BONUS POWITALNY BETFAN

bonus powitalny betfan

Bukmacher Betfan to stosunkowo nowy gracz w branży bukmacherskiej na polskim rynku. Spółka Betfan Sp. z o.o. została założona w 2018 roku, a siedziba znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo uzyskało licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów przez Internet 29 października 2018 roku. Oficjalna strona internetowa ruszyła w pierwszej połowie 2019 roku. Prezesem spółki jest Piotr Sienkiewicz, który znany jest z wprowadzenia na rynek takich gigantów jak Totolotek i forBET. Przewodniczącym rady nadzorczej został Łukasz Łazarewicz powiązany z kierowaniem Totalizatora Sportowego. Sprawami marketingowymi zajmuje się Jakub Świsłowski, który w 2019 roku otrzymał specjalne wyróżnienie Polish Gaming Aces i nagrodę Dyrektora Marketingu w kategorii „Hobby i sport”. Firma Betfan dzięki dobrej kampanii reklamowej otrzymała wyróżnienie w kategorii „Debiut roku”. Ambasadorem Betfan został znany były polski strongman i aktywny zawodnik MMA – Mariusz Pudzianowski, który pojawia się m.in. w spocie reklamowym „Bonus powitalny Betfan”.

Kod promocyjny Betfan TYPERVIPTYPERVIP
Bonus powitalny Betfan Cashback 600 PLN
Drugi bonus na start Betfan 100% do 1000 PLN od drugiej wpłaty
Bonusy okresowe TAK

BETFAN – WIELE DYSCYPLIN W OFERCIE

Zacznijmy od tego, że strona internetowa wygląda bardzo profesjonalnie i przejrzyście. Jasno-zielona szata graficzna z domieszką bieli wpływa uspokajająco. Betfan oferuje swoim graczom ponad 30 dyscyplin sportowych w zależności od fazy sezonu na różne sporty. Znaleźć tu można typy na piłkę nożną, koszykówkę, hokej, siatkówkę, tenis ziemny, tenis stołowy, pesapallo, lekkoatletykę, piłkę ręczną, szachy, futbol amerykański, futbol australijski, baseball, sporty motorowe, F1, biathlon, MMA, boks, żużel, siatkówkę plażową, curling, lotki, futsal, kolarstwo, skoki narciarskie, krykiet, snooker, piłkę wodną, rugby, e-sport czy wydarzenia rozrywkowe (polityka, pogoda, show-biznes, wszystko, co dzieje się wokół sportu).

Oferta e-sportowa

W ciągu miesiąca liczba wydarzeń przekracza 1.2 miliona. W przypadku najpopularniejszych dyscyplin i lig możemy się spodziewać ponad 350 różnych zakładów na każde spotkanie! Jeśli porównamy ofertę e-sportową Betfan z konkurencją, jest to znakomity wynik. Dużym plusem jest postawienie na E-sport. Młodzież coraz częściej od najmłodszych lat zaczyna interesować się Internetem i grami komputerowymi. Turnieje w CS:GO i League of Legends zawsze gromadzą sporą widownię. Nadal budżet nie dorównuje tradycyjnej rywalizacji w sporcie, ale z roku na rok przybywają nowi sponsorzy, którzy chętnie inwestują w drużyny e-sportowe.

Z racji tego Betfan nie mógł zostać w tyle za pozostałymi firmami bukmacherskimi i rozszerzył swoją ofertę o kilka nowych tytułów. Zarejestrowani użytkownicy mogą betować takie gry jak: Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota 2, Hearthstone, Call of Duty, King of Glory, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League i Starcraft.

Spis treści

  1. BETFAN – WIELE DYSCYPLIN W OFERCIE
  2. BETFAN – REJESTRACJA
  3. BETFAN – PEŁNA REJESTRACJA
  4. BETFAN BONUS POWITALNY OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
  5. BETFAN BONUS POWITALNY – WARUNKI OBROTU CASHBACK
  6. BETFAN BONUS POWITALNY OD DRUGIEGO DEPOZYTU
  7. PROMOCJA SIMPLY THE BET
  8. PROMOCJA SIMPLY THE GAME

BETFAN – REJESTRACJA

Szybka rejestracja w Betfan

W tym artykule przede wszystkim chcemy się skupić na przedstawieniu wszystkich akcji promocyjnych bukmachera Betfan, w tym również Betfan bonus na start. Przed przystąpieniem do omawiania musimy się na chwilę zatrzymać i przejść przez proces rejestracji. Założenie konta u bukmachera to podstawa, jeśli chcemy się ubiegać o wszelkie benefity z tego tytułu. Firmy bukmacherskie kuszą nowe osoby atrakcyjnymi bonusami, szeroką ofertą i dużymi kursami. Nie będziemy się rozwodzić nad tym, ponieważ każdy preferuje co innego. Cała przygoda zaczyna się po ukończeniu formularza rejestracyjnego. Bukmacher Betfan wprowadził do swojej nowoczesnej oferty funkcję „szybka rejestracja”. Jest to bardzo wygodna rzecz, szczególnie dla niecierpliwych osób, które nie przepadają za wpisywaniem stosu niepotrzebnych danych. Szybkie zakładanie konta tymczasowego zajmuje kilka minut i składa się z trzech głównych kroków. Jak wyglądają wszystkie etapy?

Ustawianie danych konta Betfan

1 ) Etap pierwszy szybkiej rejestracji. Wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera, a następnie klikamy w napis „Otwórz konto”, znajdujący się w prawym górnym rogu witryny internetowej. Na naszym ekranie na białym tle pojawi się pierwsza strona formularza, w której będziemy wypełniać podstawowe dane. Bukmacher prosi nas o wpisanie naszego adresu e-mail, hasła (musi zawierać minimum 8 znaków). Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa, hasło powinno składać się z małych i dużych liter oraz znaków specjalnych jak np. %, &, # i cyfr.

Ostatnią potrzebną informacją jest numer telefonu, który przyda się do otrzymania kodu SMS, niezbędnego do aktywacji konta. Kod ten będziemy wprowadzać w drugim etapie. To jeszcze nie koniec. Pod numerem telefonu widnieć będzie pięć „kwadracików”. Pierwszy z nich tyczy się promocji „bonus na start Betfan”. Jeśli chcemy skorzystać ze wszystkich dostępnych akcji promocyjnych, musimy zaznaczyć wszystkie zgody, czyli dwa kolejne podpunkty. Opcja ta nie jest obowiązkowa. Ostatnim punktem w pierwszym kroku jest potwierdzenie, że jesteśmy osobą pełnoletnią i zgadzamy się na przetwarzanie przez Betfan danych osobowych w celu prowadzenia konta i umożliwienia uczestniczenia w zakładach wzajemnych. To pole jest wymagane przed kolejnym etapem. Upewniamy się, czy wszystkie wprowadzone dane są prawidłowe i klikamy napis „Dalej”, znajdujący się na dole ekranu.

Podanie danych osobowych

2 ) Krok drugi. W drugiej części konieczne jest wprowadzenie podstawowych danych osobowych, takich jak: imię, nazwisko, numer PESEL i kod SMS. Co więcej, jeśli posiadamy specjalny kod promocyjny TYPERVIP, możemy go wpisać w rubryce, która widnieje pod polem dotyczącym kodu. Na koniec zaznaczamy oświadczenie, które potwierdza, że nasze dane są prawdziwe, nasz udział w zakładach nie narusza prawa i regulamin bukmachera jest dla nas jasny. Proces tworzenia konta przejściowego kończy się po wciśnięciu napisu „Dołącz do stajni Betfan”. Na naszym mailu pojawi się wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który musimy kliknąć, jeśli chcemy dostać bonus powitalny Betfan.

BETFAN – PEŁNA REJESTRACJA

Szybka rejestracja odbywa się w sposób błyskawiczny, jednak posiada kilka ograniczeń. Przede wszystkim konto tymczasowe nakłada limity do 5000 zł na wpłaty środków za pomocą dowolnej metody płatności. Jeśli celujemy w obstawianie dużych kwot, to niestety będziemy zmuszeni do przejścia trzeciego kroku w formularzu rejestracyjnym. Dodatkowo bez stałego konta nie wypłacimy naszych pieniędzy na konto bankowe np. z obrotu bonusu na start Betfan. Jest to chyba największy minus, ponieważ trzymanie pieniędzy u bukmachera zawsze wiąże się z ryzykiem, że firma nagle ogłosi upadłość.

Oczywiście nie sugerujemy, że Betfan nie jest wiarygodną firmą, ale zachęcamy dla bezpieczeństwa, by zweryfikować konto do końca. Proces aktywacji konta stałego ma taką samą procedurę jak u większości znanych firm bukmacherskich w Polsce i za granicą. Na początek musimy zrobić skan lub zdjęcie dwóch stron dowodu osobistego (może to być również paszport). Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych na temat numeru rachunku bankowego, na który będziemy przelewać środki z naszego konta. Numeru nie musimy podawać, jeśli wpłaciliśmy już pierwszy depozyt, ponieważ zostanie on automatycznie zapisany w bazie.

BETFAN BONUS POWITALNY OD PIERWSZEGO DEPOZYTU

Promocje od pierwszego depozytu to najczęstsza forma promocji bukmachera. Bonus powitalny Betfan składa się z dwóch części. Zaczniemy od tej, która daje największe korzyści. Betfan proponuje nowym użytkownikom bonus w formie zakładu bez ryzyka (Cashback). Jak duży benefit dostaniemy, gdy dokonamy wpłaty? Konkurencja nie śpi i wciąż wprowadza nowe promocje, które mają zachęcić graczy do przejścia na „ich stronę”. Trzeba przyznać, że nowa firma na naszym rynku mocno wzięła sobie to do serca, wprowadzając Betfan bonus powitalny w wysokości maksymalnie 600 zł.

Na ten moment jest to jedna z większych kwot wśród wszystkich legalnych bukmacherów. Na drugim miejscu ex aequo w stawce plasuje się Fortuna i Fuksiarz. Korzystanie z Betfan bonus powitalny na start jest możliwe tylko i wyłącznie wtedy, gdy zaznaczyliśmy w pierwszym kroku podczas rejestracji opcję „Chcę otrzymać bonus powitalny” i wpisaliśmy kod promocyjny o treści: TYPERVIP. Pierwsza wpłata według Betfan bonus powitalny zasady musi wynosić 50 zł. Wystarczy, że postawimy dowolny zakład (pojedynczy lub wielokrotny), gdzie kurs minimalny zdarzenia musi zaczynać się od 1,14. W momencie wygranej środki trafią na nasze konto główne i nie podlegają obrotowi. W przypadku, gdy szczęście nam nie dopisze, cała kwota zostanie zwrócona na saldo bonusowe.

BETFAN BONUS POWITALNY – WARUNKI OBROTU CASHBACK

Betfan bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka nie dość, że jest jednym z największych wśród konkurencyjnych firm, to dodatkowo posiada bardzo przyjazne warunki obrotu. Zwrócone środki po przegranym kuponie musimy obrócić zaledwie jeden raz w zakładach wielokrotnych z minimum 3 zdarzeniami. Kurs kuponu AKO musi zaczynać się od 3,80. Jedynym minusem jest 7-dniowy okres na całkowity obrót bonusem. Betfan bonus powitalny opinie podkreślają, że warunki obrotu zakładu bez ryzyka są jednymi z najłatwiejszych do zrealizowania. Czytaj więcej Betfan Bonus bez ryzyka.

BETFAN BONUS POWITALNY OD DRUGIEGO DEPOZYTU

Bonus powitalny Betfan to nie tylko zakład bez ryzyka, ale również promocja od drugiej wpłaty. Jak to działa? Jeśli wykorzystaliśmy pierwszą formę promocji, to przysługuje nam dostęp do kolejnych benefitów. Naszym zadaniem jest wpłacenie kwoty minimalnej wynoszącej 100 zł. Betfan bonus powitalny przyzna nam 100% od drugiej wpłaty do 1000 PLN. Jakie są dodatkowe warunki tej atrakcyjnej promocji?

BONUS OD DRUGIEGO DEPOZYTU BETFAN – WARUNKI OBROTU

W momencie, gdy bonus powitalny Betfan zostanie odblokowany, będziemy zobowiązani do kolejnego obrotu w celu przeniesienia środków z salda bonusowego na konto główne. Kwotę należy obrócić 3-krotnie na kuponach z minimum 3 zdarzeniami i kursem łącznym 2.50. Kurs pojedynczego spotkania musi się zaczynać od 1,30. Na przeniesienie środków mamy 14 dni, o siedem więcej niż w przypadku Betfan bonus powitalny (zakład bez ryzyka).

PROMOCJA SIMPLY THE BET

Omówiliśmy wszystkie główne promocje w ramach Betfan bonus powitalny na start. Popularny bukmacher nie może pozwolić sobie, żeby jego stali klienci również nie otrzymali wszelkiego rodzaju benefitów. Oferta promocyjna o nazwie „Simply the bet” działa na zasadzie rankingu graczy, którzy są aktywni i obstawiają wydarzenia sportowe. Pula nagród w cyklu tygodniowym wynosi aż 10 000 zł. Gracze, betując zdarzenia przedmeczowe lub live otrzymują specjalne punkty, które na koniec każdego tygodnia są sumowane. Tylko pierwsze 50 osób z największą ilością punktów ma szansę otrzymać nagrodę pieniężną, która musi obrócić. Ile dostajemy punktów w zależności od rodzaju zakładu i wyniku?

Wygrane kupony:

Przegrane kupony:

Należy pamiętać o zapisywaniu się do promocji na początku każdego tygodnia. Wszystkie kupony walczące w rankingu muszą zawierać minimum 3 zdarzenia z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.50. Wygrane w konkursie obracamy trzykrotnie, typując minimum 3 zdarzenia na kuponie AKO, gdzie kurs całkowity musi wynosić min. 3.80.

PROMOCJA SIMPLY THE GAME

Promocja „Simply the game” to druga odsłona konkursu na zasadzie rankingu graczy. Tym razem akcja obejmuje tylko zakłady w kategorii gry karciane i sporty wirtualne. Bukmacher Betfan co tydzień ma do rozdania 5000 zł dla 30 najlepszych graczy w rankingu. Punkty otrzymywane są w kuponach singlowych i wielokrotnych. Jaka jest hierarchia punktowa na podstawie rodzajów i wyników zakładów w wirtualach i karciankach? W tym wypadku w odróżnieniu od pierwszej wersji nie obowiązuje żaden mnożnik. Jeden punkt przypisywany jest dla kuponów pojedynczych za każdą zagraną złotówkę, a trzy oczka przyznawane są dla osób, które zainwestują 1 zł w kuponach AKO (tylko sporty wirtualne). Kupony solo muszą zawierać kurs minimalny wynoszący 1.50, natomiast zdarzenia wielokrotne ze sportów wirtualnych – 2.25.

MATCHDAY BOOST

Jest to kolejna forma promocji oprócz „bonus na start Betfan”. Codziennie pracownicy wprowadzają wydarzenia sportowe w kategorii „specjalne”, znajdującej się z lewej strony na stronie internetowej bukmachera. Jest to stały bonus, w którym bukmacher podwyższa kursy na wybrane spotkania. Efektem promocji są wyższe wygrane w kuponach AKO lub SOLO.

APLIKACJA MOBILNA BETFAN

W dzisiejszych czasach spore grono graczy korzysta z urządzeń mobilnych, które gwarantują dostęp do zakładów w każdej chwili. Bukmacher Betfan cały czas korzysta z aktualnych trendów na rynku bukmacherskim, dlatego nie dziwi nas fakt, że aplikacja mobilna pojawiła się w ofercie. Jeśli posiadamy system iOS, to pobranie i zainstalowanie aplikacji odbywa się bezpośrednio w App Store. Użytkownicy Androida niestety nie mogą wykorzystać Google Play, ponieważ polityka tej strony zabrania dodawania aplikacji bukmacherskich. Z tego powodu musimy wejść na stronę betfan.pl/aplikacja-mobilna i kliknąć w pole „Android” napis „Pobierz”. Zostaniemy przekierowani do instrukcji, jak prawidłowo wykonać pobranie i instalację aplikacji mobilnej. Przechodzimy cztery kroki i od tej pory możemy się cieszyć pełnym dostępem do oferty. Niestety za pomocą aplikacji nie skorzystamy z większości metod płatności. Aplikacja może również posłużyć do rejestracji konta i odbioru bonus na start Betfan.

METODY PŁATNOŚCI U BUKMACHERA

Dla graczy wpłaty i wypłaty u danego bukmachera to bardzo ważna kwestia i większość firm stara się wprowadzać wszelkie udogodnienia. Wszystkie metody płatności dostępne u bukmachera Betfan są bardzo szybkie i trwają maksymalnie 15 minut. Wpłat na konto gracza możemy dokonywać za pomocą:

Przy wpłacaniu niepobierane są prowizje, a kwota minimalna wynosi 2 zł. Bukmacher obsługuje ponad 20 banków, a wypłaty są realizowane 7 dni w tygodniu od godziny 7:00 do 23:00.

BONUS POWITALNY BETFAN – PODSUMOWANIE

Betfan to nowy gracz na naszym rynku i na pewno z biegiem czasu firma będzie się rozkręcać i udoskonalać swoją ofertę zakładów i dodatkowe promocje. Największym plusem według Betfan bonus powitalny opinie jest wprowadzenie największej kwoty bonusowej w zakładzie bez ryzyka. 600 złotych w formie cashback to coś, na co wszyscy czekali. Świetnym pomysłem było również wprowadzenie dużej liczby zakładów specjalnych i systemu Cash-out, który gwarantuje zamknięcie zakładu przed zakończeniem spotkania.

Bukmacher jest także jednym z niewielu, który posiada u siebie gry karciane. Firma nawiązała współpracę z TV BET, dzięki czemu gracze mogą obstawiać wyniki takich gier jak: poker czy blackjack. Ponadto Betfan wyróżnia się oferta na sporty wirtualne. Dostępnych jest aż 8 dyscyplin sportowych: piłka nożna, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, koszykówka, żużel i kolarstwo torowe. Wszystko zaaplikowane w dobrej jakości graficznej i dźwiękowej. Minusami bukmachera Betfan są: brak streamingu live, wysokie marże i podstawowe metody płatności. Czytaj Opinie Betfan.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest bonus powitalny Betfan?

W Betfan na start nowi gracze otrzymują zakład bez ryzyka do 600 PLN oraz bonus od drugiego depozytu 100% do 1000 PLN.

Jak obrócić bonus na start Betfan (cashback)?

Zakład bez ryzyka podlega 1-krotnemu obrotowi po kursie min. 3.80.

Czy bonus powitalny Betfan od drugiej wpłaty podlega obrotowi?

Tak, bonus na start od drugiego depozytu należy 3-krotnie obrócić na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym co najmniej 2.50. Czas obrotu to 14 dni.