FORBET KOD PROMOCYJNY

kod promocyjny forbet

Bukmacherzy bardzo często przyjmują taktykę zachęcania publiczności do aktywności, która opiera się na oferowaniu im przeróżnych bonusów. Tak naprawdę to promocje, bonusowe kody i oferty, a także pakiety VIP, mogą skutecznie przyciągnąć nie tylko nowych graczy, ale też sprawić, że powrócą również stali bywalcy salonów bukmacherskich. Trudno zaprzeczyć, że najnowszy bonus forBET jest ciekawy i jak najbardziej może zachęcić część graczy do spróbowania swoich sił. Znajdziemy go pod niezbyt enigmatyczną nazwą, jaką stanowi kod promocyjny forBET o treści TYPERVIP. Na czym polega więc ta promocja i jak skorzystać z forBET kod promocyjny?

forBET kod promocyjny pakiet VIP

Pakiet VIP stanowi bardzo ciekawą odskocznię od tradycyjnych bonusów na start, jakie zobaczyć możemy u bukmacherów. Nasza gra zostanie wzbogacona o dodatkowe bonusy, takie jak 30-dniowy okres, w którym nasze kupony i wygrane nie są obarczone podatkami. Wystarczy, że podczas rejestracji podacie specjalny kod promocyjny – TYPERVIP.

Założenie konta w forBET jest niezwykle proste i nawet początkującym obstawiającym nie powinno zająć dłużej niż kilka minut. Bukmacher potrzebuje naszych podstawowych danych. Po tym, jak już je podamy, staniemy przed możliwością wpisania kodu promocyjnego do forBET, który otworzy przed nami wrota ciekawej rozgrywki z wysokimi bonusami. 

Spis treści

 1. forBET kod promocyjny pakiet VIP
 2. Jak uzyskać forBET kod promocyjny?
 3. Jakie bonusy zapewnia forBET kod promocyjny?
 4. Pierwszy kupon do 1000 PLN – bez ryzyka
 5. 30 dni gry bez podatku
 6. Bonusowe środki w wysokości do 2050 PLN
 7. Drugi depozyt do 200 PLN – promocja MaxiZysk (bonus nieaktywny)
 8. Warunki używania i obrotu środkami forBET VIP

Jak uzyskać forBET kod promocyjny?

Żeby uzyskać dostęp do kodu promocyjnego forBET, nie musisz spełniać żadnych warunków. Kod jest powszechnie dostępny i wystarczy, że wpiszemy go przed pierwszym depozytem u bukmachera w odpowiednie pole. Kod, który umożliwia nam skorzystanie z bonusu, który omówimy sobie niżej, to “TYPERVIP”. Wpiszcie go w polu opatrzonym nazwą “kod promocyjny”. Po zatwierdzeniu, waszym profilom i wirtualnym portfelom zostaną przyznane specjalne bonusy i oferty, które tylko czekają na wykorzystanie.

Jakie bonusy zapewnia forBET kod promocyjny?

Gracze, którzy zdecydują się na skorzystanie z pakietu „TYPERVIP”, otrzymają szansę na wysokie bonusy na start forBET, które (jeśli zostaną odpowiednio wykorzystane), będą w stanie odmienić ich rozgrywkę już od startu. Najważniejszymi aspektami kodu promocyjnego forBET są: 

Oczywiście, żebyście mogli w pełni cieszyć się prezentami od bukmachera, konieczne jest, żebyście zastosowali się do warunków promocji. Zawierają one precyzyjne instrukcje dotyczące tego, jak obracać środkami uzyskanymi w ramach kodu promocyjnego do forBET. Spokojnie, wymagania te nie są wygórowane, ani w żadnym wypadku nie powinny nastręczyć kłopotu (szczególnie graczom, którzy posiadają już pewne doświadczenia w zakładach bukmacherskich). Żeby jednak w pełni objąć kontrolę nad obrotem bonusowymi środkami, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową rozpiską. Dzięki niej będziecie w stanie poznać wszelkie kruczki dotyczące dodatkowych środków i innych bonusów wchodzących w skład kodu promocyjnego forBET. Zawsze w końcu lepiej jest dokładnie zapoznać się z warunkami bonusu, niż potem szukać powodu, dlaczego go bezpowrotnie straciliśmy.

Pierwszy kupon do 1000 PLN – bez ryzyka

Kod „TYPERVIP” upoważnia cię do odebrania i skorzystania z powitalnego zakładu, który nie jest obarczony ryzykiem. Co to oznacza? Środki (do 1000 PLN), które umieścisz na swoim pierwszym kuponie u bukmachera, są po prostu bezpieczne. Jeśli twój kupon okaże się być nietrafiony, czekać na ciebie będzie zwrot pieniędzy. Oczywiście nie będą to środki, które magicznie pojawią się w formie pieniędzy w twoim portfelu, które od razu wypłacisz. Cashback przyjmie formę odpowiedniego bonusu, którym musisz obrócić raz. Dopiero wówczas się on odblokuje. Pamiętaj też, że kupon AKO w ramach obrotu musi zawierać min. 3 zdarzenia. Kurs pojedynczej selekcji nie może być mniejszy niż 1.30. To wcale nie jest tak dużo, a wizja bezpiecznego zakładu jest naprawdę interesująca.

30 dni gry bez podatku

Przez 30 dni od rejestracji u bukmachera forBET będziesz miał możliwość nieopodatkowanej gry. Jak powszechnie wiadomo, hazard w Polsce jest opodatkowany. Wyjątkiem są promocje takie jak ta, w której to bukmacher pokrywa sumę należną Urzędowi Skarbowemu. Żeby jednak nie było tak łatwo, to promocja VIP w forBET wymaga od graczy kuponów z przynajmniej trzema zdarzeniami. Każde zdarzenie musi mieć kurs minimalny na poziomie 1.30. Jeśli zdarzenie będzie miało niższy kurs, kupon zostanie opodatkowany. Promocja trwa przez równo trzydzieści dni i powinna pojawić się na koncie użytkownika w ciągu doby od rejestracji w serwisie. Dowiedz się więcej o ForBET gra bez podatku.

Bonusowe środki w wysokości do 2050 PLN

Niestety, ale nie znajdziemy obecnie kodu promocyjnego forBET bez depozytu, który gwarantowałby darmowe środki na grę. Zamiast tego jednak gracze mogą liczyć na ciekawe rozwiązanie w formie darmowych środków bonusowych w wysokości aż do 2050 PLN. Jak po nie sięgnąć?

Dodatkowe pieniądze pojawiają się na koncie graczy po drugim depozycie. Wysokość kwoty bonusowej jest ustalana w bardzo prosty i intuicyjny sposób — jest to zwyczajnie wyrównanie (stuprocentowe) wartości drugiej wpłaty na nowym koncie. Przykład? Jeśli wpłacasz na swoje konto 500 PLN, to na twoje bonusowe konto wpłynie dodatkowe pół tysiąca. Zapamiętaj jednak, że tak jak w przypadku innych środków, musisz obrócić tymi bonusowymi pieniędzmi w odpowiedni sposób (który zaraz opiszemy), żeby mogły one zostać przerzucone na twoje normalne konto. Dopiero wówczas będziesz w stanie wypłacić te pieniądze. Pamiętaj też, że maksymalna wartość bonusu to 2050 PLN – tylko z kodem promocyjnym forBET. Jeśli więc wpłacisz więcej, to na twoim koncie promocyjnym pojawi się wyłącznie ta maksymalna suma.

Żeby ostatecznie móc wypłacić środki wchodzące w forBET kod promocyjny, konieczne jest obrócenie nimi. Wymagany jest 4-krotny obrót na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami. Standardowo, kupony te muszą mieć na sobie odpowiedni kurs, który w tym przypadku plasuje się poziomie przynajmniej 2.00. Kurs pojedynczej selekcji musi wynosić co najmniej 1.20. Czas na obrót to 14 dni!

Drugi depozyt do 200 PLN – promocja MaxiZysk (bonus nieaktywny)

Bonusowe środki nie kończą się jedynie na pierwszej promocji do 2000 PLN, którą opisaliśmy już wyżej. Drugi depozyt, jakiego dokonasz, również przyniesie ci bonusowe środki, tym razem jednak do 200 PLN. Zasady promocji są ci już dobrze znane – bonus w wysokości do 200 PLN zostaje przyznany po depozycie i musisz spełnić określone warunki obrotu nim, by móc ostatecznie wypłacić go na swoje konto bankowe.

W tym wypadku konieczne jest obstawienie kuponu z przynajmniej trzema zdarzeniami, z tym że każde z nich musi charakteryzować się pojedynczym kursem na poziomie przynajmniej 1.40. Żeby móc skorzystać z promocji MaxiZysk, musisz wpłacić minimalnie 20 PLN.

W praktyce, jeśli spełnimy warunki promocji i puścimy kupon z odpowiednimi kursami za kwotę równą drugiej wpłacie, to nasza potencjalna wygrana zostanie podwojona i w przypadku gdy wygramy, to jej dwukrotność pojawi się na naszym koncie. Wówczas możemy już z tymi pieniędzmi zrobić to, co chcemy.

Warunki używania i obrotu środkami forBET VIP

Jak już ustaliliśmy, zasady obrotu bonusami od forBET nie są szczególnie skomplikowane ani wymagające. Ich przestrzeganie jest mimo wszystko jednak konieczne, żeby możliwe było skorzystanie z promocji bez żadnych zbędnych komplikacji. Szkoda bowiem jest stracić szansę na zwiększone nagrody, dodatkowe środki, czy też grę bez podatku. Powodem ku temu w większości przypadków jest nieznajomość zasad, a jak wiemy, może ona (zupełnie jak prawa), szkodzić. Dlatego powtórzmy sobie, jakie zasady obowiązują graczy korzystających z kodu promocyjnego forBET.

Kupon do 1000 PLN bez ryzyka – warunki obrotu

Żeby odebrać ten spory zastrzyk gotówki, koniecznie dopilnuj przestrzegania wszelkich punktów regulaminu tej  konkretnej promocji. Żeby otrzymać zwrot środków (do 100 PLN) po tym, jak twój pierwszy kupon okaże się być nietrafiony, dopilnuj, że raz obrócisz “straconymi” środkami. W jaki sposób? Konieczny będzie kupon na daną kwotę, który będzie miał min. 3 zdarzenia o kursie wynoszącym przynajmniej 1.30. Kiedy spełnisz już wymagania, pieniądze przeniosą się z bonusowego konta na to, na którym znajdują się twoje środki na grę.

Do 2050 PLN po drugim depozycie w forBET – warunki obrotu

Ta wyróżniająca się na tle konkurencji akcja forBETu zdecydowanie zasługuje na oklaski. 2050 PLN, które oferuje bukmacher każdemu z graczy, jest kwotą imponującą, która z pewnością przyciągnie tysiące graczy. Jak skorzystać z dodatkowych środków od forBET?

Suma bonusu jest ściśle związana z pierwszą wpłatą u bukmachera, który nagrodzi gracza równowartością tego, co wpłaci na swoje wirtualne konto. Pamiętaj jednak, że kwota ta nie może przekroczyć 2050 PLN. Bonusowe pieniądze trafiają oczywiście na specjalne, osobne konto, na którym będą się znajdować, dopóki nie zostaną z niego uwolnione po spełnieniu przez obstawiającego wszystkich wymagań dotyczących obrotu nimi.

Tutaj wymagania są bardzo korzystne, bo bukmacher chce od graczy zaledwie czterech kuponów AKO, z których każdy będzie miał na sobie łączny kurs wynoszący przynajmniej 2.00. Oczywiście środki na kuponie muszą korespondować z wartościami bonusu, którym operujemy. Kiedy już uwolnisz całość swoich bonusowych pieniędzy w ramach kodu promocyjnego forBET, zostaną one przerzucone na twoje standardowe konto.

MaxiZysk, czyli do 200 PLN bonusu przy drugiej wpłacie – warunki obrotu

O ile pierwszy bonus od depozytu, jaki zaoferował bukmacher, potrafi zrobić wrażenie (nawet na osobach, które posiadają już doświadczenie w obstawianiu zakładów online), to jego “młodszy brat” jest dla wielu osób miłą niespodzianką. I choć nie jest to taki kaliber, jak w przypadku dodatkowych środków do 2000 PLN, to i tak jest bardzo przyjemny.

Żeby zgarnąć drugi bonus, który wyniesie do 200 PLN, postaw kupon, na którym znajdą się przynajmniej trzy zdarzenia, przy czym każde z nich o kursie wynoszącym nie mniej niż 1.40. Tak naprawdę bonus ten jest bardzo prosty i w przypadku wygranej oznacza, że na naszym koncie pojawią się podwójne wygrane. Działa to tak, jakbyśmy puścili dwa identyczne kupony, podczas gdy realnie ryzykujemy stratę tylko połowy obstawionych środków. Wygrana oczywiście pojawi się w portfelu gracza, z którego będzie mógł wypłacić lub inwestować dalej.

30 dni wolne od podatku w forBET – warunki promocji

Wreszcie coś dla graczy, którzy lubią wchodzić za mniejsze stawki, ale częściej. Czy jest opcja lepsza niż możliwość obstawiania bez podatku? Wątpimy. I to przez aż 30 dni. Również wymagania, które musisz spełnić, żeby twój kupon zakwalifikował się do promocji, nie są specjalnie trudne, nawet dla mniej doświadczonych typerów.

Kupon, żeby wszedł w “strefę wolną od podatku” musi przede wszystkim zawierać nie mniej niż trzy pojedyncze zdarzenia, przy czym każde z nich musi koniecznie charakteryzować się kursem o wartości przynajmniej na poziomie 1.30. W praktyce oznacza to, że minimalny  łączny kurs na kuponie wynosić musi 2.197 (oczywiście przy zachowaniu kryterium trzech pojedynczych zdarzeń). Żeby skorzystać z promocji, konieczne jest poczekanie (do 24 godzin od rejestracji), bo po takim czasie bonus jest przyznawany danemu nowo zarejestrowanemu użytkownikowi.

Czy istnieje kod promocyjny forBET bez depozytu?

To bukmacher, który dosyć często “rozpieszcza” swoich użytkowników przeróżnymi akcjami i promocjami. Nie posiada on jednak na stałe żadnej promocji, ani żadnego kodu promocyjnego do forBET, który gwarantowałby darmowe środki, bez wcześniejszego depozytu. To nie oznacza jednak, że takie okazje się nie pojawią przy różnych świętach, czy też akcjach promocyjnych. Darmowe środki pojawiają się na kontach graczy na przykład, podczas ich urodzin. Zerknijcie niżej na sekcję, gdzie omawiamy dokładniej bonus urodzinowy od forBET.

Czy warto skorzystać z kodu promocyjnego forBET?

Ocena jest w tym przypadku, jak zawsze, subiektywna. Ale obiecujemy, że poparta jest wyłącznie chłodną analizą i syntezą wieloletnich doświadczeń na polu bukmacherskim. Cóż, trudno tak naprawdę doszukać się błędów, pułapek na nieuważnych graczy, czy nawet nadmiernie skomplikowanych wymagań dotyczących obrotu środkami. Są one zaskakująco łatwe i przyjazne, biorąc pod uwagę, jak wysokie stawki możemy dzięki nim uzyskać (nawet do niemal 3050 PLN w formie bonusów).

Oczywiście niektórych może odrzucać brak zupełnie darmowych, nieobarczonych żadnymi ograniczeniami środków w formie prezentów, ale osoby z obyciem w środowisku bukmacherskim raczej nie będą tym faktem zdziwione. Nie powinno to boleć w tym wypadku, bo jak już wspomnieliśmy, warunki obrotu w forBET są wyjątkowo przyjazne użytkownikowi.

Jak wypada bonus of forBET w porównaniu z innymi bukmacherami?

Korzystnie. Niewielu bukmacherów w Polsce decyduje się na oferty tak przyjazne klientom, a także obfite w tak wysokie sumy. Oczywiście po części może to być kwestia faktu, że forBET to stosunkowo nowa firma na polskim rynku, która nadal musi aktywnie zabiegać o uwagę klientów. Oczywiście ukłony takie jak ten z pakietem na start i promocją VIP są świetną metodą na to, by zaprosić do siebie typerów, którzy od lat przyzwyczajeni są do innych bukmacherów, takich jak STS, Fortuna, czy inne największe tuzy rodzimego rynku.

Jeśli chodzi o rzetelność bukmachera, to również nie ma się do czego przyczepić. ForBET to legalna i licencjonowana w Polsce firma, która musiała przejść przez weryfikację Ministerstwa Finansów. Oczywiście zdarzają się wpadki, ale obsługa klienta reaguje dosyć sprawnie. Zdecydowanie warto wypróbować bonusy oferowane przez forBET nawet jeśli nie chcecie wykorzystać w pełni ich możliwości (zdajemy sobie sprawę, że drugi depozyt w wysokości 2050 PLN to dużo).

forBET bonus urodzinowy – darmowe środki bez depozytu

Wspomnieliśmy już wyżej o ciekawej promocji, którą swoim klientom zaserwował bukmacher. Spokojnie, nie potrzebujesz do niej żadnego kodu promocyjnego do forBET, a jedynie poprawnej rejestracji. Podczas podawania swoich danych poprawnie wpisz datę urodzenia i czekaj, aż w jej okolicach na twoim koncie pojawi się ciekawy prezent. Oczywiście również i ta promocja wiąże się z pewnymi wymaganiami, ale nie są one absolutnie trudne, czy skomplikowane.

Żeby odebrać urodzinowy bonus, konieczne jest, żebyście w okresie trzech miesięcy poprzedzających dzień waszych urodzin, dokonali depozytu o minimalnej wartości 100 PLN. Dodatkowo musicie nim przynajmniej jednokrotnie obrócić, żeby kwalifikować się do akcji. Nie są to w takim razie wygórowane wymagania, szczególnie dla stałych bywalców na witrynie bukmachera.

Co można otrzymać w ramach prezentu urodzinowego od forBET?

Jeśli spełnisz więc warunki promocji i będziesz mógł skorzystać z darmowych środków, twojemu kontu przypisany zostanie bonus w wysokości 20 PLN. Oczywiście nie są to środki, które będziesz mógł po prostu wypłacić. Konieczne jest dwukrotne obrócenie nimi na kuponach AKO. Kurs minimalny na tych kuponach musi wynieść przynajmniej 2.0, a każde zdarzenie (nie ma limitu ani ograniczeń) powinno charakteryzować się kursem przynajmniej na poziomie 1.20.

Bonusowych środków nie musisz oczywiście wykorzystywać od razu w urodziny. Przyznany bonus może najpierw przez 14 dni czekać w kolejce (na przykład w sytuacji, kiedy korzystasz z innej promocji – z powitalnego pakietu forBET). Kolejne 14 dni dostajesz na obrót bonusowymi środkami. Dzięki temu możesz spokojnie zaplanować swój kupon i nie musisz brać tego, “co jest” akurat w ofercie.

forBET kod promocyjny Mundial 2022

Już niedługo ruszają emocje związane z piłkarskimi Mistrzostwami Świata mężczyzn. To długo wyczekiwana impreza, która będzie miała miejsce nietypowo w listopadzie i grudniu 2022 roku. Skoro nikt nie przejdzie obok tego wydarzenia obojętnie, trudno wyobrazić sobie, żeby bukmacher kalibru takiego jak forBET odpuścił okazję, by zaserwować swoim fanom coś ciekawego.

forBET kod promocyjny Mundial Katar 2022 – czy dostępny jest kod promocyjny?

Nie mamy pewności co to będzie, ani w jakim wydaniu ujrzymy bonusy, czy promocję. Być może będzie to nagroda od forBET w formie kodu, co wydaje się ciekawym rozwiązaniem. Może pojawią się również specjalne happy hours na rozgrywki Mistrzostw Świata, czy nieopodatkowane kupony. O tym oczywiście jeszcze się przekonamy i to zapewne niedługo.

Poradnik obstawiania spotkań Mistrzostw Świata w forBET

Choć wciąż nie mamy pewności, czy pokaże się w forBET kod promocyjny Mundial 2022, możemy ze stuprocentową racją założyć, że mecze Mistrzostw Świata pokażą się w ofercie bukmachera. Rozgrywki te już od pierwszego spotkania będą przyciągały tysiące amatorów bukmacherki, którzy będą puszczali mniej lub bardziej udane kupony. Jak powinniśmy obstawiać mecze Mistrzostw Świata w Katarze, żeby nie zwariować od natłoku informacji?

 1. Przede wszystkim zaplanuj swoje poczynania. Nie wchodź w zakład bez zastanowienia się i dokładnej analizy każdego zdarzenia. Co więcej, pilnuj swojego budżetu i nie przekraczaj go, bo bardzo łatwo jest zagubić się w ferworze zakładów. Zanim zaczniesz grać, poczytaj też o bezpieczeństwie przy tego typu działaniach.
 2. Kieruj się nie tylko intuicją, ale też chłodną analizą i ostrożnością. Wiadomo, sport jest nieprzewidywalny i spełnić się mogą przeróżne scenariusze, naprawdę nie z tej planety. I choć takie scenariusze są piękne (wszyscy pamiętamy Mistrzostwa Europy 2004 i triumf Greków), to zazwyczaj psują ludziom kupony. Dlatego nastaw się również po prostu na dobrą zabawę przed ekranem, a nie tylko szaleńczą pogoń za wygranymi.
 3. Kieruj się własnym rozumem i nie słuchaj naciągaczy. Wiele jest amatorskich grup “eksperckich”, które w tylko naciągną cię na pieniądze. Nie ma “pewniaczków”, bo jak już wspomnieliśmy, sport jest nieprzewidywalny. Jeśli już kierujesz się czyjąś ekspertyzą, to upewnij się, że faktycznie zna się na rzeczy.
 4. Kontroluj składy, kontuzje, wydarzenia przedmeczowe. Tylko w ten sposób będziesz w stanie dokładniej przemyśleć, kto osiągnie jakie wyniki w meczach.

forBET kod promocyjny – podsumowanie

Jak odbieramy kod promocyjny i pakiet startowy, który oferuje forBET? Jak odnosimy się do wymagań postawionych przed użytkownikami tego bukmachera? Jaki jest bilans zysków i strat jeśli chodzi o konieczne kroki i potencjalne wygrane? Z powyższego materiału dosyć łatwo wyczytać naszą opinię, bo jest ona jasno sformułowania.

Przede wszystkim wrażenie robią sumy, które oferowane są graczom i fanom obstawiania. Każdy nowy gracz może bez kłopotu uzyskać dostęp do niemal 2050 PLN bonusowych środków (za drugi depozyt), trzydziestu dni zakładów bez podatku, a także kuponu bez ryzyka do 1000 PLN, co razem daje 3050 PLN. To całkiem duży pakiet promocji, biorąc pod uwagę, jak stosunkowo niewymagające są reguły obracania tymi środkami i okazjami. Zazwyczaj wszystko sprowadza się do kilku kuponów, których kursy (zarówno pojedyncze, jak i ogólne) wcale nie są specjalnie wysokie, a dla kogokolwiek obytego z obstawianiem nie powinny po prostu stanowić żadnego kłopotu.

Czy warto wypróbować forBET, choćby ze względu na pakiety promocyjne? Owszem. To bukmacher, który bardzo zamaszyście przeprowadza swoje akcje marketingowe, chcąc uszczknąć dla siebie nieco więcej z dosyć hermetycznego rynku zakładów online w Polsce. Wysokie nagrody, bonusy i długi czas ich obowiązywania to nie tylko ukłon w stronę graczy, ale też genialna akcja promocyjna. Czy skuteczna? O tym przekonamy się raczej niedługo.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jaki jest kod promocyjny forBET?

forBET kod promocyjny to „TYPERVIP”.

Co otrzymam z kodem promocyjnym forBET?

Po wpisaniu kodu „TYPERVIP” przy rejestracji otrzymasz zakład bez ryzyka o wartości do 1000 PLN, bonusowe środki do drugiego depozytu o wartości wynoszącej aż do 2050 PLN, a także 30 dni gry bez podatku.