OKBet Legalny bukmacher

legalny bukmacher okbet

W Polsce działalność bukmacherka musi być zalegalizowana, a bez odpowiednich pozwoleń firma nie może funkcjonować. Jest to również bardzo istotne z punktu widzenia graczy, którzy pragną uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji prawnych lub wysokich kar finansowych, które mogą być efektem korzystania z usług niezalegalizowanych w Polsce firm. Do grona legalnych bukmacherów w Polsce jakiś czas temu dołączyła również firma OKbet. W przypadku tego bukmachera wciąż czekamy na oficjalne rozpoczęcie jego działań, ponieważ mimo otrzymania licencji ze strony Ministerstwa Finansów już w 2019 roku, OKbet nie wystartował jeszcze ze swoją ofertą. W wyszukiwarce Google możemy znaleźć już zarejestrowaną domenę bukmachera okbet.pl, jednak po przejściu na nią wciąż widnieje błąd, który sugeruje, że pracę nad wypuszczeniem serwisu internetowego jeszcze trwają. 

Legalne zakłady bukmacherskie OKbet

OKbet legalny bukmacher, czy tak jest? Na pewno wiele osób zadaje sobie to pytanie w oczekiwaniu na launch marki. Czy jak oferta OKbet pojawi się na rynku, to bez obaw gracze będą mogli z niej skorzystać, mając z tyłu głowy to, że jest to w pełni legalne? Przede wszystkim spółka została zarejestrowana jako Polski Bukmacher Sp. z o.o. i ej siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Limanowskiego 10. Prezesem spółki jest Pan Norbert Cieperski. O legalności spółki mogą świadczyć dane rejestrowe, które posiada. Mowa to o dedykowanym Krajowym Rejestrze Sądowym, gdzie numer OKbet to 0000687635, numerze NIP: 6292481907 oraz numerze REGON: 367989720. Te numery to oficjalne dane rejestrowe, po których możemy znaleźć markę OKbet w spisach przedsiębiorców zarejestrowanych w Polsce. To sprawia, że OKbet legalny bukmacher w Polsce może działać, choć wciąż czekamy na jego oficjalne odpalenie. 

Spis treści

  1. Legalne zakłady bukmacherskie OKbet
  2. Co jeszcze potwierdza legalność OKbet?
  3. Jak będzie wyglądała oferta OKbet?
  4. Czego nie może zabraknąć w ofercie legalnego bukmachera OKbet?
  5. OKbet Legalny Bukmacher – jakich bonusów można się spodziewać?
  6. Jak będzie wyglądał legalny bukmacher OKbet w przestrzeni online?
  7. Legalny bukmacher OKbet – Rejestracja i metody płatnośći
  8. Obsługa klienta u bukmachera OKbet

Co jeszcze potwierdza legalność OKbet?

Wspomniane wcześniej numery rejestrowe są potwierdzeniem tego, że firma OKbet jest zarejestrowana w Polsce oraz na polskim rynku posiada określone struktury. Nie są one jednak wystarczające do tego, żeby firma mogła zawierać zakłady wzajemne, więc pod tym kątem gracze potrzebują jeszcze jednego potwierdzenia. Mowa tu oczywiście o licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych w Polsce. Marka otrzymała taką licencję 3 stycznia 2019 roku, a jej numer to PS4.6831.28.2017. Od tego czasu bukmacher może oficjalnie zawierać zakłady wzajemne, choć już ponad 2 lata zajmuje mu stworzenie oferty i przygotowanie się do tego, by zaoferować graczom swoje usługi. OKbet legalny bukmacher spełnił wszystkie formalności. Po odpaleniu serwisu OKbet, spółka Polski Bukmacher będzie posiadała na polskim rynku dwie odrębne marki bukmacherskie. 

Niezbędne dokumenty oraz ich numery możemy bez trudu odnaleźć w internecie, co powinno ostatecznie rozwiąż nasze wątpliwości co do legalności bukmachera OKbet. I tak największe znaczenie będzie miało to wówczas, gdy marka oficjalnie ruszy, choć nie ma jeszcze potwierdzenia tej daty. Jeszcze jakiś czas temu mogło się wydawać, że OKbet wystartuje już w 2020 roku, jednak wpływ na przedłużenie prac projektowych i wstrzymanie startu na pewno miała pandemia koronawirusa, która pokrzyżowała plany wielu firmom oraz mocno wpłynęła na rozgrywki sportowe. OKbet legalny bukmacher online może działać na podstawie przyznanej przez Ministerstwo licencji i już nie możemy się doczekać, kiedy zapoznamy się ze szczegółową ofertą nowego bukmachera oraz jego polityką.

Jak będzie wyglądała oferta OKbet?

W tym momencie trudno jednoznacznie powiedzieć, jak będzie wyglądała finalna oferta zakładów, którą przygotuje OKbet. Z informacji, które przedostają się do mediów oraz z opinii graczy i ekspertów wynika, że OKbet przygotuje szeroką ofertę zakładów wzajemnych, która będzie dotyczyła kilkudziesięciu dyscyplin sportowych i wielu rynków. Obecnie na rynku bukmacherskim w Polsce jest to praktycznie standard i trudno przypuszczać, by oferta OKbet bardzo od niego odbiegała. Oczywiście, póki jej nie ma, nie możemy powiedzieć tego z całym przekonaniem. OKbet legalny bukmacher powinien postawić na najpopularniejsze sporty w Polsce oraz bogatą ofertę dodatkowych wariantów typowania, czym może zachęcić klientów do jej sprawdzenia. Rywalizacja o klienta wśród bukmacherów jest bardzo intensywna, dlatego warto pomyśleć o czymś ekstra. Być może będzie to jakiś niszowy sport lub niekonwencjonalna formuła łączenia typów?

Z perspektywy graczy bardzo ważna jest zarówno oferta jak i wysokość jej kursów. Wszystko dlatego, że same rodzaje zdarzeń się powielane przez większość bukmacherów, ale zauważalne różnice w kursach mogą już wpływać na decyzje zakupowe klientów. Im wyższe kursy na początku, tym łatwiej będzie OKbet pozyskać nowych klientów, a ich oferta powinna być skierowana zarówno do doświadczonych graczy, którzy już korzystają z konkurencyjnych ofert jak i do tych, którzy swoją przygodę z rynkiem bukmacherskim dopiero będą zaczynali. OKbet legalny bukmacher w Polsce musi wziąć pod uwagę potrzeby obu tych grup docelowych i przygotować ofertę szytą na ich miarę, która jednocześnie będzie czytelna i intuicyjna w grze. To na pewno pomoże w starcie, który być może nastąpi jeszcze w 2021 roku. 

Czego nie może zabraknąć w ofercie legalnego bukmachera OKbet?

Oferta nowoczesnego bukmachera to już nie tylko bogata opcja zakładów przedmeczowych. Z poziomu graczy bardzo istotne jest rozbudowanie oferty również o inne moduły i zdecydowanie w tym kierunku powinien pójść OKbet legalny bukmacher online. Poza zakładami przedmeczowymi w ofercie powinna znaleźć się również opcja live, czyli możliwość zawierania zakładów na zdarzenia sportowe w trakcie ich trwania. To opcja, która cieszy się ogromną popularnością wśród najbardziej zaangażowanych kibiców sportowych. Poza nią warto postawić również na ofertę zakładów e-sportowych, których popularność stale rośnie od zeszłego roku.

To wszystko spowodowane jest rosnącą grupą młodych odbiorców oraz tym, że e-sport to jedna z wiodących dyscyplin sportowych, które transmitowane są również przez największe stacje telewizyjne w Polsce. Kolejny krok to inwestycja w sporty wirtualne, o których rezultatach decyduje algorytm. To coś, co odbywa się w modelu 24/7 i jest niezależne od czynników zewnętrznych, dlatego pozwala graczom na zawieranie zakładów w trybie ciągłym. W Polsce monopol na prowadzenie kasyna online posiada spółka Skarbu Państwa, jednak niektórzy bukmacherzy wprowadzają do oferty również gry karciane. Być może również w tym kierunku pójdzie OKbet legalny bukmacher online. 

OKbet Legalny Bukmacher – jakich bonusów można się spodziewać?

Na samym początku funkcjonowania firmy na rynku bukmacherskim jest pozyskanie szerokiego grona klientów, którzy pomogą marce się rozwijać. W związku z tym kluczowym dla OKbet będzie przygotowanie atrakcyjnej oferty bonusowej, która zachęci graczy do rejestracji w serwisie bukmachera oraz następnie do regularnego zawierania zakładów. W tym momencie na polskim rynku możemy znaleźć tylko jednego bukmachera bez takiej oferty promocyjnej i jest to Traf, który swoją ofertą trafia do wąskiej niszy fanów wyścigów konnych. Pozostałe podmioty aktywnie rywalizują na polu bonusowym i to samo przewidujemy w przypadku OKbet. Jakie to będą bonusy? Być może w ofercie pojawi się również dedykowany program partnerski. OKbet legalny bukmacher online powinien o tym pomyśleć. 

Do popularnych bonusów powitalnych nalezą przede wszystkim trzy warianty. Przewidujemy, że w ofercie powitalnej dla nowych graczy w OKbet zostaną one również wykorzystane. Mowa tu o zakładzie bez ryzyka, czyli popularnym cashbacku. Polega to na tym, że pierwszy zakład lub pula pierwszych zakładów gracza do określonej kwoty nie jest obarczona ryzykiem straty. W przypadku przegranych kuponów środki te wracają graczowi do depozytu. Kolejne atrakcyjne bonusy to freebety, czyli zakłady bez depozytu. Wówczas dostajemy od bukmachera określoną kwotę depozytu za darmo i bez wkładu własnego możemy nią obstawiać. Trzeci bonus powitalny to podwojenie wpłaty depozytu do jakiejś kwoty, dzięki czemu od razu mamy więcej środków na obstawianie. W tym samym kierunku powinien pójść OKbet legalny bukmacher w Polsce, ponieważ to rzeczywiście się sprawdza i z powodzeniem wykorzystywane jest również przez inne firmy. Czytaj więcej OKBet bonus powitalny.

Jak będzie wyglądał legalny bukmacher OKbet w przestrzeni online?

Już wiemy, że przedstawiciele OKbet aktywnie pracują nad zbudowaniem serwisu internetowego okbet.pl, jednak wciąż nie został on uruchomiony. Od tego jak będzie wyglądała strona internetowa bukmachera oraz jak będzie intuicyjna, będzie zależało bardzo wiele. Z naszej perspektywy OKbet powinien postawić na bardzo prostą i czytelną stronę internetową, na której świetnie odnajdą się również mniej zaawansowani technologicznie gracze. W przypadku stron bukmacherów bardzo ważna jest prosta nawigacja oraz łatwość znalezienia niezbędnych funkcji, począwszy od wyboru oferty, zarządzania własnym kontem, kalkulowania kuponów po kontakt z obsługą. Jeżeli tak swój serwis stworzy OKbet legalny bukmacher to na pewno spotka się on z uznaniem ekspertów i klientów. 

Poza stroną internetową bardzo ważna będzie również aplikacja mobilna, która powinna być koniecznością. Warto od razu postawić na stworzenie aplikacji dostępnej na systemy Android oraz iOS. Niektórzy bukmacherzy wybrali, póki co jeden system, przez co zamykają się na możliwość pozyskiwania klientów z tym drugim. Z poziomu aplikacji OKbet gracze powinni mieć dostęp do niezbędnych funkcji, korzystania z bonusów oraz metod wypłacania środków. Takie opcje jak matchtracker lub powiadomienia push również powinny być standardem. Z niecierpliwością czekamy na to, co przygotuje OKbet legalny bukmacher w Polsce. 

Legalny bukmacher OKbet – Rejestracja i metody płatnośći

Nie ma jeszcze oficjalnych informacji o tym, jak będzie przebiegała rejestracja w serwisie bukmachera oraz jakie metody płatności udostępni on graczom. Z naszej perspektywy warto postawić na szybką rejestrację, która powinna zająć maksymalnie kilka minut. Wówczas gracze mogą obstawiać zakłady, bez wcześniejszego potwierdzenia dowodu osobistego oraz numeru konta bankowego. Te formalności można nadrobić w momencie, w którym gracz będzie chciał wypłacić środki. Według nas to dobre rozwiązanie, które ułatwia klientom podjęcie decyzji o rejestracji u bukmachera. Czy to samo zrobi OKbet legalny bukmacher?

Kolejna ważna rzecz to metody płatności. Tu standardem na polskim rynku jest udostępnianie kilku lub kilkunastu wariantów. Wśród nich powinny znaleźć się takie opcje jak BLIK, portfele elektroniczne, popularne procesory płatności, szybkie przelewu lub podpięcie karty. Im więcej opcji, z których realnie korzystają gracze, tym lepiej. OKbet legalny bukmacher w Polsce powinien wziąć pod uwagę preferencje klientów i przygotować te warianty, które będą używane.

Obsługa klienta u bukmachera OKbet

OKbet legalny bukmacher online powinien postawić na sprawny proces obsługi klienta. Od niego w dużej mierze będzie zależał wizerunek marki oraz doświadczania jej przez graczy. Popularne modele komunikacji z działem obsługi klienta to czat z konsultantem, dostępny przez 7 dni w tygodniu, im dłużej, tym lepiej lub też kontakt za pomocą maila. Ponadto bukmacher powinien udostępnić również połączenie telefoniczne dla osób, które preferują tę formę kontaktu z konsultantem. Rozbudowany dział pomocy i FAQ pozwoli na zminimalizowanie zgłoszeń w błahych sprawach, które bez problemu gracze sami mogą rozwiązać, dzięki zainstalowanym na stronie instrukcjom i pomocom. Dla nowych graczy warto przygotować również poradnik, jak zacząć obstawianie w OKbet. To standard, którego marka powinna się trzymać i który korzystnie wpłynie na jej wizerunek. 

Podsumowanie

OKbet bez wątpienia jest legalnym bukmacherem, który licencję na zawieranie zakładów wzajemnych otrzymał już na początku 2019 roku. Od tego czasu bukmacher przygotowuje się do oficjalnego startu, a szyki trochę pokrzyżowała mu pandemia koronawirusa. Jeżeli jednak OKbet już wystartuje, to gracze bez obaw będą mogli zawierać u niego zakłady wzajemne, ponieważ wszystko odbywać się będzie w legalnych i bezpieczny sposób. 

FAQ – pytania i odpowiedzi

Czy OKbet jest legalnym bukmacherem?

Tak, firma otrzymała licencję 3 stycznia 2019 roku, a jej numer to PS4.6831.28.2017.

Co możemy oczekiwać po OKbet zakładach bukmacherskich?

Z pewnością OKbet legalny bukmacher musi zagwarantować szeroką ofertę zakładów, dobrze działającą aplikację mobilną i przede wszystkim atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych i stałych klientów.