bonus startowy został utworzony w 2022 roku i od tego czasu nieustannie nowi klienci mogą z niego korzystać. Jak zapisano w regulaminie promocji, trwa ona do odwołania przez Organizatora, o czym STS ma w razie chęci zmiany poinformować na swojej stronie w zakładce „Bonusy”. Na razie więc nie jest planowana żadna modyfikacja w tym zakresie. Jednak gdyby operator postanowił odświeżyć swoją ofertę powitalną, dodając lub usuwając z niej jakieś elementy, zostanie to opisane na stronie. W razie jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie zawsze można skontaktować się również z obsługą klienta poprzez czat na żywo, by upewnić się, czy określona promocja dalej funkcjonuje.

Bonus na start STS – gdzie zgłosić problem?

Choć na ogół bonus powitalny STS działa bezproblemowo, zawsze może przydarzyć się sytuacja, w której przykładowo nie zostaniemy objęci promocją i nie otrzymamy naszych środków. Co możemy zrobić w takiej sytuacji? Pierwszym działaniem powinien być kontakt z obsługą klienta poprzez czat na żywo. Jeżeli problem jest błahy i łatwy do naprawienia, rozmowa z konsultantem powinna wystarczyć. Jak informuje regulamin bukmachera, w razie większych komplikacji musimy zgłosić nasz problem poprzez reklamację mailową. Musimy ją skierować na adres reklamacje@sts.pl lub pisemnie na adres siedziby firmy. Nasza reklamacja musi nastąpić w ciągu dwóch tygodni od zaistnienia zdarzenia, które jest przedmiotem sprawy. Tyle samo, a więc czternaście dni, bukmacher ma na rozpatrzenie naszej reklamacji. Pamiętajmy, iż nawet w razie jej negatywnej oceny możemy skierować sprawę na drogę postępowania sądowego. Uważamy jednak, iż z pewnością nie będzie takiej potrzeby.

Jakie inne bonusy posiada STS?

Oprócz elementów, które zapewnia u bukmachera STS bonus powitalny, nowy klient tego organizatora zakładów może zgarnąć dodatkowe profity. Dotyczą one sportów wirtualnych oraz gier karcianych, czyli tych obszarów działalności operatora, które zwykle są wyłączone z zakresu innych organizowanych promocji. W obu powyższych przypadkach możemy otrzymać cashback do 20 PLN w przypadku pierwszego postawionego zakładu odpowiednio na Sporty wirtualne lub Betgames. Jeżeli kupon ten okaże się być przegrany, otrzymamy zwrot środków. Należy pamiętać, że promocje te dotyczą tylko pierwszego kuponu, który dodatkowo posiada kurs o wysokości co najmniej 1.9.

Podsumowanie – bonus powitalny STS

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty promocji powitalnej bukmachera STS, a więc zarówno zakład bez ryzyka, jak i bonus od pierwszych trzech wpłat, należy ocenić ofertę startową tego operatora jako trafioną. Oczywiście większość klientów oczekiwałaby wprowadzenia do stałej oferty powitalnej zakładu bez ryzyka, jednak jego tymczasowa wersja również jest warta uwagi. Trzeba mieć oczywiście także na względzie, iż najbardziej wpływowa firma na rynku nie musi zabiegać o klientów aż tak mocno, jak czynią to młodzi stażem konkurenci. Dlatego mogą występować pewne różnice w podejściu do marketingu i promocji. Nie można jednak powiedzieć, że STS zaniedbał całkowicie poszukiwanie potencjalnych klientów. Otrzymali oni bowiem szereg benefitów wynikających z rejestracji czy pierwszej wpłaty. Ofertę powitalną można więc uznać za udaną i godną polecenia!

FAQ

1. Co możemy znaleźć w ofercie powitalnej STS?

U bukmachera STS oferta powitalna składa się z dwóch elementów: zakładu bez ryzyka do 100 PLN oraz promocji polegającej na powiększeniu trzech pierwszych depozytów (łącznie do 1500 PLN).

2. Jaki kod promocyjny uprawnia do odbioru bonusów z oferty powitalnej?

Kod, który należy wpisać przy rejestracji w STS, to TYPERVIP. Dzięki niemu będziemy mogli otrzymać wszystkie gratyfikacje finansowe wynikające z oferty na start tego bukmachera.