TOTALBET KOD PROMOCYJNY

kod promocyjny totalbet

TOTALbet pojawił się na polskim rynku stosunkowo niedawno, bo w 2017 roku. Od tamtej pory zielony bukmacher stara się o względy obstawiających. Jak wielu nowych graczy na rynku przyciąga szeroką publikę nie tylko ciekawymi zdarzeniami, ale także i przeróżnymi promocjami. Jakie promocje oferuje TOTALbet? Jak znaleźć kod promocyjny do TOTALbet?

Powiększenie pakietu powitalnego za pomocą kodu promocyjnego TOTALbet?

Już standardowy pakiet na start, który oferowany jest przez bukmachera, może podobać się szerokiej publiczności. Znaleźć możemy jednak jedną ciekawą opcję, która wzbogaci go nam o dodatkowe środki do wykorzystania w ramach bonusów. Wystarczy, że podczas rejestracji użyjemy kodu – ZAWTYP. Za jego pomocą na nasze konta trafi aż do 5240 PLN, czyli o ponad dwieście złotych więcej, niż bez niego. O szczegółach, zarówno podstawowego pakietu powitalnego, jak i tego z TOTALbet kodem promocyjnym, opowiemy sobie w dalszej części materiału.

Spis treści

  1. Powiększenie pakietu powitalnego za pomocą kodu promocyjnego TOTALbet?
  2. TOTALbet kod promocyjny „ZAWTYP” – na czym polega promocja?’
  3. Powiększony freebet w TOTALbet
  4. Cashback do 200 PLN
  5. Czym jest TOTALbonus?
  6. TOTALbet kod promocyjny 2022 – warunki obrotu
  7. Warunki obrotu powiększonym freebetem od TOTALbet
  8. Warunki obrotu w promocji cashback TOTALbet

TOTALbet kod promocyjny „ZAWTYP” – na czym polega promocja?’

Kod „ZAWTYP” w prosty sposób powiększa bonusowe środki, które dostajemy na start. Przede wszystkim zwiększa nasz freebet o całe 10 PLN (co w przypadku wygranych kuponów może oczywiście przełożyć się na dużo wyższe wygrane). Oraz dodaje nieobecny w podstawowej wersji promocji bardzo interesujący zakład bez ryzyka na kwotę do 200 PLN. Konta graczy zostaną też obdarzone opcją gry bez podatku. Dzięki TOTALbonus postawienie zakładu AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs co najmniej 1.30) zwiększa wygrane o 14%. Promocja ta jest stała i można z niej korzystać wielokrotnie.

Powiększony freebet w TOTALbet

W podstawowej wersji pakietu powitalnego znaleźć możemy freebet o łącznej wartości 30 PLN. Jeśli jednak dokonamy rejestracji z kodem bonusowym „ZAWTYP”, środki te urosną do 40 PLN. Bukmacher po prostu rzuca je na konto gracza. Oznacza to, że od razu zostają one oddane do dyspozycji obstawiającego, który może z miejsca puścić za nie zakład. Jeśli wygrasz, wszystkie wygrane wędrują prosto do twojego portfela. Jeśli jednak nie uda ci się pomnożyć bonusowych pieniędzy, na szczęście nic nie tracisz.

Cashback do 200 PLN

Po pierwszym zakładzie postawionym po rejestracji z kodem promocyjnym TOTALbet na kontach graczy pojawia się wyjątkowo ciekawa opcja cashbacku, który wynosi aż do 200 PLN. Założenie jest w tym wypadku bardzo, ale to bardzo proste. Wystarczy, że (koniecznie po pierwszej wpłacie na konto), postawicie swój pierwszy kupon w TOTALbet. Może to być wersja SOLO, lub też AKO (maksymalnie 3 zdarzenia bez wymaganego kursu minimalnego). Zakład bez ryzyka Totalbet jest ważny przez 48 godzin od momentu rejestracji.

Jeśli intuicja cię zawiedzie i niestety wspomniany kupon nie będzie trafiony, bukmacher TOTALbet wyrówna twoje straty (bez potrącenia podatku), a więc na twoje konto wróci 100% postawionej kwoty. Jeśli więc postawisz 100 PLN i przestrzelisz ze swoimi typami, to zwrot na twoje konto depozytowe wyniesie również 100 PLN. To, że trafia on bezpośrednio do portfela obstawiającego, jest kolejnym ukłonem w stosunku do gracza. Nie ma żadnych dodatkowych zasad, środków nie trzeba obrócić i nie podlegają żadnym rygorom. Oczywiście cashback jest jednokrotny i nie przysługuje więcej niż raz na konto, chyba że w ramach innej promocji.

Czym jest TOTALbonus?

TOTALbet przygotował w swojej ofercie również coś dla graczy, którzy lubują się w puszczaniu tak zwanych tasiemców. Czym się one charakteryzują? Są to kupony, które posiadają nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt zdarzeń o zazwyczaj niezbyt wysokim kursie. Zebrane na jednym zakładzie takie kursy dają jeden, zazwyczaj bardzo imponujący mnożnik. Sprawa w TOTALbet wygląda tak, że im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus dostajesz od bukmachera.

Jeśli na twoim kuponie znajdą się przynajmniej 3 zdarzenia o kursie minimalnym 1.30 każde, nie musisz już martwić się podatkiem, którym zajmie się (w przypadku wygranej) bukmacher. Od tego momentu jest tylko lepiej. Każdy dodatkowy typ, który będzie spełniał warunki promocji (czyli kurs od 1.30 w górę) zapewni ci prezent w postaci wyższej wygranej. 4 typy = 1%, 5 typów = 3%, 6 typów = 5%. Górnym limitem jest 30 zakładów, które dadzą nam bonus o wysokości 113% wygranej!

TOTALbet kod promocyjny 2022 – warunki obrotu

Jak już można było zauważyć, warunki obrotu bonusem dostępnym po wpisaniu kodu promocyjnego do TOTALbet nie są jakoś szczególnie rygorystyczne. Są to zwyczajnie najbardziej podstawowe wymagania, które pozwalają bukmacherowi utrzymać promocję pod kontrolą. Nawet średnio doświadczeni gracze poradzą sobie z nimi bez żadnych kłopotów i specjalnego wysiłku. Na wszelki wypadek postanowiliśmy je tutaj wyjaśnić, jeśli jednak ktoś miałby wątpliwości:

Warunki obrotu powiększonym freebetem od TOTALbet

Dodatkowy freebet pojawiający się w ramach wspomnianego kodu promocyjnego TOTALbet to bonus, w którym wymagania są naprawdę niewielkie. Bonusowe środki musisz obrócić w ramach jednego kuponu, na którym kurs ostateczny (będący wynikiem przemnożenia wszystkich zdarzeń) wyniesie przynajmniej 2.0. Można więc zagrać zarówno kupon SOLO, jak i z większą liczbą zdarzeń. Ważne, żeby zgadzał się kurs minimalny.

Warunki obrotu w promocji cashback TOTALbet

Opcja z cashbackiem do 200 PLN to istny raj dla typerów. Nie dość, że bukmacher zapewnia zwrot środków za pierwszy zakład puszczony po rejestracji (zwrot wyniesie 100% wpłaconej kwoty bez potrącania podatku), to jeszcze nie obarcza tej promocji zbędnymi wymogami co do obrotu środkami. Minimalnie 3 zdarzenia na całym kuponie to tak naprawdę profilaktyczny zabieg.

TOTALbonus – warunki obrotu koniecznego, by załapać się na promocję

To jedna z ciekawszych promocji w ofercie bukmachera TOTALbet, na którą warto zwrócić uwagę, jeśli jest się amatorem długich, taśmowych kuponów. TOTALbonus to system, który nagradza graczy, którzy nie boją się puścić kuponu z dużą (naprawdę dużą) liczbą zdarzeń. 

Zasada jest taka, że wszystkie bety na kuponie objętym bonusem muszą mieć kurs minimalny na poziomie przynajmniej 1.30. Jeśli na jednej “taśmie” znajdą się 3 takie zdarzenia, to kupon z automatu zostanie zwolniony z podatku (a raczej podatek ten zostanie pokryty przez bukmachera). Następnie, każde dodatkowe zdarzenie o kursie powyżej 1.30 gwarantuje bonus. Maksymalną liczbą bonusowych betów jest 30 sztuk na kupon. W tym wypadku otrzymamy (oprócz “zwolnienia” z podatku) aż 113% wygranej.

Ocena: TOTALbet kod promocyjny 2022

W naszej ocenie kod promocyjny do TOTALbet to bardzo korzystna opcja, która w ciekawy sposób rozszerza podstawowy bonus dostępny dla rejestrujących się graczy. Tak naprawdę trudno znaleźć tam minusy, bo kod „ZAWTYP” wprowadza do (i tak napakowanej już promocjami) rozgrywki nowe bonusy i rozszerza te, które już są obecne w pakiecie na start.

Czy zatem polecamy kod promocyjny TOTALbet? Zdecydowanie polecamy go każdemu graczowi, który oczekuje czegoś więcej od rozgrywki u bukmachera. Promocja „ZAWTYP” nie nakłada na graczy żadnych nadprogramowych ograniczeń i nie zmusza ich do ekstremalnych wysiłków, żeby tylko spełnić wymagania dotyczące obrotu bonusem (jak to czasem bywa u innych bukmacherów).

Sama podstawowa wersja promocji na start maluje się w bardzo ciekawy sposób, dlatego nikt nie powinien być wybitnie zaskoczony, że kod promocyjny do TOTALbet jest niczym innym jak kolejnym z “prezentów” dla użytkowników. Jak jednak wygląda pakiet startowy u tego bukmachera? Przyjrzyjmy się dokładniej promocji dla nowych graczy, która dostępna jest w TOTALbet.

TOTALbet – promocja na start

Załóżmy jednak, że nie chcecie skorzystać z kodu promocyjnego TOTALbet i z jakiegoś powodu zamierzacie oprzeć swoją rozgrywkę wyłącznie na podstawowym pakiecie powitalnym od bukmachera. Co czeka was w powitalnym, podstawowym pakiecie oferowanym przez bukmachera TOTALbet?

Przede wszystkim, najważniejszym punktem promocji na start jest w tym wypadku niezwykle wysoka (nie tylko jak na polskie standardy) kwota bonusowego depozytu 100%, która wynosi, uwaga, aż do 5000 PLN! Zaraz oczywiście omówimy sobie szczegóły i wymagania dotyczące tej konkretnej promocji, ale spokojnie, zasady nie są tu wymagające. Do tego dochodzi freebet o wartości aż do 30 PLN, który rozłożony jest na kilka kuponów. Jak skorzystać w pełni z potencjału podstawowych bonusów? Jak obracać promocyjnymi środkami, żeby bez stresu otrzymać pełne ich funkcjonalności?

Zasady obrotu pakietem powitalnym od TOTALbet

Jak każdy bukmacher, TOTALbet nakłada na swoich obdarowanych bonusami użytkowników zestaw zasad i wymagań, które ci koniecznie muszą spełnić, żeby móc jakkolwiek skorzystać z darmowych środków, zakładów bez ryzyka, cashbacków i tak dalej. To powszechna i rozsądna taktyka, która pozwala organizatorowi zakładów uniknąć bezrefleksyjnego rozdawnictwa środków. Na szczęście TOTALbet jest jednym z najmniej wymagających buków na polskim rynku. Wszelkie kruczki regulaminowe nie są tu zwyczajnie zagrożeniem dla obstawiających.  Oczywiście wszystkie te punkty regulaminu mają zastosowanie w każdych warunkach, nawet jeśli zdecydujesz się użyć kodu promocyjnego do TOTALbet. Jakie konkretnie zakłady będziesz musiał puścić, korzystając z bonusu na start?

Bonus powitalny do 5000 PLN – warunki obrotu środkami

Podwójne środki — podwójny zysk

Tak, TOTALbet oferuje swoim użytkownikom aż do 5000 PLN wyrównania środków za pierwszy depozyt, który wpłacicie. Sam bonus nie jest czymś bardzo innowacyjnym, bo bonusowe środki o wartości 100% pierwszej wpłaty pojawiają się u większości organizatorów zakładów. Co jest jednak imponujące, to wysokość tego bonusu, bo wynosi on niewiarygodne 5000 PLN. Oczywiście mało kto zdecyduje się na tak duży pierwszy depozyt, ale możemy być absolutnie pewni, że i tacy ochotnicy się znajdą.

Minimalna kwota depozytu, który należy wpłacić, żeby zakwalifikować się do promocji to 10 PLN. Od tego pułapu, aż do 5000 PLN bukmacher podwoi nasze środki i umieści w naszym wirtualnym portfelu dwukrotność tego, co sami wpłaciliśmy. Przykład – decydujesz się na umieszczenie 1000 PLN na swoim koncie u bukmachera TOTALbet. Po depozycie pojawia się na nim niewspomniany tysiąc, a jego dwukrotność, którą możesz wykorzystać do gry.

Oczywiście bonusowe środki wpłacone zostaną na specjalne konto bonusowe, co oznacza, że nie od razu będziemy mogli je wypłacić na swoje konto bankowe. Ponownie, to sposób zabezpieczenia się przed rozdawaniem pieniędzy. Żeby “uwolnić” bonusowe pieniądze, musisz zastosować się do zasad obrotu, które opiszemy już zaraz.

Zasady obrotu

Swoje bonusowe pieniądze uwalniać będziesz w czterech ratach. Do obrotu wliczają się wyłącznie kupony akumulowane z przynajmniej 4 zdarzeniami (kurs minimalny każdego z nich to 1.30).

Każdy kolejny kupon uwalnia 25% bonusowej kwoty, którą uzyskałeś. Kiedy już zrealizujesz każdy kolejny krok, na twoim koncie pojawi się pełen bonus do 5000 PLN. Fakt, że środki uwalniane są w ratach (a nie na przykład kiedy spełnisz już wszystkie reguły promocji) niezwykle ułatwia rozgrywkę i pozwala cieszyć się bonusowymi środkami wcześniej. Nie martw się też, jeśli twój pierwszy depozyt nie wystarczy ci na spełnienie warunków uwalniania pieniędzy bonusowych. Każda kolejna wpłata tak samo może posłużyć do puszczenia zakładu w ramach promocji, nie będzie ona już po prostu podwajana przez bukmachera. Czytaj dalej TOTALbet bonus powitalny.

Freebet do 40 PLN w TOTALbet – warunki promocji i obrotu

Kto nie lubi puszczać darmowych zakładów, kiedy tylko ma okazję? Zero ryzyka, darmowe środki od bukmachera i niczym nieskrępowana wolność (TOTALbet nie stawia przed graczami żadnych wymagań dotyczących obrotu tymi pieniędzmi). TOTALbet oferuje aż do 40 PLN w darmowych zakładach na zasadzie freebet. Jeśli jesteś zainteresowany rozszerzeniem promocji na start u tego bukmachera, skorzystaj z kodu promocyjnego TOTALbet, dzięki któremu bukmacher dorzuci kolejną dyszkę do twojego freebetu. Porozmawiajmy zatem, na jakich zasadach działają darmowe zakłady TOTALbet.

Bonus z freebetami do 40 PLN kryje się pod nazwą 20+10+10 i jego zasady są naprawdę proste i przejrzyste. Przede wszystkim 20 PLN spływa na nasze konto za rejestrację konta stałego u bukmachera, czyli bonus ten przyznawany jest praktycznie z automatu wszystkim nowym graczom. Następnie kolejny freebet Totalbet pojawi się na koncie za wyrażenie zgód marketingowych. Dodatkowe 10 PLN dostaje każdy, kto podczas rejestracji wpisał kod promocyjny Totalbet o treści „ZAWTYP”.

Czyli łącznie jest to 40 PLN. Tyle wyciągnąć można w ramach bonusu bez depozytu w formie freebetu od TOTALbet. Kwota ta pojawia się bezpośrednio na koncie gracza i nie podlega już dalszemu obrotowi. Oznacza to, że może zostać zainwestowana dalej, lub też wypłacona na konto bankowe użytkownika. Pamiętaj, że korzystanie z freebetu Totalbet aktywuje się na kuponach SOLO lub AKO z kurem łącznym min. 2.00.

Pamiętajcie o ofercie z TOTALbet kodem promocyjnym 2022, dzięki któremu możecie dodatkowo rozszerzyć swój bonus o kolejną dyszkę. Z kodem promocyjnym „ZAWTYP” środki w ramach freebetu rosną do 40 PLN. Również i te pieniądze nie są obarczone specjalnymi wymaganiami dotyczącymi obrotu. Kiedy już znajdą się one w naszych wirtualnych portfelach TOTALbet, możemy z nimi począć, co tylko nam się podoba.

Nasza ocena – pakiet startowy w TOTALbet

Jeśli przyjrzeć się bliżej bonusowi na start oferowanemu przez TOTALbet, to trudno znaleźć coś, do czego można się przyczepić. Właściwie to nawet trudno jest zrozumieć, dlaczego bukmacher z taką rezerwą podszedł do ustalania warunków promocji. Nikogo nie zdziwiłoby, gdyby były one bardziej wygórowane i rygorystyczne. Tymczasem TOTALbet zaserwowało całkiem proste do ogarnięcia i mało wymagające zasady, które dla każdego gracza będą po prostu banalne w egzekucji. Dodatkowo w tym wszystkim pojawia się też kod promocyjny TOTALbet, który rozszerza działanie bonusu na start oferowanego dla wszystkich, dodając funkcjonalności takie tak cashback i dodatkowe pieniądze dla graczy w ramach freebetu.

Łączna maksymalna wysokość bonusów na start z uwzględnieniem TOTALbet kodu promocyjnego wynosi grubo ponad 5000 PLN, co jest wartością niezwykle imponującą, szczególnie dla doświadczonych graczy, którzy przez lata ścierali się z bardziej “oszczędnymi” bukmacherami. W naszych oczach jest to promocja nad wyraz transparentna i godna poświęcenia jej chwili (dłuższej lub krótszej) uwagi.

Dlaczego warto skorzystać z kodu promocyjnego TOTALbet?

Powodów, dlaczego warto sięgnąć po kod promocyjny do TOTALbet jest przynajmniej kilka i raczej nietrudno domyślić się dlaczego. Kod „ZAWTYP” w wygodny i nieobciążający sposób rozszerza bonusy oferowane przez bukmachera, a warto wspomnieć o tym, że już ich wersja podstawowa to naprawdę ciekawe rozwiązanie dostępne dla graczy z Polski.

Rejestracja z kodem promocyjnym nie powinna nastręczyć nikomu kłopotów, bo przebiega ona bardzo sprawnie. Będziesz musiał podać swoje podstawowe dane osobowe i po szybkiej weryfikacji twoje konto zostanie otwarte. Pamiętajcie, żeby od razu wyrazić zgodę na przesyłanie danych marketingowych (przysługuje za to 10 PLN freebetu), a także wpisanie kodu promocyjnego „ZAWTYP” jeszcze podczas rejestracji (kolejne 10 PLN freebetu od Totalbet).

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest TOTALbet kod promocyjny?

Kod promocyjny TOTALbet to „ZAWTYP”.

Co otrzymam z kodem promocyjnym TOTALbet?

Po wpisaniu kodu „ZAWTYP” powiększysz swoje środki startowe o 210 PLN (zakład bez ryzyka + dodatkowy freebet).